Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2010., 03:20   #41
Quote:
be yourself kaže: Pogledaj post
Pita mali Ibro mamu šta je to orgazam a mama kaže - "Ne znam, pitaj tatu".

Radi se o psihološkom faktoru. Frigidnost dolazi kad nema sklada između fizičkog i mentalnog seksa.
Ženi je puno teže doživjeti vaginalni orgazam i to ju uvijek proganja tokom seksa. Neke žene se boje kada ginekolog stavi prste u njezinu vaginu. Čak i muškarac prilikom prodora penisa u vaginu može poslati drhtavice sve dolje do kičme koji uzrokuju grčeve u vagini. U svakom slučaju, to je strah od penetracije koja izaziva sindrom frigidnosti. Uzrok može biti stres ili tjeskoba. Ne znam da li ste imali u familiji zlostavljanje majke ili sestre od strane muškarca, to može biti uzrok. Ili možda vas je dečko zlostavljao? Također, uzrok može biti i neznanje muškaraca u odnosu na držanje i seksualne predigre, koje su bitne da dođe do seksulanog užitka. Probajte poraditi na ljubljenju i oralnom seksu prije samog odnosa.
Sad je pogotovo problem jer ste kreirali u sebi strah da vam neće biti dobro.
Prirodni lijek za frigidnost kod žena se najčešće temelji na biljnim dodacima. Ljekovitog bilje uravnotežuje razinu hormona i povećava libido.
Najefikasnija bilja koje se koriste u prirodne lijekove za frigidnost kod žena su Damiana, Ginseng, Muira puama i divlji Yam. Možete prvo probati i sa crnim vinom prije seksa da se opustite.

Znači, crno vino, ljubljenje i oralni seks i tek onda pređite na stvar.

Sretno.
Hvala na savjetima, stvarno si informiran/a, svaka cast, no nije tako u mom slucaju.
Volila bi da malo stvari olaksam, jer kome god kazem za moj problem,svi kazu da se trebam opustit,nemislit na orgazam,ova poza,ona poza itd... Da pojasnim evo moje situacije:

-maximalno opustena,vjerujte mi
-nikakvog straha nemam
-ne svodi mi se sex na iscekivanje orgazma
-sve poze smo isprobali u sexu,sumljam da se moze ista vise predlozit da je izvedivo, znaci sex nimalo nije monoton
-sve tehnike smo isprobali diranje/trljanje/lizanje/igrackice itd
-oralni sex i predigra je uvijek obavezna
-stvarno nije do muskarca, u bilo kojem slucaju se ne mogu pozalit

I opet bas nikakvog pomaka, nikakvog osjecaja!

Neznam ocu li ikad doznat razlog i rjesenje mog problema? Jedini problem u meni je sto se u zadnje vrijeme slabo mogu napaliti, zato sto mi polako sve dosadjuje, ali opet se trudim. Na pocetku odnosa prvu godinu nisam imala taj problem, ali takodjer nikakav pomak?Dali iza toga stoji frigidnost, nisam sigurna.

Ako itko ima nesto drugo da mi predlozi bila bi mu jako zahvalna.
_Silva_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 09:12   #42
Quote:
_Silva_ kaže: Pogledaj post
Izvinjavam se, znam da je bilo ovakvih tema na forumu no ja nisam doznala uzrok i rjesenje mog problema.

Uglavnom, s deckom sam vec 3 godine u vezi i stvarno se obozavamo.
No velik problem u meni je to sto ja stvarno nista ne osjecam tjekom penetracje. Ma bas nista, ni ugodu ni uzbudjenje. Volim taj cin cisto iz razloga sto smo tako intimni i zato sto znam da on uziva. No znam da mu to ne mogu reci, jedino mi preostaje glumiti da uzivam.

Ja ne znam do cega to moze biti, do opustenosti nije nikako, upoznala sam svoje tjelo jako dobro. Kad je klitoris u pitanju mogu doziviti orgazam ali sex je meni nepotrebna stvar. Mi smo isprobali sve poze i sve tehnike ali opet nista. Do njega znam da nije jer je stvarno nesebican i nista mu nemogu zamjerit da ne radi kako treba.

Pliz ako mi neko moze dati neki savjet, jer ja polako dizem ruke od svega.
Neznam ocu li ikad moci doziviti sex o kojem svi pricaju kao taj osjecaj "ugode i zadovoljstva" ?
Imam, zamisli si da te "siluje" a ti to potajno zelis, zelis da ti ga zabije i da ga cijelog primis u sebe.

