Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2017., 19:35   #3381
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Jbt kad ode Kimi ostaje mi samo Ricc da se moze navijati za njega. Ovo ostalo su sve egoisticne curice i placipicke.
Zakaj misliš da Kimi i Ricc to nisu ?
Rekel bi da itekak jesu samo sa jako dobrom fasadom
Kimi koji uglavnom samo šuti ili eventualno mrmlja bez da ikaj bitno kaže...
Ricc koji se samo smije od uha do uha i opet ništ bitno ne veli...
A jedan i drugi rade po svojem i vele sami sebi u glavi "ko ih jebe i njih i njihove pizdarije"

Na žalost danas je F1 takva i vozači moraju bit plačipičke inače nema opstanka u istoj...
A takvom su je napravili kreteni poput Todta koji se eto zakače na kretenarije i onda možeš čak i osvojit naslov ak dovoljno isprovociraš drugog vozača i medije da se istog kazni...

I to kazni mimo ikakvog zdravog razuma
Ono pazi ti mudrolije iz Baku-a:
buhu to kaj je Vettel naredil je grozno jer to gledaju klinci i moglo bi ostavit posljedice na njih pa bi se mogli jedan u drugog zabijat po cestama, da je to napravil na cesti uzeli bi mu vozačku

Todt je pak neki klinac u nekakvoj road safety kampanji pa sad on tu odmah mora bit jako bitan u toj priči...

Ono halo F1 prvak možeš bit bez vozačke i to iako si ju popušil zbog teških prekršaja ili ako si ju čak i nesposoban položit ili u ekstremima ako si prebalav da ju uopće imaš...

Onda su tom suludom logikom Max i Stroll za automatsko izbacivanje iz F1,
jer eto klinci po cestama ne smiju vozit aute ni od 200 ks, a kamo li od 1000 ks
a koji li je tek grozan presedan da je jedan Max Verstapen uopće došel u F1 i kakve li to tek nesagledive posljedice ima za psihu klinaca po cijeloj planeti...
I kaj ak to idemo uspoređivat sa tome kak bi se provel na cesti ili ti ga u stvarnom svijetu...

Kaj misliš koliko godina zatvora bi pobrali roditeljii da klincu od 17 godina u ruke daju ne auto nego torpedo od 1000ks da se vozika 300km/h kroz ulice grada,
a kad se zabije u zid sve kaj vele je nema vze brzo se bu to popravilo i usput ga ohrabrljuju da se vozi sve brže i brže...
I kakav li je to tek grozan primjer klincima i bogatim roditeljima
Ko zna možda se baš zbog Maxa sinovi tajkuna okolo zabijaju u stupove, ograde i.t.d....
jadni klinci koje li su to grozne posljedice

Upravo zbog ovakvih sranja vozači danas i jesu takvi kakvi jesu...
seronje koji uvjek moraju pazit na ta korporativna sranja, na to kaj izjave i na takve pizdarije, a ne da mogu reć kaj stvarno misle ili pokazat isto

Iako da bum iskren ak se ne pojavi neko novi, kad Vettel jednog dana ode u penziju i moj izbor vozača za kojeg bum navijal bu vrlo vjerojatno baš Ricc
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 20:37   #3382
Ja sam još prije 10 godina odlučio za koga ću navijati nakon Alonsa.

Iako jako cijenim Hulkenberga, Ricciarda i Ocona.
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 20:50   #3383
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
Ric, Sainz, Grosjean i Ocon su mi momci vrijedni navijanja.
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
Ja sam još prije 10 godina odlučio za koga ću navijati nakon Alonsa.

Iako jako cijenim Hulkenberga, Ricciarda i Ocona.

Prilično smo podudarni.
Sainz, Ric, Ocon kod obojice, s tim da meni ni Hulk nimalo ne smeta, smao mi je Grosjean nekako bliži srcu.

Nadam se da dmw neće nikada početi navijati ni za koga od nabrojanih.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 22:31   #3384
Ja jos nemam pojma za koga bi mogao navijati nakon Hamiltona i Alonsa?

Nitko mi nije jos kliknuo na prvu, mozda Ricc, ali i on je vec generacije koja je sad a ne koja ce biti, morati cu malo potraziti po nizim kategorijama.

