Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2014., 19:19   #1521
Ma karte za dva mjeseca arene nagrindas tak sam ja.

Sent from my iOCEAN X7 using Tapatalk
__________________
I made a God out of blood , Not superiority
I killed the king of deceit , Now I sleep in anarchy
exzzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 19:25   #1522
Quote:
holograf kaže: Pogledaj post
malo bezveze natjerati ljude koji žele i koji ne žele da igraju arenu zbog novih karata, samo neznam dal će biti zagarantitano svih 5 karata novih il barem jedna u pack-u iz ekspanzije, isto neznam na koji će način biti pomješan normalni booster, vjerojatno sve random...

isto ne igram od bete i nemam dosta karti pa če mi biti problem ako je to istina

imam zoo-a, netherlock-a, murloc deck, midrange hunter-a i tempo warrior-a
Nove karte će dolaziti u novim, zasebnim "paketićima". Arena će nagrađivati sa novim paketićima, zlatom/dustom i random kartama. Dakle, tko želi ove starije karte može ih ili craftati za dust, kupovati zlatom iz igre ili kupovati pravim novcem.
Flegmach is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 13:56   #1523
je iko gledo na trenutnom blizzconu turnir hearthstonea? pobjednik je imao predobri druid deck.

inače. meni se čini da će neke karte od goblins vs. gnomes vrlo skoro bit 'uređivane'. mislim neke su preprejake tipa Enhance-o Mechano

e da, jel ikome uspjelo ubit jaraxxusa sa siphone soulom?
Vigdys is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 13:59   #1524
Quote:
Vigdys kaže: Pogledaj post
je iko gledo na ovogodišnjem blizzconu turnir hearthstonea? pobjednik je imao predobri druid deck.

inače. meni se čini da će neke karte od goblins vs. gnomes vrlo skoro bit 'uređivane'. mislim neke su preprejake tipa Enhance-o Mechano
Mechano je ok ali jako situacionalan. Problem je što winfury i taunt efekti nisu baš neka sreća u većini situacija ako ih zarolaš. Divine shield je dobar skoro uvijek.

Druid deck je bio standardan, ništa specijalno u njemu nije bilo osim big game huntera koji je uvijek bio in/out ovisno o metagameu i imao je jednog sunfury protectora. Ostatak standardan.
Quote:
Koje smece, jos rng-a super. Ko da pokusavaju ubit esport.
Rekli su da su sada predstavili samo onaj dio karata koji je kao "fun" i u biti je esencija tih goblin i gnome tema. Ostatak neće biti takav. Pre brzo zaključuješ a vidio si tek četvrtinu ekspanzije.

Zadnje uređivanje Pablo : 10.11.2014. at 14:21.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 15:21   #1525
Quote:
Now that we've had Goblins Vs Gnomes announced, it's possible to make some informed guesses about the amount of packs (and therefore, time/money) required to completely round out a collection of shiny new cards. The biggest obstacle standing in our way, however, is that we don't know how many cards will be of each rarity on the new set! We can choose to make a major assumption here, though: let's assume the new set of cards will have the same distribution of rarity than the current Expert set. The current set has a rarity distribution of approximately 2.85 commons : 2.45 rares : 1.12 epics : 1 legendary. When applied to a set of 120 cards, we get:

46 commons

40 rares

18 epics

16 legendaries

Equals 120 cards. Which is slightly lower than the amount of cards that will be in the expansion, but we don't have exact numbers on that. Now, the best tool available for me to now calculate the amount of packs necessary is http://www.carddust.com/ . Even though the rarity distribution is slightly off from the comprehensive data from this thread, it's the only such tool actually available. We set the website to emulate the completely hypothetical rarity distribution over 120 cards, and assuming we have 0 existing dust, the website gives an estimate of

270 packs

required to own a complete, two-of-each-card-minus-legendaries collection of the GvG set. This will most likely not be the case, but for now it's the nearest anyone can get at guessing the number of packs needed. So yes, that is a shitton of packs. Better get started.

EDIT: Bonus facts! The amount of dust required to craft a complete, non-gold set of cards is (following my rarity guess: (92*40)+(80*100)+(36*400)+(16*1600)=

51680 dust!

