Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2015., 22:27   #1
VIDEO cijelog predavanja iz Zagreba 22.1.2015 - Program ruralnog razvoja 2014. - 2020. godine

S obzirom da sam snimao cijelo predavanje dao sam si malo truda i napravio jedan video za one koji nisu bili na predavanju. Ubacio sam i prezentacije jer se slika sa ekrana ne vidi. Pozeljno gledati u full screenu i na 720p.

https://www.youtube.com/watch?v=73jxB-oqioM
foler is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 11:29   #2
Quote:
foler kaže: Pogledaj post
S obzirom da sam snimao cijelo predavanje dao sam si malo truda i napravio jedan video za one koji nisu bili na predavanju. Ubacio sam i prezentacije jer se slika sa ekrana ne vidi. Pozeljno gledati u full screenu i na 720p.

https://www.youtube.com/watch?v=73jxB-oqioM
Ovo je jako pohvalno i korisno za one koji nisu bili, a žele čuti o novim Mjerama! U petak je predavanje organizirano za konzultante koji će tu slinu dokumentciju pripremati i provoditi projekte, pa ćemo više znati o svemu tome!
hkolar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 13:19   #3
najzanimljiviji mi je članak 40.

Članak 40.

(1) Agencija za plaćanja raspisuje natječaj za dodjelu sredstava iz Podmjere 4.1. prije usvajanja Programa od strane Europske komisije.

(2) Ukoliko nakon usvajanja Programa od strane Europske komisije uvjeti prihvatljivosti, prihvatljivi troškovi i iznosi javne potpore Podmjere 4.1. iz ovog Pravilnika budu neusklađeni s uvjetima, troškovima i iznosima javne potpore iz odobrenog Programa, bit će financirani samo oni troškovi koji se odnose na one uvjete prihvatljivosti, prihvatljive troškove i iznose javne potpore Podmjere 4.1. koji su u skladu s odobrenim Programom.
http://narodne-novine.nn.hr/clanci/s..._01_7_125.html

pa ljudi šta ovo znači? ako ja npr. prijavim projekt sa hladnjačama, a Program kaže da hladnjače nisu prihvatljive, onda mi pada cijeli projekt...
ovo nema smisla početi pisati, prije odobrenja Programa od strane Brisela...
danube is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 16:08   #4
Quote:
danube kaže: Pogledaj post
najzanimljiviji mi je članak 40.

Članak 40.

(1) Agencija za plaćanja raspisuje natječaj za dodjelu sredstava iz Podmjere 4.1. prije usvajanja Programa od strane Europske komisije.

(2) Ukoliko nakon usvajanja Programa od strane Europske komisije uvjeti prihvatljivosti, prihvatljivi troškovi i iznosi javne potpore Podmjere 4.1. iz ovog Pravilnika budu neusklađeni s uvjetima, troškovima i iznosima javne potpore iz odobrenog Programa, bit će financirani samo oni troškovi koji se odnose na one uvjete prihvatljivosti, prihvatljive troškove i iznose javne potpore Podmjere 4.1. koji su u skladu s odobrenim Programom.
http://narodne-novine.nn.hr/clanci/s..._01_7_125.html

pa ljudi šta ovo znači? ako ja npr. prijavim projekt sa hladnjačama, a Program kaže da hladnjače nisu prihvatljive, onda mi pada cijeli projekt...
ovo nema smisla početi pisati, prije odobrenja Programa od strane Brisela...
Da, ima trenutno nekih "kvaka", tj. nepoznanica. U petak ćemo moći više saznati jer mi , konzultanti smo spona nadležnih tijela koji raspisuju natječaje i Vas primarnih korisnika, tj. prijavitelja i zajedno s Vama moramo provesti kandidirani projekt.
hkolar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 21:19   #5
Quote:
hkolar kaže: Pogledaj post
Da, ima trenutno nekih "kvaka", tj. nepoznanica. U petak ćemo moći više saznati jer mi , konzultanti smo spona nadležnih tijela koji raspisuju natječaje i Vas primarnih korisnika, tj. prijavitelja i zajedno s Vama moramo provesti kandidirani projekt.
ajd saznajte...ali šta će Komisija reći, to možda nitko ne zna....i u samoj prezentaciji su rekli da je bilo sve sređeno, kad ono 24h prije objave pravilnike rekli su da ne mogu ići integrirani projekti...
danube is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:36.