Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2017., 11:17   #9641
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Hada labo sa arbutinom i vit.c, ovaj je i pakiranje je od 30ml
Super su ta mala pakiranja za isprobati! Doduše ja sam naručila veliku bocetinu hada labo premiuma ima koji dan
uppsala is offline  
Old 27.09.2017., 11:22   #9642
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Hada labo sa arbutinom i vit.c, ovaj je i pakiranje je od 30ml
Da li si ga vec imala? Koji ti je korak u rutini?!

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Old 27.09.2017., 11:24   #9643
Quote:
Catrice kaže: Pogledaj post
Nema se tu sto razmisljat, treba ti

Sent from my LG-H840 using Tapatalk
Čekam i tvoje dojmove

Quote:
uppsala kaže: Pogledaj post
Super su ta mala pakiranja za isprobati! Doduše ja sam naručila veliku bocetinu hada labo premiuma ima koji dan
Ja kad god mogu nastojim uloviti ta mala pakiranja , imala sam bočetinu hada labo obični crni i uz bezbroj dekantiranja trajao mi je skoro godinu dana
sobarica is offline  
Old 27.09.2017., 11:26   #9644
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Da li si ga vec imala? Koji ti je korak u rutini?!

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
Ovaj nisam još imala, pojma nemam kamo ću ga ugurati . Ima i sa retinolom, i taj me mami ali sad stvarno dosta dok bar pola ne potrošim
sobarica is offline  
Old 27.09.2017., 11:39   #9645
pa ubila si me sa CT
daj javi kakva je tekstura i postjanost tekuceg
negdje sam na yt gledala da odu kvragu brzo
__________________
Our lives are not our own. From womb to tomb, we are bound to others. Past and present. And by each crime and every kindness, we birth our future.
Bubek27 is offline  
Old 27.09.2017., 13:17   #9646
sobarice super stvari!
Od kud ti organizator za palete? Ako je s neta molim link! Super je!

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"She needed a hero, so that's what she became."
UniqueAlfa is offline  
Old 27.09.2017., 17:21   #9647
noviteti kod mene, redom kako su stizali:


slika je loša ali je Muji lotion super, kupnja nakon probe dekanata; simpatični seller šalje bombone i sitnice na poklon


jedna totalno neplanirana kupnja - Essie lakovi se povlače iz DMa, šteta maskara je s Pink Pande jer mislim da u našim drogerijama više nikad neću kupiti maskaru, znate zašto; šteta jer je ova Essence jedna od boljih koje sam probala


efektori su kupljeni nakon isprobanih uzoraka; sheet maske čekaju svoj red, a zlatnu Karatica masku iz 2 dijala sam probala: prvo mumija pod zlatom, doslovce, no poslije je zato lijepo i naplumpano lice :klap:
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 27.09.2017., 17:22   #9648
nastavak jer mi se nije htjelo refreshati


Thayers toner su mi preporučile cure s iHerb stranice da je bolji; PF puderu dajem šansu jer mi moj dugogodišnji pratitelj kompaktni Max Factor jednostavno više ne odgovara
Essie lak je danas samo uskočio u DM košaru pored ostalih potrepština



i ono najslađe što je danas stiglo:

jarki ruž je Sephora Mat Peace and Rock, a umjereni je Sephora Mmmm krem ... iznenađujuće su ugodni i vrijede svaki cent
sve ostalo ... :klap: jedva čekam pošteno probati, samo sam malo svočala Benefit tekući HL i ... predobro



svi znate o kome pričam, ne mogu Joj se dovoljno zahvaliti za sve
čak sam dobila i uzorkiće "korejaca" za koje sam se dvoumila bih /ne bih ih uzela
a i tebi Scarfs za razglednicu i hvala što si je čuvala
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.


Zadnje uređivanje wendy01 : 27.09.2017. at 17:33.
wendy01 is offline  
Old 27.09.2017., 18:09   #9649
Ja bas jako zelim ovo novu paletu od Too faced Peaches and cream, ali koliko vidim u talijanskoj sephori je jos nema. Ajde javi kakva ti je ova peach paleta i zanimaju me dojmovi za Tyers tonik. Jesi to narucila sa sephorine stranice ili ti je netko uzeo? Tnx

Inace sve ti je divno, wendy

Ja sam valjda jedina razocarana ovom essence zelenom maskarom, meni nikako nije valjala.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 27.09.2017., 18:27   #9650
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ja bas jako zelim ovo novu paletu od Too faced Peaches and cream, ali koliko vidim u talijanskoj sephori je jos nema. Ajde javi kakva ti je ova peach paleta i zanimaju me dojmovi za Tyers tonik. Jesi to narucila sa sephorine stranice ili ti je netko uzeo? Tnx

