Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2008., 00:12   #21
Quote:
Inkvizitor kaže: Pogledaj post

jednostavno nemoguće. S tim da je Pentagon uz Bijelu Kuću najčuvaniji objekt na svijetu ali taj dan borbeni avioni ostali bez goriva a na protuzračnim raketama nisu radili dugmići...
Pa traljavi amerikanci, nisi li ih malo gore nazvao takvima.

Skaces sam sebi u usta
Vanjushka is offline  
Old 08.09.2008., 00:14   #22
Quote:
Vanjushka kaže: Pogledaj post
Pa i Hrvati su palili gume na Stradunu.

I to traljavo

Na temu WTC-a, dovoljno je informirati se o prvom pokusaju rusenja tornjeva, neuspjelom. Pocinitelji uhiceni, mislim i osudjeni, i bitno je vidjeti njihove izjave o motivu.

E sad, jasno da teoreticari zavjere uvijek imaju sporeman odgovor tipa "ma to su sve CIA agenti", tako da... neka vjeruje ko sta zeli da vjeruje.

Po nekim svjedocenjima planetu dijelimo sa cudovistima, vanzemaljcima. Neko i u to vjeruje.
Prejaka usporedba. Zapalit gumu na Stradunu i manevrirat avionom između zgrada pri brzini od 1000 km na sat.

I to nakon par sati učenja. Ako su to u stanju izvest džihad ratnici onda je cijeli svijet najebo. Drugim rasama je potrebno deset godina prakse a Mohammed to nauči za par sati teorijske vježbe..

Drhti Vanjushko..
Inkvizitor is offline  
Old 08.09.2008., 00:14   #23
Ako bi te pretpostavke bile točne onda bi mogli zaključiti i da je teorija kako nekoliko ljudi kontrolira svijet točna?
mrki_medvjed is offline  
Old 08.09.2008., 00:14   #24
Quote:
Vanjushka kaže: Pogledaj post
Pa i Hrvati su palili gume na Stradunu.

I to traljavo

Na temu WTC-a, dovoljno je informirati se o prvom pokusaju rusenja tornjeva, neuspjelom. Pocinitelji uhiceni, mislim i osudjeni, i bitno je vidjeti njihove izjave o motivu.

E sad, jasno da teoreticari zavjere uvijek imaju sporeman odgovor tipa "ma to su sve CIA agenti", tako da... neka vjeruje ko sta zeli da vjeruje.

Po nekim svjedocenjima planetu dijelimo sa cudovistima, vanzemaljcima. Neko i u to vjeruje.
to prvo rušenje je fbi financirao, platili su nekom egipćaninu 100 tisuća dolara...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 08.09.2008., 00:15   #25
Quote:
mrki_medvjed kaže: Pogledaj post
Amerikanci nisu tako glupi da kao djeca u vrtiću naprave to ako su smišljali. To nema logike. Pa onda bi se avioni samo zaletili i to je to. To je isto kao kaj pričaju da niti jedan Židov nije došao na posao taj dan u WTC.
to je tvoj argument?prica o zidovima koji nisu dosli na posao...
ako tebi ovo izgleda kao "igra djece u vrticu" onda bolje da se pozabavis amerima malo vise...mozda saznas da za njih nema granica...
molim te procitaj sluzbeno izvjesce komisije 9/11...u vise nastavaka...odnosno mijenjano onako kako je bilo pogodnije kroz godine...
ja sam pitao sto je sa NORAD-om...samo to...ovo dalje je presiroka tema..jer je samo dio slagalice i moze tebi izgledati da nema logike...ali potvrda nelogicnosti nije "nisu glupi kao djeca u vrticu"...
__________________
..'ko na nas krene iz mesta je na.......
Gandalf Bijeli is offline  
Old 08.09.2008., 00:15   #26
Quote:
Vanjushka kaže: Pogledaj post
Pa traljavi amerikanci, nisi li ih malo gore nazvao takvima.

Skaces sam sebi u usta
jedi govna..

fakat si debil..ko bi reko..
Inkvizitor is offline  
Old 08.09.2008., 00:17   #27
Pa ne znam jel znate ali je obitelj Osame bin Ladena dan prije napada na WTC bila na zaključivanju oko nekih ekonomskih dogovora sa SAD-om.
zdenko_mills is offline  
Old 08.09.2008., 00:19   #28
A 15 navodnih terorista uredno dobile vize u SA bez ikakve provjere.

A šatro opasni likovi, samoubojice koje se oblokavaju prije "svete misije" po striptiz barovima da ostave traga.

pa kakvi su to islamski ratnici..

I onda 'ladno sjednu u avion i rade manevre sa civilnim zrakoplovima, ono što ni vojni piloti nikad ne uspiju u životu..a sve nakon par sati predavanja

Oh jebote..
Inkvizitor is offline  
Old 08.09.2008., 00:20   #29
Quote:
kaminjo kaže: Pogledaj post
Mislim da je ovo tema o kojoj se zasigurno pričalo u cijelome svijetu ,snimani brojni dokumentarci,ispričane razne priče.I ja sam imao svoju priču ,za koju sam vjerovao da je istinita ,dok se nisam malo pozanimao za bit toga,pogledao par dokumentaraca, pročitao izvještaje i slično,a rezultati su bili zastrašujući.činjenica da je 19 terorista ,otelo 4 aviona i doslovno se zaletjelo ,ili imalo namjeru zaletjeti u simbole amerike ,i u tome svemu uspjeti ,zvuči stvarno apsurdno.npr. snimke udara "aviona" u pentagon sa 86 kamera koje su to snimile ,uključujući snimke sa benzinskih postaja,hotela itd ,zapljenjene su u roku nekoliko desetaka minuta,i nisu puštane u javnosti sve do prije par mjeseci,a i 4 snimke koje su puštane ,na njima se ništa ne vidi ,jer je dio odrezan,tj.vidi se samo explozija,i ništa prije toga.2 pentagon ima veliku liniju obrane,tj.nebrojeno puno projektila koji su u stanju sve srušiti od cessne ,do 747-ice,i brojne okolne baze sa migovima i ostalim čudima,činjenica da ništa nije bilo tamo poduzeto,pod izlikom da se avion nije vidio na radaru ,je stvarno debilna.3 na mjestu nesreće,nije bilo nađeno nikakvih znakova da je to uopće bio avion,dakle krhotine,motori,gume....4 u pentagonu je rupa od promjera 5 metara,a oko te supe čak nisu oštećeni niti prozori,a veličina 757-ice sa krilima je 38 METARA,što je znatno veće od 5 metara.službena verzija je da su se krila uvukla u avion .....hahahaha..još puno brojnih dokaza upućuje da je u biti 11/9 velika laž,i podvala,samo se puno toga skriva ,i dalje će se skrivati.pišite svoja saznjanja o ovome.
mislio si na Phantome, vjerujem?
girling is offline  
Old 08.09.2008., 00:22   #30
ej, vozili su dan prije tko zna koliko tisuća kilometara od floride do maina, a čeka ih precizno upravljanje avionima... majstori...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 08.09.2008., 00:22   #31
Quote:
Inkvizitor kaže: Pogledaj post
Prejaka usporedba. Zapalit gumu na Stradunu i manevrirat avionom između zgrada pri brzini od 1000 km na sat.

I to nakon par sati učenja. Ako su to u stanju izvest džihad ratnici onda je cijeli svijet najebo. Drugim rasama je potrebno deset godina prakse a Mohammed to nauči za par sati teorijske vježbe..

Drhti Vanjushko..
Ajde mi objasni jednu stvar, teoreticari zavjere naime uopce ne negiraju da su Atta i kompanija zabili zrakoplove u nebodere (jer postoje snimci, osim ako nas uskoro nece ubjedjivati da su zrakoplovi iluzija, angaziran Koperfild da stvori iluziju udara zrakoplova)

Dakle, nema sumnje da su Atta i drustvo upravljali zrakoplovima, postoje snimci sigurnosnih kamera njihovog ulaska u zrakoplove, postoje snimci sa crnih kutija, glasovi otmicara, ukratko crno na bijelo da su bili u zrakoplovima.

