Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih kućnih životinjica
Podforum: Plava šapa, Fotoalbum ljubimaca

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2017., 16:07   #4881
Quote:
Quirita kaže: Pogledaj post
Nisam nikog prozvala za reklamu, ali uočavam diskrepancije u pisanjima.

No, slažem se s tobom: neka ljudima informacije pa neka sami odlučuju.
Tko ima diskrepancije u pisanjima i glede konkretno čega (dajte primjer) ?

Inače diskrepancija prema Wikipediji je definirana ovako: Raskorak (ili latinska posuđenica dis-crepare = raz-puknuti, različito) označava suprotnost ili nejednakost onoga što pojedinac govori i onoga što, de facto, čini.
Raskorak je primjerice i nedosljednost u izjavama, ako svjedok svjedoči s različitim i kontradiktornim izjavama ili zapažanjima.
Ako neka osoba, npr. političar prije i nakon glasovanja sasvim drugačije čini nego što je prethodno najavio i obećao, govori se u tom kontekstu o raskoraku između najave i faktičnoga djelovanja. https://hr.wikipedia.org/wiki/Raskorak
Fenharel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 16:09   #4882
Quote:
Quirita kaže: Pogledaj post
Nisam nikog prozvala za reklamu, ali uočavam diskrepancije u pisanjima.

No, slažem se s tobom: neka ljudima informacije pa neka sami odlučuju.
Ruku na srce, ako se netko rega na forum, napiše prvi post o tome da svog foksterijera hrani TOTW-om i da je tom hranom iznimno zadovoljan, a odmah u drugome da hranu naručuje od Zoofasta, kako bi to drukčije zvučalo nego kao reklama. Ne znam koliko bi postova Fenharel sve u svemu uopće napisao da mu nismo spomenuli kako reklamira.

Nevažno.

Pretpostaviti je da nije klinjo koji se pravi važan s obzirom na to da mu je ovo već četvrti pas, nego odrasla osoba koja ima iskustva s psećom prehranom. Ako misli da treba svaki put kupiti šest kila, neka kupuje kod Zoofasta dok se ne opeče. I ovdje su mnogi bili isprva oduševljeni tom firmom pa su se razočarali.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 16:24   #4883
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Ruku na srce, ako se netko rega na forum, napiše prvi post o tome da svog foksterijera hrani TOTW-om i da je tom hranom iznimno zadovoljan, a odmah u drugome da hranu naručuje od Zoofasta, kako bi to drukčije zvučalo nego kao reklama. Ne znam koliko bi postova Fenharel sve u svemu uopće napisao da mu nismo spomenuli kako reklamira.
Sada se vi ovdje već isto lovite za sitnice koje mogu nešto značiti a i ne moraju. A inače Stikeez je na kraju ispao u pravu, meni je sada potpuno žao što sam uopće došao na ovaj dio foruma pošto vidim da se novi članovi ovako " dočekuju na nož " ovdje sa ishitrenim pretpostavkama da dolaze na forum sa ciljem nekakve agende , te da se stavlja sumnja u ono što oni pišu ( a to da se u sve sumnja moguće da je rezultat općenito i stanja u državi u kojoj živimo ) iako imaju i dokaze ponekad kao u mom slučaju koji stoje iza njihovog opisanog iskustva.
Fenharel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 18:30   #4884
Da radi za zoofast zvučao bi više kao Google translate
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 19:29   #4885

Stvarno ste pretjerali. Sumnjate da netko koristi temu za reklamiranje? Trokutić još uvijek funkcionira.

Sve čekam da prestanete, ali vidim da je to bilo prilično naivno od mene.

Kad stignem brišem svaki post koji u sebi ima elemente trolanja i offa. Sorry!

Ova se obavijest ne komentira na temi!

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:51.