Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2009., 21:36   #2001
Moja haljina se siva u "Noiru"...ima savrsenih...cijene od do...moja ce biti 5.500, 00, trebalo vise, ali dizajnerica ipak rekla toliko!
Otidjite, pogledajte...super su, a nisu skupi!!!
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 23:53   #2002
Joj , da .... , i meni je žao kaj se nemogu skinut... , strašno mi se sviđa njih 10-ak

jedna žuta ( među matruralnim haljinama ) , jedna bakrena plisirana bez naramenica/bretela , bijela rezena ispod grudi - isto plisirana bez naramenica , pa još jedna plisirana , pa jedna smeđe-šarena.... uf...., a kad se sjetim one roze koja se prelijeva na neku boju... ma fakat ih ima....

Edit; Giovanna, ima li svih modela sa stranice , može li se naručiti.... , kako to ide?

Zadnje uređivanje minnie158 : 26.05.2009. at 00:00.
minnie158 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 00:31   #2003
Minnie, ima u ducanu izlozenih, ali oni apsolutno sve sta si zamislis sivaju...
Tako sam ja uzela isto jednu ali s malim preinakama...sve rade...
Pitaj sta te zanima...biras sve od kroja, materijala, mjere te...ma, super...a,kada je tebi vjencanje?
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 00:32   #2004
Btw.nisam uzela nego sa stranice rekla kakvu hocu, i to je to...u drugoj boji, s malo preinaka...
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 08:26   #2005
i moja vjenčanica je iz Noira ljubav na prvi pogled.....
samo mi ju nedaju vise isprobavati doma je i upakirali su mi ju da nema mrdanja...toliko mi je ce-ce.....
j sama sa njima ODUSEVLJENA a posebno sa curkama iz radione...Kristina
__________________
....naš život je započeo kada je naša Paula Anđela došla među nas....
NikolinicaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 10:05   #2006
Vjenčanje je krajem 8, početkom 9. mj. Čekamo agenciju da nam točno javi za koji dan će dobiti dozvolu....

Thanx na info

Edt: nemogu vjerovati da je kod njih KUPNJA vjenčanice stoji 3000-5300 kn , a šogorica je u Sposi iznajmila vjenčanicu za 5500 kn ( kao , prva ju nosi itd... ).

Zadnje uređivanje minnie158 : 26.05.2009. at 10:13.
minnie158 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 10:28   #2007
Upravo to, najam na par sati, i kupnja dodoju isto...
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 16:52   #2012
Quote:
minnie158 kaže: Pogledaj post
Gledam sad Noir haljine , stvarno ima prekrasnih ... i to točno ono kaj mene zanima - da su rezane ispog sisa pa onda dalje lijepo padaju....

http://www.noir-dresses.com/
Quote:
bubina kaže: Pogledaj post
koje su cijene haljina?šteta šta se ne mogu skinut!
Quote:
Giovanna26 kaže: Pogledaj post
Moja haljina se siva u "Noiru"...ima savrsenih...cijene od do...moja ce biti 5.500, 00, trebalo vise, ali dizajnerica ipak rekla toliko!
Otidjite, pogledajte...super su, a nisu skupi!!!
jel bio ko tamo? pošto su im iznamljivanja svečanih haljina?
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 17:15   #2013
u Noiru ne iznajmljuju

cijene su im od 4.000 na dalje
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 11:49   #2014
evo curke da podjelim svoje iskustvo s vama. prošli tjedan sam bila u linei i oduševila sam se s jednom crvenom kratkom haljinicom. Najbolje je to što se nisam mislila presvlačit ali sad sam se predomislila. Najsmješnije je to što sam onaj wow efekt imala upravo u toj haljini, a ne u vjenčanici. cijene haljina nisu tako strašne kako sam mislila, od 2000 do 3000 kn kratke, a do 4000 duge. Ono što imaju u dućanu nije sve, imaju oni gro kataloga svojih haljina koje su nosile poznate osobe, a koje možete kod njih šivat.
nadam se da sam nekome pomogla...
JA12.09. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 20:56   #2015




moja haljinicaa <3

Zadnje uređivanje e_m_a_ : 01.06.2009. at 21:07.
e_m_a_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2009., 20:51   #2016
Evo i moja haljinica, nakon ideja koje sam dobila ovdje na forumu...Ispalo je ovo...

taraa24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 10:23   #2017
Quote:
e_m_a_ kaže: Pogledaj post




moja haljinicaa <3
ajme ema kako PREKRASNA haljina! zaljubila sam se u nju na prvi pogled
gdje si je nabavila??? i ja bi takvu!!!!!
definitivno meni najnaj haljina, i bas nekako moj djir! pls, javi mi info o njoj! thx!
velebita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 12:15   #2018
Jooj, te haljine
Našla sam jednu, bijela, lepršava, do koljena, ful mi je lijepa i htjela ju kupiti, i prijateljica mi veli: "Ma ta haljina u koju se presvučeš poslije ponoći ne bi trebala biti bijela nego neke druge boje!"
I bacila me u bad jer je ima još samo u crnoj boji, a meni pak se crno ne čini prikladno..

Što vi curke kažete, je neka od vas imala/će imati te boje?
puka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 13:32   #2019
Quote:
velebita kaže: Pogledaj post
ajme ema kako PREKRASNA haljina! zaljubila sam se u nju na prvi pogled
gdje si je nabavila??? i ja bi takvu!!!!!
definitivno meni najnaj haljina, i bas nekako moj djir! pls, javi mi info o njoj! thx!

hvala.
šila sam haljinu. ova prva slika je s interneta. mori lee, ima jos prekrasnih haljina na njenoj web adresi.
e_m_a_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 13:42   #2020
Quote:
puka kaže: Pogledaj post
Jooj, te haljine
Našla sam jednu, bijela, lepršava, do koljena, ful mi je lijepa i htjela ju kupiti, i prijateljica mi veli: "Ma ta haljina u koju se presvučeš poslije ponoći ne bi trebala biti bijela nego neke druge boje!"
I bacila me u bad jer je ima još samo u crnoj boji, a meni pak se crno ne čini prikladno..

Što vi curke kažete, je neka od vas imala/će imati te boje?
ma kupuj ženo
ja se ne mislim presvlačit,ali ne kužim zašto ne bi trebala biti bijela
samo ti uzmi bijelu ako ti se sviđa..
Rani mraz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:36.