Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2008., 17:48   #1
"Spielberg nogirao Peking"

Redatelj Steven Spielberg dao je ostavku na mjesto umjetničkog savjetnika na Olimpijskim igrama u Pekingu. Ne dopušta mu savjest jer Kina ne čini dovoljno za Darfur.

http://www.net.hr/zvijezde/page/2008/02/13/0023006.html

"Savjest mi ne dopušta da nastavim s tim poslom. U ovom trenutku, vrijeme i energiju ne bih trebao trošiti na olimpijske svečanosti, nego bih trebao činiti sve što mogu da se kraju privede neizrecivi zločin protiv čovječnosti koji se kontinuirano događa u Dafruru"

...još jedna hipokrizija starog holivudskog cioniste Spielberga...kako je samo tih i kako mu je savjest mirna dok svaki dan svjedoči apartheid državi Izrael i hororima koncentracijskog logora Gaze...te kako ne reagira na "neizrecivi zločin protiv čovječnosti" na prostoru Palestine...
__________________
Recept iz prakse ili kako stvoriti narod (da, zvuči nevjerovatno) i državu: 1. Fabricirajte poveznicu sa plemenima iz povijesti, 2. Oživite mrtav jezik kako bi opravdali izmišljenu poveznicu, 3. Ukradite teritorij. Za ostalo tu je propaganda a sve to uz pomoć kapitala.
gibrankh is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 17:50   #2
barem znamo kako se forumski muslimani odnose prema muslimanskom pokolju kršćana i animista u sudanu.

mislim, kao da to već nismo znali

spielbergu svaka čast
AlBakr is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 17:53   #3
Quote:
AlBakr kaže: Pogledaj post
barem znamo kako se forumski muslimani odnose prema muslimanskom pokolju kršćana i animista u sudanu.

mislim, kao da to već nismo znali

spielbergu svaka čast
...ne znam kako se "forumski muslimani" odnose prema pojedinim pokoljima, a krajnja je stupidnost izjaviti ovakvo nešto...

...više puta sam naglasio, pokolj je pokolj, tko god ga čini...izgleda da Spielberg to ne gleda tako...pa je ovo sa Darfurom pokolj, a ono u Palestini "borba za slobodu nevinog i naivnog židovskog puka"...
__________________
Recept iz prakse ili kako stvoriti narod (da, zvuči nevjerovatno) i državu: 1. Fabricirajte poveznicu sa plemenima iz povijesti, 2. Oživite mrtav jezik kako bi opravdali izmišljenu poveznicu, 3. Ukradite teritorij. Za ostalo tu je propaganda a sve to uz pomoć kapitala.
gibrankh is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 17:58   #4
Quote:
AlBakr kaže: Pogledaj post
barem znamo kako se forumski muslimani odnose prema muslimanskom pokolju kršćana i animista u sudanu.
Kao sto sam ti vec rekao,plitak si kao tuta

A sad sansa da ispravis glupost koju si maloprije izrekao:

Ko stradava u Darfuru ??
Homeini is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 18:45   #5
Quote:
gibrankh kaže: Pogledaj post
...ne znam kako se "forumski muslimani" odnose prema pojedinim pokoljima, a krajnja je stupidnost izjaviti ovakvo nešto...

...više puta sam naglasio, pokolj je pokolj, tko god ga čini...izgleda da Spielberg to ne gleda tako...pa je ovo sa Darfurom pokolj, a ono u Palestini "borba za slobodu nevinog i naivnog židovskog puka"...
pa, eto, spilberg neće doći ni na olimpijadu u izrael

mislim, kad ste i ovako nešto sposobni pretvoriti u propagandu i nazvati spilberga cionistom, niti slijepcu više ne treba objašnjavati kolika zvjerska mržnja vlada u muslimanskom svijetu prema svemu židovskome.

religija mira

religija
AlBakr is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 19:05   #6
Od svih stvari u Kini on je odabrao nedovoljnu angažiranost oko Darfura kao stvar zbog koje ga "muči savjest".....nije mi jasno kako je uopće došao u situaciju da mora prekidati suradnju s kineskim tirani...pardon...vlastima.
Nestor Drake is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 19:15   #7
Quote:
AlBakr kaže: Pogledaj post
niti slijepcu više ne treba objašnjavati kolika zvjerska mržnja vlada u muslimanskom svijetu prema svemu židovskome.
Valjda mislis svemu israelskom i cionistickom??

Evo na primjer vi cionisti uzimate Iranskog predsjednika kao primjer za zekletog neprijatelja jevreja dok to nema nikakve veze sa realnoscu.

