Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2017., 18:46   #201
Quote:
tsal kaže: Pogledaj post
Niti poricem, niti priznajem da se radi o meni. Isto tako ostao bih pri tome da nisam naveo spol osoba o kojima govorim, jer ispada da se radi o meni kao "zrtvi" i jos jednoj zenskoj osobi a to nisam rekao.

Mogu smo reci da se to zaista dogodilo.

Neki forumasi su spomenuli kontekst sale, pa bih molio da mi kazu kako se u slucaju da se radi o sali, sto nikako nije iskljuceno, prema tome treba postaviti. Na jedno uho unutra a na drugo van? Mozda koji puta ubaciti salu tipa: ljubavi a ako ti mene prevaris, necu te ubiti jer te previse volim ali ako uistinu to ucinis, poslat cu te na tretman lica na traumatologiju u draskovicevu bolnicu s punim pansionom u trajanju od tri tjedna.

Ne znam, mene bi u oba slucaja zabavilo ovo drugo, tek toliko da vidim reakciju na moju ipak blazu salu.
Zato sam postavila upitnik na kraju rečenice, a ne ikakav zaključak.
Ono ostalo, u svrhu informiranja, podijele (sa)znanja, općenito, svima, ikome, koga možda može zanimati.
Šala može biti samo šala, a može biti i više od toga, odraz nečega...problematičnijeg. Procjenu toga može najbolje donijeti osoba koja poznaje osobu koja je "šalu" izrekla. Osim ako toj osobi nije ispran mozak. Pod poznaje, mislim na zaista poznaje, a ne površan odnos. Makar čak i kad misliš da nekoga jako dobro poznaješ, možda ne poznaješ. Zapravo, u ljudskoj je prirodi nepoznavanje i neznanje ičega, ikoga. Kako bi ljudi mogli poznavati bilo što, kad ni sami sebe ne poznaju. Mijenjanje obrazaca ponašanja, bez obzira što mogu biti pogubni za okolinu, je očito nužno za opstanak vrste. Zombi vrste.
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 07:24   #202
Da ne pišem opet... objavila sam svoj post već.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=114


Napravila sam prijavu dva dana nakon toga.

Ovaj scenarij ipak nije bio prvi put ... ali mi je više bio pun kurac sustavnog maltretiranja, na moje izjave o prekidu mi je govorio da nisam ja ta koja odlucuje o tome... također me ismijavao kad bih mu rekla da mi je dosta vise biti njegova lutka za jebačinu govoreći mi neprestano:
"Ti si totalno luda. Radiš svoje lude scenarije u glavi. Al ok ... nista cudno kad imas dijagnozu."

Lako mi je za pičku. To se regenerira.

Što je s mojim mozgom?

Pa nije meni u interesu ikoga strpati u zatvor. Ali da ga nisam prijavila napokon ovom jebenom ispiranju mozga ne bi nikad bilo kraja.

A pukla sam jer predaleko je to otislo da si daje za pravo da ide na MOJ teritorij. U moj stan.
Izvukao me iz mog kreveta u trenucima kad totalno jebeno nisam bila svoja i prozivljavala jednu od svojih depresivnih epizoda koje me skucaju za krevet... a koje su njemu bile uvijek smiješne.