Mozda na bazi psihe ti se to i svidi, naravno ako imas malu crtu mazohisma u sebi, ili obrnuto ides ga izjebat protiv njegove volje, pa igras na sadizam, ima tu prostora. Vjeruj mi svako od nas ima dozu "izopačenosti" u sebi
vento83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 13:03   #43
A jesi li pokušala potražiti kakvu stručnu pomoć?
Uzrok može biti psihološki, psihosomatski ili stvarno fizikalni. Dok to ne doznaš teško će ti biti riješiti taj problem.
__________________
Never ever give up!
nunda is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 13:41   #44
Quote:
sinnnke kaže: Pogledaj post

Kad ti ga gurne opusti se i mastaj i svrsit ces ko krava.
a ti si jebo krave pa znas kako one svršavaju???
blaz83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 16:20   #45
Quote:
huggy_bear kaže: Pogledaj post
pa,koliko god ovo čudno zvučalo,morao bi se složiti,očito su muški off za tebe...šteta,još jednu su uzeli,neeeeeeee!
oouuuu nouuuu....fcking lezbejke se šire ko virus ...odjebite !
samir90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 08:39   #46
Quote:
samo_kazem kaže: Pogledaj post
imam pitanje za cure na ovoj temi. koliko vas je sposobno doživjeti orgazam tijekom vaginalnog seksa bez ikakve stimulacije klitorisa?
jaoo...ja većinom svršim uz kombinaciju i jednog i drugog ili klitorisno a ponekad i vaginalno....ali za vaginalno moram ful bit napaljena...uglavnom sa svršavanjem nemam problema osim kaj ponekad prebrzo svršim.....aaaaaa i onda mi je teško opet vratit onu napaljenost koja je bila prije svršavanja
ANITAmedich is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 09:16   #47
Quote:
_Silva_ kaže: Pogledaj post
Ne stvarno nije do decka.
Volila bih promjeniti sebe ali ne znam na koji nacin.
Stvarno izmedju mene i decka nema nikakvog stida, mislim zivimo skupa i jako se volimo. Pricammo mi o sexu i on zna da ja ne mogu doziviti vaginalni orgazam i trudi se po tom pitanju. Ali jednostavno ne mogu mu reci da nista ne osjecam, mislim da je to ipak stvar koju trebam zadrzati u sebi ako me shvacate.
nijedna laž u vezi nije dobra, i to ćeš ili morati priznati da ne uživaš, ili ćeš na kraju morati otići iz veze

nije stvar u opuštanju samo, već u nerazmišljanju. za vrijeme seksa ne treba biti ama baš nikakvih misli, već praznina, potpuno prepuštanje. ne znači da će biti dovoljno, ali je svakako nužno za tebe
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 18:54   #48
......problem je sve što se neda riješiti s novcem......nekako mi se ćini da
imaš problem.....sve si lijepo opisala i dragi ljudi su svaki na svoj naćin
zbilja željeli pomoći svako po svojoj mogućnosti no neide.....ako gluhom kažeš
dobro jutro sav pun radosti nakon nekog trena te zasmeta što ti nije
odgovorio ako te slućajno vidi dok mu to govoriš oćima će ti zahvaliti a ti
ćeš shvatiti da je gluh i nestati će bilo koje smetnje ali ako toga nema
on neće znati da si mu zaželio dobro jutro ti ćeš se ljutiti što ti nije odvratio
i jedna potencijalno ugodna situacija otići će u krivi kolosjek....
dobro je da si svjesna toga što ti se događa i znaš da postoji i druga strana
medalje no isto tako trebala bi osvjestiti da u svom problemu nisi sama pa si
čak posegnula za stereotipnim rješenjem prešutjela si svoj problem samo
da tvom partneru bude bolje ono kada ti ne uživaš neka bar njemu bude dobro
stvarno velikodušna i hvale vrijedna gesta ipak ono što ne govoriš njemu dijeliš s nama.....prvi znaci da ti je to teret koji polako nemožeš nositi sama i tražiš pomoć....bravo još jedna hvale vrijedna gesta ipak kako rekoh na početku
problem je sve ono što se neda riješiti s novcem.....ostaje ti mogučnost da
ovaj drugi klitoralni orgazam razviješ na neku novu razinu jer bez iskrenog uživanja sex posataje gimnastika, aerobik, tlaka....bla bla....sva sreća da
imaš barem taj drugi dio koji je kako kažeš potpuno funkcionalan a nikad neznaš čuda su uvijek moguča onima koji vjeruju i koji istražuju.....

live long and prosper
treeky
treeky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 19:07   #49
Ma nesto razmisljam, i ne treba uvijek uzivat u seksu. To treba radit jer rade i drugi ljudi i da te cura/decko ne ostavi.
sinnnke is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 02:06   #50
Quote:
vento83 kaže: Pogledaj post
Imam, zamisli si da te "siluje" a ti to potajno zelis, zelis da ti ga zabije i da ga cijelog primis u sebe.

