Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2017., 18:54   #3421
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
prvi dan skole, birtije pune srednjoskolaca koji piju pivo a nijedan mi ne izgleda punoljetan
Ajme, koji moralist...

Je li, koliko si ti imao godina kad ti ja mama dopustila popit pivu? Dvajstjednu?

Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
ne trčim nikad preko ceste, uvijek idem dole :dama: :zamahujem kosom: :mene nitko neće pregazit:
i nisam nikad imala nikakav problem, a ušla sam u pothodnik milijun puta..
valjda zato jer ih koristim odmalena, pa imam tu naviku..

ovo..
najjače kad idu s placa pa pune ruke vrećica ili vuku đonija sa sobom (tako mi doma zovemo kolica koja se vuku za plac ) i onda s tim krenu prelazit četvero/peterotračnu cestu, koliko već traka gore ima..majko mila, a ono, jedva da imaju snage sebe držati na nogama, kamoli još vrećice ili punog đonija, svašta..
Sjedim ja s ekipom u kafiću, a pred nama se pojavi baba sa đonijem, a ispred vodi dva psa na lajnama.

Nisam mogao da ne prokomentiram: "Gledajte, dečki - Ben Hur!"
Old 11.09.2017., 19:10   #3422
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Ajme, koji moralist...

Je li, koliko si ti imao godina kad ti ja mama dopustila popit pivu? Dvajstjednu?
Nema mu šta mama dopustit - ne dopušta mu zakon. A svi oni konobari i prodavači u dućanu koji maloljetnicima prodaju alkohol ga krše. Ajde još maturantima, ali već i osnovnoškolci cugaju, a ta cuga se nije magično stvorila u njihovim rukama.

Da sad ne ispadnem neki čistunac: nisam ljubitelj ni pretjerani poštovatelj ovih "manje bitnih" zakona (npr., ne dilam drogu, ali recimo neću sjahat s bickla na zebri), ali ovaj je jedan od rijetkih koji imaju potpunog smisla.
Šta imaju balavci lokat, nek se prime knjige. Ili sisa, to je daleko bolja opcija.
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 00:50   #3423
Mislim, nebi ja imao ništa protiv da je jedan od njih (punoljetan) otišao u dućan, kupio 10 pivi za sve njih i da su oni to trusili na klupici na parku,
ova ekipa to radi u birtiji usred bijelog dana čak nisu ni oni krivi nego konobar i gazda birtije koji im donose pivu a ne smiju to raditi... s tim da klinci koje sam vidio nisu bili maturanti nego 2,3 srednje
Old 12.09.2017., 01:18   #3424
ma to je jos ok po kvartu znam vidjat klince koji su 6-7 osnovne i cugaju i puse ko veliki, u moje doba se tako rano nije bas pocinjalo bar vecina djece nije, sad je postalo kul sto ranije
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 03:04   #3425
a kad je bilo tvoje doba ?
jer se ja sjećam krajem 90tih smo mi stalno cugali, a ni droga nije bila nepoznata tada, iako se rijetko imalo novaca za to, pa je češće bilo ljepilo u igri
govorim o centru zg, tako 6-8 razred
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 08:49   #3426
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
ma to je jos ok po kvartu znam vidjat klince koji su 6-7 osnovne i cugaju i puse ko veliki, u moje doba se tako rano nije bas pocinjalo bar vecina djece nije, sad je postalo kul sto ranije

Ja sam bio 6. osnovne kad sam probao svoje prvo pivo (bila je 1995. ili 1996.). Bilo mi je bezveze. Redovnu konzumaciju sam počeo prakticirati "tek" u 3. srednje.
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 09:40   #3427
Bandicevo glasacko tijelo. Jelkovec, Kozari bok, Sv. Klara itd...
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 21:12   #3428
Quote:
slinava smrt kaže: Pogledaj post
Nema mu šta mama dopustit - ne dopušta mu zakon. A svi oni konobari i prodavači u dućanu koji maloljetnicima prodaju alkohol ga krše. Ajde još maturantima, ali već i osnovnoškolci cugaju, a ta cuga se nije magično stvorila u njihovim rukama.

Da sad ne ispadnem neki čistunac: nisam ljubitelj ni pretjerani poštovatelj ovih "manje bitnih" zakona (npr., ne dilam drogu, ali recimo neću sjahat s bickla na zebri), ali ovaj je jedan od rijetkih koji imaju potpunog smisla.
Šta imaju balavci lokat, nek se prime knjige. Ili sisa, to je daleko bolja opcija.
Kaj je - fali ti još represije? A da te neko pukne autom na zebri, bi se predomislil?
Najbolje je da klinci ne smiju niš cugat, jebat i odma poslije škole doma. Tako ćemo odgojiti nove generacije nedojebanih i bogobojaznih papaka koji će nas odvesti u svijetlu budućnost. Sjajan plan.

Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Mislim, nebi ja imao ništa protiv da je jedan od njih (punoljetan) otišao u dućan, kupio 10 pivi za sve njih i da su oni to trusili na klupici na parku,
ova ekipa to radi u birtiji usred bijelog dana čak nisu ni oni krivi nego konobar i gazda birtije koji im donose pivu a ne smiju to raditi... s tim da klinci koje sam vidio nisu bili maturanti nego 2,3 srednje
A zakaj ti to smeta? I ja sam cugal u srednjoj školi, ali kad bi netko iz ekipe došel previše pijan, konobarice bi ga sterale van. I nismo se derali ko stoka nit razbijali, cugali smo i zajebavali se. I bili pristojni prema roditeljima, starijima i svim naprednim ljudima svijeta.

