Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu. Podforum: Dizajneri

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2017., 16:01   #6221
jesam, original su.
Kozmična is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 18:14   #6222
Na sheIn-u imaju besplatnu dostavu do pomoći čini mi se. Kod je: LAN

Prvi put naručila, baš me zanima što ću na kraju dobiti. Uzela sam dvije nekakve majice. Materijali su većicom bezveze, veste sve koje sam gledala acrylic. Ovo što sam ja uzela je ajde pamuk i druga poliester+pamuk. Nisam ni znala da postoji usa stranica gdje sam sve ubacila u košaru i onda mi napisalo da dostavljaju samo u SAD, a onda sam sljedeći našla kao španjolsku gdje su bile ponuđene europske zemlje. I veličine su im valjda za sve različite, pa mjeri jednu po jednu stvar sa nekom doma pa analiziraj je li bi da su ti dobri rukavi, a kratka dužima ili obrnuto. Otprilike.

Uglavnom, ajde da probam i tu famoznu stranicu, instagram im je uvijek šareno lijep pa rekoh idem nešto kupiti.
Old Jučer, 18:57   #6223
Jel tko narucivao sa zare da mu dođe doma? Jel to dostavlja GLS. Jer ja danas narucila neke stvari i dosao mi kasnije mail od GLS-a da je subjek HUB ALSONEMEDI pripremio paket..ja uopce ne kuzim sta bi to moglo biti?
Tj. Jel to. Zara :/
Old Jučer, 19:02   #6224
Je,to ti je zara

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
Old Danas, 14:36   #6225
Za koliko vam otprilike stiže naručeno sa Zafula?
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:52.