Inace sve ti je divno, wendy

Ja sam valjda jedina razocarana ovom essence zelenom maskarom, meni nikako nije valjala.
ima je na talijanskoj Sephori - TOO FACED Sweet Peach
mislim da će ti Sobarica moći više reći o ponudi
meni je 1. na WL bila Too Faced Natural Love - nje još nema

svakako ću javiti dojmove oko Thayers tonera, moja koža obožava witch hazel (lijeska, mislim)- od menni sam dobila Thayers s krastavcem ... bio mi je dobar, no ne mogu podnijeti njegov intenzivan miris;
ovog sam upravo dekantirala u manju bočicu, mirisa gotovo da uopće nema, recimo da čak i Madre Labs ima nešto malo i ugodnog ...
uspoređivala sam sastojke (po iHerbu) Thayers je ipak malo bolji u odnosu na ML, no sve je to tako individualno ... dajem mu veliku šansu
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 27.09.2017., 18:30   #9651
Znam da ima ta, ali ja zelim ovu, te nema. Samo na americkoj stranici nalazim.

https://m.sephora.com/product/just-p...?icid2=skugrid
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 28.09.2017., 00:49   #9652
Quote:
Bubek27 kaže: Pogledaj post
pa ubila si me sa CT
daj javi kakva je tekstura i postjanost tekuceg
negdje sam na yt gledala da odu kvragu brzo
Pretpostavljam da misliš na Eisenberger , nije baš pretjerano gust pa sam ga najbolje kistom nanesla, potrebno ga je stvarno jako malo za cijelo lice, prekrivanje srednje. Meni se je u ovih par puta pokazao kao izuzetno trajan, prvi dan sam ga čak 12 sati nosila i iako sam se već nakon 4 sata zasjajila jer nisam koristila bazu niti sam matirala kritične točke on nije skliznuo. Drugi dan sam stavila i bazu i matirala sam odmah u startu tako da je nakon dobrih 8 sati sve bilo savršeno i na svome mjestu . Ne ističe bore, ne uvlači se u pore, stvarno izgleda kao druga koža. Malo su nijanse zeznute ukupno ih ima 5, ja imam 02 i iako ima naziv natural rosy nema ništa rosy u sebi već je neutralna. Sljedeća po redu je 03 koja je više žuta ali i tamnija oko nc30 pa je sad pred zimu otpala u startu. Za sad sam jako zadovoljna

Quote:
UniqueAlfa kaže: Pogledaj post
sobarice super stvari!
Od kud ti organizator za palete? Ako je s neta molim link! Super je!

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Na ebayu od ovog sellera, mjesecima sam dežurala jer je bilo samo od usa sellera a to je onda sa preskupom poštarinom bilo previše i onda se pojavio taj uk seller , kad sam ja uzimala bio je najpovoljniji a stiglo je za tjedan dana.

Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post

efektori su kupljeni nakon isprobanih uzoraka; sheet maske čekaju svoj red, a zlatnu Karatica masku iz 2 dijala sam probala: prvo mumija pod zlatom, doslovce, no poslije je zato lijepo i naplumpano lice :klap:
Ajme koliko efektora , meni su oni odlični
Thayers i ja mjerim a nikako da uzmem , javi dojmove.
sobarica is offline  
Old 28.09.2017., 05:42   #9653
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Hada labo sa arbutinom i vit.c, ovaj je i pakiranje je od 30ml
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Ajme koliko efektora , meni su oni odlični .
jel mi sve ovo treba?
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 28.09.2017., 07:52   #9654
Koji od ovih Thyersa uzeti? Svi su isti osim mirisa ili?
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 28.09.2017., 08:30   #9655
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
jel mi sve ovo treba?
Propolis efektor ti treba, hvaljen je najviše i LI, no meni on nije toliko dobar kao propolis.

