Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2017., 15:02   #1201
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
i nigdje nisam napisao da je nemoguće, jeo sam par puta dupli hamburger na Velesajmu i isto ne donesu beštek,
burger bar na velesajmu nema dupli hambic u ponudi, niti je moguce traziti dodatnu pljesku


Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Malo mi je ponižavajuće jesti burger vilicom i nožem, no, to sam samo ja.
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 15:08   #1202
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
burger bar na velesajmu nema dupli hambic u ponudi
imao je prije nekih godinu i pol
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 18:50   #1203
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
okej, ali što ako odeš na Zrinjevac gdje nema bešteka?
i nigdje nisam napisao da je nemoguće, jeo sam par puta dupli hamburger na Velesajmu i isto ne donesu beštek, u roku 10 sekundi su mi bile mokre i ruke i papir u kojem je bio i daska na kojoj su ga donijeli... poslije su mi trebale još 2 salvete samo da osušim ruke i nakon te avanture se više nisam odvažio na tako nešto
a taj dupli hamburger sam jeo da sam napravio zagriz prvo gornju polovicu peciva i gornju pljesku, pa onda dolnju,
nije nezaboravno zanimljiv način, naime nemam usta kao morski pas a ima nas još takvih


Fino zamotan triple whooper u Burgeru mozes jesti s jednom rukom.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 19:33   #1204
Akcija Good food, 2 mini burgera i pomfri za 21 kn. Super burgerici, mekano pecivo, super value for money. Za razliku od burger festa.
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 00:26   #1205
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Sreća pa je to rijetkost.
Apsolutno
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 10:16   #1206
a gledajte, ako vas ne zanima onda ne morate ni citati ni komentirati pitao sam kako jedete grdosije od 15 centimetara bez vilice i noza a da vam pola toga ne poispada van, da se pritom ne usvinjite
i da vam poslije ne treba 5 salveta i umivanje da vratite civilizirani izgled
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 11:07   #1207
Ona velika čačkalica to sve fino drži na okupu. naravno da se usvinjim, ali poslije se odem raskužiti u wc.
Meni to sve spada u dio gušta jedenja hamburgera
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 11:25   #1208
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
a gledajte, ako vas ne zanima onda ne morate ni citati ni komentirati pitao sam kako jedete grdosije od 15 centimetara bez vilice i noza a da vam pola toga ne poispada van, da se pritom ne usvinjite
i da vam poslije ne treba 5 salveta i umivanje da vratite civilizirani izgled

Pa koliko ovaj moze trolat
Henson is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 11:48   #1209
Bolje da propadne selo nego običaji
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 12:41   #1210
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
a gledajte, ako vas ne zanima onda ne morate ni citati ni komentirati pitao sam kako jedete grdosije od 15 centimetara bez vilice i noza a da vam pola toga ne poispada van, da se pritom ne usvinjite
i da vam poslije ne treba 5 salveta i umivanje da vratite civilizirani izgled
Nikako više, odustao od burgera u ZG.
Em cjenovno poludili (fala lipa, odem na roštilj), em ovo gore usvinjim se.

Inač socijološki je zanimljvo ovo sa burgerima, imali smo roštilj (leskovački ) godinama prije u ZG, koji baštinimo jer smo Balkan, ali jebiga to je balkanski, a hamburger je zapadni toj "bolje".
U biti nam prodaje muda pod bubrege, "fancy" pljeskavica za puno više para.
Al bože moj, dok ima ovaca, grijeh ih je neošišat.
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 13:26   #1211
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
Nikako više, odustao od burgera u ZG.
...
Al bože moj, dok ima ovaca, grijeh ih je neošišat.
grogo, ja baš volim tvoje upise, ali...pobogu, ti si odustao, pa su onda svi ostali ovce? zar je baš svatko na ovom forumu mjerilo svih stvari, the wise one?

ontopično, burger jedem rukama kad god se prilika ukaže. imam medium-sized ženske ruke i nikad nisam imala problema sa držanjem i stiskom hamburgera, a dok su evo samo u zadnjih tjedan-dva dana po meni prolili vino i pobacali sir (slučajno, ne namjerno ), sama nisam uflekala ni hlače ni košulju burgerom: nit' onim burger kingovim angusom, nit' onim malo više 'fancy' (odavde, ako nekoga baš zanima). je, nekad je malo messy, ako ima više umaka, ali to je sve dio zabave. a kad se potreba ukaže, bez beda burger jedem nožem i vilicom, nije me ni sram nit' mi je glupo. dapače, ako je burger fin, fino mi je.
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 13:32   #1212
oj, ma nisam tako oštro mislio pobogu, daj pa to je moje mišljene, šta sad...a znaš šta se kaže za mišljenje, svatko ga ima kao i .... piiiip

