Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2003., 17:25   #1
Laserski tretmani koze

Ej, jel netko od vas bio na ikakvim laserskim tretmanima i kakvi su im bili dojmovi?
Ja sam se narucila za ponediljak na nekakav BioSkinLas New Age tretman. Rekle su mi moje kokosurine da je dobar anti aging tretman i da je dobar za male sitne borice i za sun damage.
I jos stimulira proizvodnju kolagena i elastina.
Zvuci dobro, al me zanima dal je jos netko imao iskustva iz prve ruke.
Jestel' bili crveni nakon tretmana il je koza bila normalna?
Ajd, napisite stogod...
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2003., 17:41   #2
Re: Laserski tretmani koze

Evo malo konstruktivnosti:

Quote:
Kiki kaže:

Jestel' bili crveni nakon tretmana il je koza bila normalna?

Mislim da si, Kiki, malo vec precerala sa tim silnim tretmanima...te botox, te ovo, te ono, te lose izgleda, te blabla...a vidi, svi pohvalili onog gustera na slici!
Mislim da ti to ne treba.

My 2 cents
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2003., 17:42   #3
Kakav botox te spopao?
Pa nisam se ja botoxirala....
I nemam silne tretmane, samo sad ovaj.
Pa moram pazit da ne oboram prebrzo.


P.S.
Jebo i tebe.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2003., 17:44   #4
I bolje da nisi.

Ispao sam iz pracenja toga kad si bila tolko zagrijana za to a svi te odgovarali.
pa onda ajde...kaj da ti velim.

Onak do bola iskreno, mozes ti radit na sebi kaj hoces al to ti samopouzdanje popravit nece....
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2003., 17:44   #5
Kiki, i ja sam se za to raspitivala na Zdravlju (imas topic o tretmanu protiv bora pa vidi), citala sam i jedan jako detaljan clanak o tome pa cu ti stavit link kad ga nadjem (sad moram ici, ali bit ce to tijekom iducih dan-dva). Kazu da je crvenilo obavezno plus neko vrijeme ne smijes na sunce (zato se ti tretmani rade zimi). Dobro se raspitaj!

Shefe, a kaj ti znas kaj zene trebaju?
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2003., 17:45   #6
ja nisam lebovski i necu sad rec da zene trebaju *****, i uopce ne mislim da znam nit zelim znat kaj zene trebaju...samo sam rekao kiki kaj mislim.

eto.

case closed for me.
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2003., 17:48   #7
Ah, Shefe...ne treba meni samopouzdanja (kaze moj bivsi da toga imam previse... ), nego nako za ljepotu.
Princeza, jesil ti pricala o botoxu ili o laseru na zdravlju?
Moje kokose su rekle da ovaj laser nije tolko snazan da ti ostavi tolko crvenilo i da je ucas posla.
Ne treba se radit zimi, moze i ljeti.
Moja kokosa je bila crvena samo prvi dan.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2003., 17:51   #8
Quote:
shef Sale kaže:
ja nisam lebovski i necu sad rec da zene trebaju *****, i uopce ne mislim da znam nit zelim znat kaj zene trebaju...samo sam rekao kiki kaj mislim.

eto.

case closed for me.
Žene trebaju kurac da ostanu mlade. Kiki, ovo nemoj brisati, mada je naizgled protiv tebe, ali dozvoli da objasnim teoriju:
Kad je Kiki imala kurac tj. tipa, nije joj padalo na pamet da ide na te lasere i new age pizdarije , a sad nema kurca i hoće ići na to.

I rest my case.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2003., 17:54   #9
Jashta mislis.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2003., 18:01   #10
Quote:
Kiki kazˇe:
Princeza, jesil ti pricala o botoxu ili o laseru na zdravlju?
Topic je o botoxu, a moje pitanje o laseru. Nitko nije odgovorio.