Prosle godine sam npr. imala pokusaj suicida tako da sam iglu zabila u žilu i pustila krv da teče. Iskrvarila sam kišu Isusovu. Ne znam sta mi je bilo da sam tu iglu u jednom momentu izvukla van i pomislila... koji kurac opet... pa ne mozes zbog djeteta umrijeti.
Gospodin je to znao. Rekla sam mu sto je bilo i da mislim da sam pretjerala s tim krvarenjem jer mi se jos danima nakon toga vrtilo. Nije me uputio niti u bolnicu barem na infuziju. Ili da me je barem prijavio na psihijatriju. Drugi dan nakon tog pokusaja suicida za kojeg je znao odvukao me takvu s dva deci krvi u sebi na more u apartman gdje mi se samo spavalo i povracalo.
Dala sam dobrovoljni pristanak... da... jesam... u fazi omamljenosti zbog krvarenja... nit ne sjecam se kako sam usla u njegov auto tad. Nisam bila pod opojnim drogama. Al ja se ne sjecam uopce scene u kojoj se spremam za taj put. Imam samo flešbekove... vožnja... apartman... pojebe me... nemam snage navecer i kazem da idem spavati. Njemu se islo van i diže me iz kreveta "ides sa mnom. Zna se cija si ti kuja. Diži se."
Dobro... složim se nekako. Obucem bzvz. I odemo.
Da bih izdrzala sva ta sranja napila sam se u klubu i dobila laznu energiju i samopouzdanje kad sam mu rekla da ga ne volim i da zelim nazad u Zagreb. Nazvala sam prijatelja da mi sredi avionsku kartu. I napravio je to.
Nazad u apartman nas je vozio njegov vozač i ja sam rekla da me priceka dok pokupim stvari i odveze me na aerodrom. Ovaj mu je dao nekakav hint i vozac me uvjerio da on mene ne moze voziti.
Bila sam bijesna ali sam mislila da cu se snaci.
Hodali smo do apartmana i ja sam nazvala frenda da mi pokusa srediti prijevoz iz Slanog do zracne luke u Dubrovniku.
Lik mi je uzeo mobitel i torbu i bacio sve u neki kanal s vodom dubine cca metar i pol pored kojeg smo prolazili.
Pocela sam vristat i plakat i uskocila sam u vodu da spasim mobitel. Oduzeo mi je usred noci sredstvo za komunikaciju. I vise nisam mogla nista.
Dok sam bila u vodi rekla sam mu da je odvratno poremeceno smeće i da proklinjem dan kad sam ga upoznala.
Dosao je na rub kanala i pruzio ruku s rijecima:
"Dođi ovamo..."
Kad sam se primila za taj beton da izađem on mi je zveknuo takvu šamarčinu da sam opet pala u vodu.
I bilo je gotovo... u mojoj glavi je bio samo block. Apatija teška. Gubitak svih emocija.
Otisli smo u apartman. Ja sam se presvukla. Rekao mi je na to "idemo sutra u Split?"
Odgovorila sam mu:"Da me vise nikad nisi dotaknuo. Mrtav si za mene. Vozi me mojoj mami odmah ujutro."
Ne znam kojim tonom sam to rekla da me je shvatio ozbiljno.
Ipak me je odvezao. Jer je moja mama bila usput prema Splitu.
Nisam rijec progovorila s njim. Nagutala sam se Prazina koje su mi bile prepisane po potrebi cisto da ne popizdim opet.
Usla sam u maminu kucu i otisla ravno u krevet u svoju sobu. Popila jos Seroquel 100mg. Nisam se mogla nositi sa sramom i poniženjem.
3-4 dana sam ležala u krevetu i spavala pod antipsihoticima da ne umrem od muke. Mama mi je donosila hranu i hranila me dok sam ja bila u polunesvijesti.

Kako smo se opet nasli nakon par mjeseci... ne znam.
Prozivljavala sam sjebano zivotno razdoblje i sve to pamtim u magli.

Ah... da... u prvom mjesecu sam se prijavila u bolnicu Vrapce samoinicijativno trazeci da me spase od mene da si ne naudim.
Kad je to saznao dosao mi je u bolnicu i rekao da je jako ponosan na mene sto sam se odlucila na lijecenje i da sam ja njegova i samo njegova.
Bolio me vise kurac.
Bila sam na promjeni terapije. U bolnici. Zasticena od svega.
Dolazio je redovito na 10 minuta.
Uzivao je sto sam iza resetaka pod nadzorom.
Rekla sam mu to. Poslala sam mu sms iz bolnice da mi ne dolazi više i da me ostavi da se lijecim u miru.
Doletio je nakon te poruke. Uletio u moju sobu bolnicku dok sam lezala u krevetu. Cimerice nije bilo.
Maknuo mi je deku s glave. Primio me za vrat i poceo ljubiti i rekao mi:"Jebemti mater čija si ti?"
Rekla sam mu da odjebe.
Opalio mi je šamarčinu.
Opet me pitao:"Reci čija si ti kuja?"
A ja si mislim... s kurca mi se nece skinuti... i rekoh mu da sam njegova.
Rekao mi je ja to:"I to zapamti."
Opet mi odvalio šamarčinu i ugrizao me za donju usnicu i nije prestao dok nisam jauknula od boli.
Otisao je i rekao:" Aj bok."

