Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2017., 09:06   #9761
Hvala, u interspar i spar nikad ne zalazim ja trazila FA u Italiji

Poslano sa mog SM-N915FY koristeći Tapatalk
scarfs is offline  
Old 14.10.2017., 09:30   #9762




Malo sam se raspištoljila

Tweezerman Nail Rescue Kit, gledam ga već barem dvije godine, bilo je krajnje vrijeme, pogotov jer sam, spretna i graciozna kao slon, udarila rukom i slomila jedan nokat. Preko mesa.

Japonesque Dual Sharpener, na preporuku Anarniel, savršen je

Mont Bleu rašpica od češkog stakla - najbolje rašpice ikada, imala sam prethodnu tri godine i onda mi je prošli tjedan ispala i razbila se (to joj je doduše bio valjda tisućiti pad i tek ovaj nije preživjela).

Herbal Essences Hello Hydration Moisturizing Conditioner Coconut, trebao mi regenerator, sve koje sam do sada probala ništa ne rade pa ajd da i ovaj.

Maybelline Loaded Bolds - Fiery Fuchsia, Berry Bossy i Midnight Merlot, inače Fiery Fuchsia je identična nijansa samo mat verzija Maybellineovog Vivid Rose, obožavam tu nijansu al ne volim glossy usne, ovaj mat je pun pogodak!

Sleek palete - Vintage Romance, Enchanted Forest, A New Day, All Night Long
ElsaStarfire is offline  
Old 14.10.2017., 09:30   #9763
nisan ja kupila nego mater ali zasad vise koristin ja nego ona - rosal classic hidratantna krema, mislin da je ona s hijaluronon
__________________
bring me out from the prison of my own pride
ademptia is offline  
Old 14.10.2017., 10:25   #9764
ElsaStarfire kakva ti je ova paleta prva u drugom redu? Je li to A New Day? Meni one sve izgledaju super na netu a kad dodjem do stalka budu mi previše šljokičave
Imam jednu njihovu mat i extra je kvalitet samo su većinom tamne nijanse pa rijetko koristim.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 14.10.2017., 10:28   #9765
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
ElsaStarfire kakva ti je ova paleta prva u drugom redu? Je li to A New Day? Meni one sve izgledaju super na netu a kad dodjem do stalka budu mi previše šljokičave
Imam jednu njihovu mat i extra je kvalitet samo su većinom tamne nijanse pa rijetko koristim.
Je, to je A New Day, meni je savršena, hladnije i neutralne mat nijanse su za past u nesvjest kako su kvalitetne, ostale ne bih opisala kao šljokičave nego neke su satin, a neke shimmer, nema uopće glittery nijansi u ovoj paleti (glitter nijansa bi ti npr. bila u Vintage Romance, drugi red zadnja nijansa, takve nijanse ne volim), ja sam zaljubljena
ElsaStarfire is offline  
Old 14.10.2017., 10:39   #9766
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Je, to je A New Day, meni je savršena, hladnije i neutralne mat nijanse su za past u nesvjest kako su kvalitetne, ostale ne bih opisala kao šljokičave nego neke su satin, a neke shimmer, nema uopće glittery nijansi u ovoj paleti (glitter nijansa bi ti npr. bila u Vintage Romance, drugi red zadnja nijansa, takve nijanse ne volim), ja sam zaljubljena
Ti ćeš mene u bankrot otjerati
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 14.10.2017., 10:41   #9767
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Ti ćeš mene u bankrot otjerati


A što je najjače nit puno šopingiram i make-up kolekcija mi je baš sažeta i mala
ElsaStarfire is offline  
Old 14.10.2017., 11:41   #9768
Elsa paletice . Jesi zadovoljna kvalitetom?
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 14.10.2017., 11:45   #9769
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Elsa paletice . Jesi zadovoljna kvalitetom?
Jesam, jako

Vintage Romance je ponovljena kupnja, misla sam je prodat i stavila u prodaju al onda shvatila da mi je jednostavno previše prirasla srcu i dok god je proizvode ja ću imati jedna