Pun k packova ali tu se uzima uvijet da zelis imati apsolutno sve karte sto nije istina. Zelis samo one igrive tako da je stvarni broj bar duplo manji.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 15:46   #1526
negdje čuo da neće bit moguće dobit više od 3 iste karte u novom pack-u, al mi se čini pre dobro da bi bilo istinito, inače ovo međusobno buffanje mecha unita, ultra-charge, itd me podsjeća na murloke, isto tako madder bombera neznam tko bi želio igrat...
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 16:24   #1527
ja sam se nadala neš slično naxxramasu za Božić, neki mini-christmas-dungeon ne nužno tak opširno i slojevito, al ono, da zaradim karte igrajući

čini se da će samo izbacit Christmas card back

a što se tiče naxxramasa, kelthuzad mi je uber, a sa baron rivendareom mi se 2-3x dogodilo da su stalag i feugen 2x prizvali thadiusa

mogla sam čuti muk koji nastao kod protivnika XD

taj kombo mi je zakon...kad uspije
Vigdys is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 16:27   #1528
I ako ti ne ubiju thaddeusa
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 16:30   #1529
do sad nisu, valjda je ovladala opća nemoć XD
Vigdys is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 20:43   #1530
ja bi isto rađe neki mini-pack od 30-tak karata, kolko ih je bilo u naxx-u, pa su opet drastično promjenile metu, a ovak pitaj boga kaj će bit, ipak je to 120 karti, samo me strah da opet nebu disbalansa prevelikog...

@Vigdys - ja sam znao koristiti baron rivendare-a sa hunterom u deathrattle deck-u prije nerfa i puno puta mi se isplatilo, samo jednom sam uspio summonat thadius-a, a kel thuzad je super, ak ti se uspije sve posložit, najviše kod paladina...
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 20:59   #1531
Tako ionako nece sve karte biti igrive takocda nema veze sto ih je 120
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 22:14   #1532
ja sam ih složila u warlock deck i fino uspjeva. nisam se uopće sjetila da bi mogla to u paladina ubacit, tamo se uglavnom igram sa fintom hrpe divine shielda + blood knight, i sad sa ovom novom secret Avenge mi paladin više nije tolko trom ko do sad. al to je opće poznato sad već.
Vigdys is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 22:32   #1533
Ma neznam meni se stvarno gadi igra sve vise i vise. Nemogu vjerovat da je to ista ona igra koju sam prije par mjeseci igro po 12h dnevno. Vratio bi yugiohu al su i njega zasrali vec.

Sent from my iOCEAN X7 using Tapatalk
__________________
I made a God out of blood , Not superiority
I killed the king of deceit , Now I sleep in anarchy
exzzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 22:35   #1534
Zbog čega?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 23:01   #1535
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Zbog čega?
Meni isto nije jasno. Igra je "zdravija" nego ikad.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 23:11   #1536
dobro, čovjeku možda došizilo. mislim da ja nikad nisam više od sat, sat i pol odigrala. meni ona služi za relaksaciju, nemam neku agendu da ono 'moram skupit sve'
Vigdys is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 23:32   #1537
Quote:
Vigdys kaže: Pogledaj post
dobro, čovjeku možda došizilo. mislim da ja nikad nisam više od sat, sat i pol odigrala. meni ona služi za relaksaciju, nemam neku agendu da ono 'moram skupit sve'
upravo to,
igra je super za rekreativno igranje.
laganini odigram koju arenu, rjesim koji quest i ok
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 23:40   #1538
S druge strane je super za hardcore igrače, lovljenje top 16 ranka ili sakupljanje svih karata, kao i za eSport. Zato i je toliko popularna, jer se svatko može zadovoljiti na svoj način.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 11:10   #1539
Kod mene je također igra za rekreaciju. Iza posla se najčešće ulovim kako upravo dotičnu igram 30 - 90 min... kako već imam volje (čitaj: ako se iznerviram na prve dvije partije, ne igram dalje... no ako me krene.. igram dok se ne iznerviram... ))))))
Flegmach is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 15:57   #1540
pa da.....eto max rank do kog sam bila došla je 15. onda su mi se bile natrpale obveze i prošo mjesec. di ste vi ostali?
Vigdys is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:30.