Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2008., 22:11   #261
Quote:
vule1987 kaže: Pogledaj post
Pozdrav forumasi, imam 21 godinu ona 18. U vezi smo mijesec dana i bojim se da nece biti nista od toga zbog cinjenice da ona za svoje godine izgleda mladje i dosta je nesigurna u sebe iako je fizicki dosta privlacna ali u nekim stvarima i svojim ponasanjem pokazuje svoju nesigurnost sto me zabrinjava. Ali ok to je vjerojatno zbog toga što je dijevica ali ono što me jako zabrinjava što haha (nemojte se smijat) mi iskreno priznaje u što ja bas ne vijerujem ali ok da nikad nije ni mastrubirala i da ne razmislja o sexu. Ja nisam dijevica niti mi je trenutacno do sexa ali bojim se da u buducnosti to loše završi s obzirom da je njena sexualnost takva kakva je i ocito ju to bas i ne zanima. Nisam siguran kako da pristupim tom problemu. Za tijedan dva če doći kod mene pa čemo vidjet kako če se stvari odvijat ali recimo s obzirom da još nije ni mastrubirala nisam siguran kako da krenem snjom a i ocito vam je da imam malo iskustava sto se dijevica tice cccc. A eto bas sam na nju ovaj put nagrabusio.

Jeba ga datun, imas prije nekog vremena opisano s moje strane. I ak postujes zenu sve ces polako, makar trebalo mjesec dana da joj sise vidis. Ak ne, nadji neku laksu, to bar danas nije nikakav problem....
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2008., 18:31   #262
koliko dugo trebate biti u vezi da bi došlo do sexa? otprilike

Zadnje uređivanje Cika Strile : 30.10.2008. at 13:05.
Felix 3575 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2008., 20:40   #263
Quote:
Felix 3575 kaže: Pogledaj post
koliko dugo trebate biti u vezi da bi došlo do sexa? otprilike
to je individualno i relativno pitanje... stupis kad se osjetis spreman/spremna.
 
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 07:05   #264
Quote:
Felix 3575 kaže: Pogledaj post
koliko dugo trebate biti u vezi da bi došlo do sexa? otprilike
Definitivno je bolje 1000 puta prije razmisliti prije nego skužiš da je sve bila jedna velika greška, ako već ne s tvoje onda možda s njezine strane.
Po tom pitanju konzultiraj se s partnericom
Matahari is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 11:40   #265
Quote:
mali anđeo kaže: Pogledaj post
da..kad smo već kod toga..
Šta je najsigurnije i najbolje? A da nemoram poslije mučit samu sebe dali sam trudna ili ne..