Živimo u kapitalizmu, dok imade ponude i potražnje, jel dalje znaš
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 17:14   #1213
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
ontopično, burger jedem rukama kad god se prilika ukaže. imam medium-sized ženske ruke i nikad nisam imala problema sa držanjem i stiskom hamburgera,
mislim da ni nismo raspravljali o nemogućnosti držanja u rukama, već o nemogućnosti zagrizanja velikog/debelog burgera Al pitam se onda kako grizete kebab jer to mi je jednak problem kao i burger.

Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
Živimo u kapitalizmu,
U 'rvackoj živimo u robovlasništvu, a ne kapitalizmu. Kapitalizam je negdje drugdje, u razvijenim EU zemljama kamo odseljavaju Hrvati koji nisu 'rvatine.
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 17:31   #1214
tweetee, ma pričalo se o curenju/ispadanju, pa poanta biješe da 90% burgera, ako dobro primim (što mogu), ne ispada i ne curi strašno i ne uflekam se . a onih 10% lako pojedem nožem i vilicom.
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 10:26   #1215
kaj se dizete na zadnje noge cim netko napise da su burgeri precijenjeni i samo sjena nasih pljeskavica? je, ima finih burgera, na strossu pojeo odlican burger slast & mast - odurno ime al odlicna klopa. burger je taman da te drzi sitim pola sata a cijena 50 kuna. kretenizam, kuzim da je to cijena dobrog mesa ali za 22 kune pojedem teleci kebab s tikvicama a ako sam gladan uzmem dva. smijesno je ovo lamentiranje o mesu izmedju dva kruha kao da je rijec o necem kompliciranom i tajanstvenom. samo zato jer se potice takav imidz postoje te sulude cijene a burgeri sve manji i manji.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 11:39   #1216
šteta da oni inače ne peku burgere....i meni je bio odličan....pecivo mekano, a hrskavo, prilozi odlični, meso i baš se osjeti onaj roštilj okus...volim kad se meso peče u big green eggu...plinske ploče su mi bzvz....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 01:07   #1217


jeo vidio netko ovo cudo i u zg na meniju kod submarinea? too zelim, jeo sam s 4komada mesa al ovo cudo je jos vece.

nemojte pitat kak to mislim jest, nebitno je, top zgleda.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 08:01   #1218
mr. moo burger je skroz ok, 25 kuna obican, 28 kuna sa sirom i slaninom. meso odlicno, pecivo odlicno ako se odmah jede - u foliji se upari i gnjecavo je.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 11:55   #1219
da na vrhu tkalce onaj thommy's burger? ak je to, tamo su jako jako fini burgeri, topi se. samo je malo manji

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 12:41   #1220
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
kaj se dizete na zadnje noge cim netko napise da su burgeri precijenjeni i samo sjena nasih pljeskavica? je, ima finih burgera, na strossu pojeo odlican burger slast & mast - odurno ime al odlicna klopa. burger je taman da te drzi sitim pola sata a cijena 50 kuna. kretenizam, kuzim da je to cijena dobrog mesa ali za 22 kune pojedem teleci kebab s tikvicama a ako sam gladan uzmem dva. smijesno je ovo lamentiranje o mesu izmedju dva kruha kao da je rijec o necem kompliciranom i tajanstvenom. samo zato jer se potice takav imidz postoje te sulude cijene a burgeri sve manji i manji.
Zašto te toliko pati cijena? Ako ti je skupo, nemoj jesti. Da te pitam... koliko platiš jedan lungić sa žara ili grilla? 60-ak kuna sa pommesom? Taj preskupi burger ima istu ili sličnu količinu mesa(ne svi ali većina) koje je skuplje. Teleći kebab koji kupiš za 22 ima teletinu samo u nazivu, ili u nekom minornom postotku. Uzmi u obzir da proizvod koji kupuješ netko mora napraviti s nekakvim sastojcima i biti u plusu nak9n toga... a probaj i sam kupiti teletine i okostiti je pa napraviti mljeveno od toga pa onda to ispeci i usporedi s mesom od telećeg kebaba za 22 kune. Veselje.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
balzag is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:41.