Ahmedinejad je vrlo cijenjen u nekim jevrejskim krugovima a i on sam ima puno jevrejskih prijatelja ))
Homeini is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 19:16   #8
Quote:
Nestor Drake kaže: Pogledaj post
Od svih stvari u Kini on je odabrao nedovoljnu angažiranost oko Darfura kao stvar zbog koje ga "muči savjest".....nije mi jasno kako je uopće došao u situaciju da mora prekidati suradnju s kineskim tirani...pardon...vlastima.
...ma holivudsko-židovska posla...zbilja, toliko nepravde i zla svugdje u svijetu, pa i u Kini i nađe se jedan Spielberg i njemu slični moralisti (čitaj ova propaganda će mi donijeti još više love i pozitivne reklame) da nama smrtnicima još jednom pokažu što je humanost...da nije tužno i degutantno čovjek bi se nasmijao...
__________________
Recept iz prakse ili kako stvoriti narod (da, zvuči nevjerovatno) i državu: 1. Fabricirajte poveznicu sa plemenima iz povijesti, 2. Oživite mrtav jezik kako bi opravdali izmišljenu poveznicu, 3. Ukradite teritorij. Za ostalo tu je propaganda a sve to uz pomoć kapitala.
gibrankh is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 19:19   #9
Quote:
AlBakr kaže: Pogledaj post
mislim, kad ste i ovako nešto sposobni pretvoriti u propagandu i nazvati spilberga cionistom, niti slijepcu više ne treba objašnjavati kolika zvjerska mržnja vlada u muslimanskom svijetu prema svemu židovskome.
...mislim da nitko ovdje a i inače nema problema sa židovima...ali cionizam i njegova tiranija je svakako jedan od važnijih problema modernog društva jer je on kao naci-like pokret zario svoje pandže u sve sfere društva...i ruje i ruje...kontaminirajući svih nas...
__________________
Recept iz prakse ili kako stvoriti narod (da, zvuči nevjerovatno) i državu: 1. Fabricirajte poveznicu sa plemenima iz povijesti, 2. Oživite mrtav jezik kako bi opravdali izmišljenu poveznicu, 3. Ukradite teritorij. Za ostalo tu je propaganda a sve to uz pomoć kapitala.
gibrankh is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 19:21   #10
Quote:
gibrankh kaže: Pogledaj post
...mislim da nitko ovdje a i inače nema problema sa židovima...ali cionizam i njegova tiranija je svakako jedan od važnijih problema modernog društva jer je on kao naci-like pokret zario svoje pandže u sve sfere društva...i ruje i ruje...kontaminirajući svih nas...
naravno.

i dizanje u zrak argentinskih židova je borba protiv cionizma...
AlBakr is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 19:23   #11


Quote:
gibrankh kaže: Pogledaj post
...ma holivudsko-židovska posla...
Quote:
gibrankh kaže: Pogledaj post
...mislim da nitko ovdje a i inače nema problema sa židovima...ali cionizam...

klasika

samo nekako vam se na kraju uvijek omakne ono što stvarno mislite...mislim, to za malobrojne kojima još nije jasno
AlBakr is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 19:29   #12
Quote:
AlBakr kaže: Pogledaj post
naravno.

i dizanje u zrak argentinskih židova je borba protiv cionizma...
...pogledaj što je tema i prestani trolati...
__________________
Recept iz prakse ili kako stvoriti narod (da, zvuči nevjerovatno) i državu: 1. Fabricirajte poveznicu sa plemenima iz povijesti, 2. Oživite mrtav jezik kako bi opravdali izmišljenu poveznicu, 3. Ukradite teritorij. Za ostalo tu je propaganda a sve to uz pomoć kapitala.
gibrankh is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 19:31   #13
Quote:
AlBakr kaže: Pogledaj post
samo nekako vam se na kraju uvijek omakne ono što stvarno mislite...mislim, to za malobrojne kojima još nije jasno
...ne omiče mi se ništa, naravno da mislim na cioniste kad kažem "holivudsko-židovska" posla...pa da se normalne židove pita apartheid države nikad nebi bilo...a Spielgerg se više puta dokazao kao pravi sin propagande koju guta ignorantska USA...
__________________
Recept iz prakse ili kako stvoriti narod (da, zvuči nevjerovatno) i državu: 1. Fabricirajte poveznicu sa plemenima iz povijesti, 2. Oživite mrtav jezik kako bi opravdali izmišljenu poveznicu, 3. Ukradite teritorij. Za ostalo tu je propaganda a sve to uz pomoć kapitala.
gibrankh is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 19:34   #14
Quote:
gibrankh kaže: Pogledaj post
pa da se normalne židove pita apartheid države nikad nebi bilo...
znači, za tebe je "normalan" židov samo onaj koji smatra da Izrael ne smije postojati?

postoji izraz za to: veleizdaja

malo oštriji bi bio: idiotizam
__________________
Every normal man must be tempted, at times, to spit on his hands, hoist the black flag, and begin to slit throats.(H. L. Mencken)
AttitudeAdjuster is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 19:39   #15
Quote:
AttitudeAdjuster kaže: Pogledaj post
znači, za tebe je "normalan" židov samo onaj koji smatra da Izrael ne smije postojati?

postoji izraz za to: veleizdaja

malo oštriji bi bio: idiotizam
...ne, za mene je recimo ovo normalan židov...i svaki drugi koji je živio u miru sa susjedom arapinom u Palestini dok mu veliki europski Kazarski "brat" nije došao da stvori državu i protjera nežidove sa teritorija...

