Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2003., 23:35   #41
Puno nas je, koliko sam primjetila, uživalo u putopisima, ali i u detaljčićima o ljubavnoj avanturi... ali...
primjetila sam da se nekoliko žemskih "okomilo" na Kiki i to na svim mogućim topicima nakon što nam je pisala o Tailandu i Brazilcu... i Amsterdamu... i Brazilcu. Kaj god da napiše pokušavaju je ocrniti kao nemoralnu, hvalisavu ...itd. Nije mi jasno da je netko toliko jadan, nema ništa zanimljivo u životu pa je bijesan kad je nekome lijepo... ili je to možda klasična bolest sa opasnim posljedicama zvana NEJEBICA!?!
Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2003., 23:39   #42
Quote:
T.C. kaže:
Ljepota mi je sporedna, i tako ne traje dugo Ja sam ljubomorna i zavidna onima koji imaju lijep glas, i muskarcima i zenama.
a ja onima sto lijepo plesu
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2003., 23:44   #43
Quote:
margarita kaže:
a ja onima sto lijepo plesu

a ja onima, koji sviraju neki instrument
 
Odgovori s citatom
Old 28.02.2003., 02:05   #44
A ja na Kikinog dećka
Greven is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2003., 02:47   #45
Zenska ljubomora... Ah.

Ja sam neka cudna kombinacija ~ prema sebi sam (bila) ultrasamokriticna, vidjela sam svaku manu, sve sam popravljala, ponekad sam cak i panicarila radi stvari koje nitko drugi nije vidio. Ok, s vremenom se to poboljsalo i sama sam sebi prilicno lijepa ali svejedno vidim celulit koji ne vidi cak ni moja kozmeticarka koja me depilira/masira.

No, prema drugima sam puno manje kriticna. Dapace, svjesna sam da ako za nekoga kazem da ima lijepu kosu, to nece umanjiti ljepotu moje kose, niti ce moj kompliment upucen necijim ocima znaciti da su moje tog trena prestale biti lijepe. Zato nemam nikakav problem s time da nekoj lijepoj zeni dam kompliment. I uopce me nije briga hocu li to reci pred svojim muzem ili ne. Winona je dobro rekla, on sam ima oci i vidi da li je netko lijep ili nije. Da bas iz ciste ljubomore tvrdim da je neka zgodna zena ruzna, ne bih bila uvjerljiva, bila bih samo jadna.

Ali ~ ukusi se razlikuju. Zbog cega bismo svi svima bili jednako lijepi?!? Evo, meni je Catherine Zeta Jones jednostavno prelijepa, a Kiki smatra da je ona bezvezna. Njoj je lijepa Nicole Kidman, a meni je Nicole... Onak... Bljedunjava i nikad ju ne bih primijetila u grupi od pet-sest zena. Stoga, kad za nekoga tko je mozda vecini ljudi superlijep velim da mi nije bas zgodan/zgodna, to iz mene ne progovara ljubomora, nego jednostavno imamo razlicite ukuse.

Toga se jos nitko nije sjetio?
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2003., 02:57   #46
a sto se tice komentiranja drugih forumas(ic)a

Moram priznati da ja vas na neki nacin ne dozivljavam kao ljude od krvi i mesa. Vi ste meni neka lebdeca virtualna bica i sasvim mi je svejedno tko od vas ima duge noge, tko ima kratke i debele, tko ima velik i kvrgav nos (s bradavicom na vrhu iz koje viri dlaka ), a tko prekrasan mali elegantni nosic... You get the point. Vi ste za mene rijeci i misli koje pisete. To je ono prema cemu stvaram svoje misljenje o vama i prema cemu mi je netko vise ili manje simpatican. Moze netko biti najljepsi na svijetu, ali ako je bahat, arogantan, (cesto bez pokrica) zaljubljen sam u sebe... Nema sanse da ce mi biti ok. I obratno.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2003., 04:58   #47
Quote:
margarita kaže:
a ja onima sto lijepo plesu
Ti si znaci ljubomorna na mene , a ako ti imas lijep glas i dobro pjevas, ja sam na tebe. Ja kad otvorim usta, izlazi nesto slicno glasu vrane zmiksano sa kreketavom zabom. Boz sacuvaj.