Kad sam izasla iz bolnice nakon 6 tjedana bila sam u očajnom stanju. Trebalo mi je vremena da se adaptiram. Dva dana nakon izlaska iz bolnice sjedila sam i dalje i po čitave dane plakala. Zamolila sam muža da dijete ostavi kod moje mame da me ne gleda.
Javio mi se ovaj da je ispred moje zgrade i da siđem.
Rekla sam da ne mogu i ispricala mu tocno kako se osjecam.
Nagovarao me je da sidjem jer me zeli razveseliti.
Digla sam se s poda i samo da to rijesim se spustila do njegovog auta uplakana i sjebana.
Usla sam u auto i rekao mi je da sam predivna.
Predivna?...
Mislila sam da ce mi dat mozda cokoladu ili neki kurac... ne. On je krenuo s autom.
"Kuda idemo?", pitala sam ga
"Vidjet ces."
Stali smo ispred neke zgrade. Rekao je da izadjem van.
Otisli smo unutra i usli u ured. Njegov ured. Nije nikoga bilo.
Rekao mi je da sjednem i pricekam.
Sjedila sam s tom mokrom maramicom u ruci i brisala nos.
Dosao je i prebacio me preko stola.
Rekla sam mu "joj daj nemoj me sad..."
Sto je izignorirao, primio me za vrat i nabio mi glavu na stol.
I naravno. Pojebao me.
Vratio me doma.
Bolio me kurac za sve opet. Instinktivno sam uzela nož i izrezala se po rukama. Ni sama ne znam zasto. Samo sam napravila to kao da sam komad kruha stavila u usta.
Nisam spavala tu noc... ujutro sam upala u neku psihozu i očajnički i histerivno vrištala bacajuci se po podu. Ne znam uopce koja je tema histerije bila.

I sad... kad sam podnijela prijavu nakon ovog zadnjeg...
Imam podrsku od jedne prijateljice.
Nikoga osim nje.

Ne izlazim iz stana otad. Od ponedjeljka. Ne jedem nista osim terapije Prozac Rivotril Serokvel.

Osjecam se jadno i odbaceno.

Misli o suicidu mi opet naviru jer ne vidim izlaza iz ove situacije.

Muž mi je rekao "da ti nije palo na pamet ubit se jer ne želim da našem djetetu netko jednog dana kaže da mu se mama ubila zato jer je podnijela lažnu prijavu protiv nekoga."

Laznu prijavu?...

Ma... nemam rijeci.

Imam osjecaj da sam zapela u živom blatu.
Muči me grozan osjecaj krivnje jer da... mogla sam sve to zaustaviti da sam bila psihički dovoljno stabilna. Mogla sam. Sve sam mogla...ali nisam mogla.
Jer bilo mi je svejedno hocu li se probuditi ujutro ili ne. Dozvolila sam mu da me vuče kako njemu odgovara jer mi je ionako bilo u glavi vecinu vremena kako da prezivim jos jedan dan.

Ne znam jesam li ga trebala prijaviti...
Zasto sam to ucinila kad sam ionako bezvrijedno smeće kojem nema pomoći i kad tad cu izgubiti kontrolu nad sobom i nakon ne znam koliko pokusaja suicida... mozda iduci bas bude uspjesan.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 08:37   #203
Užas, uhvatila me jeza čitajući ovo...Svaka čast jer si skupila hrabrost i prijavila ga, nadam se da će gad dobiti zasluženo. Ne mogu pružiti nikakvu utjehu jer znam da ti te riječi ništa ne znače, da ne mogu učiniti da se osjećaš bolje, no budi jaka, misli na dijete u teškim trenutcima, drži se te prijateljice kada te uhvati kriza i ako ti pomaže kao i meni - piši ovdje gdje te nitko neće osuđivati da istreseš sve iz sebe.
cinderella92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 11:07   #204
Trebala sam ga prijaviti jer to nikad ne bi prestalo.

Sad se opravdavam... al da.
Stvarno ... nije me shvacao ozbiljno. A i tko bi... mene ovakvu.

Kako naci odvjetnika koji se kuži barem elementarno u duševne poteškoće?

