Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2015., 19:50   #361
Od updatea jave prije par dana vise se nemogu logirat na ezabu, kad mi dode da upisem pin sve zasteka i srusi se java, to je na mozilli. I jos jedno pitanje, jel i vama svaki put pise da aplet nije ucitan kad se logirate, jer imam sve instalirano kako treba i svaki put to pise.
razor1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 20:13   #362
Meni radi sve normalno i sad ste me zbenili.
Plaćala sam prije 2-3 dana režije i sva plaćanja prošla normalno, nikakve poruke niti ništa.
Darsey is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 21:27   #363
A evo sad je proradilo nakon sto sam ponovno instalirao javu, ali neznam zasto imam tu poruku da mi aplet nije ucitan, a normalno se logiram.
razor1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 15:57   #364
Quote:
razor1 kaže: Pogledaj post
Od updatea jave prije par dana vise se nemogu logirat na ezabu, kad mi dode da upisem pin sve zasteka i srusi se java, to je na mozilli. I jos jedno pitanje, jel i vama svaki put pise da aplet nije ucitan kad se logirate, jer imam sve instalirano kako treba i svaki put to pise.
I meni se ovo danas dogodilo. i ne samo danas nego svaki put kad pokušam ući u e-zabu. Čitav jedan sat mi je trebalo da platim jedan račun! Jedan sat!
Manje bi potrošila da pješke odem do banke, čekam u beskonačnom redu i vratim se natrag!

Za slučaj da netko relevantan ovo čita - e-zaba je najgori užas internet bankarstva s kojim sam ikad imala prilike raditi.

p.s. ništ ne pitam, samo se žalim.
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 11:56   #365
ja se ne mogu dovoljno načuditi zabinom bankarstvu za poslovne korisnike. Zašto pobogu nemaju neke druge opcije osim onog usr...g usb-a Zašto nemaju kao druge banke lijepo opciju nekog tokena, kartice ili ne znam ni ja sama što su mogli već smisliti pa da odem na netu na stranicu banke, direkt se ulogiram bez ikakvih prikopčavanja usb-a... Ovako, ponesem taj usra.i usb na drugi komp pa malo problematike oko kompatibilnosti, podesiti Javu, pa restartaj računalo, pa.... jooooj
isto nemam ništa pametno za reći nego samo istresti svoje frustracije
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 21:40   #366
pa imaš opciju m-tokena...
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 10:57   #367
a ne, pitala njihovu službu jel' moguće ikako samo s m-tokenom bez usb-a i rekoše da ne može. Ne za poslovne korisnike.
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 00:11   #368
Može pomoč

Koristim internet bankarstvo i na jednoj stranici sam kupio jednu uslugu, popunioi sam podatke od kartice i to je trebalo potpisati sa mtokenom.
Ono sto nisam znao da sam ušao u neku pretplatu a na stranici se to vidi i još vidim da su mi za ovaj mjesec uzeli bez da sam ja to znao. Na stranici kazu da ja moram poslati faksom na njihov broj papir sa odjavom a to mi je nekako komplicirano pa želim to prekinuti u internet bankarstvu (zabi)
Kako da to uradim ???
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 02:46   #369
a kakvu si ti to pretplatu potpisao i na kakvoj stranici?
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 08:37   #370
Ne može ti banka ništa odjaviti/prekinuti... moraš postupiti kako ti je rekao "prodavatelj" usluge. Ako ti je "nekako komplicirano", a nije ti bilo komplicirano odabrati, kupiti, upisati podatke, potvrditi MAC, onda nastavi plaćati.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 08:39   #371
na e-spajalica.com uzeo samo jedan paket za 1mjesec no nisam znao da će mi uzimati svaki mjesec.
Dakle popunio sam popdatke sa kartice i preusmjeri na na zaba.hr na 3d secure card (kao na slici) http://postimg.org/image/huici916p/ potvrditi sa apply1.