A New Day i All Night Long se savršeno nadopunjuju, nemam riječi koliko sam oduševljena, a Enchante Forest svako malo otvaram i gledam je koliko je divna

Jedina Sleek paleta koju sam imala i kojom nisam bila impresionirana je Oh So Special, meni je bilo oh so meh.
ElsaStarfire is offline  
Old 14.10.2017., 11:47   #9770
Vec sam par puta dosla u napast da kupim pa odustanem jer ne trosim ni ovo sto imam pa odustanem. Ali su mi divne ovako kad ih vidim.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 14.10.2017., 11:48   #9771
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Vec sam par puta dosla u napast da kupim pa odustanem jer ne trosim ni ovo sto imam pa odustanem. Ali su mi divne ovako kad ih vidim.
Čekaj dok ih depotiram u jednu ogromnu paletu

Za 85,90 kn koliko su u Mulleru ne da se isplate nego bih platila duplo za tu kvalitetu
ElsaStarfire is offline  
Old 14.10.2017., 12:28   #9772
i meni su mont bleu najbolje. doduse nikad nisam kupila samo jednu

imam ih svih velicina i oblika, one najvece za doma, te srednje normalne u svakoj torbi po jedna, i onda jos one mini u neseserima, torbici za duhan, etuiu za naocale...

nijednu jos doduse nisam bacila, sve mi traju vec godinama.
leirouh is offline  
Old 14.10.2017., 12:29   #9773
Quote:
leirouh kaže: Pogledaj post
i meni su mont bleu najbolje. doduse nikad nisam kupila samo jednu

imam ih svih velicina i oblika, one najvece za doma, te srednje normalne u svakoj torbi po jedna, i onda jos one mini u neseserima, torbici za duhan, etuiu za naocale...

nijednu jos doduse nisam bacila, sve mi traju vec godinama.
Ja sam smotana i šeprtlja, meni sve ispada iz ruku
ElsaStarfire is offline  
Old 14.10.2017., 13:03   #9774
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Jesam, jako

Vintage Romance je ponovljena kupnja, misla sam je prodat i stavila u prodaju al onda shvatila da mi je jednostavno previše prirasla srcu i dok god je proizvode ja ću imati jedna

A New Day i All Night Long se savršeno nadopunjuju, nemam riječi koliko sam oduševljena, a Enchante Forest svako malo otvaram i gledam je koliko je divna

Jedina Sleek paleta koju sam imala i kojom nisam bila impresionirana je Oh So Special, meni je bilo oh so meh.
a meni je Oh So Special baš i-Divine me tako iznenadila, uzela sam je na blef na forumu baš da isprobam Sleek i ostala očarana, čak i za nijanse kao što su Ribbon i Pamper za koje sam mislila da ih u životu neću taknut, a sad im laganini vidim dno pana
maslelu is offline  
Old 14.10.2017., 13:41   #9775
Jao pa prekrasne su ovako na okupu

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 14.10.2017., 14:12   #9776
Prije rodilista da mi ne promakne popust u DM-u

__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 14.10.2017., 15:10   #9777
Ja imam Ultra Mates V2 i kvalitet je neosporan ali mi nijanse nisu nošljive. Uglavnom koristim neutralne hladne nijanse tako da ta stoji bezveze.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 14.10.2017., 19:20   #9778
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Prije rodilista da mi ne promakne popust u DM-u

dakle koja si ti kraljica :

kad uopće stiže bebolino?
maslelu is offline  
Old 14.10.2017., 19:24   #9779
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
dakle koja si ti kraljica :

kad uopće stiže bebolino?
Jucer sam bila kod doktora, malo sam otvorena, tako da cekam s torbom, moze bit i veceras. A bila sam i na pedikuri jutros da ne idem s Hobitovim stopalima u bolnicu.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 14.10.2017., 19:33   #9780
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Jucer sam bila kod doktora, malo sam otvorena, tako da cekam s torbom, moze bit i veceras. A bila sam i na pedikuri jutros da ne idem s Hobitovim stopalima u bolnicu.


Sretno! Držim fige da prođe što lakše i za tebe i za bebu!
ElsaStarfire is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:09.