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 11:25   #205
Al ja sam totalno devastirana i meni je sve gore...

Stojim iza svoje prijave koju sam podnijela...
Ali osjecam velik dio krivnje u svemu tome... da sam imala snage davno bih ga vec nokautirala ili nesto.
Ne... ja sam beskarakterno postupila. Pasivno. Jadno. Ucinit cu sve samo da me ne drkas u mozak... sve... samo me ne drkaj...
I time sam mu dala ... dozvolu.
Da me uistinu tretira ko svoje vlasnistvo.

Jer sam nesposobna.

Petljam se sa sociopatima... i onda se čudim što sam po pički dobila?...

Tocno sam nistavilo ... nitko i nista... i zbilja ... moja smrt bi bila olaksanje mnogima.
Mojoj obitelji definitivno.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 11:42   #206
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
Al ja sam totalno devastirana i meni je sve gore...

Stojim iza svoje prijave koju sam podnijela...
Ali osjecam velik dio krivnje u svemu tome... da sam imala snage davno bih ga vec nokautirala ili nesto.
Ne... ja sam beskarakterno postupila. Pasivno. Jadno. Ucinit cu sve samo da me ne drkas u mozak... sve... samo me ne drkaj...
I time sam mu dala ... dozvolu.
Da me uistinu tretira ko svoje vlasnistvo.

Jer sam nesposobna.

Petljam se sa sociopatima... i onda se čudim što sam po pički dobila?...

Tocno sam nistavilo ... nitko i nista... i zbilja ... moja smrt bi bila olaksanje mnogima.
Mojoj obitelji definitivno.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Ne.
Upala si u vrzino kolo zlostavljanja iz kojeg je teško izaći. Ti si napravila rez i rekla "DOSTA!!!" i na tome ti svaka čast.
Hrabra si žena i zauzela si se za sebe usprkos puno faktora koji su išli protiv tebe. To ti nitko ne može oduzeti. To si ti
Crnjača is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 11:49   #207
Quote:
Crnjača kaže: Pogledaj post
Ne.
Upala si u vrzino kolo zlostavljanja iz kojeg je teško izaći. Ti si napravila rez i rekla "DOSTA!!!" i na tome ti svaka čast.
Hrabra si žena i zauzela si se za sebe usprkos puno faktora koji su išli protiv tebe. To ti nitko ne može oduzeti. To si ti
Ja da sam hrabra i da sam se znala zauzet za sebe ne bih ko pička zadnja trazila pomoc policije nego bih to rijesila jos odavno i pljunula mu u facu na trgu bana Josipa Jelačića.

Ja da sam hrabra bih se prvi put kad mi je rekao "ajde ne zajebavaj" uzela jebeni nož i stavila mu ga pod grkljan.

To rade hrabri.

Mi pičke bez osobnosti trpimo govna jer smo nesposobni i čekamo čekamo da sve granice prijeđu da bismo reagirali.
I kako reagiramo? Zovemo policiju ko mamicu da nas spasi šmrc kenj bljuv.

Ogavna sam. Idem sebe prijavit da sam sudjelovala u zločinu jer sam ga DOZVOLILA!!!

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 11:53   #208
Ja mislim da je tebi trenutno najvaznije okanit se interneta, primi se sebi bliskih osoba i pricaj s njima, oci u oci. Sto cesce mozes.
Govoris o prijateljici koja je tu za tebe. Nadam se da je otvorena prema tebi u potpunosti i da je spremna dijeliti svoj zivot sa tobom, jer tebi to treba, treba ti day in day out bliska osoba da dobijes vjeru u ljude, i da kroz odnos s drugima vidis da posjedujes kvalitete.
No prije svega trebas sebi pomoci, biti snazna, radi sebe, nemoj dopustiti da ti tijelo i um propadne, imaj postovanja prema njemu, sto ti je tijelo+um sve pretrpjelo i gle, jos je zivo, jer se fajta i ne zeli se predati, nemoj dopustiti da ga iznevjeris. Mozes ti misliti o suicidu koliko hoces, ali djelujes mi racionalno i ne vjerujem da si u stanju to uciniti. Tvoja zelja za zivotom je ma koliko ti mislila da je fragilna je u biti prejaka, ti toga samo nisi svjesna.
Tebi treba pomoc sad i odmah kroz iskren razgovor, ne pisanje komentara na koje onda cekas da netko odgovori i u tom cekanju gledas kako tvoja depresija raste jer ti trenutno nema tko pomoci.
Najvazniji korak je ucinjen i tvoj bivsi je trenutno makar lokacijski udaljen od tebe. I to je najvaznije. Nemoj se sad gristi da si to trebala prije uciniti. Ako cemo tako lamentirati o nasem zivotu, onda nema osobe na svijetu koja nije nesto prekasno ucinila i da ju je doticno kopkalo. No ono sto je dobro, zivot daje priliku za popravak, vrijeme+mi sami smo sposobni izljeciti necistoce i gluposti iz proslosti. Imas dar izbora da to ucinis.

