Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2007., 12:49   #181
Glupo je raspravljati o standardu u nekoj državi na bazi toga, kako "izgleda".

Meni recimo Španija uglavnom izgleda lepše nego Norveška.Dali to onda znači, da Španci žive bolje nego Norvežani?
PatriotSLO is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 22:37   #182
Quote:
PatriotSLO kaže: Pogledaj post
Glupo je raspravljati o standardu u nekoj državi na bazi toga, kako "izgleda".

Meni recimo Španija uglavnom izgleda lepše nego Norveška.Dali to onda znači, da Španci žive bolje nego Norvežani?
Bravo
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 22:40   #183
Quote:
PatriotSLO kaže: Pogledaj post
Glupo je raspravljati o standardu u nekoj državi na bazi toga, kako "izgleda".

Meni recimo Španija uglavnom izgleda lepše nego Norveška.Dali to onda znači, da Španci žive bolje nego Norvežani?
e, da
dudu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 13:25   #184
Cijela rasprava vam je kurac

Da odmah kažem , nemam blage veze , nikakve veze o ekonomiji , nit me zanima.

ali sam primijetio , da ste 8 stranica popunili , USA , u prolazu , i walker (valjda , nemrem se sjetit sad)

I sad je dosal Iceman , koji ima rodbinu u americi koja vozi lijepe autiće i sad će i on hvalit njih ..

Znači , 2 amerikanca protiv hrvata
Bilo bi zanimljivo kad bi se još neki ekonomisti uključili u raspravu
Aaron McLoughlin is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 18.07.2007., 21:29   #185
Quote:
Whatever2 kaže: Pogledaj post
Cijela rasprava vam je kurac

Da odmah kažem , nemam blage veze , nikakve veze o ekonomiji , nit me zanima.

ali sam primijetio , da ste 8 stranica popunili , USA , u prolazu , i walker (valjda , nemrem se sjetit sad)

I sad je dosal Iceman , koji ima rodbinu u americi koja vozi lijepe autiće i sad će i on hvalit njih ..

Znači , 2 amerikanca protiv hrvata
Bilo bi zanimljivo kad bi se još neki ekonomisti uključili u raspravu
A tvoj upis je stvarno dubokouman. Posto nemas blage veze o ekonomiji(po vlastitom priznanju) bolje se ne upustaj u rasprave na nivou ekonomije.
IceMan F1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 20:50   #186
znam da ne mogu ocjenjivati na temelju 6 dana provedenih u pragu kompletnu republiku, ali sam prag mogu, svaka cast sto oni imaju salone poput diora, gabane i sl, što imaju poznate trgove, crkve, mostove ali dragi moj ostalo je strašno; vecina ljudi koja bi trebala znati strane jezike - ne zna, hrana im je loša, ne priznaju euro, a ušli u eu (slovacka prima), autoceste, ako ih mogu nazvati tako su katastrofa - vozili smo se ko krumpircici, pri ulasku u cesku su zahtjevali mito ako hocemo da nas propuste bez pretrage - uzas. Ja stojim iza onoga sto sam reko hrvatska je za cesku klasa!
__________________
I u najcrnijem mraku možeš naći sreću, ali samo ako se sjetiš upaliti svjetlo
nino1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 12:12   #187
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Gle....jebes sve te tvoje podatke kada prosjecan Ceh sa svojom placom od 3,500 kuna mora kupovati konzerve da bi ljetovao na moru..

Sto se tice toga sto on moze kupiti za 3,500 kuna u Ceskoj....tesko je to reci. Sve ovisi od proizvoda do proizvoda...gorivo im je recimo jednako skupo kao i u Hrvatskoj, kava u kaficu ista...pivo im je dosta jeftinije ali ne urnebesno jeftinije ( 7,5 kn pola litre ). Vjerujem da Cesi cak imaju nesto bolji standard....ali jako malo bolji. Dojma sam da se u nas slilo toliko investicija koliko u njih da bi vec sustigli Austriju......a da je bilo obrnuto...mogli bi se prije usporedjivati sa Rumunjskom nego sa Hrvatskom.


Sto se tice makroekonomskih pokazatelja Hrvatska stoji sjajno. ...druga je stvar sto zivis u proslosti i sto ti je u glavi jos neki tamo Kutle...lik koji je nestao sa pozornice prije 6-7 godina.


ahahahahh umirem lol povratak u proslost XD nek neko javi radnicama kamenskog da je kutle nesta XD
bigboom is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 21:25   #188
Autoru teme: A i ti misliš da će ti ovi naši pohvalit nekad svoje? Što je tebi? Pa to ne bi bili Hrvati kada se ne bi žalili na sve i vječno govorili kako ništa ne valja, hej!
MystSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 23:21   #189
Češka nije samo Prag, i provincija je zbilja jako slaba tamo.

Naravno, u zadnjih 10 godina nisu imali rat,niti su opljačkani u privatizaciji,a bili su i njbliži Njemačkoj i njezinim investicijama,i značajno su porasli, ali opet smo čak i danas tu negdje
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:22.