Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2014., 19:49   #3221
Quote:
zabica171 kaže: Pogledaj post
Cure ja sam kupila sve trudnicke stvari u hm-u. U areni nije bio bas neki izbor ali zato na cvjetnom je. Obožavam traperice i tajice za trudnice. Meni je bio problem naći broj m-l jer su sve ostali veliki brojevi tipa 2xl ili 3xl pa eto ako Netko treba da znate.
Kako je sa S velicinama, ima li ista?
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 20:12   #3222
mi nemamo h&m.
a i ja nemam gdje ne smijem ici....

koja je rekla da ce se omotati u vrecu? tak bum bome i ja kad drugi put budem isla na pregled
vlovrec is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 20:38   #3223
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
gledala/sam na ebay-u, znas njihove velicine, meni je to malo i bez tolike trbusine

kupila sam si jednu dugu suknju, onako skroz skoro do poda u c&a, ima onako labavu siroku gumu pa me ne zulja. to mogu sad, a sta kad zahladi, onda neke najlonke ispod, opet me zulja.

joj, popizditi cu, a jesen dolazi. ma sta dolazi, vec je dosla jutos bila magla ko u studenom

Ispod nosi trudnicke hulahopke ili tajice, mene su crne tajice spasile, ispod suknje, ispod tunike... Prala sam ih na ruke jer nisam mogla dana bez njih.
__________________
hello how low
bambix is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 21:28   #3224
Quote:
imata kaže: Pogledaj post
jedino trudnicko sto imam je grudnjak za dojenje
A ja pak jedino to nemam.

Kupila jedan u prosloj trudnoci jer je, kao, must have, nosila ga prvi dan nakon poroda, popi*dila s tim neprakticnim otkopcavanjem i poklonila frendici.

Nakon toga sam si lijepo kupila najobicnije pamucne topice bez zica, proreza i ostalih kerefeka i preporodila se.

Dojila 3 godine bez grudnjaka za dojenje.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 09:59   #3225
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
A ja pak jedino to nemam.

Kupila jedan u prosloj trudnoci jer je, kao, must have, nosila ga prvi dan nakon poroda, popi*dila s tim neprakticnim otkopcavanjem i poklonila frendici.

Nakon toga sam si lijepo kupila najobicnije pamucne topice bez zica, proreza i ostalih kerefeka i preporodila se.

Dojila 3 godine bez grudnjaka za dojenje.
eto ga na
ja sam kupila jedan u mulleru da vidim kako to ide i ok mi je pa planiram uzeti jos jedan sad, a kasnije kad vidimo kako ce ici sa dojenjem/rastom ili smanjenjem mojih uzmem jos koji.
imata is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 10:02   #3226
Quote:
bambix kaže: Pogledaj post
Ispod nosi trudnicke hulahopke ili tajice, mene su crne tajice spasile, ispod suknje, ispod tunike... Prala sam ih na ruke jer nisam mogla dana bez njih.
najvece tajce koje postoje u prodaji me tako tiskaju da odmah dobijem kontrakcije. a najlonke ne daj boze, ona tanka gumica, horor

trbuh mi jednostvno mora biti slobodan i bas nista na njemu niti ispod njega

kupujem vrecu.
vlovrec is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 10:08   #3227
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
A ja pak jedino to nemam.

Kupila jedan u prosloj trudnoci jer je, kao, must have, nosila ga prvi dan nakon poroda, popi*dila s tim neprakticnim otkopcavanjem i poklonila frendici.

Nakon toga sam si lijepo kupila najobicnije pamucne topice bez zica, proreza i ostalih kerefeka i preporodila se.

Dojila 3 godine bez grudnjaka za dojenje.
kak hitis cicu van? sa strane ili od ispod? ja sam si nakupovala onih obicnih grudnjaka, onih rastezljivih negdje sigurno 10 komada i super su mi udobni i po noci spavam s njima.
tako da niti ja nisam bas planirala kupovati te za dojenje, samo me zanima kako su ti obicni onda prakticni
vlovrec is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 10:09   #3228
Quote:
imata kaže: Pogledaj post
eto ga na
ja sam kupila jedan u mulleru da vidim kako to ide i ok mi je pa planiram uzeti jos jedan sad, a kasnije kad vidimo kako ce ici sa dojenjem/rastom ili smanjenjem mojih uzmem jos koji.
Bas sam taj i imala.