...p.s....a već sam rekao da nije problem u nepostojanju nego u ovakvoj, isključivo židovskoj tvorevini na prostoru u kojem su bili manjina dok nije došao gore spomenuti kazarski brat sa svojom kolonijom "neoizraelićana"...
__________________
Recept iz prakse ili kako stvoriti narod (da, zvuči nevjerovatno) i državu: 1. Fabricirajte poveznicu sa plemenima iz povijesti, 2. Oživite mrtav jezik kako bi opravdali izmišljenu poveznicu, 3. Ukradite teritorij. Za ostalo tu je propaganda a sve to uz pomoć kapitala.
gibrankh is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 09:40   #16
Ja mislio zbog zidovskog aparthejda i palestinskog geta ccccccc
Krushko is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 14.02.2008., 10:16   #17
Quote:
gibrankh kaže: Pogledaj post
Redatelj Steven Spielberg dao je ostavku na mjesto umjetničkog savjetnika na Olimpijskim igrama u Pekingu. Ne dopušta mu savjest jer Kina ne čini dovoljno za Darfur.

http://www.net.hr/zvijezde/page/2008/02/13/0023006.html

"Savjest mi ne dopušta da nastavim s tim poslom. U ovom trenutku, vrijeme i energiju ne bih trebao trošiti na olimpijske svečanosti, nego bih trebao činiti sve što mogu da se kraju privede neizrecivi zločin protiv čovječnosti koji se kontinuirano događa u Dafruru"

...još jedna hipokrizija starog holivudskog cioniste Spielberga...kako je samo tih i kako mu je savjest mirna dok svaki dan svjedoči apartheid državi Izrael i hororima koncentracijskog logora Gaze...te kako ne reagira na "neizrecivi zločin protiv čovječnosti" na prostoru Palestine...
Ma sve ok ali onda neka drži do stava isto tako uskrati podršku ostalim zemljama koje to rade poebno Izraelu (Palestina ...) i SAD-u (Guatanamo, Irak, Afganistan...) ovako samo ispada jadan...

BTW svaki normalan čovjek bi trebao biti protiv onoga što se događa u Darfuru, Iraku, Afganistanu, Guatanamu, Indoneziji (izrabljivanje radnika od strane stranih tvornica 1$ na dan...)... samo što ljudi razmišljaju svojom guzicom a ne srcem ... tako i Spilberg usprotiviti će se Kini (i ja bi se...) al neće SAD-u, Izraelu, zapadnim tvornicama koje imaju pogone u Aziji i izrabljuju ljude...
Busola29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 10:32   #18
Quote:
Busola29 kaže: Pogledaj post
Ma sve ok ali onda neka drži do stava isto tako uskrati podršku ostalim zemljama koje to rade poebno Izraelu (Palestina ...) i SAD-u (Guatanamo, Irak, Afganistan...) ovako samo ispada jadan...

BTW svaki normalan čovjek bi trebao biti protiv onoga što se događa u Darfuru, Iraku, Afganistanu, Guatanamu, Indoneziji (izrabljivanje radnika od strane stranih tvornica 1$ na dan...)... samo što ljudi razmišljaju svojom guzicom a ne srcem ... tako i Spilberg usprotiviti će se Kini (i ja bi se...) al neće SAD-u, Izraelu, zapadnim tvornicama koje imaju pogone u Aziji i izrabljuju ljude...
...apsolutno, svatko sa imalo moralnosti bi se usprotivio, bez obzira o kojoj se državi radi...upravo u tome i jest cijela bjeda ovakvog njegovog postupka, selektivno protivljenje koje je, po meni, gore od apsolutne ignorancije prema svim sranjima u svijetu...kakva hipokrizija...a ne treba ni zaboraviti da se radi o Kini, rastućem ekonomskom rivalu SAD-a, pa priča dobiva još jednu konotaciju...vidimo još jednom kako cionistički holivudski lobi čini domaću zadaću za "svoju" domovinu SAD...
__________________
Recept iz prakse ili kako stvoriti narod (da, zvuči nevjerovatno) i državu: 1. Fabricirajte poveznicu sa plemenima iz povijesti, 2. Oživite mrtav jezik kako bi opravdali izmišljenu poveznicu, 3. Ukradite teritorij. Za ostalo tu je propaganda a sve to uz pomoć kapitala.
gibrankh is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 16:03   #19
Quote:
Nestor Drake kaže: Pogledaj post
Od svih stvari u Kini on je odabrao nedovoljnu angažiranost oko Darfura kao stvar zbog koje ga "muči savjest".....nije mi jasno kako je uopće došao u situaciju da mora prekidati suradnju s kineskim tirani...pardon...vlastima.
Da to je stvarno teško u Kini,slična teškoća je bila i Jugoslaviji doći u skubob s Titom.
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:17.