Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2017., 16:11   #8121
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Meni je ovo sasvim uredan smokey eye, ne vidim nista dragovski u ovom videu. Koristi malo preveliku kolicinu korektora za moj ukus, ali make up look mi je sasvim uredan za vecernji izlazak.
Slažem se, izgleda baš kul na kraju.
Ivanchy91 is offline  
Old 19.10.2017., 16:28   #8122
Jedina razlika izmedu nje i draq je sto ima mekse crte lice tj zensko je.
Ipak to je moje misljenje ne zelim dalje vrijedati.
Mislim da je takav look sad normalan i popularn pa vam zato oko kaze da je bas ok isto kao sto je 90'tih oku bilo ok vidjeti tanke obrve a 80-tih velike kolicine rumenila.
calecaki is offline  
Old 19.10.2017., 16:38   #8123
Meni je ovo drag queen, e sad, ako je to tebi isto....so be it.

https://youtu.be/NVxj7Z5YPrg
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 19.10.2017., 16:50   #8124
Quote:
Ivanchy91 kaže: Pogledaj post
Btw upravo sam otkrila da je Natasha Denona rođena u Hrvatskoj i prejak mi je komentar u videu koji si linkala (2:50-3:50)
"Who is Natasha Denona? Never heard of her...I don't know if she's popular in Croatia or in Israel..."
i sad ja si mislima, ženska je odabrala par nasumičnih zemalja i ono kud baš Hrvatsku (kao kad u američkim filmovima čujem da se neko provodio u Hrv. ili pobjegao tamo...) a onda baš odem guglat i ND je živjela i u Izraelu i zato je cura iz videa spomenula baš Hrvatsku i Izrael...
Ajme, i ja sam to mislila.
Krekushka is offline  
Old 19.10.2017., 16:52   #8125
Pa Petra se ok našminkala, baš onako kako mi se i sviđa za večernji izlazak. I za mene je previše korektora definitivno, ja bih to manje, ali na ostatak nemam zamjerku. Jedino što mi je grozno je ovo brzo pričanje i prenemaganje preko voice over-a, uši mi krvare dok ju slušam.
Lorren is offline  
Old 19.10.2017., 17:10   #8126
Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
Jedino što mi je grozno je ovo brzo pričanje i prenemaganje preko voice over-a, uši mi krvare dok ju slušam.
A čuj, ima samo 17 godina, nije to ništa kako neki drugi klinci danas pričaju, sreća pa imam slušalice u javnom prijevozu
Ivanchy91 is offline  
Old 19.10.2017., 18:10   #8127
Jeste pogledale video od Maje i IBM?
Ivana u videu koristi Zorya kistove,a Maja ne koliko sam skuzila.Pitam se zasto?Hahaha

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Old 19.10.2017., 18:55   #8128
Uspjela sam pogledat jedan do pola.

Nego, ovo joj je bas ispalo fajn.

__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 19.10.2017., 18:56   #8129
Quote:
makicho5 kaže: Pogledaj post
Jeste pogledale video od Maje i IBM?
Ivana u videu koristi Zorya kistove,a Maja ne koliko sam skuzila.Pitam se zasto?Hahaha

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
Ivana totalno krivu nijansu pudera koristi. Nije neka tolika tragedija ali ne kontam čemu, zašto? osoba koja ima hrpu šminke i time se bavi...
mali_cox is offline  
Old 19.10.2017., 19:10   #8130
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
Ivana totalno krivu nijansu pudera koristi. Nije neka tolika tragedija ali ne kontam čemu, zašto? osoba koja ima hrpu šminke i time se bavi...
Zato sto zeli bit bronzy i preplanula u svakom trenutku.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 19.10.2017., 19:15   #8131
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Zato sto zeli bit bronzy i preplanula u svakom trenutku.
ne znam šta reći
i Majine obrve u zadnje vrijeme su, u najmanju ruku, čudne
mali_cox is offline  
Old 19.10.2017., 19:23   #8132
Quote:
makicho5 kaže: Pogledaj post
Jeste pogledale video od Maje i IBM?
Ivana u videu koristi Zorya kistove,a Maja ne koliko sam skuzila.Pitam se zasto?Hahaha

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk


Boli me džon i za jednu i za drugu
Obje su negledljive i ne znam zašto im uopće još uvijek pridajete ikakvu pozornost i dajete poglede na youtubeu.
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Old 19.10.2017., 21:53   #8133
Quote:
Ivanchy91 kaže: Pogledaj post
A čuj, ima samo 17 godina, nije to ništa kako neki drugi klinci danas pričaju, sreća pa imam slušalice u javnom prijevozu
Znam, zato tu mlađu populaciju po youtube-u ni ne pratim. Iako se, sadly, i većina starijih bjuti blogerica tako ponaša
Lorren is offline  
Old 20.10.2017., 10:32   #8134
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Uspjela sam pogledat jedan do pola.

Nego, ovo joj je bas ispalo fajn.

Fantastično joj je ispalo, ne samo fajn. Baš me ugodno oduševila
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Old 20.10.2017., 11:19   #8135
napravi ovako nešto i skužiš da je zbilja talentirana... pa se zapitaš wtf je onda ono što inače radi?
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 20.10.2017., 14:08   #8136
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
napravi ovako nešto i skužiš da je zbilja talentirana... pa se zapitaš wtf je onda ono što inače radi?
Tocno. Mada sam skuzila da joj opcenito ide taj anime art, radila je nesto slicno za Nyx prije dvije god cini mi se. I onaj puzzle man joj je super ispao.

https://youtu.be/_jgVJBqLV20

https://youtu.be/OehggKjJcz0
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 20.10.2017., 14:18   #8137
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
napravi ovako nešto i skužiš da je zbilja talentirana... pa se zapitaš wtf je onda ono što inače radi?
Upravo to.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Old 20.10.2017., 14:27   #8138
Quote:
makicho5 kaže: Pogledaj post
Jeste pogledale video od Maje i IBM?
Ivana u videu koristi Zorya kistove,a Maja ne koliko sam skuzila.Pitam se zasto?Hahaha

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
ja sam pogledala ovaj video bez ogledala i čak su me i u par navrata nasmijale. full glam mi se nije dalo gledati. sve u svemu, zahebancija. nemrem hejtat.
DLara is offline  
Old 20.10.2017., 17:55   #8139
ivana i maja imaju odlicnu energiju skupa. ovaj video bez ogledala make up im je najbolji video valjda. btw nisam znala da je maja tako velika/siroka.
sweetkiss is offline  
Old 20.10.2017., 21:47   #8140
Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
ivana i maja imaju odlicnu energiju skupa. ovaj video bez ogledala make up im je najbolji video valjda. btw nisam znala da je maja tako velika/siroka.
Nije, visoka jest, al sad kad već pišem sjetila sam se da se tu pisalo da se Maja udebljala i sl
Vidla sam ju uživo, cura skroz normalno izgleda.
Izgleda ti široko u videu jer je Ivana jako mršava pa sjedi pored nje, a znaš onu "kamera doda 5 kila" izreku...valjda zato jako mršavi ljudi u videima ne djeluju takvi...
Ivanchy91 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:09.