Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2011., 14:09   #161
Quote:
brar kaže: Pogledaj post
Čuj, a da li piše neka kontaktvanzemaljska-osoba, kojoj bi se možda mogli obratiti s molbom da mi to vrati na mjesto? Jer, ja nemam djece i ne mogu ih imati, pa eto... Možda se tko od njih smiluje?
A, sada molim ozbiljan odgovor...
Moj odgovor je skroz ozbiljan. Ljudi koji namještavaju atlas ti to neće reći...
http://www.facebook.com/group.php?gid=27373422128
Evo ti Atlas Profilax facebook grupa u kojoj ti piše točno da su vanzemaljci došli na zemlju stvoriti homo sapiensa i da su sabotirali naš DNA tako da se sva djeca rađaju s iskrivljenim atlasom...
Ako uzmemo da je to istina, ONI Ti to mogu "namjestiti", ali tvoja djeca bi onda po teoriji i znanosti svejedno imala iskrivljen atlas bez obzira na to što tvoj nije. Sada, ono što ti koji namještavaju govore jest da tvoja djeca će imati namješten atlas.

Nemoj misliti da ja u ovo vjerujem. Osobno mislim da su to gluposti kao i cijela ta fora oko namještanja atlasa... Odi bilo kojem kiropraktičaru da ti opipa atlas i sigurno će ti reći da je sasvim u redu.. Dok će ti kod njih reći da ti je pomaknut u lijevo! Kao, svima je pomaknut u lijevo.

Gle, ja samo pišem tu ono što su oni rekli ili što se vjeruje.

Ako će na tebi raditi iskusna osoba, osjetit ćeš trnce i možda ugodnu hladnoću odmah nakon završetka tretmana... Ono što oni rade jest da ti laganom vibrirajućom "bušilicom" pritišću to područje vraćajući ga na mjesto. Totalno bezopasna metoda, ali oni zapravo samo pritišću tvoje žile radeći taj navedeni efekt. Zapravo ti ništa nisu napravili. Ono što tebe zapravo čeka je jedan dugi placebo efekt koji će ti sigurno ublažiti bol u određenom periodu.

Quote:
uzeto sa te fejs stranice mada ima i tamo link gdje se može pročitati više o toj "legendi" kaže:
The Legend goes that tens of thousands of years ago, an alien race called the Annunaki altered the DNA of Homo Erectus to create Homo Sapiens.

To ensure that Homo Sapiens did not become a threat, the Annunaki sabotaged our DNA by blocking the flow of life force from the spine to the brain. Below you will learn how to remove the blockage.

Apparently the First Cervical Vertebrae is 'luxated' (basically, discolated) in 99.9% of human beings. This is the bone that the skull rests on, and in most people it is crooked, pinching blood vessels and nerves - preventing blood and nervous energy from travelling properly.

Zadnje uređivanje DT.T : 18.03.2011. at 14:21.
DT.T is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 14:55   #162
Quote:
DT.T kaže: Pogledaj post
Moj odgovor je skroz ozbiljan. Ljudi koji namještavaju atlas ti to neće reći...
http://www.facebook.com/group.php?gid=27373422128
Evo ti Atlas Profilax facebook grupa u kojoj ti piše točno da su vanzemaljci došli na zemlju stvoriti homo sapiensa i da su sabotirali naš DNA tako da se sva djeca rađaju s iskrivljenim atlasom...
Ako uzmemo da je to istina, ONI Ti to mogu "namjestiti", ali tvoja djeca bi onda po teoriji i znanosti svejedno imala iskrivljen atlas bez obzira na to što tvoj nije. Sada, ono što ti koji namještavaju govore jest da tvoja djeca će imati namješten atlas.

Nemoj misliti da ja u ovo vjerujem. Osobno mislim da su to gluposti kao i cijela ta fora oko namještanja atlasa... Odi bilo kojem kiropraktičaru da ti opipa atlas i sigurno će ti reći da je sasvim u redu.. Dok će ti kod njih reći da ti je pomaknut u lijevo! Kao, svima je pomaknut u lijevo.

Gle, ja samo pišem tu ono što su oni rekli ili što se vjeruje.