Greven, ti nemas bit na koga ljubomoran.
Ja sam newly single.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2003., 07:55   #48
opet ste počele o slikama... koji vam je vrag kriv kaj ste ih stavile tamo. ja naprimjer nema teroije da stavim svoju sliku negdje jer sam previše gadan i samo ljude splašio s te stranice. možda jesam lud, ali sam i obziran prema civilima...

plavookasta, kaje leb rekel? pokušavam ga nać, ali nekak mi nejde.

eh, da. angelina jolie
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2003., 08:57   #49
Princeza

Mom muzu je grozna Catherine Zeta Jones ( meni je prekrasna), i je li on ljubmoran na nju kad to kaze?
Jednostavno, svatko ima pravo na svoje misljenje i ukus.
Ne moraju nam svi biti lijepi a to sto neki to shvacaju kao uvredu kad kazes sto mislis Boze moj, sto ljudi sto cudi.
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2003., 09:32   #50
Quote:
lebowski kaže:
Hipoteticka situacija:

Vas dvije sjedite za stolom, i netko se usudi reci da jednoj: Puno si ljepsa od frendice. Druga to naravno, stoicki podnosi.... Ha ha.
iskreno:
da kaze to meni, zahvalila bih i prekinula komunikaciju s tom osobom. jer mu je svejedno sto je povrijedio moju prijateljicu. a meni to nije svejedno. komplimenti se mogu dati i bez da se povrijedi nekoga...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2003., 09:34   #51
lijepo receno luca
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2003., 09:35   #52
Quote:
pakleni_patuljak kaže:
Nenene...
Ne zgodna!

Zgodnija!
A time možda i poželjnija...
Pa da baš ovako razmišljam više bi se trebala bojati za sebe ko osobu, za svoje samopouzdanje nego za svoj izgled..

Ne kaže mi da mi nije bitan, al ovako se uspoređivat s nekom drugom djevojkom i strahovat da je ona poželjnija jer je eventualno zgodnija od mene...teškoooo..

I ako ikad "izgubim" od neke djevojke...sigurno neću izgled optužit za to..
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2003., 09:40   #53
Quote:
indian kaže:

I ako ikad "izgubim" od neke djevojke...sigurno neću izgled optužit za to..


Evenetualno bi se to moglo koristiti kao argument s 13-17 godina...
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2003., 09:40   #54
Quote:
indian kaže:
I ako ikad "izgubim" od neke djevojke...sigurno neću izgled optužit za to..
da... ja se bojim da ce mozda supernica biti zanimljivija, pametnija, sarmantnija...

kad vidim neku lijepu curu, nije mi svejedno (makar bi mi trebalo, jer su mom dragom zene uglavnom ruzne ) jer pomislim kako je lijepa, pa pomislim sigurno je i pametna i dobra i slatka i sexy i ... uglavnom, ja joj nalijepim jos sve najbolje karakteristike i onda ta moja projekcija je ono sto je svakako bolje od mene...

