Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2006., 20:48   #1
teletabisi

do prije poroda nisam ih mogla smisliti. ali, sad razmišljam da ih snimam, jer idu svaki dan na HTV2. el su to vaši klinci voljeli? mislim, bebica je 6 mjeseci, sve si nekak mislim da bu se možda okidal na njih, pa bi mi se isplatilo snimati ih, da imam 15 minuta mira dnevno.
kad su vaše bebice počele "kužiti" crtiće?
ja jedva čekam
imam velike planove
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 21:52   #2
Prije nekih desetak godina, kada su se prvi put pojavili, imala sam dvoje malih, ludi su bili za njima. Onda su bili jako u modi pa je sve bilo u Teletabis stilu.

Sad opet imam malog sina (2 g.) i super mi je šta su opet "došli u modu". Skoro svi klinci u dobi od nekih 1,5 god. na dalje počnu se zanimati polako za crtiće, a Teletabisi su baš po njihovoj mjeri, koliko god to nama glupo bilo.

Ja ti preporučam da si snimiš par epizodica, originali su preskupi jer ne opravdavaju trajnost. Naime, crtiće tipa Teletabis djeca vrlo brzo prerastu i izgube zanimanje... Za period za koji će ti trebati, ovi snimljeni biti će sasvim OK.
Ozana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 22:01   #3
moji su ih obožavali
snimaj, niš te ne košta a ako se malcu ne svide lako ih itneš ili proslijediš
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 07:30   #4
Quote:
traxdata kaže:
do prije poroda nisam ih mogla smisliti. ali, sad razmišljam da ih snimam, jer idu svaki dan na HTV2. el su to vaši klinci voljeli? mislim, bebica je 6 mjeseci, sve si nekak mislim da bu se možda okidal na njih, pa bi mi se isplatilo snimati ih, da imam 15 minuta mira dnevno.
kad su vaše bebice počele "kužiti" crtiće?
ja jedva čekam
imam velike planove
mozesh ih snimiti, mozesh ih downloadati (al na engl) uostalom ako imash bilo koga sa malo vechom djecom sigurno ti ima bar koju kazetu.., moj ih je obozavao, al tek negdi nakon 9 miseca otpr. Isto tako ako imash satelitsku imash na BBC-u djecji program oko 2-3 popodne kad ti budu famozne serijice za bebe...
__________________
Nekako mi je dosta mushkih....ono..ne toliko dosta da bi preshla igrat za suprotni tim, a opet sasvim dovoljno da ostanem sjedit na klupi...

"Frankly, my dear, I don't give a damn..."
Nerea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 09:04   #5
Teletabise ne mogu smislit , zato i ne dam maloj da ih gleda al kod mene bar ima izbora sto se tice crtanih na tv, 24 sata dnevno, take your pick.

Osobno sam mislila kako nikad djetetu necu dat da gleda tv al eto, sve se mijenja...mada ona gleda tv samo za vrijeme jutarnjeg i popodnevnog snacka.
__________________
***usne vrele visnje***
enigma is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 09:15   #6
Quote:
enigma kaže:
Teletabise ne mogu smislit ,
nisu pravljeni za tebe nego za djecu do 7 godina a iz nekog razloga klinci ih obožavaju.
Meni je iritantnija ona mačka Kitty, ide mi na živce kad počne s onim 'pitam se pitam se', jebote stalno se nešto zapitkuje, ali opet, moja curka obožava tu Kitty pa šutim i psujem u sebi. Ili ovdje
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 19:00   #7
Quote:
Tija kaže:
nisu pravljeni za tebe nego za djecu do 7 godina a iz nekog razloga klinci ih obožavaju.
Meni je iritantnija ona mačka Kitty, ide mi na živce kad počne s onim 'pitam se pitam se', jebote stalno se nešto zapitkuje, ali opet, moja curka obožava tu Kitty pa šutim i psujem u sebi. Ili ovdje
Jebeni Teletabisi!!! Zbog njih sam ispušio SP 2002. u nogometu (moja mi draga nije dala da kupim još jedan TV, a moj klinjo bio 2 godine, a ja počinio grešku i snimio na VHS 4 sata tih debelih kretena , a video nikako da "crkne" ).