Ako će na tebi raditi iskusna osoba, osjetit ćeš trnce i možda ugodnu hladnoću odmah nakon završetka tretmana... Ono što oni rade jest da ti laganom vibrirajućom "bušilicom" pritišću to područje vraćajući ga na mjesto. Totalno bezopasna metoda, ali oni zapravo samo pritišću tvoje žile radeći taj navedeni efekt. Zapravo ti ništa nisu napravili. Ono što tebe zapravo čeka je jedan dugi placebo efekt koji će ti sigurno ublažiti bol u određenom periodu.
Ja se ipak vodim onim što sam pročitala na forumu o upravo ovoj temi, i to od ljudi kojima je doista bilo bolje. Što se tiče ove teorije, svaka ima nešto zbog čega drži vodu, pa čak i ona Davida Ickea i njegovih guštera, ali je meni to ipak malo previše. Za sada se držim samo toga da "nismo sami"...
Placebo efekt? Niti on nije loš dok pomaže; po meni je ljudski mozak nešto što svaki dan treba proučavati...
brar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 19:23   #163
Halo ljudi, pa gdje ste sa svojuim iskustvima???!!!
Nemojte da tema umre!!! Ajmo, pišite što se desilo poslije...
brar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 09:35   #164
Narućena sam 29.03. na namještanje atlasa u Zagrebu.Moj problem je vrtoglavica i ljuljanje pa me zanima dali je netko sa tim simptomima bio na namještanju?
vivaneu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 13:37   #165
Thumbs up

Quote:
vivaneu kaže: Pogledaj post
Narućena sam 29.03. na namještanje atlasa u Zagrebu.Moj problem je vrtoglavica i ljuljanje pa me zanima dali je netko sa tim simptomima bio na namještanju?
Eto, i ja to obavila kod Vladimira Maruševca.
Sad čekam da se desi čudo, a koliko će trebati i hoće li se desiti - pomno ću izvještavati...
brar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 16:34   #166
Kakav je osjećaj kod samog namještanja,dali osjećaš bol i koliko to vremenski traje ?
vivaneu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 19:26   #167
Quote:
vivaneu kaže: Pogledaj post
Kakav je osjećaj kod samog namještanja,dali osjećaš bol i koliko to vremenski traje ?
Ne mogu ti opisati koji sam strah prolazila dok nije došlo do samog namještanja... Na kraju sam pitala sva u čudu:"to je to?!"
Ne boli apsolutno ništa, ALI APSOLUTNO NIŠTA. Samo namještanje traje oko minutu do dvije (bez prethodnog dijagnosticiranja i ležanja nakon namještanja). Napominjem da sam ja bila kod čovjeka koji to radi ručno i naplaćuje 4 puta manje od onih u atlasprofilaxu, a za njega sam se i odlučila upravo radi bola koji su opisali na ovom forumu ljudi koji su bili u profilaxu. Ono što mi je užasno krivo je to što ljudi nisu ovu temu održali "živom" na način da pišu o svakoj promjeni iz dana u dan. Eto, ja ću započeti i molim da mi se pridruže svi drugi:
Danas je peti dan od namještanja, i prvi da me ne boli glava. Što se tiče kralježnice i vrata, danas sam na momente opet osjetila rezanje u predjelu vrata i jako sam se izbedirala radi svega, jer sam očekivala čudo. A i srednji do leđa me boli. Dok sam popodne odmarala, čula sam neke zvukove u predjelu vrata, kao da nešto "bježi". Inače, zaspala sam na boku I TO LIJEVOM, a to nisam mogla otkad sam bila dijete (zapravo se ne sjećam jesam li ikad). Eto, toliko o mom iskustvu i petom danu...
brar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 20:07   #168
Brar ,hvala ti puno ,malo me je strah ,ali kad vidim da idu i mala djeca malo sam mirnija,javim se ćim obavim,nadam se a će mi pomoći
vivaneu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 00:53   #169
Smile

03.06. će biti godina dana od namještanja atlasa kod Vlade Tomljenovića. Prethodna dijagnoza: učestale migrene, glavobolje, pritisak u zatiljku i bol i napetost vratne kralježnice, vrtoglavice kod svake nagle promjene položaja glave. Nedostatak energije u poslijepodnevnim satima, nakon radnog dana. Nakon gotovo 10 mjeseci: niti jedna migrena, glavobolja, bistrina u glavi, vrtoglavice nestale, nema napetosti u vratu, energija povišena tijekom cijelog dana (bez obzira na aktivnosti).