na moju srecu, dragi ne projicira nista
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2003., 09:46   #55
Ne zaboravite da projekcije ljudskoga uma mogu uchiniti chudo...zato pazite!
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2003., 09:47   #56
Ma ne boj se Luce.
Uvijek postoji netko zanimljiviji, ljepsi, pametniji i bolji od nas.
Ali postoji i navika i lijenost
Ono sto hocu reci je da sve dok smo mi onakve kakve su nas upoznali nema problema.
Nikad samo jedno nije krivo za propast veze. Ako ja svom muzu svaki dan ispirem mozak svojim celulitom, namrgodjena sam, ne smijem se vise vicevima naravno da cu mu dosaditi i da ce naci drugu ( i ja bi nasla drugog ) ali sve dok sam ja ona njegova stara luda zena nema straha. Daleko od toga da on nece pogledati i prokomentirati lijepu zenu ali komentiram i ja i muske i zenske.
Kao sto je Indian rekla ako ikad ode s drugom sigurno nece ici zbog izgleda pa cemu se onda opterecivati.
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2003., 09:53   #57
Quote:
magic kaže:
Ne zaboravite da projekcije ljudskoga uma mogu uchiniti chudo...zato pazite!
pa ja zamisljam uvijek bolje nego sto je na moju srecu, on je pesimist ako vidi zensku koja mu je "prihvatljivog" izgleda (a to je vec uzasno tesko za postic), rezignirano zakljuci da je sasvim sigurno uzasna i nepodnosljiva
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2003., 09:57   #58
Quote:
penelopa kaže:
Ono sto hocu reci je da sve dok smo mi onakve kakve su nas upoznali nema problema.
ovo nije dovoljno dobro treba biti bolji (naravno da ne mislim na izgled, starenje se ne moze sprijeciti).
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2003., 10:53   #59
Kiki...

Quote:
Kiki kazˇe:
Zatvorila sam onaj topik jer je bio ko ratno bojiste.
No, ovo je dobra tema...
Kaj ja znam...ja nisam ljubomorna.
Evo, PBE je izuzetno lijepa (bar meni) i nije mi bed to priznat i bas volim kad odem van s njom i kad dobijamo paznju od muskog roda.


Zapravo, vecina mojih frendica su ljepe...imam ih par koji su modeli (dakle, po defaultu su ljepse od mene) i meni ne predstavlja nikakav problem otic van s njima, bas dapace....
I ja uzivam u njihovoj ljepoti.
Mislim da to ima veze s tim kakav odnos imas sam sa sobom i kakav self image imas. Ja za sebe mislim da sam zgodna.
Dobro, guzica mi je malo veca al to je sad i ovak i onak u modi.
Imam malo borica oko ociju kad se nasmijem, malo krace noge...al sam si onak u globalu cist OK.
Nis na meni ne visi, nemam nikakvog vidljivog celulita (il sam corava)...ja sam zadovoljna.
Naravno, kad sam bila mladja...bila je druga prica. Sve mi je smetalo i sve sam htjela promijenit. Bas sam bila glupa, nisam ni znala kolko sam dobra bila. Shodno takvom prijasnjem bad self imageu, prijasnja ja sigurno nikad ne bi izasla van s dva modela. Boz sacuvaj. Ma ni mrtva.
Sad me to ne jebe ni pol posto.

Imas pravo. Jesi zgodna. I normalna. Voljela bih posjetiti mjesta koja si i ti posjetila. Nadam se da je celavi brazilac pobijedio izblajhanoga.
Zaista je na onoj temi pokazano puno previse zlobe. Nevjerojatno je kako neke osobe uzimaju sebi za pravo vrijedjati druge i jos se praviti zrtvama. Vrlo ruzno. Uzivaj zivot i nadji novoga dragoga. Nema od ove stare ljubavi izgleda previse za ozivljavat. Samo se opet javi kada budes kuda putovala. Slike su prekrasne.
ankada is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2003., 11:00   #60
To je licemjerje. U stanju smo uživati u lijepom danu, u lijepoj prirodi..a prema lijepim ljudima smo najblaže rečeno suzdržani.

Mislim da je to usko povezano sa samopouzdanjem. Nesigurni ljudi stalno se uspoređuju s drugima, traže greške u onim boljima od sebe (po forumuli "ako je lijepa sigurno je glupa") da bi ih degradirali ili bar izjednačili sa sobom, vole društvo inferiornijih u kojem će hranit bolesni ego.

Primjetila sam da je ta ljubomora puno očitija kod žena nego kod muškaraca pa sam se valjda instinktivno cijeli život priklanjala muškim društvima.

Kad upoznam lijepu i pametnu ženu ja je zaista doživljavam kao ponos cijelom ženskom rodu
PinkyBubble is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:03.