Gle, ajde molim te sutra se probudi i zivni, nemoj trcati po livadi, ali odmah iz kreveta daj sve od sebe da iskoristis dan, ti to mozes, samo trebas pobijediti svoje trenutno stanje, sto je moguce, nisi ti prva ni jedina koja ce to uciniti. Znaci pusti sad mogla sam prije ono, mogla sam prije ovo. Nego kreni od toga da si odredjene stvari poslozila, sad to pokusaj iskoristiti, cijeni sto si poduzela korake da si raskrcis put ka normalnijem zivotu.

Jesi ti svjesna koja si sve sranja pretrpjela i sto si jos uvijek u stanju racionalno pojmiti svoj zivot, gdje si, sto si, kamo zelis ici...psiha ti je isto naceta zesce, i bez obzira na sve nabrojano i dozivljeno u zivotu sto nije sarena slikovnica ti se ne predajes...
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 11:55   #209
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
Ja da sam hrabra i da sam se znala zauzet za sebe ne bih ko pička zadnja trazila pomoc policije nego bih to rijesila jos odavno i pljunula mu u facu na trgu bana Josipa Jelačića.

Ja da sam hrabra bih se prvi put kad mi je rekao "ajde ne zajebavaj" uzela jebeni nož i stavila mu ga pod grkljan.

To rade hrabri.

Mi pičke bez osobnosti trpimo govna jer smo nesposobni i čekamo čekamo da sve granice prijeđu da bismo reagirali.
I kako reagiramo? Zovemo policiju ko mamicu da nas spasi šmrc kenj bljuv.

Ogavna sam. Idem sebe prijavit da sam sudjelovala u zločinu jer sam ga DOZVOLILA!!!

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Nemoj si to raditi.
Da si ga pljunula ili mu stavila nož pod grkljan ne bi dobila ništa osim prijave ili njegove tužbe za zlostavljanje. Vjeruj mi, učinila si najbolju moguću stvar time što si ga prijavila.
Crnjača is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 12:03   #210
A ne znam... u citavoj me prici zapravo najvise tjesi ona izreka:
"Svaki put kad žena stane u svoju obranu stala je obranu svih žena."

Ono sto zelim u citavoj priči jest to da sam mu ja zadnja koju je tako spičkao.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 12:10   #211
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
A ne znam... u citavoj me prici zapravo najvise tjesi ona izreka:
"Svaki put kad žena stane u svoju obranu stala je obranu svih žena."

Ono sto zelim u citavoj priči jest to da sam mu ja zadnja koju je tako spičkao.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Pa ti i jesi zadnja koju je povrijedio jer se vise nece usuditi nakon sto se opekao.

Pliz, uzmi prazni papir, pocni pisati koliko si se vec puta SVJESNO i JER SI TAKO ODLUCILA izvukla iz govana, pa ce ti doci do glave da si snaznija nego sto tu pises.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 12:26   #212
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
A ne znam... u citavoj me prici zapravo najvise tjesi ona izreka:
"Svaki put kad žena stane u svoju obranu stala je obranu svih žena."