Tretman: malo boli ali bez problema se izdrži. Atlasprofilax se pokazao kao, barem što se mene tiče, najučinkovitija metoda koja mi je već do sada uštedjela više od cijene koja je za to plaćena, a što bih do sada bilo potrošeno samo na analgetike. Meni se zapravo najviše sviđa onaj nov i drugačiji osjećaj u glavi nakon namještanja atlasa, nekako je bistriji, jasniji i čistiji. I koji je ostao sve ovo vrijeme. tako da se sve slabije i sjećam one mutnoće, glavobolja, migrena...

Apsolutno preporučam.
__________________
Volja iznad "sudbine"!
Orion is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 09:02   #170
Quote:
Orion kaže: Pogledaj post
03.06. će biti godina dana od namještanja atlasa kod Vlade Tomljenovića. Prethodna dijagnoza: učestale migrene, glavobolje, pritisak u zatiljku i bol i napetost vratne kralježnice, vrtoglavice kod svake nagle promjene položaja glave. Nedostatak energije u poslijepodnevnim satima, nakon radnog dana. Nakon gotovo 10 mjeseci: niti jedna migrena, glavobolja, bistrina u glavi, vrtoglavice nestale, nema napetosti u vratu, energija povišena tijekom cijelog dana (bez obzira na aktivnosti).

Tretman: malo boli ali bez problema se izdrži. Atlasprofilax se pokazao kao, barem što se mene tiče, najučinkovitija metoda koja mi je već do sada uštedjela više od cijene koja je za to plaćena, a što bih do sada bilo potrošeno samo na analgetike. Meni se zapravo najviše sviđa onaj nov i drugačiji osjećaj u glavi nakon namještanja atlasa, nekako je bistriji, jasniji i čistiji. I koji je ostao sve ovo vrijeme. tako da se sve slabije i sjećam one mutnoće, glavobolja, migrena...

Apsolutno preporučam.
Hvala ti na tome što si stanje nakon 10 mj. podijelio s nama "novima". Ono što me zanima je da li si ODMAH NAKON TRETMANA doživio "ozdravljenje"?
Čitam tu na forumu da je odmah nakon namještanja atlasa bilo suza, smijeha, trenutnog olakšanja, znojenja dlanova, leđa i sl. Pitam, jer ja nisam doživjela apsolutno ništa od navedenog, pa ne znam mogu li očekivati ovakvo poboljšanje kao i ti, odnosno da li je do ovog super stanja kod tebe došlo odmah, ili postepeno u tih 10 mj?
brar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 10:13   #171
Hvala puno orion,ja idem u utorak i nadam se da ću se riješit vrtoglavice ,jer tko nije probo nezna .
vivaneu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 11:22   #172
Quote:
vivaneu kaže: Pogledaj post
Hvala puno orion,ja idem u utorak i nadam se da ću se riješit vrtoglavice ,jer tko nije probo nezna .