Mozda na bazi psihe ti se to i svidi, naravno ako imas malu crtu mazohisma u sebi, ili obrnuto ides ga izjebat protiv njegove volje, pa igras na sadizam, ima tu prostora. Vjeruj mi svako od nas ima dozu "izopačenosti" u sebi
Hmm, neznam sta bi za ovo rekla, ne radi se o tome i ocito nisi procitao uvodni post.
_Silva_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 02:08   #51
Quote:
sinnnke kaže: Pogledaj post
Ma nesto razmisljam, i ne treba uvijek uzivat u seksu. To treba radit jer rade i drugi ljudi i da te cura/decko ne ostavi.
Nazalost, ocito je i to nekad rjesenje.
_Silva_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 02:08   #52
Silva nisi valjda frigidna?
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 02:11   #53
Quote:
_Silva_ kaže: Pogledaj post
Izvinjavam se, znam da je bilo ovakvih tema na forumu no ja nisam doznala uzrok i rjesenje mog problema.

Uglavnom, s deckom sam vec 3 godine u vezi i stvarno se obozavamo.
No velik problem u meni je to sto ja stvarno nista ne osjecam tjekom penetracje. Ma bas nista, ni ugodu ni uzbudjenje. Volim taj cin cisto iz razloga sto smo tako intimni i zato sto znam da on uziva. No znam da mu to ne mogu reci, jedino mi preostaje glumiti da uzivam.

Ja ne znam do cega to moze biti, do opustenosti nije nikako, upoznala sam svoje tjelo jako dobro. Kad je klitoris u pitanju mogu doziviti orgazam ali sex je meni nepotrebna stvar. Mi smo isprobali sve poze i sve tehnike ali opet nista. Do njega znam da nije jer je stvarno nesebican i nista mu nemogu zamjerit da ne radi kako treba.

Pliz ako mi neko moze dati neki savjet, jer ja polako dizem ruke od svega.
Neznam ocu li ikad moci doziviti sex o kojem svi pricaju kao taj osjecaj "ugode i zadovoljstva" ?
ajde da i ovo pročitam..ništa curo,tebi je očito suđeno biti jedna od časni do kraja života...mislim tko još ne uživa u seksu,o čovječe kakvih slučajeva ima ovdje.
huggy_bear is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 02:22   #54
Quote:
treeky kaže: Pogledaj post
......problem je sve što se neda riješiti s novcem......nekako mi se ćini da
imaš problem.....sve si lijepo opisala i dragi ljudi su svaki na svoj naćin
zbilja željeli pomoći svako po svojoj mogućnosti no neide.....ako gluhom kažeš
dobro jutro sav pun radosti nakon nekog trena te zasmeta što ti nije
odgovorio ako te slućajno vidi dok mu to govoriš oćima će ti zahvaliti a ti
ćeš shvatiti da je gluh i nestati će bilo koje smetnje ali ako toga nema
on neće znati da si mu zaželio dobro jutro ti ćeš se ljutiti što ti nije odvratio
i jedna potencijalno ugodna situacija otići će u krivi kolosjek....
dobro je da si svjesna toga što ti se događa i znaš da postoji i druga strana
medalje no isto tako trebala bi osvjestiti da u svom problemu nisi sama pa si
čak posegnula za stereotipnim rješenjem prešutjela si svoj problem samo
da tvom partneru bude bolje ono kada ti ne uživaš neka bar njemu bude dobro
stvarno velikodušna i hvale vrijedna gesta ipak ono što ne govoriš njemu dijeliš s nama.....prvi znaci da ti je to teret koji polako nemožeš nositi sama i tražiš pomoć....bravo još jedna hvale vrijedna gesta ipak kako rekoh na početku
problem je sve ono što se neda riješiti s novcem.....ostaje ti mogučnost da
ovaj drugi klitoralni orgazam razviješ na neku novu razinu jer bez iskrenog uživanja sex posataje gimnastika, aerobik, tlaka....bla bla....sva sreća da
imaš barem taj drugi dio koji je kako kažeš potpuno funkcionalan a nikad neznaš čuda su uvijek moguča onima koji vjeruju i koji istražuju.....