E pazi sad, teoreticari zavjere tvrde da su Atta i suborci bili alkoholicari, glupaci, neinteligentni likovi... elem, nesposobni za upravljanje zrakoplovima (ustvrdi ovaj film u jednom svom dijelu, po svjedocenju instruktora letenja iz skola u kojima su Mohamed i drustvo ucili voziti)... sad mene zanima, kako je autor filma naprasno zaboravio sto je rekao u ovom dijelu filma, dakle da su to dokazani idioti, alkoholicari, drogerasi, pa vec u sljedecem dijelu tvrdi da su Mohamed i drustvo bili sofisticirani i strucno obuceni agenti koji su prosli najbolje spijunske skole americkih tajnih sluzbi

Jebote, mislio sam da si ti ozbiljniji covjek, koji nece pasti na puko senzacionalisticko sranje od filma, prepunog zvucnih efekata ko u crtanom filmu jebote
Vanjushka is offline  
Old 08.09.2008., 00:24   #32
Quote:
Gandalf Bijeli kaže: Pogledaj post
..moglo bi se puno pisati o ovome..pisalo se vec i ovdje na forumu..no oni koji zele ce naci informacije.Mislim da je bolje da procitaju nekoliko knjiga jer dokumentarac obraduje samo 9/11...a iza toga stoji puuuuno vise...
nesto sto se gradi cijelo 20 stoljece..i uvijek se koriste iste metode..od Lusitanije na dalje...
Samo bi zamolio nekoga tko je snimio dokumentarac da mi javi na pm ili ostavi link ovdje na forumu...mozda netko stavi i na net...ima nekih detalja koji su zanimljivi oko "al-kaide" i kosova...
..ne mislim da je dokumentarac s.... jer kada se duze vremena proucavaju ovakve teme onda cinjenice same isplivaju...ali ne kroz jedan dokumentarac jer on tada jest ispiranje mozga...
bush je sekundarna figura svega toga...zanimljivije je npr. da je potpredsjednik bas to jutro preuzeo komandu nad NORAD-om..
Takve stvari nitko ne spominje. Uopce mogucnost da se zabije avion u pentagon i wtc je nikakva. Ne postoji mogucnost da neki avion skrene s kursa i da unutar nekoliko sekundi nije norad obavijesten, koji odmah reagira slanjem vojnih aviona, ali bas taj dan su svi vojni avioni bili upleteni u cijeli niz vjezbi, tako da nijednog nije bilo u blizini, a i da je koji bio, vjerojatno sami piloti nebi znali jeli vjezba ili stvarnost. To je samo dio price. Ocito je da je cijela stvar kontrolirana i onemoguceno je ljudima koji bi inace htjeli ili mogli reagirat da to ucine i ostatak je poznat. Patriot act, Afganistan, Irak... Puno proizvodnje oruzja, tehnike, aviona, raketa, hrane i sveg ostalog potrebno za rat. Puno para u depovima bankara, politicara i samih ljudi koji imaju udjele u tim firmama.
Shifty Gypsy is offline  
Old 08.09.2008., 00:24   #33
Sjećate li se one slike koja je obišla svijet, kada Iračani ruše Sadamov kip, ono opće oduševljenje, pada tiranin, vesela lica Iračana sretnih što im je ujak Sam donio slobodu.
Daklem na Al Jazziri je donesen malo upotpunjeniji snimak.
Isti trg, ni žive duše tek pokoji prolaznik, prolaze vojaci u vozilu, stanu kraj kipa, počnu dovoditi ljude, onda se ruši spomenik, na snimci vidimo masu ljudi no ako se bolje pogleda polovicu čine novinari, vojnici i svega desetak dovedenih Iračana .
U jednom trenutku lice Sadama je prekriveno američkom zastavom no ubrzo su je makli , valjda su shvatili da to nije najbolja ideja.

Naravno da ne vjerujem da su Ameri sami skinuli blizance, no da jesu iskoristili islamski fundamentalizam jesu.
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Old 08.09.2008., 00:27   #34
Quote:
mrki_medvjed kaže: Pogledaj post
Ako bi te pretpostavke bile točne onda bi mogli zaključiti i da je teorija kako nekoliko ljudi kontrolira svijet točna?
..napredujes ...to je dobro...kreni od nekih prezimena,obitelji..i zacas ces doci do 9/11...
evo i vanjushka je spomenuo jedan dio gdje poceti istrazivati...prvi pokusaj rusenja tornjeva...

