Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2017., 10:21   #4801
Ja od travnja svaki mjesec naručujem sa Zooplus-a Acanu puppy large breed i svaki put mi je rok trajanja minimalno bio rujan 2018-te i hrana super mirisa i kvalitete, pas ju je vrlo rado jeo...

sada sam prvi put naručio 12kg brit-a care iz pet centra jer su granule veće pa mi pas žvače i lomi hranu kad jede dok su granule Acane manje pa ju je počeo gutat dok jede...

ugl. nemaš se šta brinuti, samo naručuj sa Zooplus-a..
aligator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 15:40   #4802
Mene je malo kod zooplusa počelo živcirati jer im dugo treba da obrade narudžbu plaćenu odmah. Kupljeno u nedjelju još se ništa nije pomaklo po pitanju narudžbe. Nekad sam drugi dan dobivala obavijest da je narudžba predana kurirskoj službi. I nije ovo prvi put...
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 10:34   #4803
Valjda im je gužva? Ako si naručila u nedjelju, prilično sam siguran da su ispred tebe u redu čekanja svi koji su naručili u petak popodne, cijelu subotu i nedefinirani dio nedjelje.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 10:44   #4804
Ma i prije sam kupovala u nedjelju pa je u ponedjeljak paket već bio predan doatavnoj službi. Eto danas piše tek da su info poslali u dostavnu...
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 10:50   #4805
Ah, dešava se, nepredvidivi su...

Ja imam ogromnih problema s dostavom otkako ne živim u gradu. Jedan paket su mi poslali DHL-om (kojeg preuzme HP) i nevjerojatna nezamisliva sreća je da im je kombi stigao doslovce 15 sekundi prije mene doma s posla. Da je stigao tri minute ranije, ostavili bi mi valjda cedulju da idem po to nekamo...

Drugi paket su mi poslali DPD-om kojeg sam dosad preusmjeravao na najbližu benzinsku, i sad tenkre s benzinske više ne želi primati pakete za mene iz nekog razloga, tako da su taj paket vratili u DPD i nemam pojma gdje je i što se dešava s njim.

Nemojte se seliti na selo
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 11:40   #4806
Otprije nekog vremena dostavljaju samo DPD-om, a oni ti pošalju mejl ili SMS. Jedino što se to sjete napraviti u zadnji čas, a momentalno im ne rade linkovi za praćenje pošiljke.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 11:55   #4807
Evo meni pred par dana poslali DHL-om. Očekivao sam da će to biti strava i užas zbog HP-a, a na kraju taj paket imam, a onaj DPD-ov vjerojatno neću nikada dobiti i morat će mi vraćati pare...
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 18:08   #4808
Ja s dostavljačem iz DPDa imam dogovor da ak nema nikog doma ostavi paket ispred vrata. Što mi je super. Drugi mi ne žele tak ostavit.
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 20:18   #4809
Ja se pak dopisujem s DPD-om. Paket bi trebao stići sutra pa sam ih zamolila da ga ne dostavljaju prije deset sati jer ujutro s psom moram vetu. Pazite sad odgovor - kopiram bez ispravaka:

Nažalost nemamo opciju terminske dostave paketa s obzirom da se isporuka vrši u skladu sa optimizacijom, koja unaprijed određuje najbržu rutu dostave.

O okvirnom vremenu isporuke bit ćete naknadno obavješteni sutra, kada paket krene na dostavu. Ukoliko Vam predviđeno vrijeme neće odgovarati, slobodno nas možete kontaktirati na 01/3430-600 ili putem e-maila kako bi razmotrili alernetivne opcije dostave.


Pa kontaktirala sam ih "putem e-maila". Koliko puta to moram učiniti?
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 09:03   #4810
Ovo je paket koji je na kraju jedva nekako završio kod mene: https://1drv.ms/i/s!AuRJte7RPY-bg_k3fvZmlLFs9tpE_A

Mislim da ću odustati od DPD-a ubuduće.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 17:55   #4811
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Ovo je paket koji je na kraju jedva nekako završio kod mene: https://1drv.ms/i/s!AuRJte7RPY-bg_k3fvZmlLFs9tpE_A

Mislim da ću odustati od DPD-a ubuduće.
Ovako izgledaju i moji paketi. I zoofast i zooplus
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 06:48   #4812
Moji uvijek dođu bez oštećenja. Unutar 5 dana i u ono vrijeme kad najave.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 20:50   #4813
Quote:
koraVoda kaže: Pogledaj post
Slovenski je najjeftiniji zbog najmanjeg poreza na kucne ljubimce..ali svi iz fransize zooplus idu iz njemacke i to je baza
Dodatno jeftiniji je od drugih ducana jer su samo webshop i narucujes direktno od njih koji su vjerojatno samo prva marza a ne placas jos marzu hrv uvoznika
Ja vec 3 godine narucujem i nikad nisam dobila pokvarenu vrecu a rokovi su mi uvijek bili barem godinu dana ako ne i vise
Nije prva marza, vec je to dampaska politika firme. Nemaju niti jedan direktan uvoz. Dobavljači imaju nekih 5 do 10% marže prema njima, a oni imaju veću marzu nego ducani u RH pa si mogu dopustiti te cijene.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
ivangrdic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 10:55   #4814
Ima netko kod za 10mj za pet centar?
shelby-eleanor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 13:36   #4815
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post

Evo koda za 10. mjesec: AP1LPD345, standradno preko 200 kn 10 posto popusta i besplatna dostava.
Evo ja ga stavila na kojoj stranici prije.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 17:46   #4816
Tnx!
shelby-eleanor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 08:44   #4817
Ima li još netko problema sa zooplus dostavom? Narudžbu sam platila kad sam i naručivala, 28.9. Odmah sutradan ujutro mi je poslan mail da je paket na putu, dobila sam tracking number i sve. Doduše u napomeni piše da moraju promijeniti dostavljača da bi mi paket stigao na vrijeme. Šalju DHL-om.
Zadnji status od njih je da će narudžba biti predana dostavljačima u Hrvatskoj. To je bilo 30.9. Do danas još ništa nema, a narudžbu ne mogu pratiti dalje od 30.9. i ne znam što se događa.
Ovo je prvi puta da nije sve stiglo u roku od 5 dana max .
__________________
~Bitte bitte, gib mir Gift~
milas_lacrymosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 08:47   #4818
Narudžbu pratiš na http://ips.posta.hr/ kad stigne u Hrvatsku, DHL nema više veze s njom.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 15:22   #4819
Hvala, nisam imala pojma budući da je do sada sve uredno dostavljao DPD, i oni bi zvali prije dostave da provjere jesam li doma i sve pa me sve ovo malo zbunilo Na kraju se danas ispostavilo da su paket pokušali dostaviti još 2.10., ali se ceduljica zagubila, bila je u krivom poštanskom sandučiću.
__________________
~Bitte bitte, gib mir Gift~
milas_lacrymosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 19:55   #4820
PET CENTAR Zagreb, Našička 144-Katastrofa!!!
U PET CENTRU kupili smo hranu ROYAL CANIN Junior Medium dogs crveno pakiranje od 15kg od koje su naši psi nakon pojedenih 4kg dobili ozbiljne kožne alergije sa ranama.
Upoznali smo nadležne u PET CENTRU uz reklamaciju na hranu i kažu skraćeno skupa sa zastupnikom Royal Canina za Hrvatsku da smo sami krivi jer nismo uzeli hranu baš za tu pasminu iako smo kupili Junior Medium u koji spada naš pas zbog kojeg smo kupili tu hranu, a i drugi ju je jeo.
samo mekano is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:55.