live long and prosper
treeky
Ja sam svom decku rekla da ne mogu dozivit vaginalni orgazam, u tome ne glumim. On to shvaca i trudi se mene zadovoljit, stvarno se trudi jer mu nije svejedno. Uvijek ako on zavrsi, prije ili tjekom sexa posto zna da nemogu dozivjet orgazam to mi nadoknadi igrajuci se s mojim klitorisom na svakakve moguce nacine. Ne znam kako vise mogu razviti klitoralni orgazam, stvarno neznam. Tjekom sexa uvijek diram klitoris, dozivim orgazam ali nije mi to toliko ugodno, cak sam i pokusala trenutak prije nego sto cu svrsiti sklonit ruke s klitorisa kako bi osjetila nesto u vagini, ali bezuspjesno. Ja vise nemam sta da istrazujem i sta da probam sto nisam prije.
Nemogu nakon 2 godine reci mu da nisam nista bas nista osjecala,nadam se da me shvacate. mozda mu jednog dana i kazem ako bas vise nemognem izdrzati ali zasad sam se odlucujem za forum.
Hvala ti na savjetima, pozdrav.
_Silva_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 02:22   #55
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Silva nisi valjda frigidna?
Nemogu to znati.
_Silva_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 02:24   #56
Quote:
nunda kaže: Pogledaj post
A jesi li pokušala potražiti kakvu stručnu pomoć?
Uzrok može biti psihološki, psihosomatski ili stvarno fizikalni. Dok to ne doznaš teško će ti biti riješiti taj problem.
E o tome sam razmisljala ali nemam sredstava da to omogucim i sigurno u mom gradu nema tih seksologa. No student sam i bit cu jos student dosta godina tako da ne mogu sad ni pomisljat o tome, nazalost.
_Silva_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 11:42   #57
neki se čude ko pura dreku da ima žena koje u vagini ne osjećaju ništa, a promijenile su partnera i partnera, i to iskusnih i vještih, i svejedno ništa
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 13:54   #58
Prolazim isto

Quote:
_Silva_ kaže: Pogledaj post
Izvinjavam se, znam da je bilo ovakvih tema na forumu no ja nisam doznala uzrok i rjesenje mog problema.

Uglavnom, s deckom sam vec 3 godine u vezi i stvarno se obozavamo.
No velik problem u meni je to sto ja stvarno nista ne osjecam tjekom penetracje. Ma bas nista, ni ugodu ni uzbudjenje.
Neznam ocu li ikad moci doziviti sex o kojem svi pricaju kao taj osjecaj "ugode i zadovoljstva" ?

upravo i mene to muci! Vec sam u braku,imam i djete s njim! A nikako da postignemo da se opustim,uzivam! Nikako,pa nikako!
Oboje smo zato nesretni! On se osjeca ne zeljenim ili vjeruje da ja se ne trudim! A ja sve vise potistena i sve teze stupam u intimu!
Kako sam sebi pomoci?
Kako pojacat libido?
Dal postoje preparati?
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 17:48   #59
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
upravo i mene to muci! Vec sam u braku,imam i djete s njim! A nikako da postignemo da se opustim,uzivam! Nikako,pa nikako!
Oboje smo zato nesretni! On se osjeca ne zeljenim ili vjeruje da ja se ne trudim! A ja sve vise potistena i sve teze stupam u intimu!
Kako sam sebi pomoci?
Kako pojacat libido?
Dal postoje preparati?
Pa mozda je samo stvar u tvom opustanju, zar se nakon toliko vremena nisi pokusala opustiti za vrijeme sexa?
_Silva_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 18:27   #60
_Silva_ ... meni nije jasno... ti ne osjetiš kad dečko uđe u tebe i čitav čin ili samo ne možeš vaginalno svršit...
__________________
ako jesi dišeš - ako dišeš govoriš - ako govoriš pitaš - ako pitaš misliš - ako misliš tražiš - ako tražiš doživiš - ako doživiš učiš - ako učiš rasteš - ako rasteš želiš - ako želiš nađeš - ako nađeš sumnjaš - ako sumnjaš ispituješ - ako ispituješ razumiješ - ako razumiješ znaš - ako znaš želiš znati više - ako želiš znati više - živ si :)
lucky08 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger