Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2008., 10:52   #1
Poliklinika CITO Split

izdvojeno iz zbirne teme

Znam ja
Ne poznajem je osobno nego je ona dobra prijateljica meni jako bliske osobe.
Uspjelo iz prve; blizanci, curica i dječak danas stari neka 3 mjeseca
CITO SPLIT

Zadnje uređivanje La_LuNa : 07.02.2012. at 01:20.
Girasole is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 12:16   #2
kinki draga, želim ti svu sreću i znaj da je dr. Poljak (pretpostavljam da će ti on to radit) veliki stručnjak a pogotovo za tu metodu oplođivanja! vjerujem da će uspit iz prve!!
kad idem na pregled kod njega uvijek gledam slikice bebica u njegovoj ordinaciji, ima ih dvojki, trojki...
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 07:38   #3
Evo ja jučer pričala sa jednom ženom koja je na CITU zatrudnila. Kaže da ona zna za još 7 žena kojima je tamo uspilo pa da je zato i ona išla. I večini je uspilo iz prve lalala.
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 16:52   #4
ček kaj ne dolaziš u Zagreb???
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 17:45   #5
Bubek hvala ti. Lara dolazim u Zg ali ću i na CITO.
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 20:42   #6
kinki moja zubarica od prve
nakon malo neugodnog iskustva u zg odlučila se za st - i to uspila iz prve....
šiljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 23:06   #7
kinki upravo sam saznala da je tu jedna susjeda koja već godinama pokušava napokon trudna! Bila je par puta u Zagrebu na umjetnoj ali ništa od toga nije bilo i evo na kraju je uspilo iz prve kod Poljaka, dakle CITO!!
Platila je 6000 kn...i nisu blizanci, samo je jedan bebač!
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 07:08   #8
Šiljo, Lake, ulipšale ste mi dan lalala! Ajme ludilo ako stimulirana može bit samo 6000kn, toliko ću moč skupit. Vjerovatno ovisi o ženi a pošto ja nemam problema ni sa hormonima ni sa ovulacijom to bi moglo bit to. Joooj, još 2 dana i na CITU sam. Jedva čekam
PUNO VAM HVALA!
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 07:13   #9
ek kinki..... ideš u srijedu u CITO?
na što ideš? na inseminaciju ili potpomognutu?
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 07:18   #10
Na dogovor za IVF krajem 9. mjeseca! Nekako mi se čini da kad se dogovorim sa Šparcem-konačno ću se moč opustit do tada. Gotovo je sa inseminacijama, to ne pali očito kod mene...
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 11:04   #11
Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
Na dogovor za IVF krajem 9. mjeseca! Nekako mi se čini da kad se dogovorim sa Šparcem-konačno ću se moč opustit do tada. Gotovo je sa inseminacijama, to ne pali očito kod mene...
ma daaaaj, zašto tek u 9. misec!? ko će mi dotad čekat!!! šta ne može to malo prijeeeee??
na kraju ćeš ostat trudna prirodnim putem kad se dogovoriš za umjetnu
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 11:19   #12
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
ma daaaaj, zašto tek u 9. misec!? ko će mi dotad čekat!!! šta ne može to malo prijeeeee??
na kraju ćeš ostat trudna prirodnim putem kad se dogovoriš za umjetnu
A baš zato tek u 9.
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 07:21   #13
Danas oko podne sam na CITU, nervozna sam ko pas, držte fige da sve prođe ok i da se dogovorimo ko ljudi bez da ikog prebijem tamo
Mila majko, jutros gledam kutiju Femare s kojom bih kao na CITU trebala na IVF. Piše na njoj da je to lijek koji se daje ženama koje imaju rak dojke. I to ženama u menopauzi. NIGDI ne piše da služi i za poticanje ovulacije. Znam da žene od Femare dobijaju više folikula i tako to ali ipak nije ugodno ovo pročitat. Bemti sve te lijekove...
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 11:01   #14
kinki, suosjecam s tobom, bit ce sve ok, meni je isto veliki bed al eto, moram. najgore ce mi proci ovo cekanje do kraja 8 mj, ta dva mejseca ce mi bit ko dvije godine
marta26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 14:44   #15
Evo me, još se tresem majko mila. Ne znam zašto sam u tolikom grču kad je o doktorima riječ...Kao prvo Dr Šparac je super lik, puuuno bolji od Poljaka. Zadovoljna sam s njim skroz. Ipak su se moji strahovi obistinili i reko mi je da mi preporuča stimuliranu oplodnju jer su mi šanse puno veče. Kao možda i u prirodnom ciklusu uspije al ako ne onda ću morat uz te 4000 platit još 12000 za stimuliranu-a tu je u pravu. Reko mi je da su mi jajvodi najvjerovatnije oštećeni, šta od priraslica šta od operacije, i da čak to što je kontrast prošao kroz njih ne mora značiti da su stvarno i prohodni. Dakle u tom grmu leži zec. Ahhh. Jebem KBC i njihove stručnjake i operacije i sve!
Stimulirana će me izač oko 12000kn, s tim da mogu platit na karticu i na rate pa aj, riješit će se. Razgovor mi nije naplatio. Dobila sam gomilu uputnica za pretrage koje moram obavit, sve hormone ponovit uključujući i štitnjače, toxoplazmoza, briseve sve, markere hepatitisa B i C, i HIV 1 i 2, Rh faktor i KG, i rubella virus.
Kad to obavim onda idem opet kod Šparca da mi odredi terapiju. Več sutra krečem sa pretragama, da nebi bilo iznenađenja. IVF i dalje planiram tek u 9. ali sve su opcije otvorene-ko zna možda i ranije. Ovaj misec ću pit Femaru pa možda se zalomi i prirodnim putem kaže Šparac...Da da....
Ne znam kako se sad momentalno osjećam majke mi. Zbunjena sam i preplašena, a istovremeno puna nade i nekog mira...Ako je moguće to sve zajedno
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 14:49   #16
ako treba otvorit ćemo žiro pa uplatit po 20-30 kuna mada nekako mislim da bi se mogla zalomit ta bebica...
__________________
Imati dijete znači kako ni u jednom dijelu toga puta jednostavno ne možeš zamisliti da ga je moguće voljeti više nego ga već voliš, jer sav se topiš od ljubavi, voliš koliko uopće ljudsko biće može voljeti, a onda zapravo shvatiš da voliš ga još i više.
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 14:50   #17
joj kinki ne znam šta da ti kažem...al u pravu si i za mene koja čita ovo sa strane izgleda smirujuće nekako....sad se opusti koliko možeš pored svih tih pretraga....a ostalo će doć sve na svoje.....samo mirno draga drž se!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
only a vampire can love you forever

za sve moje SELJANKE !!!!
Deniii is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 14:50   #18
kinki... super .... svaka čast dr. Šparcu... vidim da ti je vratio nadu....!!!!

ako se ne zalomi prirodnim putem zalomit će se drugom metodom....vidiš ti... odma je dao dijagnozu oko jajovoda.... jadni ti smo ako nemamo kuna u takujinu....
LISA1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 14:50   #19
i ja se slažem s novom nekako mislim da će to bit iznenađenje prirodnim putem
__________________
only a vampire can love you forever

za sve moje SELJANKE !!!!
Deniii is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 14:51   #20
baš mi je drago da je sve prošlo ok i da ti je doktor optimističan. Sve će ti ovo biti samo ružno sjećanje kad napokon dobiješ svoju bebicu.
__________________
al ja volim guguguglati
petra593 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:49.