Ma, duzina crvenila ti ovisi o vrsti lasera i tretmana (neke smiju raditi samo dermatolozi, a neke smiju i kozmeticarke i ti su blazi), budem ti iskopala tekst pa si ga procitaj. Sve je super objasnjeno.


Idem! Pa-pa!

PS Shefe, ne se odmah vrijedjat!
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2003., 18:35   #11
Ajme, zenske, na sto vi trosite i novce i vrijeme. Kiki, sredi se, na kraju budes izgledala nikako ako se samo podvrgavas nekakvim tretmanima. Sto ce ti to, pobogu? Prirodno je najljepse.
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2003., 19:05   #12
Pa kavi stalni tretmani vas spopali, ljudi?
Ja napisem da idem na laser i sad svi pricaju o nekim izmisljenim tretmanima na koje ja navodno idem.
I zasto se ne bi njegovala ako postoji nacin?
Pa ne idem pod noz.
Princeza, ovo je laser u kozmetickoj klinici ne kod doktora. Nije toliko jak kao oni kod dermatologa, al mislim da mi ne treba jaci i ovak i onak.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2003., 19:08   #13
A zasto ga ne bi trosile na to ako im pretstavlja zadovoljstvo. Ja ne vidim uopce razlog da se covjek (bilo zena ili muskarac) ne podvrgne nekom tretmanu, koji moze platiti i nakon kojeg ce se osjecati zadovoljniji svojim izgledom. I nikako se ne slazem da je prirodno najljepse.
Svaka osoba je najljepsa onda kada je najzadovoljnija svojim izgledom. Netko ce biti zadovoljan iako mu je priroda dala veliki nos i usi i misliti ce da moze ici za miss svijeta (malo karikiram), a netko ce biti nezadovoljan zbog najmanje borice. I zasto bi se sada ova druga osoba uvjeravala kako to i nije vazno i kako je lijepa bez obzira na sve, ako moze otkloniti uzrok nezadovoljstva.
viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2003., 20:30   #14
Viky ~

Kiki ~ evo ti link. http://www.vecernji-list.hr/ONA/2003...s/ljepota.html Hvataj! (na dnu strane su ti opisani laserski tretmani, nadam se da ces naci ono kaj te zanima )

I ne daj se smesti, i ja si razmisljam o tak necemu.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2003., 20:38   #15
Pa zasto ne. Bolje sad malo laserom uglancat nego kasnije pod noz.
Hvala za link.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2003., 20:46   #16
He, he, to si isto i ja mislim. Iako se nadam da ce do tada (recimo, do moje cetrdesete godine) vec biti izumljeni tretmani za zatezanje zbog kojih ce face lifting biti stvar proslosti. Cula sam da vec i postoje, ali da je lobby estetskih kirurga toliko jak i mocan da su uspjeli onemoguciti njihovu proizvodnju.

Nema na cemu.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 08:09   #17
...besposlen pop i jarice krsti!

Quote:
Kiki kaže:
Pa kakvi stalni tretmani vas spopali, ljudi?
Ja napisem da idem na laser i sad svi pricaju o nekim izmisljenim tretmanima na koje ja navodno idem.
Za par mjeseci cesh rec da ni na ovome nisi bila...

Kiki, a shto je s onim volontiranjem u domu za nezbrinutu djecu za shto si bila zainteresirana?

Bore na dushi tezhe se lijeche.

Mozhda za trenutak zbachish sebe s prvog mjesta
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 08:31   #18
Re: ...besposlen pop i jarice krsti!

Quote:
magic kaže:
Kiki, a shto je s onim volontiranjem u domu za nezbrinutu djecu za shto si bila zainteresirana?

Jes' ti luda?
Zamisli da bejbi bljucne na D&G cipeliške!
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 08:35   #19
Ili da joj ogrebe laserski tretiranu kozhu na licu
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 08:37   #20
Isuse to bi bilo strašno. Prestrašno.
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:29.