Ono sto zelim u citavoj priči jest to da sam mu ja zadnja koju je tako spičkao.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Ovo mi je totalno neznam kak bi uopće rekao sjebano kak se tip prema tebi ponašo. Da ti je dolazio u bolnicu i to ti sve izgovaro. Nevjerojatno. Luđak. To si trebala prepoznat u samom poćetku i ostavit gada. Ma naš kaj ja mislim da uvelike veze ima sa odgojem muškarca. Mater i fater kak su ga odgojili. Jel uopće ima ljubav il je iskvaren do jaja. Neznam šta bi ti drugo reko. To ti je sad lekcija i znaš drugi put a mislim da imaš i pravo na pučkog pravobranitelja protiv nasilja. odnosno za žrtve seksualnog nasilja i maltertiranja pa si to pogledaj ne dođe te ništa. Mislim sex je lijep i predivan ali nemožeš radit i govorit nešto što je kontra i ne paše tvom partneru. Mislio sam da su svi muškarci sazreli po tome ali oćigledno nisu. Ima danas edukacija...zato sam mislio. Žao mi je što ti se to dogodilio ja bi tužio gada da sam žena. pa nek si misli oće li još maltertirat. Uopće si nemogu zamislit da me tak žena izmaltertira.
Vordas is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 13:10   #213
Quote:
. Ja da sam hrabra i da sam se znala zauzet za sebe ne bih ko pička zadnja trazila pomoc policije nego bih to rijesila jos odavno i pljunula mu u facu na trgu bana Josipa Jelačića.
ja dan danas žalim jer nisam nist poduzela, dok se ja patim-on uživa tko zna gdje, a sve zato što sam sutila. Tako da vjeruj mi, bit će ti jednog dana drago što si ga prijavila. Učinila si uslugu sebi, no i drugim ženama i samo hrabro dalje, imaš dijete imaš zbog čega živjeti. Ako ne možeš sama izdržati potraži pomoć od psiha da ti da lijekove dok ne nadođeš.
cinderella92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 13:29   #214
DOA ja sam se sva naježila kad samo ovo čitala,ja sam mislila da ovoga ima samo u filmovima.
Da me jebeš platila bi nekome da mu slom noge.Tip je sociopata ...
Znam da sam par puta čitala tvoje postove na Šupendarama ,ovo nije onaj isti tip koji te odveo u Dubrovnik u neki hotel kamo si svirala klavir pa te sjebao u lobiju?
Nisi kukavica ,samo sad više nemoj odustajati ni od tužbe i ako ti dođe u stan ili pred vrata ne otvaraj.
Zovi policiju.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 15:42   #215
Lola da to ti je taj...

Ma ja nemam komentara na to sve više.

Sad cu zvučat zločesto... ali ono... uvijek se kurcio kako je nenadjebiv i to sve...
Ali nije ocekivao da cu se stvarno usudit prijavit ga i da ce mu murja pokucat na vrata usred noci i odvest ga.
Kako je nakon toga se spičkao... manji od makova zrna odjednom. Poslao mi svoju ženu da mu spašava guzicu.

P.S. Njegova zena mi je plakala na telefon jos prije kako je psihicki maltretira i kako on iskoristava doma to što zna da se ona nece nikad usuditi pozvati policiju.
E pa kad žena ljubavnici svog muža se jada kako ju je muž ubio u pojam, kako je pocela pit Xanaxe zbog njegovih sranja i da je vec spremna za Vrapce5 onda znam da nisam luda. Manijak je. Manijak!

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 16:55   #216
Quote:
tsal kaže: Pogledaj post
Sta uciniti kad netko u vezi nekome prijeti smrcu ukoliko ta osoba bude prevarena ali to kaze na jedan perfidan nacin, tako da to tog trena i ne zvuci kao prijetnja i onda jos kasnije tvrdi kako "se samo salila" i kako "nikada ne bi to uistinu ucinila" Uz to jos tvrdi da je problem u tome sto ta druga osoba to shvaca preozbiljno. Radi li se tu o ozbiljnom problemu ili nacinu izrazavanja ljubavi?
Na takve sam izjave obično kolutala očima. Pokupe ljudi svakakve gluposti iz filmova i koječega i onda se prave kul. Hoće li te ta osoba stvarno ukokati, nemam pojma. Ti valjda znaš bolje.