najbolje ti se zaštititi i protiv bolesti i trudnoće.znači najbolje da to bude kombinacija.
Eva74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2008., 23:06   #266
Kad je već ova tema, imam pitanje, dakle, zna li itko kakav bi utjecaj imala uporaba nekih tableta, konkretnije onih za smirenje i protiv bolova(opijati) na sam spolni odnos? Navodno da pojedine vrsta analgetika mogu unedogled odgoditi svršavanje... Zna li itko je li to istina?
Joaquin_Sanchez is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2008., 10:59   #267
Za sve one koji imaju nedoumice...Ovako,kad sam prvi put spavala s deckom imala sam 15 godina,a on 20...I bili smo tocno tri mjeseca u vezi..bilo je jako kratko i bez ikakve zastite...E SAD,ZASTO?Neznam,u svakom slucaju za sve one koji ne misle biti u ozbiljnoj i dugotrajnoj vezi s osobom,neka nikada to ne cine.U to treba biti jednostavno siguran da to zelis i ni pod koju cijenu to uciniti jer se eto,to moralo dogoditi.Rade sacekaj..Sad cu uskoro i ja imati dvadeset godina i jos uvijek sam u vezi s tom istom osobom koja mi je oduzela nevinost.Sto mogu reci?Meni nije zao jer smo oboje znali(iako jaaaaako mladi i neiskusni) da cemo ostati duuuuuuugo dugo zajedno...pa eto,i zarucili smo se i imam najdivnijeg zarucnika na svijetu.Opet da kazem,velicina uistinu nije bitna,vec je bitno kako se njime barata,kakva vam je masta..koliko ima strasti...Vecini parova nakon nekog vremena sve postane rutina,ali to su sami krivi.Nakon svih godina zajedno i sveg sto smo prozivjeli...i dalje se ponasamo ko da smo se jucer zaljubili..I dalje kad me poljubi mu se mali digne...I ja jedva cekam da ga iznenadim...Nikako nije ni sve u sexu,ali najveci dio dragi moji je u komunikaciji..Imati najboljeg prijatelja,savrsenog muskarca i imati ljubav svog zivota.....e to se treba izgraditi a ne nadati da ce samo od sebe se dogoditi!
KONDOMI:Uzas,ubije trenutak..strasti i wow...a onda..e...daj ga stavi....Ma i ne mora to biti bas tako..Dama se moze uvijek spustiti dolje,lagano mu lizati malog i jaja...sa smjeskom mu pomoci da ga navuce..To ce uvijek izbjeci ono dosadno cekanje..A da kondomi znaju biti zeznuta stvar,itekako,mog dragog uvijek je previse stisnuo kod korijena...i nikad nije mogao svrsiti..Pa smo odlucili eksperimentirati....i dosli do zakljucka da su durexovi pleasuremax odlicni...za one koji imaju malo debljeg,stisne,ali ne tako ko drugi..Nemojte se sremiti....prosecite do sex shopa i kupite dragome vibrirajuci prsten,necete pozaliti ni vi ni vas dragi!
BEZ KONDOMA:Mislim da se tu nema sta reci...ako ste u sigurnoj,stabilnoj vezi i oboje zdravi.....nema razloga to ne isprobati...Kontracepcijske pilule su danas veoma efektivne,pa ukoliko ves dragi nece svrsiti u vama,nema nikakvog straha..a ako i svrsi..uuuuuuuuuuuuuuuh......savrsen osjecaj...Medutim,treba biti spreman na posljedice,pa razmislite...
Ako koga zanima,slobodno pitajte sto zelite...Makar pitanja bila i sado-mazo tematike....ljudi moji...sve je dobro isprobati....
jelena.p is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2008., 11:08   #268
Quote:
Joaquin_Sanchez kaže: Pogledaj post
Kad je već ova tema, imam pitanje, dakle, zna li itko kakav bi utjecaj imala uporaba nekih tableta, konkretnije onih za smirenje i protiv bolova(opijati) na sam spolni odnos? Navodno da pojedine vrsta analgetika mogu unedogled odgoditi svršavanje... Zna li itko je li to istina?
Koliko ja znam to je djelomicna istina..ali gledaj,zavisi o kojim tabletama se radi...Opet sve zavisi od organizma i kako tvoje tijelo reagira na tablete..Nemoj se bojati...probaj pa ces vidjeti..ako se radi o opijatima,ne smijes ih ionako koristiti na duze relacije od par dana...Ima jos nesto...iako se mozda to i ne spominje,ali u pocetku,umjesto sto ces se osjecati smireno,mozes se osjecati upravo suprotno.Osjecat ces se hiperaktivno,sve dokad se ne akumulira u jetri odredena doza lijeka..Znam da je to kod mnogih slucaj sa Phenobarbitonom,Tegretolom i Xanaxom ali puno rijede...ali to su na kraju krajeva ekstremni lijekovi...Na zalost sam eto imala priliku vidjeti sto ljudima cine..Nemoj se bojati,znas da orgazam dolazi iz mozga a ne iz medunozja...Ako ide ide,ako ne.kakvu to imas djevojku koja to ne moze shvatiti..Nisi ti kriv!

Zadnje uređivanje Teta2U : 02.11.2008. at 19:36.
jelena.p is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2008., 12:25   #269
Quote:
jelena.p kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam to je djelomicna istina..ali gledaj,zavisi o kojim tabletama se radi...Opet sve zavisi od organizma i kako tvoje tijelo reagira na tablete..Nemoj se bojati...probaj pa ces vidjeti..ako se radi o opijatima,ne smijes ih ionako koristiti na duze relacije od par dana...Ima jos nesto...iako se mozda to i ne spominje,ali u pocetku,umjesto sto ces se osjecati smireno,mozes se osjecati upravo suprotno.Osjecat ces se hiperaktivno,sve dokad se ne akumulira u jetri odredena doza lijeka..Znam da je to kod mnogih slucaj sa Phenobarbitonom,Tegretolom i Xanaxom ali puno rijede...ali to su na kraju krajeva ekstremni lijekovi...Na zalost sam eto imala priliku vidjeti sto ljudima cine..Nemoj se bojati,znas da orgazam dolazi iz mozga a ne iz medunozja...Ako ide ide,ako ne.kakvu to imas djevojku koja to ne moze shvatiti..Nisi ti kriv!
Normabel i Tramal, frend mi ih može dati, samo ne znam bi li djelovala ta kombinacija i kolika bi doza bila potrebna da djeluju da duže izdržim bez da svršim, ali ne da me totalno ukomiraju... Ako itko zna odgovor, hvala.
Joaquin_Sanchez is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2008., 12:49   #270
Quote:
Joaquin_Sanchez kaže: Pogledaj post
Normabel i Tramal, frend mi ih može dati, samo ne znam bi li djelovala ta kombinacija i kolika bi doza bila potrebna da djeluju da duže izdržim bez da svršim, ali ne da me totalno ukomiraju... Ako itko zna odgovor, hvala.
A u tome je problem...!

Ne tabletiraj se. Topli savjet. Seks: probaj prije sheve bacit majmuna u nesvjest 2 put. Logo, 3. put ti treba duze... a prilikom penetracije probaj naci kut, put i nacin pri kojem ti skoro nista ne osjecas!
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2008., 18:46   #271
Quote:
jelena.p kaže: Pogledaj post
...
Svaka čast tebi i tvom dragom, ali valjda znaš da takve situacije su u stvari jako rijetke (da par ostane zajedno toliko dugo), i upravo stoga, savjetovati ljudima seks bez zaštite je, u najmanju ruku, blesavo.
Pogotovo zato što će velika većina pročitati samo - kondomi su fuuuj, i bez razmišljanja i imalo odgovornosti krenuti bez zaštite.