No, i ovo SP 2006. je bilo blago intrigirajući, jer sad manji klinjo ima 2 godine (a prokleti video još radi ), ali, već krajem 2002. mi draga za Božić kupila TV.... , tako da ovo SP nije bilo ugroženo debelim kretenima .

No, koliko im se vesele i jedan (tada) i drugi (još uvijek), baš me briga za sve.... preživim tu njihovu "veselu" glazbu

Ali, moram priznati da se starijem klinji rado pridružim kad gleda Pokemone
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 21:04   #8


mi imamo 2 teveja i 2 videa, tak da ne bu bilo frke..
ja sam u trudnoći stalno visila u videoteci i pržila crtiće, tak da sad imam kolekciju piratskih devedeja za maloga..
a najdraži mi je pink panther
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 23:11   #9
Quote:
traxdata kaže:
tak da sad imam kolekciju piratskih devedeja za maloga..
a najdraži mi je pink panther
moji klinci uopće ne gledaju crtiće Ali nijedan!!
Neko vrijeme su bili fora teletabisi, ona sad gleda kitty i mjenjam ženu a on nogomet i žutokljunca. Ja švedske akcione
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 16:44   #10
Quote:
Tija kaže:
nisu pravljeni za tebe nego za djecu do 7 godina a iz nekog razloga klinci ih obožavaju.
Meni je iritantnija ona mačka Kitty, ide mi na živce kad počne s onim 'pitam se pitam se', jebote stalno se nešto zapitkuje, ali opet, moja curka obožava tu Kitty pa šutim i psujem u sebi. Ili ovdje
na kojem mediju imaš mačku kitty?
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 19:09   #11
ja tu mačku nisam vidjela
dobro, ja sam gledala samo dvije epizode..
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 08:17   #12
Quote:
traxdata kaže:
ja tu mačku nisam vidjela
dobro, ja sam gledala samo dvije epizode..
Kitty je poseban crtić
Kitty nije mačka od teletabisa, oni nemaju mačku.

nu http://www.hello-kitty.co.uk/index.htm
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 09:12   #13
Sutra uz Jutarnji moš kupit dvd tih slatkih debeljuca za 49kn.
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 21:06   #14
Quote:
Tija kaže:
Sutra uz Jutarnji moš kupit dvd tih slatkih debeljuca za 49kn.
ma to mi je preskupo
kazeta košta 10 kuna
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 09:39   #15
Quote:
traxdata kaže:
kad su vaše bebice počele "kužiti" crtiće?
ja jedva čekam
imam velike planove
ima dvije i pol i nedavno ih je počeo 'kužiti' u smislu da je u stanju prosjediti pola sata gledajući crtani. Za drugi rođendan je dobio na poklon par DVD-a s crtićima ali tek nedavno sam mu dala priliku da ih pogleda. Voli tabise (po, lala, dispi i tiki-viki ), ali otkida na snježnu kraljicu
snimaj ih , neki dan sam dala 100 kn za DVD, a vec je naručio sve ostale sa omota
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 10:41   #16
hehe, evo i danas smo zaspali
a ja mislila da se ranije odvaljuju na njih. tko bu čekao još godinu dana
sad ga zanimaju upravljači od teveja, satelitske i videa. sad se odvali na to
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 10:44   #17
Quote:
traxdata kaže:
hehe, evo i danas smo zaspali
a ja mislila da se ranije odvaljuju na njih. tko bu čekao još godinu dana
sad ga zanimaju upravljači od teveja, satelitske i videa. sad se odvali na to
Pravo muško, nema što!
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 09:39   #18
kupila sam dvd player tak da si mali može gledati u našoj sobi kaj hoće
spiderman i teletabisi svaki dan, uši mi probili

kupila sam dva dvd-a u cinestaru (jedan je 99 kn) i male tabije na štandu s kokicama (cvjetni plac) - jedan dođe 20 kuna
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 11:54   #19
moja nećakinja je luda za njima. pogotovo kad se pojavi sunce, kao da kuži što govori
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 15:49   #20
ja ih i dan danas ne mogu smisliti, ali moj mali ih redovito gleda i zabavni su mu. dok ne zavrse teletabisi i zutokljunac imam malo vremena za sebe.
Lady Arwen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:57.