Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2017., 15:07   #4841
Quote:
samo mekano kaže: Pogledaj post
Kao prvo molim te da ne pišeš da sam smiješan jer se ne poznajemo. OK?

Kao drugo svoje pse sam plaćao po cijeni koliko košta preko 20 vreća od 15kg usranog Royal Canina kojeg toliko hvališ.

Treće ja sam kriv što sam svoje povjerenje poklonio ROYAL CANINU i PET CENTRU u Zagrebu i na žalost to povjerenje su izigrali.

Sada ću im gratis pokloniti inspekciju!
Jedan dobronamjeran savjet, smanji malo tu svoju nabrijanost prema ljudima koji ti samo pokušavaju objasniti neke stvari.

Kad bi prestao pizditi i čitao šta ti ljudi pišu vidio bi da su svi napisali da im je odgovor koji su ti napisali katastrofa, ali isto tako ne znači da je neka hrana otrovna i šteta samo zato jer tvom psu neodgovara. Ok, možda se potrefila loša vreća, možda im inače nešto ne paše od sastojaka, sad kad znaš zaobilazi RC i sve pet.

I volila bi baš vidjeti svoj post gdje ja hvalim RC. Prva ću reći da je to razvikana klopa ne baš bajnog sastava. Sorry previše kukuruze i pšenice da bi mogla hvaliti to kao neku super klopu.
Priznajem da kupim povremeno svojim živinama jer eto vole jesti, ne hranim ih stalno s tom klopom, gledam da su mi ipak na nečemu kvalitetnijem od toga.

Ne znam šta si toliko nabrijan na Pet centar, kakve veze imaju oni s time što su tvoji psi dobili alergijsku reakciju na neku klopu? To ko da pojedeš milka čokoladu koju si kupio u Konzumu i osipaš se i ideš se istresati na Konzum jer eto tamo su kupio tu čokoladu.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 19:40   #4842
Nabrijan je vjerojatno jer reakcija nije bila u redu. Na kraju krajeva ne prodaju televizore nego hranu za ljubimce, pa bi malo empatije s njihove strane rijesilo problem u startu.

A sto se tice problema s RC google pamti razna povlacenja i tuzbe. Nije RC jedini netko je na fejsu koju godinu nazad postao sadrzaj Hillsove vrecice s bubama unutra i plijesni, original pakiranje, neke gadosti su bile unutra. Mislim da se isto nista nije rijesilo, zastupnici su bahati i bok.
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 19:46   #4843
Napišem kako su mi se psi razboljeli od točno određene vrste ROYAL CANINA
kupljenog u PET CENTRU u Zagrebu i kako ni zastupnik niti prodavatelj hrane ne prihvaćaju svoju odgovornost.

U skladu s nihovim postupcima opišem svoj slučaj na forumu kako ostali potencijalni korisnici njihovih usluga i njihovi ljubimci nebi prošli kao ja i moji psi, ali kao uvjek u životu tako i sada nađu se pojedinci koji su pametniji od ostalih i shvate to kao moju osobnu kritiku prema njima.

Ja nikome nisam napisao gdje treba i koju hranu za svoje ljubimce kupovati.

Neču niti spominjati da sam u jednom trenutku u istom tom PET CENTRU znao kupiti vitamine i ljekove kojima je uredno debelo istekao rok trajanja, a nisu im ni to jedini biseri.Ima toga još i sve u svoje vrijeme.

Pošljedice alergije na psima izlječili smo kod veterinara, kuhanom hranom i TOTW sa lososom kupljenom vani preko weba 12kg-49eura.

Toliko od mene.
samo mekano is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 09:21   #4844
Kad se samo sjetim da je moj cucak žderao kuhane grkljane i srca i ništa mu nije falilo...
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 09:34   #4845
Pa sta bi mu falilo od srca, to je delikatesa.
__________________
Sapere aude.
Quirita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 09:42   #4846
To je nekoć bio isti jeftilen kao i grkljani... Ne znam kakva je danas situacija Ne bi me čudilo da je fakat delikatesa i da košta 20 kn/kg ili još više.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:48   #4847
Jedno vrijeme sam nalazila dok sam u dalmaciji bila, u mesnici teleće srce i pasu kupovala. Pa su svi padali u nesvjest da to dajem psu, a i stari mi je to uredno krao psu - bar dva komada za na gradele

Mislim, srce je mišić iako je unutarnji organ.
__________________
Sapere aude.
Quirita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:59   #4848
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
To je nekoć bio isti jeftilen kao i grkljani... Ne znam kakva je danas situacija Ne bi me čudilo da je fakat delikatesa i da košta 20 kn/kg ili još više.
Da, košta kako kada i kako gdje. Od 18 - 25 kn/kg.

Al srce kao srce nema nutritivne vrijednosti ; samo je dobar balast - ajmo tako reći.

Kupim ja sirove za našeg psa; ne velim da ne ; al sama srca nisu dovoljna.

Nije ni ovo tema

Na konto teme.....

Evo nas opet u situaciji da se percem treba po guzici dragati. Nema danas bez toga.

Prosrali se psi, razboljeli, oprištavili od RC hrane. Jbga; nije dobavljač kriv.

Fakat nije.

Zalječiti pse, promjeniti hranu pa i dućan ako nam se već toliko zgadio.

Al velim vam ja; sve je u nastupu. Eto mene ...nikada nigdje problema. Vratim, požalim se. Reklamacije se uvijek uvaže. Zamjene. Povrat novaca dobijem. I još neke pogodnosti iz tog hebenog pet centra .......

Ima ljudi koji svuda i svagdje imaju problema. Zakaj? Zato kaj su sami po sebi problematični.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 11:33   #4849
Quote:
Quirita kaže: Pogledaj post
Jedno vrijeme sam nalazila dok sam u dalmaciji bila, u mesnici teleće srce i pasu kupovala. Pa su svi padali u nesvjest da to dajem psu, a i stari mi je to uredno krao psu - bar dva komada za na gradele

Mislim, srce je mišić iako je unutarnji organ.


A sto danas imamo za rucak?
Eno ti kod cuke pa se izbori
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 20:24   #4850
Pet centar webshop kod za 10% popusta u studenom(iduci mjesec): AP11VNS79
ćubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 14:20   #4851
Jel mozda znate moze li se na Zooplus placati dinersicom na rate? Brat i ja bi zajedno narucili neke stvari on za psa ja za svog miceka.. racun je velik pa bi nam bilo zgodno na dvije rate podijeliti.. nisam do sada narucivala od njih pa ne znam..
Violet Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 14:25   #4852
Quote:
Violet Hill kaže: Pogledaj post
Jel mozda znate moze li se na Zooplus placati dinersicom na rate? Brat i ja bi zajedno narucili neke stvari on za psa ja za svog miceka.. racun je velik pa bi nam bilo zgodno na dvije rate podijeliti.. nisam do sada narucivala od njih pa ne znam..
Mislim da ne moze. Mozete razlomiti narudzbu u 2 ture, ili iskoristiti popust...
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 14:29   #4853
Quote:
Violet Hill kaže: Pogledaj post
Jel mozda znate moze li se na Zooplus placati dinersicom na rate? Brat i ja bi zajedno narucili neke stvari on za psa ja za svog miceka.. racun je velik pa bi nam bilo zgodno na dvije rate podijeliti.. nisam do sada narucivala od njih pa ne znam..
Ne može. Možeš eventualno platiti Plusicom ako je imaš, na što ti Diners obračuna kamate, ali svejedno plaćaš u 12 rata.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 14:35   #4854
Aha, a jel za prvu kupnju trebam upisati kod da ostvarim popust jer ne vidim da mi se obracunao?
Violet Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 17:48   #4855
Uzimam hranu za psa od http://www.zoofast.hr/ i moje iskustvo sa njima je korektno. Robu mi dostavljaju uvijek u odličnom stanju sa dužim rokom trajanja preko DPD službe koja mi javi uvijek unaprijed za termin dostave. Do Zagreba im treba svega par dana, a do Pule sam jednom morao čekat i oko tjedan dana ali inače i do tamo dostavljaju u korektnom roku. Cijena TOTW kojeg uzimam od njih je konkurentna i povoljna u odnosu na druge online dućane a kada se naruči vrijednost robe preko 199 kn isporuka je besplatna.
Fenharel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 23:06   #4856
Quote:
Fenharel kaže: Pogledaj post
Uzimam hranu za psa od http://www.zoofast.hr/ i moje iskustvo sa njima je korektno. Robu mi dostavljaju uvijek u odličnom stanju sa dužim rokom trajanja preko DPD službe koja mi javi uvijek unaprijed za termin dostave. Do Zagreba im treba svega par dana, a do Pule sam jednom morao čekat i oko tjedan dana ali inače i do tamo dostavljaju u korektnom roku. Cijena TOTW kojeg uzimam od njih je konkurentna i povoljna u odnosu na druge online dućane a kada se naruči vrijednost robe preko 199 kn isporuka je besplatna.
Odlicna reklama!

Na zalost vecina nas ceka na proizvode i po nekoliko tjedana, premda pise da su na stanju kada se narucuje, desi se da je racun kod placanja pouzecem veci i za 10tak kuna od onog sto pise u kosarici kada se napuni, ako im nekog proizvoda nedostaje pa uspijes uhvatiti sluzbu za korisnike da posalju bez njega, uobicajena je praksa da racunaju vise cijene (ne one koje su u kosarici i na predracunu) ako su u medjuvremenu podigli, a dizu stalno.
Sluzba za korisnike im je losa, nema sanse da se dodje do njih, paketi dugo putuju, tesko je sloziti narudzbu jer stalno nesto nedostaje i tako

Mozda se poprave, jer idu zestoko prema dole...
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 23:12   #4857
Meni je isto Zoofastova sluzba za korisnike nikakva.
Kada sam imao reklamaciju na hranu trebalo im je 2 tjedna da odreagiraju. Do tad sam vec odlucio da necu vise od njih kupovati hranu...
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 23:14   #4858
Quote:
Little Mermaid kaže: Pogledaj post
Odlicna reklama!
Uzela si mi riječ iz usta.

Ja kod njih ne naručujem u prvom redu zato što nemaju ono što mi treba, ali pratim od početka kako Zoofast funkcionira. Neću ponavljati ono što već svi znamo, samo ću reći da je razlika u cijeni između njih i Zooplusa, konkretno za TOTW, toliko neznatna, svega par kuna, da se ne isplati riskirati.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 01:06   #4859
nedavno iskustvo sa zoofast-om, narudžba 200 kn, dostavljeno osmi dan, plaćeno pouzećem 11 kn više nego je narudžba inicijalno iznosila, poslao prigovor, a oni poslali kupon u iznosu razlike (pretpostavljam, nisam ga isprobao). Narudžba je trebala biti znatno veća, ali Orijen za koji piše da je dostupan u samom završetku narudžbe javi da ga ipak nema.

nedavno iskustvo sa zoohit (slovenski zooplus), narudžba 200 € (plaćeno karticom), poslano u dva dijela, prvi paket došao peti dan, drugi paket osmi dan. U drugom paketu je dostavljen artikal s odlomljenim dijelom (na vidljivom mjestu) i s obzirom da komada nema u pakiranju to bi upućivalo da je bio takav kad su mi ga pakirali. Poslao prigovor u petak, ali nakon radnog vremena szk tako da očekujem odgovor danas (ponedjeljak).
stikeez is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 13:41   #4860
Quote:
Little Mermaid kaže: Pogledaj post
Odlicna reklama!

Na zalost vecina nas ceka na proizvode i po nekoliko tjedana, premda pise da su na stanju kada se narucuje, desi se da je racun kod placanja pouzecem veci i za 10tak kuna od onog sto pise u kosarici kada se napuni, ako im nekog proizvoda nedostaje pa uspijes uhvatiti sluzbu za korisnike da posalju bez njega, uobicajena je praksa da racunaju vise cijene (ne one koje su u kosarici i na predracunu) ako su u medjuvremenu podigli, a dizu stalno.
Sluzba za korisnike im je losa, nema sanse da se dodje do njih, paketi dugo putuju, tesko je sloziti narudzbu jer stalno nesto nedostaje i tako

Mozda se poprave, jer idu zestoko prema dole...
Nemam nikakvu namjeru da reklamiram ovdje Zoofast ili bilo koji drugi shop jer nisam ničiji djelatnik pa mi je totalno svejedno sa kojeg radim narudžbu ako on ima korektan odnos prema meni kao kupcu i sve dok ima pristupačne cijene u odnosu na konkurenciju, ali moje iskustvo sa njim je takvo kakvo sam bio opisao i zasad dobro. Treba uzeti u obzir da se dostava kada se uzme od tamo uglavnom vrši radnim danima, primjerice zadnju narudžbu od njih sam napravio u nedjelju 30.09 a roba mi je bila dostavljena na moju adresu u Zagrebu 05.10.

Nikada mi nisu računali više cijene za TOTW od onih koje pišu na njihovoj stranici a davali su i određeni mali popust pošto sam njihova stalna mušterija. Cijene TOTW nisu ništa veće nego drugdje i uglavnom su duže vremena iste, ali kada hrana poskupi u drugim shopovima normalno je da će one poskupiti i ovdje. Meni se konkretno isplati naručivati od njih jer bih primjerice za količinu robe koju često naručujem a naručujem po 6 kg morao npr. Zooplusu plaćati dostavu od 30 kn dodatno na cijenu hrane a ovdje mi je ona praktički besplatna.

Nikada nisam imao slučaj da nisu imali robu za koju je pisalo da je imaju na stranici, a jednom mi se bilo dogodilo da sam slučajno bio uzeo hranu za štence umjesto za odrasle pse pa sam kontaktirao bio mejlom njihovu službu za korisnike koja je vrlo brzo reagirala pa poništila narudžbu.

Ovakav mi je račun bio kojeg sam imao za 6 kg TOTW Southwest Canyon hrane zadnji puta kada sam bio naručio (dakle platio sam manje od regularne cijene koja piše na stranici ) :




A ovdje je prikaz kako je dostavljena narudžba :




Zadnje uređivanje Fenharel : 16.10.2017. at 14:43.
Fenharel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:13.