I ja se nadam. Kod koga ideš?
Molim te iscrpan izvještaj, i piši nam što se s tobom događa nakon toga...
brar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 12:02   #173
Narućila sam se u Atlasprofilaxu ,a kod koga nemam pojma ,dali treba nositi neke slike vrata ili kralježnice ?
vivaneu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 19:02   #174
Quote:
vivaneu kaže: Pogledaj post
Narućila sam se u Atlasprofilaxu ,a kod koga nemam pojma ,dali treba nositi neke slike vrata ili kralježnice ?
Ne znam, nisam bila kod njih. Mislim da ne.
brar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 16:19   #175
Quote:
vivaneu kaže: Pogledaj post
Narućila sam se u Atlasprofilaxu ,a kod koga nemam pojma ,dali treba nositi neke slike vrata ili kralježnice ?
Možeš ih napraviti da se uvjeriš da ti je atlas i prije tretmana na mjestu.
A što se tiče ovih tretmana gdje se to ručno izvodi
Ovi iz atlasprofilaxa kažu da to nije trajna metoda te da se atlas nakon nekog vremena vrati na mjesto...
Tako da, ili tamo 1500kn ili svako malo do ovog "ručno" lika
DT.T is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 21:02   #176
Quote:
DT.T kaže: Pogledaj post
Možeš ih napraviti da se uvjeriš da ti je atlas i prije tretmana na mjestu.
A što se tiče ovih tretmana gdje se to ručno izvodi
Ovi iz atlasprofilaxa kažu da to nije trajna metoda te da se atlas nakon nekog vremena vrati na mjesto...
Tako da, ili tamo 1500kn ili svako malo do ovog "ručno" lika
To ne znam, ja nisam nigdje pročitala da jer Vladimir koji namješta ručno rekao IŠTA na teret Profilaxa i njihovog rada, dok je Vladek iz Profilaxa pisao svašta za Vladeka koji ručno namješta atlas. Ono si što prričaš, to je moj zaključak. A ako je ovo što si napisao istina, onda ću ja to prva napisati na forumu!!! Zato bih voljela da se više javljaju ljudi od ručnog Vladimira.
brar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 17:44   #177
Ne mlatite praznu slamu !!!