Quote:
kikakm kaže: Pogledaj post
Samo primjera radi, njegovi ljubomorne ispadi, stalna pitanja što radim, s kim sam, zašto njega ne želim vidjeti..., kontrolirajuća ponašanja, prebacivanja, itd. Njegove reakcije nisu bile onog oblika gdje s osobom možeš normalno razgovarati o tome, na smiren, racionalan, objektivan način, već se radilo o živčanim ispadima, paranojama...i onda, jednog dana, se nađeš u stanju da uopće više ne možeš razmišljati normalno, već na svaki takav verbalni ispad reagiraš tako da se povučeš, zašutiš..blabla, nije bitno.
Uf, ovo je već grdo. Takvima treba nabiti - kad već iracionalno pizde, neka barem imaju racionalni razlog.

Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
Muči me grozan osjecaj krivnje jer da... mogla sam sve to zaustaviti da sam bila psihički dovoljno stabilna. Mogla sam. Sve sam mogla...ali nisam mogla.
Jer bilo mi je svejedno hocu li se probuditi ujutro ili ne. Dozvolila sam mu da me vuče kako njemu odgovara jer mi je ionako bilo u glavi vecinu vremena kako da prezivim jos jedan dan.

Ne znam jesam li ga trebala prijaviti...
Zasto sam to ucinila kad sam ionako bezvrijedno smeće kojem nema pomoći i kad tad cu izgubiti kontrolu nad sobom i nakon ne znam koliko pokusaja suicida... mozda iduci bas bude uspjesan.
Ajme. U takvim uvjetima ne možeš biti psihički stabilan, pa da si Wonder Woman. Jebiga, ne možeš. Da, trebala si prijaviti, iako sumnjam da će od toga nešto biti, poznavajući naše zakonodavstvo. Javi se nekoj ženskoj udruzi (BABE, npr.) što prije. Jedna prijateljica nije ti dovoljna da te izvuče iz tih govana. Jebiga, nije. Istina, pada mi na pamet još jedna mogućnost, ali neću to preporučivati na javnom forumu.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 19:52   #217
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
Lola da to ti je taj...

Ma ja nemam komentara na to sve više.

Sad cu zvučat zločesto... ali ono... uvijek se kurcio kako je nenadjebiv i to sve...
Ali nije ocekivao da cu se stvarno usudit prijavit ga i da ce mu murja pokucat na vrata usred noci i odvest ga.
Kako je nakon toga se spičkao... manji od makova zrna odjednom. Poslao mi svoju ženu da mu spašava guzicu.

P.S. Njegova zena mi je plakala na telefon jos prije kako je psihicki maltretira i kako on iskoristava doma to što zna da se ona nece nikad usuditi pozvati policiju.
E pa kad žena ljubavnici svog muža se jada kako ju je muž ubio u pojam, kako je pocela pit Xanaxe zbog njegovih sranja i da je vec spremna za Vrapce5 onda znam da nisam luda. Manijak je. Manijak!

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Ti si bila uvucena u igru koju je vodio covjek koji je ocito bio itekako priseban kad je trebalo manipulirat ljudima. Pregruba si prema sebi s obzirom da si bila iskoristena kad si bila najslabija.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 20:32   #218
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Ti si bila uvucena u igru koju je vodio covjek koji je ocito bio itekako priseban kad je trebalo manipulirat ljudima. Pregruba si prema sebi s obzirom da si bila iskoristena kad si bila najslabija.
A to se zakonski nit moze dokazat nit je kaznjivo.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 14:27   #219
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
A to se zakonski nit moze dokazat nit je kaznjivo.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Rekla si "ne" a on ti je metnuo kurac u suhu pičku. To je kažnjivo. To što si bila smanjeno ubrojiva zbog bolesti/tableta samo mu je otegotna okolnost.

Kažnjavanje prepusti pravosudnom sustavu, a ti se pobrini za to da ti bude bolje. Odnosno, nemoj okrivljavati sebe, položaj Saturna, njegovo teško odrastanje ni ništa slično. Kriv je on. Nitko drugi.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 19:22   #220
Ajoj jadna smrt umjetnosti. Sečam se dame sa teme o samoubojstvu. Pa kud sad ovo? Baš mi je žal kak tako neke ljude koriste neki zli ljudi kako bi zadovoljili neke svoje gnjusne potrebe. Drži se i nikaj loše napravila nisi! Čak i ako ne daj Bože naše sudstvo zakaže iz tko zna kakvih razloga učinila si dobro sebi. Maknula buš se za sva vremena od jednog tako gnjusnog čovjeka.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:07.