Ma opcenito mi ti patenti na grudnjacima za dojenje nisu bili dragi.
Kak imam (relativno) male , jedva bi ja nju lijepo izvadila, pa morala drzati taj dio koji se otkopca da bebi ne smeta, pa namjesti unutra one jastucice za dojenje...

Topici su mi zakon bili.
Samo potegnes dolje i ajmo.
A pet puta jeftiniji.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 10:12   #3229
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
kak hitis cicu van? sa strane ili od ispod? ja sam si nakupovala onih obicnih grudnjaka, onih rastezljivih negdje sigurno 10 komada i super su mi udobni i po noci spavam s njima.
tako da niti ja nisam bas planirala kupovati te za dojenje, samo me zanima kako su ti obicni onda prakticni
Potegnes topic/grudnjak dolje I to je to.
On stoji ispod cice i nis ne smeta ni tebi ni bebi.

Nekak mi ti za dojenje imaju visak tkanine I stalno nesto smeta.

Gle, mozda je nekome tko bas ima veelike to dusu dalo.
Moje su bile oko cetvorke na pocetku dojenja (inace sam neka bijeeedna trojka). Ali kasnije, nakon cca 5 mj. su se ispuhale i vratile na staru velicinu.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 15:42   #3230
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
najvece tajce koje postoje u prodaji me tako tiskaju da odmah dobijem kontrakcije. a najlonke ne daj boze, ona tanka gumica, horor

trbuh mi jednostvno mora biti slobodan i bas nista na njemu niti ispod njega

kupujem vrecu.

I meni je smetalo bilo kakvo stezanje preko trbuha, ali su mi h&m-ove xl tajice bile savrsene. Komotne u trbuhu. Noge sam morala suzavat

U c&a ima relativno jeftinih donjih dijelova trenerki (mislim cca 60-70 kn), mozda da kupis neku xxl nizeg struka, a preko trbuha muzeva donja majica

Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
kak hitis cicu van? sa strane ili od ispod? ja sam si nakupovala onih obicnih grudnjaka, onih rastezljivih negdje sigurno 10 komada i super su mi udobni i po noci spavam s njima.
tako da niti ja nisam bas planirala kupovati te za dojenje, samo me zanima kako su ti obicni onda prakticni
Ja sam ju hitala odispod, olitiga povukla bi majicu i grudnjak put gore.
__________________
hello how low
bambix is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 16:11   #3231
Quote:
bambix kaže: Pogledaj post

I meni je smetalo bilo kakvo stezanje preko trbuha, ali su mi h&m-ove xl tajice bile savrsene. Komotne u trbuhu. Noge sam morala suzavat

U c&a ima relativno jeftinih donjih dijelova trenerki (mislim cca 60-70 kn), mozda da kupis neku xxl nizeg struka, a preko trbuha muzeva donja majica



Ja sam ju hitala odispod, olitiga povukla bi majicu i grudnjak put gore.
ne smije niti nista niski struk jer tamo imam miom, taman u onoj udubini izmedu trbuha i jelte gospode, tu niti pod razno ne smije nista stajati.
rekao muz da ce na svim tajcama izrezati onu gumu gornju i kupiti hozentregere da mi ima kaj drzati te tajce inace spuzne dolje.

inace sad doma lezim u muzevoj potkosulji i majci kratkih rukava. dolje imam njegove bokserice i svoju neku prastaru pidzamu sa rastegnutom gumom, ali su mi svejedno i bokserice i pidzama srolani ispod kukova. tj. ukratko lezim s golom guzicom

jucer mi bila frendica i kak cu, potegnem si ja gore tu pidzamu,onako iznad pupka da stoji. zena bila 2 sata kod mene, ja sam kasnije imala takve kontrakcije da sam suknula i spasmex i normabel odmah skupa, jedva sam zaspala

bas sam si jadna. sutra idem vaditi krv i vec mi sad muka sta da obucem

a jer ima nesto sta se gore skroz do sisa potegne?