Pustite decu nek se ižive, to je jedini način da budu smireni kad odrastu.
Old 12.09.2017., 21:28   #3429
I ja sam trusio male loze u srednjoj školi, ali jebemumater kolektivno pijenje pive u birtiji na prvi dan škole?
Old 12.09.2017., 21:46   #3430
Quote:
Kaj je - fali ti još represije?
Najbolje je da klinci ne smiju niš cugat, jebat i odma poslije škole doma. Tako ćemo odgojiti nove generacije nedojebanih i bogobojaznih papaka koji će nas odvesti u svijetlu budućnost. Sjajan plan.
Nije represija, nego fali prohibicija. A i djeca koja smrde po pivu nekakav red mora postojati. Bolje bogobojazan maloljetnik, nego maloljetni alkoholičar koji je spreman za liječenje.

Quote:
A zakaj ti to smeta? I ja sam cugal u srednjoj školi, ali kad bi netko iz ekipe došel previše pijan, konobarice bi ga sterale van. I nismo se derali ko stoka nit razbijali, cugali smo i zajebavali se. I bili pristojni prema roditeljima, starijima i svim naprednim ljudima svijeta.

Ja nisam nikad pio, nitko mi nije branio i nemam problem sa neizživljenošću. Smeta zato što se tim postupkom alkohol počinje predstavljati kao nešto sasvim normalno i onda imaš grupicu maloljetnika koji polupijani stoje na trgu u krugu, puše i hraćkaju, pa onda kod njih one kamene ploče izgledaju više zasrane nego kod golubova.
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 09:07   #3431
Quote:
Kaj je - fali ti još represije? A da te neko pukne autom na zebri, bi se predomislil?
Ne fali, ima je sasvim dovoljno. Ali ne dopuštanje balavcima da loču nije represija.
Ne bih.

Quote:
Četrnaestogodišnjaci se ne moraju "iživjeti". Imat će vremena za to.
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 12:05   #3432
za izivjeti se je dovoljna lopta i skolsko igraliste
Old 13.09.2017., 13:12   #3433
Buka! Ne ona redovita, svakodnevna na koju se naviknes vec na svakom trgu i uglu u Centru neka bina sa glazbom na najjace.
Pa ti zivi s time.
U Centar dodjju koji tu ne zive i gustaju "tulum"
A ja?
Cista muka, tak suvisno to silno ozvucenje, i najbolju glazbu zagadi.
Old 13.09.2017., 14:01   #3434
Živciraju me tisuće zastava po rasvjetnim stupovima. Čemu to? Postoji li neki ne-imbecilni razlog osim da a lopina Bandić i ortaci spreme lovu u džep? A grad izlgeda ko Sjeverna Koreja. Samo još fale divovski murali Bandića po zgradama.
Rekli na vijestima da je natječaj za zastave vrijedan 4 milje kn. ČETIRI MILJE za malo platna i postavljanje! Pljačka stoljeća.
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 14:49   #3435
Propustio si vijest da kriminalac planira angažirat firmu (čitaj - rođu) koja će se bavit isključivo postavljanjem i skidanjem zastava.
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 15:35   #3436
ni to nije novost, kad je bio veliki sator na Trgu onda su ga znali razmontirati svakih tjedan dana i sutradan opet staviti na isto mjesto... neko je okrenuo velike novce na tome

Zadnje uređivanje Krkimir : 13.09.2017. at 15:48.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 03:34   #3437
Quote:
slinava smrt kaže: Pogledaj post
Živciraju me tisuće zastava po rasvjetnim stupovima. Čemu to? Postoji li neki ne-imbecilni razlog osim da a lopina Bandić i ortaci spreme lovu u džep? A grad izlgeda ko Sjeverna Koreja. Samo još fale divovski murali Bandića po zgradama.
Rekli na vijestima da je natječaj za zastave vrijedan 4 milje kn. ČETIRI MILJE za malo platna i postavljanje! Pljačka stoljeća.
inb4 dodje neki hdz trol i kaze da si komunjara jugonostalgicna i da mrzis sve hrvatsko

al da slazem se trosenje para na gluposti dok se core infrastruktura grada raspada i puca po savovima
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 19:31   #3438
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
a kad je bilo tvoje doba ?
jer se ja sjećam krajem 90tih smo mi stalno cugali, a ni droga nije bila nepoznata tada, iako se rijetko imalo novaca za to, pa je češće bilo ljepilo u igri
govorim o centru zg, tako 6-8 razred
vrag te skelil; jos se i hvalis svojim ponositim alkoholizmom i narkomanstvom ( snifanje!!) . Takve otpadnike nisam mogel ocima videti iako ih je bilo i u moje vreme ( 80-te) , smatral sam ih zadnjom bagrom i olosem iz asocijalnih porodica!! Nikad pusil i pil, ko mlad sam u to doba s fotoaparatom i biciklom lovil zgodne prizore po gradu , znaci imao sam zanimaciju i hobi a ne asocijalno i devijantno ponasanje ko vecina mladih delikvenata!
I treba svu tu mladu bagru pohapsit kad ih se ulovi da loceju, puse i drogiraju se!! Kazne novcane najmanje 1000.- Kn po licu i dogadjaju, istraga od kud im to, pa onog tko im je prodao, kazneno gonit te neka smjesta izgubi radno mjesto!! Mozda zvuci strogo i netolerantno, ali tako treba bit!!
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 19:46   #3439
Kaže se "deliNkvent"
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 01:46   #3440
zastave u Vukovarskoj i kod Nsb-a jos uvijek stoje naopako
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:05.