Quote:
brar kaže: Pogledaj post
To ne znam, ja nisam nigdje pročitala da jer Vladimir koji namješta ručno rekao IŠTA na teret Profilaxa i njihovog rada, dok je Vladek iz Profilaxa pisao svašta za Vladeka koji ručno namješta atlas. Ono si što prričaš, to je moj zaključak. A ako je ovo što si napisao istina, onda ću ja to prva napisati na forumu!!! Zato bih voljela da se više javljaju ljudi od ručnog Vladimira.
Osobno znam i poznam Vladimira Tomljenovića u Splitu inače sin od Vlade Tomljenovića (Osijek-Tenja) iz Atlasprofilaxa, te sve vaše nebuloze oko atlasa da je to nešto bezveze, opasno,bolno ili bespotrebno kod mene ne prolaze.
Naime upravo je prošlo 3 mjeseca od mog tretmana namještanja atlasa i kako ga ja sada zovem "mog drugog rođenja", gdje osobno vam svima kažem da sam se doslovno preporodio i trajno rješio bolnog vrata i kičme. Samo namještanje je sa aparatom bolno ,ali tih par minuta da se izdržati , a ako neko hoće neka popije nešto protiv boli prije toga.
Svjedok sam osobno predavanja Vladimira i njegove demonstracije namještanja atlasa jednom doktoru i jednom sportskom treneru, te njhovim naknadnim oduševljenjem i zdravstvenim stanjem.
Svi vi koji mislite ići negdje drugdje jefitinije, bolje nemojte, jer atlas je nemoguće namjestiti ručno- može se samo malo ispraviti ali ne i trajno uglaviti u svoje prirodno ležište. Sam Vladimir kaže da daje garanciju 100 godina.
Pišem ovo sam iz razloga što vidim na forumu dokone talibane koji nemaju pojma o čemu pišu već im je izleda cilj stvaranje nereda i opstruiranje rada tih prekrasnih ljudi koji uistinu rade za dobrobit ljudi, a ne kao što svi danas gledaju kroz novac. Istina oni naplaćuju svoje usluge, ali postoji i puno primjera gdje su ljudima slabijh imovinskih primanja bez riječi besplatno namjestili atlas.
Poruka svima koji se odluče namjestiti atlas je da to učine i neka se ne boje ničega, kao odlazak zubaru, a ako netko ima osobno nešto neka mi pošalje mail, pa ću mu ako treba odgovoriti ili se naći na kavi i sve objasniti.
Provokatori mogu umjesto tipkovnice izabrati neko drugo oružje za napad samnom oči u oči, a neka ne zavaravaju jadne ljude koje boli i traže pomoć.
Marinko
ATLAS.OK is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 20:10   #178
Quote:
ATLAS.OK kaže: Pogledaj post
Osobno znam i poznam Vladimira Tomljenovića u Splitu inače sin od Vlade Tomljenovića (Osijek-Tenja) iz Atlasprofilaxa, te sve vaše nebuloze oko atlasa da je to nešto bezveze, opasno,bolno ili bespotrebno kod mene ne prolaze.
Naime upravo je prošlo 3 mjeseca od mog tretmana namještanja atlasa i kako ga ja sada zovem "mog drugog rođenja", gdje osobno vam svima kažem da sam se doslovno preporodio i trajno rješio bolnog vrata i kičme. Samo namještanje je sa aparatom bolno ,ali tih par minuta da se izdržati , a ako neko hoće neka popije nešto protiv boli prije toga.
Svjedok sam osobno predavanja Vladimira i njegove demonstracije namještanja atlasa jednom doktoru i jednom sportskom treneru, te njhovim naknadnim oduševljenjem i zdravstvenim stanjem.
Svi vi koji mislite ići negdje drugdje jefitinije, bolje nemojte, jer atlas je nemoguće namjestiti ručno- može se samo malo ispraviti ali ne i trajno uglaviti u svoje prirodno ležište. Sam Vladimir kaže da daje garanciju 100 godina.
Pišem ovo sam iz razloga što vidim na forumu dokone talibane koji nemaju pojma o čemu pišu već im je izleda cilj stvaranje nereda i opstruiranje rada tih prekrasnih ljudi koji uistinu rade za dobrobit ljudi, a ne kao što svi danas gledaju kroz novac. Istina oni naplaćuju svoje usluge, ali postoji i puno primjera gdje su ljudima slabijh imovinskih primanja bez riječi besplatno namjestili atlas.
Poruka svima koji se odluče namjestiti atlas je da to učine i neka se ne boje ničega, kao odlazak zubaru, a ako netko ima osobno nešto neka mi pošalje mail, pa ću mu ako treba odgovoriti ili se naći na kavi i sve objasniti.
Provokatori mogu umjesto tipkovnice izabrati neko drugo oružje za napad samnom oči u oči, a neka ne zavaravaju jadne ljude koje boli i traže pomoć.
Marinko
Alo, o kakvom neredu, talibanima, napadu, oružju , provokatorima i zavaravanju ti pričaš citirajući mene???!!!
Ja se toliko trudim da oživim ovu temu i da se uključi što više ljudi kako bi podijelili iskustva i kako bi pomogli drugima da se riješe bolova, jer ja JAKO DOBRO ZNAM KAKO KIČMA BOLI I ŠTO SE DESI KAD "STEGNE" VRATNA KRALJEŽNICA, i nikada nisam rekla da je nepotrebno - dapače. Mislim da je sasvim neprimjereno nekoga napadati na ovakav način... Jako mi je drago što ti je lakše, pa piši o tome, sve nam objasni, u detalje, pomoći ćeš nekome. Ali, nemoj pisati na ovakav način, uopće nije fora...
brar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 20:20   #179
Vidis,ja sam svoj atlas kod tog istog Vlade Tomljenovica "namestio" pre 2 godine,i nemam apsolutno nikakvih zdravtvenih poboljsanja.Cak su mi se pojavili i novi zdravstveni problemi koje pre nisam imao. Tako da bi i ja isto mogao reci kako kod mene neprolaze, recimo tvoje nebuloze.Ali jedno je sigurno.Ne deluje sve isto na sve ljude,jer nismo svi isti.Ja licno znam osobu kojoj je to pomoglo,ali meni sigurno nije
Mr.Wrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 21:26   #180
Quote:
Mr.Wrong kaže: Pogledaj post
Vidis,ja sam svoj atlas kod tog istog Vlade Tomljenovica "namestio" pre 2 godine,i nemam apsolutno nikakvih zdravtvenih poboljsanja.Cak su mi se pojavili i novi zdravstveni problemi koje pre nisam imao. Tako da bi i ja isto mogao reci kako kod mene neprolaze, recimo tvoje nebuloze.Ali jedno je sigurno.Ne deluje sve isto na sve ljude,jer nismo svi isti.Ja licno znam osobu kojoj je to pomoglo,ali meni sigurno nije
Zbilja mi je žao.
Jesu li tvoji problemi vezani za kičmu?
brar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:54.