@Sanchez - kakvo tabletiranje?? Nemoj se zajebavati s kemikalijama samo zato što možeš doći do njih kad ti se sprdne. Radije nađi druge načine za odgađanje ejakulacije.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2008., 19:32   #272
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
@Sanchez - kakvo tabletiranje?? Nemoj se zajebavati s kemikalijama samo zato što možeš doći do njih kad ti se sprdne. Radije nađi druge načine za odgađanje ejakulacije.
Pa rado bih, al to mi se čini najlakši i najučinkovitiji način, bolje tabletiranje neg blamiranje ko u par situacija dosad, ne? Ak znaš koji drugi način, reci...
Joaquin_Sanchez is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2008., 19:34   #273
Quote:
Joaquin_Sanchez kaže: Pogledaj post
Pa rado bih, al to mi se čini najlakši i najučinkovitiji način, bolje tabletiranje neg blamiranje ko u par situacija dosad, ne? Ak znaš koji drugi način, reci...
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
A u tome je problem...!

Ne tabletiraj se. Topli savjet. Seks: probaj prije sheve bacit majmuna u nesvjest 2 put. Logo, 3. put ti treba duze... a prilikom penetracije probaj naci kut, put i nacin pri kojem ti skoro nista ne osjecas!
Eto ti jedan način.

Kondom također određeni period odgađa ejakulaciju.
Skretanje misli na nešto nevažno tokom seksa.
Alkohol odgađa ejakulaciju (ne se napiti, popiti tek toliko da se umanji osjet)...
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.

Zadnje uređivanje Teta2U : 02.11.2008. at 19:40.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 10:43   #274
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Svaka čast tebi i tvom dragom, ali valjda znaš da takve situacije su u stvari jako rijetke (da par ostane zajedno toliko dugo)
pa baš i nisu rijetke,moja situacija je gotovo kopija Jelenine......i po godinama i duljini trajanja veze,jedino nije kopija po onom "prvi put"
__________________
www.nk-suhopolje.com
Suhopoljski grof is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 10:55   #275
Quote:
Suhopoljski grof kaže: Pogledaj post
pa baš i nisu rijetke,moja situacija je gotovo kopija Jelenine......i po godinama i duljini trajanja veze,jedino nije kopija po onom "prvi put"
Auuuu, stono bi spikeri iz susjedne nam zemlje rekli "promasio si ceo fudbal!"

Pa a tema jest "prvi put!"

Btw-ona fora ne spavat ako nisi siguran da ces bit dugo u vezi mi je malo naivna.. jer ne mozes uopce ni pretpostavit u kratkom roku koliko ces dugo bit u vezi. Ergo formula bi bila dooobrooo upoznat osobu - za sta ti naravno treba dosta vremena...oko pol godine? navise?
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 12:12   #276
Quote:
Joaquin_Sanchez kaže: Pogledaj post
Pa rado bih, al to mi se čini najlakši i najučinkovitiji način, bolje tabletiranje neg blamiranje ko u par situacija dosad, ne? Ak znaš koji drugi način, reci...
Ne zajebavaj se s tabletama, ozbiljno ti kažem.

Svaki je organizam toliko individualan i drugačiji da nikad ne možeš znat kako ćeš reagirat + interakcija s eventualnim drugim lijekovima, nuspojave zbog bolesti etc.

Vjeruj mi na riječ, pila sam ih i pijem ih i previše.
Elerrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 00:30   #277
Quote:
Joaquin_Sanchez kaže: Pogledaj post
Normabel i Tramal, frend mi ih može dati, samo ne znam bi li djelovala ta kombinacija i kolika bi doza bila potrebna da djeluju da duže izdržim bez da svršim, ali ne da me totalno ukomiraju... Ako itko zna odgovor, hvala.
to su IZRAZITO JAKI ANALGETICI koji sadrze veliki postotak morfija..ja sam ih pila..nemoj se zezat s tim..meni je bilo gore nego kad se napusis..uzasno te umrtvi i pocne ti se grozno vrtit...to ne pit ni pod razno!!!
petraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 10:45   #278
Quote:
petraaa kaže: Pogledaj post
to su IZRAZITO JAKI ANALGETICI koji sadrze veliki postotak morfija..ja sam ih pila..nemoj se zezat s tim..meni je bilo gore nego kad se napusis..uzasno te umrtvi i pocne ti se grozno vrtit...to ne pit ni pod razno!!!

Normabel nije analgetik nego sedativ/hipnotik!!
Nemoj gluposti pričati.
Elerrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 15:34   #279
Quote:
Elerrina kaže: Pogledaj post

Normabel nije analgetik nego sedativ/hipnotik!!
Nemoj gluposti pričati.
mislila sam na Tramal,ispricavam se.
petraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 15:37   #280
Quote:
petraaa kaže: Pogledaj post
mislila sam na Tramal,ispricavam se.
nema problema... pregruba sam bila, oprosti
Elerrina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger