Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2010., 19:38   #61
Quote:
zmijoljubac rk kaže: Pogledaj post
e da,i jeli pametno kupiti zmiju iz pats shopa,ili iz uzgoja,ako je pametnije kupiti iz uzgoja,znaš li možda nekog čovjeka koji ih uzgaja?
Spoji se na specijalizirane forume, imaš forum na akvarij.net-u, dio o teraristici, gdje možeš pronaći sve savjete, slike i uzgajivače.
ChiliKimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 21:18   #62
e matija jer ti prodaješ zmije?(reci da,reci da)
zmijoljubac rk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 19:03   #63
da...
__________________
"Teraristika.hr"
Striček Matija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 16:08   #64
jel bi mi mogao zbrojiti koliko bi ukupno koštala kukuruzna zmija,terari prikladan za nju te sve što terariju treba,te ako naplačujete dostavu?

ako mi odgovoriš,puno bi mi značijo jer moram objasniti mami i tati da ću se brinuti za zmiju i DA TO NEĆE PUNO KOŠTATI!(normalno ako to kod vas stvarno ne košta puno).i još sam htijo pitati što bi bilo dobro da napravim kad odem na more.pošto nemam ljudi koji bi se brinuli za nju,nebi mi bio problem ponesti ju,ali bi bio mojim starcima.što da radim?
zmijoljubac rk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 17:30   #65
Kukuruznih ima po 300kn, običnih.
Terarij oko 1000kn, grijač itd, uglavnom oko 1500kn sva oprema i terarij.
Gdje se nalaziš, imaš li otkud nabavljati miševe?
Ako ti se starci ne slažu razmisli o tome da se strpiš s nabavkom, jer već vidim da ti je problem godišnji a ako si izn ekog manjeg mjesta i nabavka hrane. Osobno nikad ne bi riskirala ostavljajući svoje zmije same duže od 2 dana.
ChiliKimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 10:11   #66
Meni je oduvijek san imati zmiju kao ljubimca ali do sada nitko od svih mojih sustanara nije dijelio moj entuzijazam uvijek su to neki strahovi tipa što ako pobjegne iz terarija, što ako razbije staklo i napadne me i bla, bla... i eto. ja nikako do zmije a baš bi si jednu kukuruznu za početak
__________________
Karton Macht Frei. by Tyndall ©
MyPoison is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 12:28   #67
Mda, znam kako ti je. Dok sam živjela sa starcima mama je toliko dramatizirala da smo stari i ja odustali. Eh, blažena sloboda i samostalni život. A sad joj dođemo preko ljeta, dragi i ja sa 4 zmije, 3 guštera i psom - to prihvaća i čak složi terarije prije nego stignemo da odmah mogu ići svatko u svoj terarij.

Uglavnom, ako starci ne žele zmiju jako, jako ih je teško uvjeriti da je to jedno predivno stvorenje.
ChiliKimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 12:38   #68
Quote:
ChiliKimi kaže: Pogledaj post
Mda, znam kako ti je. Dok sam živjela sa starcima mama je toliko dramatizirala da smo stari i ja odustali. Eh, blažena sloboda i samostalni život. A sad joj dođemo preko ljeta, dragi i ja sa 4 zmije, 3 guštera i psom - to prihvaća i čak složi terarije prije nego stignemo da odmah mogu ići svatko u svoj terarij.

Uglavnom, ako starci ne žele zmiju jako, jako ih je teško uvjeriti da je to jedno predivno stvorenje.
e ja u vezi nikad nisam imala tu slobodu. starce neću ni spominjati. uf
__________________
Karton Macht Frei. by Tyndall ©
MyPoison is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 12:59   #69
Quote:
MyPoison kaže: Pogledaj post
e ja u vezi nikad nisam imala tu slobodu. starce neću ni spominjati. uf
Vidiš ja sam drugačija, nema te veze za koju bi žrtvovala svoju slobodu, pritom mislim na kućne ljubimce Oni dolaze u paketu samnom i hoćeš mene - dobijaš i njih. Moj dragi uvijek kaže da je u paketu samnom dobio i najvjernijeg prijatelja, našeg psa. Zmije su došle nakon.
Ne vjerujujem da bi mogla biti s nekim tko ne prihvaća moje životinje. Dapače sigurna sam u to.
ChiliKimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 13:47   #70
Nemam bas neko dobro misljenje o zmijama, ali ako netko zeli i može, zašto ne
kamiondzija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 18:43   #71
Quote:
kamiondzija kaže: Pogledaj post
Nemam bas neko dobro misljenje o zmijama, ali ako netko zeli i može, zašto ne
Zbog čega? Zbog susreta s nekom od njih ili?
ChiliKimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 20:17   #72
matija,daš broj mobača?
zmijoljubac rk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 10:55   #73
Quote:
ChiliKimi kaže: Pogledaj post
Vidiš ja sam drugačija, nema te veze za koju bi žrtvovala svoju slobodu, pritom mislim na kućne ljubimce Oni dolaze u paketu samnom i hoćeš mene - dobijaš i njih. Moj dragi uvijek kaže da je u paketu samnom dobio i najvjernijeg prijatelja, našeg psa. Zmije su došle nakon.
Ne vjerujujem da bi mogla biti s nekim tko ne prihvaća moje životinje. Dapače sigurna sam u to.
ah da tako gledam ne bi nikad bila s nikim svi su mrzili zmije ili su ih se užasavali. ako su bili ok sa zmijama mrzili su mačke a moja je sa mnom 5,5 godina pa tako nešto ne dolazi u obzir. jednostavno nemam sreće...
__________________
Karton Macht Frei. by Tyndall ©
MyPoison is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 20:39   #74
maaaaaaaaaaaaatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiijaaaaa aaaaaaaaaaa,mobiteeeeeeeeeeeellllllllllllllllll!
zmijoljubac rk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 20:56   #75
Matija je jako rijetko ovdje, odi na akvarij net pa ga tamo nađi, tamo je svaki dan.
ChiliKimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 15:24   #76
Quote:
zmijoljubac rk kaže: Pogledaj post
maaaaaaaaaaaaatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiijaaaaa aaaaaaaaaaa,mobiteeeeeeeeeeeellllllllllllllllll!

pogledaj PP
__________________
"Teraristika.hr"
Striček Matija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 15:44   #77
Quote:
Striček Matija kaže: Pogledaj post
pogledaj PP
netko će si kupiti zmiju
joj i ja bi... već imam i nacrt za terarij u glavi....
__________________
Karton Macht Frei. by Tyndall ©
MyPoison is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 17:40   #78
matija razgovarao si sa mojom bakom,jel misliš da je komplicirano imati zmiju i jeli ona dobar ljubimac za mene?
moram objasniti mami i tati da ću se brinuti za zmiju ba bili mi pomogo da im objanim da neće puno koštati(ja bi da mi cjela rodbina za božić da novce za zmiju)te da dobijem njihovo odobrijenje?
hvala
zmijoljubac rk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2021., 17:58   #79
Pozdrav!
Zelim kupiti Kraljevskog pitona kao prvu zmiju. Moze li mi Netko dati vise savjeta oko terarija? Sto se mora a sto nikako ne smije?
__________________
"As you know, madness is like gravity...all it takes is a little push."
Machinist1998 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:10.