Inace ja sam za Hamiltona poceo navijati jos prije nego li je stigao u f1, tocnije 2006 i one monstruozne gp2 sezone, jos tad sam rekao da je lik jebeno cudo, ono je bilo nevideno kako je izdominirao tu 2006g.

Alonso mi je postal miljenik hm nisam siguran kad, uvjek sam ga simpatizirao, posebno dok je vozio u Ferrariju.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 00:47   #3385
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
Ric, Sainz, Grosjean i Ocon su mi momci vrijedni navijanja.

S tim da mi Ric nije odmah sjeo, no sve mi je draži. Jako cijenim kako se ove godine nosi s onim razmetnim derištem na drugoj strani garaže.
Sainz mi je li la...ne vidim neku osobnost.

Grosjean previše plače i kuka, postao je naporan.

Ocon ok, ali drazi mi je Werhlein, a i bolji vozac po meni.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 13:19   #3386
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
no Vettel se nema kaj bojat Maxa u smislu ko bu bolji u ekipi, bodovno, postoljima i pobjedama bolji, a ne bolji u glavama navijača...
Rece fanbojcic Fetela
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 13:22   #3387
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
Prilično smo podudarni.
Sainz, Ric, Ocon kod obojice, s tim da meni ni Hulk nimalo ne smeta, smao mi je Grosjean nekako bliži srcu.

Nadam se da dmw neće nikada početi navijati ni za koga od nabrojanih.
To sve skupa ne miriši na dobro...
Koji će nam klinac podforum ak bumo svi osim DMW-a navijali za Ricca kad ovi sadašnji odu u penziju
Kaj ak DMW ode pisat na politiku i tam popuši trajni ban u roku keks, kaj bumo onda dragi Dorian ?
Kaj kad bumo svi navijali za istog vozača
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 13:35   #3388
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
To sve skupa ne miriši na dobro...
Koji će nam klinac podforum ak bumo svi osim DMW-a navijali za Ricca kad ovi sadašnji odu u penziju
Kaj ak DMW ode pisat na politiku i tam popuši trajni ban u roku keks, kaj bumo onda dragi Dorian ?
Kaj kad bumo svi navijali za istog vozača
Od 2007. je sainz moj prvi izbor za nasljednika Alonsa tak da mi njega ne dirajte

Forum bude u kurcu ak budu nam svima isti vozači dobri
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 13:36   #3389
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Sainz mi je li la...ne vidim neku osobnost.

Grosjean previše plače i kuka, postao je naporan.

Ocon ok, ali drazi mi je Werhlein, a i bolji vozac po meni.
Po Mercedesu očito ne
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 13:48   #3390
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
To sve skupa ne miriši na dobro...
Koji će nam klinac podforum ak bumo svi osim DMW-a navijali za Ricca kad ovi sadašnji odu u penziju
Kaj ak DMW ode pisat na politiku i tam popuši trajni ban u roku keks, kaj bumo onda dragi Dorian ?
Kaj kad bumo svi navijali za istog vozača
Ako ode na Politiku, nadam se da ce navijati za Slovence.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 17:50   #3391
Poslije Fernanda Alonsa imam svoj niz :
  • Hulkenberg
  • Grosjean
  • Magnussen
  • Ocon
  • ( Wehrlein )
__________________
Ja sam proizvod ovog svemira, i kao takav pripadam i ostajem u ovome svemiru. Valjda. :D All rights reserved.
mali zgubidan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 20:34   #3392
Evo sad baš pogledal intervju Ricca sa Coulthardom i skužil sam zakaj baš on tu ima tak puno navijača

Pa on se zove Daniel Joseph Ricciardo
Nije ni čudo da nam je drag, pa to je naš F1 Jožek :klap:
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 21:25   #3393
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
Po Mercedesu očito ne
Dok se jedan zakucava u momčadskog kolegu u jednom od boljih bolida na gridu, drugi trećerazrednu kantu sa PU iz 2016. ubacuje u Q2 na power stazi. I osvaja bodove za momčad sa istim takvim bolidom.

