Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2003., 23:59   #81
ja samo znam za nekog tipa sa cigarspicom kaj se mota oko konja na trgu...
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2003., 01:08   #82
Na okretistu na Remizi ima neki frik koji dobacuje djeci od 7-8 godina
djeca se igraju
pervert:"hej ti lijepi mali hoces li popusit svom prijatelju"
kunem se da je istina ja cuo svojim usima jos sam mislio da je to meni reko pa sam mu htio zube sasut mater mu bolesnu
__________________
I'm
Firearm is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2003., 10:26   #83
Quote:
Firearm kaže:
kunem se da je istina ja cuo svojim usima jos sam mislio da je to meni reko pa sam mu htio zube sasut mater mu bolesnu
pa još si mu više trebao zube sasut jer je to maloj dječici dobacivao!
ne ga doslovno zgazit, al mu onak "prijateljski" reći kaj bu ga strefilo ako ikad više ima slične primisli, a kamoli nešto tako kaže klincima
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2003., 15:17   #84
e ja sam taman stegnuo saku da ga ruknem i ono, 100% bi ga ozbiljnije ozlijedio jer znam dosta jako i precizno udarit (a i stisnuo sam kljuceve u shaki ) a onda su oni klinci protrcali kraj mene i ja sam se onda smirio i produzio kuci
__________________
I'm
Firearm is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2003., 15:54   #85
 
Odgovori s citatom
Old 22.03.2003., 22:42   #86
Mene je oduvijek fascinirala činjenica da po gradu možeš sresti jako malo policajaca, i u uniformi i u civilu. A to bi im trebao biti dio posla - da čuvaju građane (od drugih građana ). Posebno policajaca u civilu.

A ovako, ako ti se nešto desi, recimo netko te napadne - nadaj se da ćeš imati kišobran, suzavac ili dovoljno brze noge da se spasiš.

Osim toga, i ja plaćam tu policiju - da me štite i da bez straha hodam ulicom. A ne da ne smijem pogledati oko sebe, jer mogu privući nekog manijaka ili da gonjam klince po Trgu (pazite, to je centar grada! Šta očekivati na periferiji?) ili da ne smijem iza 10 izići na ulicu
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 12:22   #87
pa to je strasno!
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 14:01   #88
Quote:
Firearm kaže:
(a i stisnuo sam kljuceve u shaki )
ja si od ključeva napravim bokser ako idem pješke po noći doma i ako soliram... stavim po ključ između svaka 2 prsta, onak da zupci vire van
i imam bokser s 3 šiljka
ruka u džep, ili vani, svejedno
i imam spremno iznenađenje ako me netko zaskoči
girl power! LOL
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 03:19   #89
Ja nosim glogov kolac u slucaju da me napadne vampir
__________________
I'm
Firearm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2003., 11:37   #90
Quote:
Originally posted by lucky_voyager
ja samo znam za nekog tipa sa cigarspicom kaj se mota oko konja na trgu...
Jel mislis na onog procelavog , starijeg tipa izmedju 35 i 40....

Taj je mene dok sam cekala frendicu a trgu , u vise navrata trazio da idem s njim doma da mi nesto pokaze jer zivi u blizini , i ja ga pristojno odbijem , a on kaze da ce biti u blizini ako se predomislim i kruzi oko mene , i svakih 30 tak sekundi ponavlja pitanje , cak i kad mi je frendica dosla nije prestajao... i kad smo krenule prema zrinjevcu pjeske , nastavio nas je pratiti... dok je frendica panicarila ja sam se snasla i zagrlila nekog covjeka i na glas rekla " Tata zasto opet kasnis , pa da samo znas kolko te cekam...." covijek je ostao zbunjen ali smo se barem one budale rijesile....
Blue1986 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:54.