Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2003., 12:11   #81
Quote:
magic kaže:
Dok se ne pogledash u ogledalo otvorenih ochiju.
A kad pogledaš, onda zaključiš kako je laser pichkin dim, nema do operacije.
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2003., 12:46   #82
Ja podržavam Kiki...
ovi tretmani koji se rade u više puta su sigurno bolji i efikasniji, nego oni agresivni poslije koga koža zacijeli nakon 10-ak dana, a potpuni oporavak traje oko 6 mjeseci....nekad i duže...(mislim na one operacije koje se rade kod estetskih kirurga) .Osim toga, mogu nastati i posljedice, a i nekad netko nije ni zadovoljan postignutim rezultatom.
Netko je pitao da li je rezultat trajan, zauvjek..... proces starenja sigurno da ne možeš izbjeći, a ono što je najvažnije da se čuvaš sunca, onda ćeš sigurno biti zadovoljan....
trnoruižca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2003., 12:50   #83
Koji su to onda agresivni ako je ovo blagi tretman
Meni je sve to nekako previse nasilno za kozu. Kazu da koza pamti... Nadam se da ce moja upamtiti kako sam ja njezna i dobra prema njoj. Inace cu je poslati Kiki pa da vidi, majci, sto je ceka
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2003., 13:35   #84
to su tretmani prave dermoabrazije koji se rade kod estetskih kirurga...koga zanima detaljnije neka mi se obrati na pm
trnoruižca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2003., 22:39   #85
Quote:
Kiki kaže:
Hmmm...psmtr....kod nas je jedan £55
Brijem da je to zato sto si bila u salonu u koji dolaze Gwyneth & co.

Quote:
Kiki kaže:
Konzultacija postoji, al nije neka temeljita...ovo je ipak kozmeticki laser i nije toliko jak.
Ni kod nas nije nesto. Ako u startu nisi informirana i ne znas unaprijed koja pitanja trebas pitati, neces nikad dobiti temeljite i potpune informacije.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:01.