Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2017., 23:37   #761
Quote:
Diego Rivera kaže: Pogledaj post
Ne znam jel ko spomenuo, ali Čilić ni kriv ni dužan se popeo za 2 mjesta, na 5.

Ae, ni kriv ni dužan ATP mu sam dodaje bodove
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 23:46   #762
Quote:
sesve kaže: Pogledaj post
Ae, ni kriv ni dužan ATP mu sam dodaje bodove
htio sam reć bez obzira na relativno loš uspjeh (ispadanje u 3. kolu) je preskočio prošlogodišnje finaliste Wawrinku i Djokovića, jer oni nisu igrali.
Old 13.09.2017., 00:23   #763
Ako Ovca otkaze ostatak sezone moze zavrsiti i na 3. mjestu, iako je na race listi iza Zvereva, Thiema, Dimitrova i Stanka

Monaco ima 9 ATP titula i 342 ATP pobjede, tako da mu ne bi pripisivao titulu najgoreg TOP 10 igraca

Pogotovo ne jer "nema SF i QF kao Pablito" , i to jer je ovaj i 4. kolima gubio od Federera, Djokovica i Nadala , a ovaj do polufinala najvecu prepreku imao doubles specijalistu Mahuta

Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 02:01   #764
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Ako Ovca otkaze ostatak sezone moze zavrsiti i na 3. mjestu, iako je na race listi iza Zvereva, Thiema, Dimitrova i Stanka
objasni matematiku ovoga
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 10:59   #765
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
objasni matematiku ovoga
A Zverev ne brani ništa do kraja sezone, što pokazuje race ljestvica gdje je 1300 bodova ispred Marina, tako da Marin nema šanse da dohvati treće mjesto. U najbolje slučaju može doći do no.4, ali i to sumnjam.
vabank is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 11:24   #766
Quote:
vabank kaže: Pogledaj post
A Zverev ne brani ništa do kraja sezone, što pokazuje race ljestvica gdje je 1300 bodova ispred Marina, tako da Marin nema šanse da dohvati treće mjesto. U najbolje slučaju može doći do no.4, ali i to sumnjam.
Ma ja zabrijo da Ovca ako otkaže ostatak sezone može bit treći pa mi nikak nije bilo jasno
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 11:30   #767
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
Ma ja zabrijo da Ovca ako otkaže ostatak sezone može bit treći pa mi nikak nije bilo jasno
Fali mu zarez, pa se drukčije može shvatiti.
vabank is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 00:59   #768
rafa je postao najstariji broj 1 na kraju godine ikad i prvi koji je to učinio u 4. desetljeću života. 31.12.2017. bit će star 31.58 godina. prije njega taj rekord držao je ivan lendl koji je na staru godinu 1989. napunio 29.82 godina.
Rogerer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:43.