Uostalom, da u F1 talent znači nešto nebi Palmer vozio u Renaultu, a Stroll u Williamsu dok je jedan Wehrlein u Sauberu.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 17:47   #3394
Quote:
ceha kaže: Pogledaj post
Imao je kvarove jer je očito da forsira preko limita koje može njegov bolid podnijeti.
Quote:
Australac ističe da nema objašnjenja za Verstappenove probleme sa pouzdanošću u posljednjim utrkama.

„Bio je bolji od mene u posljednje 4 kvalifikacione sesije. Možda vozi previše brzo, što njegov motor ne može izdržati,“ našalio se Ricciardo.

„Da budem iskren, nismo vidjeli ništa. Ne preopterećuje motor i sa svojim stilom vožnje ne izaziva defekte. U posljednje vrijeme je imao više pehova od mene, ali mislim da za to nema posebnog razloga.“
http://www.f1-bih.com/bs/2017/07/07/...moze-izdrzati/
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 19:33   #3395
Quote:
Gill01 kaže: Pogledaj post
Izgleda Lujo puca kao kokica u mikrovalnoj.
nakon svih tih odvoženih krugova mene iskreno čudi da svi oni još I prije ne popucaju ko kokice.

nego da vas pitam. tko je najbolji vozač današnjice? hamilton, alonso ili vettel?
ja zapravo ne poznajem te momke I ovo su mi izdiktirali kako se piše ali u pitanju je oklada I ja bih tu uložila neke novce. pa mi treba pomoć.
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 20:36   #3396
Quote:
Stella PoP kaže: Pogledaj post
nakon svih tih odvoženih krugova mene iskreno čudi da svi oni još I prije ne popucaju ko kokice.

nego da vas pitam. tko je najbolji vozač današnjice? hamilton, alonso ili vettel?
ja zapravo ne poznajem te momke I ovo su mi izdiktirali kako se piše ali u pitanju je oklada I ja bih tu uložila neke novce. pa mi treba pomoć.
Oklada kao takva je totalno bezvezna
Odgovora na to pitanje nema niti ga ikad bude, jer se svodi na navijačke preferencije i nekakav umjetnički dojam...
Mislim ono Palmerovoj mami je baš on najbolji vozač današnjice, njoj i nikom drugome
Al svejedno ak nju pitaš to je to

Ako se gleda samo ono ultimativno tipa rezultata tj. osvojenih naslova onda je odgovor jasan ko dobar dan...
poredak je :
1. Vettel (4 naslova)
2. Hamilton (3 naslova)
3. Alonso (2 naslova)

Al onda oklada tek nema smisla, jer to je vrit potpuno javno dostupan podatak i nije ga teško izguglat
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 21:11   #3397
ma ne, nije pitanje oklade tko je najbolji ikad od te trojice. oklada je malo složenija i dosta specifična pa ne mogu otkriti pojedinosti (da me ne prepoznaju. znam da čitaju. ) ali ja bih se trebala odlučiti za jednog od njih trojice. a kako ću ja to kad ne pratim formulu?
ali zato ja imam forum
tko je tebi najbolji?
tko vam je nabolji i zašto?
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 21:21   #3398
Quote:
Stella PoP kaže: Pogledaj post
ma ne, nije pitanje oklade tko je najbolji ikad od te trojice. oklada je malo složenija i dosta specifična pa ne mogu otkriti pojedinosti (da me ne prepoznaju. znam da čitaju. ) ali ja bih se trebala odlučiti za jednog od njih trojice. a kako ću ja to kad ne pratim formulu?
ali zato ja imam forum
tko je tebi najbolji?
tko vam je nabolji i zašto?
Vettel najbolji..Hamilton najbrži...Alonso..ne znam. Po trenutnoj situaciji se ne može odrediti
Circus Octanis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 21:22   #3399
Alonso najbolje prelazi iz boljih u lošije momčadi, Vettel najbolje gubi živce, pokazuje prst i namjerno sudara protivnike, Hamilton se toliko dobro ševi da mu curi ispada boja.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 21:28   #3400
Za mene ti je dost da pogledaš nick i cut koji su isti još od 2008
Ak još nisi skužila ko je meni najbolji onda vrit
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:34.