Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2011., 15:03   #121
Upasti cu ko padobranka, zna li netko kak se zove onaj strani sajt gdje cure iz cijelog svijeta slikaju svoj outfit pa ih druge komentiraju??
Nikad ne stavim bookmark...
THANKS
sunchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 15:26   #122
lookbook?
__________________
#LOVE
marcelich is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 22:16   #123
Curke neznam dali ste vec vidjele ili pisale, juce slucajno naletim na super knjigu koju sam odmah morala imati: Style Yourself: Inspired Advice From The World's Fashion Bloggers.
Unutra slike vecine svjetskih Blogerica i mnogi modni savjeti i sve adrese na kojima jih mozemo nac
Veni1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 19:47   #124
Vidjela i oduševljena!
masha22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 14:11   #125
http://nofashionforold.blogspot.com/
evo moj... ja sam nova! )
petrushkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 16:14   #126
Quote:
petrushkaa kaže: Pogledaj post
http://nofashionforold.blogspot.com/
evo moj... ja sam nova! )
Baš mi je drago da si počela pisati blog, jer već te duže vrijeme pratim na Lookbooku. Imaš odlične outfite i genijalne fotke, jedino mi se dizajn bloga ne sviđa previše, ali valjda ćeš i to polako mijenjati s vremenom
Molly06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 19:47   #127
Quote:
Molly06 kaže: Pogledaj post
Baš mi je drago da si počela pisati blog, jer već te duže vrijeme pratim na Lookbooku. Imaš odlične outfite i genijalne fotke, jedino mi se dizajn bloga ne sviđa previše, ali valjda ćeš i to polako mijenjati s vremenom
ma znam, al jooj prelijena sam i pisati i urediti ga... sam puknem slike i napišem što nosim... al kad mi sad prestane frka na faxu ću ga malo dotjerat... jer još pol stvari ni ne kužim... i fala ti
petrushkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 08:57   #128
Quote:
petrushkaa kaže: Pogledaj post
ma znam, al jooj prelijena sam i pisati i urediti ga... sam puknem slike i napišem što nosim... al kad mi sad prestane frka na faxu ću ga malo dotjerat... jer još pol stvari ni ne kužim... i fala ti
Stigneš, polako Nema na čemu
Molly06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 11:43   #129
Ne zelim da ovo ispadne pokvareno, ali me zanima od kud svim ti blogericama toliko novaca? Vidim sve studentice, a skoro svaki put nova roba na blogu? Sta vas starci sponzoriraju?
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 11:47   #130
Quote:
KraljicaSparoga kaže: Pogledaj post
ali me zanima od kud svim ti blogericama toliko novaca
prostitucija i to
__________________
Aristo-blog
Aristo-insta
Reptiliaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 11:48   #131
Sugar daddy.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 11:51   #132
Quote:
KraljicaSparoga kaže: Pogledaj post
Ne zelim da ovo ispadne pokvareno, ali me zanima od kud svim ti blogericama toliko novaca? Vidim sve studentice, a skoro svaki put nova roba na blogu? Sta vas starci sponzoriraju?
i ja sam imala u startu takav stav, ali zapravo.
roditelji daju nekakav đeparac valjda, a sad, ovisi da li će ga netko potrošiti na cigarete, cipele, izlaske ili nešto peto.

ja dok sam studirala isto svaku lovicu koju sam si zaradila sam kupila neku odjeću ili obuću ...
__________________
#LOVE
marcelich is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 11:55   #133
Radim i ja, i skoro svakih mjesec dana kupin nesto. Pratim blogove o modi jer volim pogledat kako se cure oblace i skuzim da stalno nesto novo. Pa mi je eto to pitanje palo na pamet.
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 12:00   #134
malo stipendija, malo nešto livo neki poslić i tako..
odjeću dosta pazim tako da mi traje godinama, a kako uglavnom trošim na nju, budući da nemam poroka osim neta i čokolade s godinama se toga nakupi. i da, nema kupovanja po skupim dućanima nego ugl po new yorkeru i sniženjima.. ugl nije neka mudrost

a i shs-ovi su dušu dali za to
__________________
Instagram
<Lady in Black> is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 12:06   #135
I mene isto zanima od kuda nekim bloggericama toliko novaca, prvenstveno Andy iz Stylescrapbooka. Ok, npr. Chiara (Blonde salad) je iz bogate obitelji + ima svoju liniju obuće. Dosta ih ima posao uz blog. Ali Andy od kad ju pratim nikada nije imala neki posao a nonstop je u novoj odjeći, ide na večerice, putuje... Za nju me baš zanima odkud to sve financira.
renalicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 12:09   #136
Quote:
renalicious kaže: Pogledaj post
I mene isto zanima od kuda nekim bloggericama toliko novaca, prvenstveno Andy iz Stylescrapbooka. Ok, npr. Chiara (Blonde salad) je iz bogate obitelji + ima svoju liniju obuće. Dosta ih ima posao uz blog. Ali Andy od kad ju pratim nikada nije imala neki posao a nonstop je u novoj odjeći, ide na večerice, putuje... Za nju me baš zanima odkud to sve financira.
pa moguće je i da dobije puno toga, a ne da kupuje. obzirom da ima poprilično jak status kao blogerica...
__________________
#LOVE
marcelich is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 12:14   #137
Da znam da dosta toga dobije ali većinu ipak ne. Nemam ništa protiv nje, samo me zanima kako uspijeva financirati sve (ne samo odjeću) a nema konkretan posao osim bloga.
renalicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 12:14   #138
Znam da puno blogerica same šiju robicu, prekrajaju i tako.. Meni je domet upast u mamin ormar i zgrabit nekaj kaj bi mi bas pasalo zato sto ne znam sivati Ali nikad se nisam pitala od kud drugima roba koju imaju, nije mi to uopce palo na pamet jer me fakat ne zanima.. Ko god se snasao dobro se snasao
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 12:15   #139
Quote:
renalicious kaže: Pogledaj post
Da znam da dosta toga dobije ali većinu ipak ne. Nemam ništa protiv nje, samo me zanima kako uspijeva financirati sve (ne samo odjeću) a nema konkretan posao osim bloga.
možda i ona ima bogate roditelje koji je financiraju? ... ipak živi u Amsterdamu koji nije nimalo jeftin grad i studira tamo, inače je negdje iz Brazila ako se ne varam? ...
__________________
#LOVE
marcelich is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 12:16   #140
Mislim da ona ne studira. Iz Mexica je. Ma samo me zanimalo, neka uživa cura, lijepo joj je
renalicious is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:53.