inkvizitor...znam za plansko rusenje,samo sam htio spomenuti prvo NORAD jer je jednostavniji za objasniti..
narocito je zanimljivo sluzbeno izvjesce o WTC 7...i sto se sve tamo "slucajno"nalazilo i bilo unisteno sa zgradom..
__________________
..'ko na nas krene iz mesta je na.......
Gandalf Bijeli is offline  
Old 08.09.2008., 00:30   #35
Quote:
Vanjushka kaže: Pogledaj post
Ajde mi objasni jednu stvar, teoreticari zavjere naime uopce ne negiraju da su Atta i kompanija zabili zrakoplove u nebodere (jer postoje snimci, osim ako nas uskoro nece ubjedjivati da su zrakoplovi iluzija, angaziran Koperfild da stvori iluziju udara zrakoplova)

Dakle, nema sumnje da su Atta i drustvo upravljali zrakoplovima, postoje snimci sigurnosnih kamera njihovog ulaska u zrakoplove, postoje snimci sa crnih kutija, glasovi otmicara, ukratko crno na bijelo da su bili u zrakoplovima.

E pazi sad, teoreticari zavjere tvrde da su Atta i suborci bili alkoholicari, glupaci, neinteligentni likovi... elem, nesposobni za upravljanje zrakoplovima (ustvrdi ovaj film u jednom svom dijelu, po svjedocenju instruktora letenja iz skola u kojima su Mohamed i drustvo ucili voziti)... sad mene zanima, kako je autor filma naprasno zaboravio sto je rekao u ovom dijelu filma, dakle da su to dokazani idioti, alkoholicari, drogerasi, pa vec u sljedecem dijelu tvrdi da su Mohamed i drustvo bili sofisticirani i strucno obuceni agenti koji su prosli najbolje spijunske skole americkih tajnih sluzbi

Jebote, mislio sam da si ti ozbiljniji covjek, koji nece pasti na puko senzacionalisticko sranje od filma, prepunog zvucnih efekata ko u crtanom filmu jebote
Film uopće nije senzacionalističko sranje nego potanko u detalje razmontirana analiza..

Mogu oni stoput bit špijuni ali biti špijun to ne znači da si u stanju manevrirati civilnim zrakoplovom na način na koji se to može teško izvesti i sa borbenim zrakoplovom.

nemogućnost manevra tim Boeingom nad Pentagonom su potvrdili i vojni i civilni piloti. Uostalom gdje su dijelovi zrakoplova. Nema ih.

kako avion koji udari u zgradu pri brzini od 1000 km na sat ostavi rupu u zgradi od pet metara. Gdje su mu udarila krila. Skupio ih od straha prije udara u zgradu.

zašo Američko veloposlanstvo izdaje vize bez ikakvih kriterija ( a znamo kakvi su za dobivanje američke vize, aj ti zatraži američku vizu), dakle stvaraju si alibi, daju petnaestorci potencijalnih napdača vize..hhahooh, jebeno.

kako se zgrada urušila za manje od sat, kad se nije stvorila temperatura koja bi istopila tj, deformirala čeličnu konstrukciju nego se zgrada urušvava po okomici. Koja zgrada pada tako ako nije minirana.

Kako toranj u Madridu nije pao a gorio je cijeli dan, sa daleko većim intenzitetom..

Ljudi koji su preživjeli čuju detonacije po katovima..

Milion stvari a na nijednu komisija ne da odgovor..gdje je tvoj dogovor na te nelogičnosti..osim guma na Stradunu što nije toliko sofisticiran posao..
Inkvizitor is offline  
Old 08.09.2008., 00:33   #36
Inace, teoreticari zavjere su o svemu mislili, nije bilo velike temperature pozara, nije bilo neke velike vatre, toranj u Madridu, jedino uopce nisu spomenuli (kao slucajno, mosh misliti) stetu koju je na zgradama i nosivoj konstrukciji nacinio udar zrakoplova koji je po svojoj duzini dva puta veci od sirine obje zgrade.

Dalje, u ovom filmu se kao slucajno na snimcima sigurnosnih kamera sa Pentagona ne vidi zrakoplov, i autor bezobrazno raspreda o "nekakvoj eksploziji ali se zrakoplov ne vidi". Ko je gledao snimak sa zgrade Pentagona kontra ovog senzacionalistisckog filma, mogao je vidjeti i sekvencu u kojoj se jasno vidi zrakoplov u trenutku prije udara u zgradu. Snimak su emitirali svi svjetski mediji prije par godina, nakon sto je prezentiran javnosti.