Zadnje uređivanje vlovrec : 25.08.2014. at 16:14. Reason: ,
vlovrec is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 17:16   #3232
vlovrec, a jesi gledala trudnicke tajice u h&m?
One su ti do ispod sisa, ali nije guma preko trbuha nego sama tkanina od tajica tako da nis ne stisce nego imas I lufta.
Odi si probati.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 17:51   #3233
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
vlovrec, a jesi gledala trudnicke tajice u h&m?
One su ti do ispod sisa, ali nije guma preko trbuha nego sama tkanina od tajica tako da nis ne stisce nego imas I lufta.
Odi si probati.
pa to su te jedine koje imam. najvec broj koji postoji je xl i taj mi je premali postao. onak ima guma ispod trbuha, ta je dosta komotna i niti me ne dodiruje. a ova gornja mi dode nekih 10 cm iznad pupka i steze ko luda. da bar nije tako tanka. ili da mi dode vise gore, onak ispod cica. ja sam dosta visoka pa mi valjda dode to tak kratko.

bas sad nadobudna zvala da li su mozda dobili vece velicine, veli zena da ne postoji veci broj od xl. pa kaj si oblace one koje su prije trudnoce xl??????
neki dan vidjela u bolnici jednu trudnicu minimalno ima 150kg i bas se zalim mm kaj je nisam pitala di si kupuje odjecu.

a u nogama mi plesu kako su siroke. valjda imam preogromnu trbusinu vec sad....

Zadnje uređivanje vlovrec : 25.08.2014. at 17:52. Reason: ,
vlovrec is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 18:33   #3234
Onda fakat ne znam.

A da si das sasiti nesto slicno?
Mozda bi ti bilo i udobnije i jeftinije od svega sto se nudi po ducanima.

Ili da pogledas u h&m-u na onom odjelu s ogromnim brojevima? Mozda imaju neke hlace-tajice na tu foru?
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 18:43   #3235
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Onda fakat ne znam.

A da si das sasiti nesto slicno?
Mozda bi ti bilo i udobnije i jeftinije od svega sto se nudi po ducanima.

Ili da pogledas u h&m-u na onom odjelu s ogromnim brojevima? Mozda imaju neke hlace-tajice na tu foru?
idem ovih dana do c&a i eventialno takka, oni imaju te odjele xxxl. jer mi je h&m daleko pa ne smijem
vlovrec is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 15:41   #3236
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
idem ovih dana do c&a i eventialno takka, oni imaju te odjele xxxl. jer mi je h&m daleko pa ne smijem
Ja sam si s asos.com naručivala trudničke debele tajice, a sa dorothyperkins.com haljine pa pogledaj tamo
listopad14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 16:01   #3237
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
idem ovih dana do c&a i eventialno takka, oni imaju te odjele xxxl. jer mi je h&m daleko pa ne smijem
Koliko jos imas do termina?
Najbolje da odes nekoj krojacici nek ti sasije neku lijepu vrecu, tj. modernu stajliš kombinezon-haljinu
__________________
hello how low
bambix is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 16:47   #3238
Quote:
bambix kaže: Pogledaj post
Koliko jos imas do termina?
Najbolje da odes nekoj krojacici nek ti sasije neku lijepu vrecu, tj. modernu stajliš kombinezon-haljinu
tek sam u 28. tjednu. problem je sta sam na strogom mirovanju inace bi ja vec nasla nesto, ovako sam ogranicena
vlovrec is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 20:32   #3239
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
tek sam u 28. tjednu. problem je sta sam na strogom mirovanju inace bi ja vec nasla nesto, ovako sam ogranicena
Imas pp!
Zelim ti dugo bablje ljeto da se sto dulje mozes setati po kuci u muzevim majicama
A za izlaske bi definitivno trebala naruciti kod neke svelje jednu lijepu i pristojnu stvar.
__________________
hello how low
bambix is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 07:51   #3240
Quote:
bambix kaže: Pogledaj post
Imas pp!
Zelim ti dugo bablje ljeto da se sto dulje mozes setati po kuci u muzevim majicama
A za izlaske bi definitivno trebala naruciti kod neke svelje jednu lijepu i pristojnu stvar.
ovo izlaske mi tako u ovom stanju sada zvuci smijesno.
jadna sam kad su mi jedini izlasci odlazak ginekologu

ajde bar sam se malo nasmijala
vlovrec is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:43.