Na stranici nije bas jednostavno prekinuti pretplatu, hočeju da pošaljem faks njihovim papirom odjave na njihov broj u velikoj britaniji. A profil ne mogu obrisati ako to ne uradim. Želim to blokirati u banci.
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 09:36   #372
Ne možeš blokirati u banci. Moraš odraditi proceduru. To je isto kao da potpišeš ugovor i trajni nalog za mobilnu pretplatu i tražiš od ZABE da raskida tvoj ugovor... ili kupiš majicu koja ti je prevelika i hoćeš da ti je ZABA mijenja.

Odradi proceduru koju te traže, a ubuduće na uvjete ičega nemoj samo klikati ok, nego čitaj na što pristaješ.

Vidi možeš li umjesto faksa poslati sliku/scan odjave na neki njihov mail, to ti je možda lakše, a isto možeš poslati i digitalni faxs preko Interneta, ne moraš na poštu...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 14:17   #373
A da jednostavno otkažeš karticu, odnosno prijaviš da ti je nestala? Pa ti banka pošalje novu... a ovi kod kojih si uzeo pretplatu se dalje mogu slikat s podacima s nevažeće kartice
sumrak200 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 15:08   #374
S LOŠEG NA LOŠIJE

najgore online plaćanje u Hrvtskoj postalo je još gore.
naime radili su nekakve preinake na stranici i plaćanje koje je ionako bilo nepotrebno komplicirano i nepregledno, postalo je još kompliciranije i nepreglednije.

prije su sve stavke plaćanja bile vidljive na ekranu, sada su to razvukli u vertikalu i treba se scrollati prema dolje da bi se popunilo sve.
jednostavno su sve razvukli prema dolje ostavljajući velike razmake između stavki nelogično i glupo.
i ne vidim razlog tomu jer je font i dalje malen.
sam raspored stavki je katastrofalno nelogičan.
prije su stavke bile razmještene kao na općoj uplatnici (gore lijevo platitelj, gore desno iznos, ispod broj računa primatelja...)
sada je raspored izmješan na tako nelogičan način da nemogu da se ne pitam šta im je bilo kad su to tako radili.
i povrh svega toga stavke su odjeljene jedna od druge tablicom, samo što je ta tablica svijetlo sive boje koja je na bijeloj pozadini same stranice - nevidljiva.
i sad to izgleda tako da stavke plutaju u zraku razbacane po stranici.
izgleda kao polu-loadana html stranica s greškom.
katastrofalan dizajn.
i to nije sve, svakih nekoliko uplatnica, na dnu stranice se šupski podvuče reklama za "i-račun" na način da ako je ne zamjetite i kliknete na nastavak plaćanja, ugovorite si uslugu koju ne želite.
i ta će se reklama STALNO POJAVLJIVATI iako ste neznam ni ja koliko puta kliknuli NE ŽELIM.

zaba, put your shit together i popravite to sranje.
2+2=3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 14:47   #375
Hoću platit neke račune i vidim na tokenu 8 nula i 'lock new pin conf'.
Nitko nije dirao token jer je fizički nedostupan, a ja nisam 3x upisao pogrešan pin.
Koji je to q?
Napominjem da na tabletu e-zaba radi normalno.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 12:55   #376
Ima li još netko problema s prijavom u e-zabu?

Upišem broj tokena i pin... i vrti ... vrti... "molimo pričekajte trenutak"... već 10-ak min, s time da mi je to 2.pokušaj...

Obrisala sa cookije, povijest... ništa.
Poslala sam im mail prije pola sata - nisu odgovorili.

__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 11:23   #377
Da li se itko moze trenutno prijaviti u e-zabu? Nikako, ako mi i uspije ucitati stranicu, ne mogu otvorit aplikaciju na mobu, ili obrnuto.
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2019., 19:24   #378
U ezabi se ne moze vidjeti nekako pregledno razlike uplate/isplate po mjesecima i godinama kao po nekom grafu ili nešto? Jedini način je ta tablica gdje je po redu izlistana svaka uplata i isplata?
_filo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2019., 19:43   #379
Ima financijski planer u eZabi. Tamo ima grafova
__________________
Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
the.elles.d is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2020., 19:41   #380
Trebao bi nešto platiti u inozemstvo preko e-zabe ali ne mogu jer svaki put kad odaberem stavku ´plaćanja u inozemstvu´ traži da se ponovo prijavim sa m-tokenom (što i napravim) i onda opet ništa.
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:31.