Zasto je autor filma tu sekvencu "slucajno" zaboravio, ne treba objasnjavati.
Vanjushka is offline  
Old 08.09.2008., 00:33   #37
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post

Naravno da ne vjerujem da su Ameri sami skinuli blizance, no da jesu iskoristili islamski fundamentalizam jesu.
Sami su ih skinuli, nego ko.

da nije možda islamski fundamentalist koji u ruci osim kalaša i Kurana nije ništa drugo u životu držao odjednom postao nadnaravni lik koji izvodi vratolomije po nebu koje ni piloti koji odu u mirovinu nikad nisu bili u stanju izvesti..
Inkvizitor is offline  
Old 08.09.2008., 00:37   #38
Quote:
Vanjushka kaže: Pogledaj post
Inace, teoreticari zavjere su o svemu mislili, nije bilo velike temperature pozara, nije bilo neke velike vatre, toranj u Madridu, jedino uopce nisu spomenuli (kao slucajno, mosh misliti) stetu koju je na zgradama i nosivoj konstrukciji nacinio udar zrakoplova koji je po svojoj duzini dva puta veci od sirine obje zgrade.

Dalje, u ovom filmu se kao slucajno na snimcima sigurnosnih kamera sa Pentagona ne vidi zrakoplov, i autor bezobrazno raspreda o "nekakvoj eksploziji ali se zrakoplov ne vidi". Ko je gledao snimak sa zgrade Pentagona kontra ovog senzacionalistisckog filma, mogao je vidjeti i sekvencu u kojoj se jasno vidi zrakoplov u trenutku prije udara u zgradu. Snimak su emitirali svi svjetski mediji prije par godina, nakon sto je prezentiran javnosti.

Zasto je autor filma tu sekvencu "slucajno" zaboravio, ne treba objasnjavati.

Nigdje i nikad nije pokazana snimka gdje avion udara u zgradu. Prikazano je nešto slično ovome večeras gdje se vidi da nešto leti u zgradu. Prije raketa nego avion.

nego kako avion koji s krilima ima raspon od 30 metara napravi rupu od pet metara i cijeli sagori u udaru, pa čak nema ostataka motora koji nema šanse da sagori..
Inkvizitor is offline  
Old 08.09.2008., 00:38   #39
Quote:
Inkvizitor kaže: Pogledaj post
Film uopće nije senzacionalističko sranje nego potanko u detalje razmontirana analiza..

Mogu oni stoput bit špijuni ali biti špijun to ne znači da si u stanju manevrirati civilnim zrakoplovom na način na koji se to može teško izvesti i sa borbenim zrakoplovom.

nemogućnost manevra tim Boeingom nad Pentagonom su potvrdili i vojni i civilni piloti. Uostalom gdje su dijelovi zrakoplova. Nema ih.

kako avion koji udari u zgradu pri brzini od 1000 km na sat ostavi rupu u zgradi od pet metara. Gdje su mu udarila krila. Skupio ih od straha prije udara u zgradu.

zašo Američko veloposlanstvo izdaje vize bez ikakvih kriterija ( a znamo kakvi su za dobivanje američke vize, aj to zatraži američku vizu), dakle stvaraju si alibi, daju petnaestorci potencijalnih napdača vize..hhahooh, jebeno.

kako se zgrada urušila za manje od sat, kad se nije stvorila temperatura koja bi istopila tj, deformirala čeličnu konstrukciju nego se zgrada urušvava po okomici. Koja zgrada pada tako ako nije minirana.

Kako toranj u Madridu nije pao a gorio je cijeli dan, sa daleko većim intenzitetom..

Ljudi koji su preživjeli čuju detonacije po katovima..

Milion stvari a na nijednu komisija ne da odgovor..gdje je tvoj dogovor na te nelogičnosti..osim guma na Stradunu što nije toliko sofisticiran posao..
Pažljivim seciranjem skužio sam
istrazivac5 is offline  
Old 08.09.2008., 00:43   #40
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Naravno da 11/9 nije izmišljotina i da islamski terorizam postoji i da je on prisutan.Tu nema nikakve zavjere,eventualno čega amerikanci nisu svjesni je u tome što islamski terorizam proizvod američke vanjske politike...
Opet generaliziranje...

Islamski terorizam postojao je i 1920. protiv Francuza i Španjolaca u Maroku,ili stoljeće ranije u Sudanu...

Nisu zli Ameri krivi baš za sve...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:55.