Što se Hada labo tiče, dobar je, ali Muji high moisture toner je bolji
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Old 28.09.2017., 08:47   #9656
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
jel mi sve ovo treba?
Efektori su jako dobri. LIcotice i YEast su mi jako dobri, propolis nisam probala (još).
Hada labo toner s arbutinom ovaj nisam probala ali sam probala hada labo milk s arbutinom i bio mi je prejak. Peckalo me po licu. Ne znaci da je toner takav.
Potrošila sam ful size hada labo es za osjetljivu kožu u 9 mjeseci s nekoliko dekantiranja i nanošenjem dvaput dnevno.
Probala sam i Premium i njega sam naručila sada umjesto ovog es jer mi je koža ipak u puno bolje stanju. Premium ima i hijaluron i ceramide.
Arbutin, između ostalog, službi za 'izbjeljivanje' lica. Tome služi i licorice.
Konačan učinak ta dva sastojka je ujednačena koža, iako djeluju na različitim principima.
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Koji od ovih Thyersa uzeti? Svi su isti osim mirisa ili?
Ima verzija i s alkoholom i bez. Naravno, prva kupnja je bila takva da sam ubola od svih verzija upravo onu s alkoholom, iako piše ogromnim slovima na linku, na sličici proizvoda na linku i u opisu...
Meni miris krastavca doista ne smeta, povezujem ga sa svježim osvježavajućim krastavcima i shodno tome osvježenju lica.
Stavljam ga kao nulti korak, prebrisem lice njime za 'provjeriti' da li ima ostataka makeupa nakon čišćenja lica.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 28.09.2017., 09:30   #9657
wendy bježi mi smijeh na zoomania mačku koliko obožavam mačke sebi sam odabrala žabu

Odlična kupovina posebno efektori i essie
scarfs is offline  
Old 28.09.2017., 09:44   #9658
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
jel mi sve ovo treba?
Probala sam propolis i LI efektor i oba su mi se svidjela jer mi lijepo zaglade lice a i dobra su podloga za dalje , ima testera pa vrijedi isprobati
Ovaj hada labo još nisam koristila pa nemam pojma kako će se ponašati ali javim.


Quote:
scarfs kaže: Pogledaj post
wendy bježi mi smijeh na zoomania mačku koliko obožavam mačke sebi sam odabrala žabu

Odlična kupovina posebno efektori i essie


Još umirem na spomen žabe.
sobarica is offline  
Old 28.09.2017., 09:47   #9659
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
nastavak jer mi se nije htjelo refreshati


Thayers toner su mi preporučile cure s iHerb stranice da je bolji; PF puderu dajem šansu jer mi moj dugogodišnji pratitelj kompaktni Max Factor jednostavno više ne odgovara
Essie lak je danas samo uskočio u DM košaru pored ostalih potrepština



i ono najslađe što je danas stiglo:

jarki ruž je Sephora Mat Peace and Rock, a umjereni je Sephora Mmmm krem ... iznenađujuće su ugodni i vrijede svaki cent
sve ostalo ... :klap: jedva čekam pošteno probati, samo sam malo svočala Benefit tekući HL i ... predobro
Ovaj Essie i ja imam, predivan je. Nisam uspjela sniženo uloviti ni jedan nude ali svi koje imam su mi odlični

Ruževi i paleta su
Ovaj benefit set sam i ja gledala prije par dana ali sam odustala zbog tinta, ne znam šta bi s tim; nadam se da će tebe poslužiti
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 28.09.2017., 10:25   #9660
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Efektori su jako dobri. LIcotice i YEast su mi jako dobri, propolis nisam probala (još).
Hada labo toner s arbutinom ovaj nisam probala ali sam probala hada labo milk s arbutinom i bio mi je prejak. Peckalo me po licu. Ne znaci da je toner takav.
Potrošila sam ful size hada labo es za osjetljivu kožu u 9 mjeseci s nekoliko dekantiranja i nanošenjem dvaput dnevno.
Probala sam i Premium i njega sam naručila sada umjesto ovog es jer mi je koža ipak u puno bolje stanju. Premium ima i hijaluron i ceramide.
Arbutin, između ostalog, službi za 'izbjeljivanje' lica. Tome služi i licorice.
Konačan učinak ta dva sastojka je ujednačena koža, iako djeluju na različitim principima.
Ima verzija i s alkoholom i bez. Naravno, prva kupnja je bila takva da sam ubola od svih verzija upravo onu s alkoholom, iako piše ogromnim slovima na linku, na sličici proizvoda na linku i u opisu...
Meni miris krastavca doista ne smeta, povezujem ga sa svježim osvježavajućim krastavcima i shodno tome osvježenju lica.
Stavljam ga kao nulti korak, prebrisem lice njime za 'provjeriti' da li ima ostataka makeupa nakon čišćenja lica.
Hvala, uzet cu neki bez alhohola, a s mirisom, meni ne smeta miris.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:48.