Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2010., 17:10   #21
za otvaranje kampa je naj bitnije imati poslovnu strategiju
Impresario is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2013., 13:58   #22
Jel se sta mijenjalo u zadnjih par godina? Kolika je minimalna tj. smjestajna povrsina? Jel moze i dalje na poljoprivrednom zemljistu (maslinik)?
__________________
Alaj volem kad smislim ovako nešto.
NenadX is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 12:25   #23
Quote:
NenadX kaže: Pogledaj post
Jel se sta mijenjalo u zadnjih par godina? Kolika je minimalna tj. smjestajna povrsina? Jel moze i dalje na poljoprivrednom zemljistu (maslinik)?
ne može.možda se nešto promjeni.
more is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 02:32   #24
Dobar dan, Zanimaju me neka pitanja vezano za otvaranje kampa, pa neznan gdje da pitam,mozda netko ovdje bi nesto znao?
Ovako posjedujem oko 4000m2 poljuprivredne povrsine koja nije u turistickoj zoni mjesta, dali je moguce ikako tamo otvoriti kamp? Vidim naprimjer u Prostornom Planu mjesta da postoje neki djelovi poljuprivrednih povrsina koje su svrstatane u seoski turizam, kada bi ta povrsina bila u podrucju namjenjenom za seoski turizam dali bi to mjenjalo sta? Gledao sam malo ove neke osnovne uvjete koje mora zadovoljavati kamp,kao tekuca voda i struja.Struja bi se jos mogla dovest tamo al voda tesko,jel su li to bas nuzni faktori? Eto ako znate odgovore na par tih pitanja bio bih jako zahvalan
dejzen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 12:55   #25
molim da mi se javi netko sa otvorenim kampom jer sam zainteresiran za smještaj kampkučice na nekoliko god.

samo mali kampovi(obiteljski) dolaze u obzir u okolici Zadra imaju prednost
piccasso is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 19:20   #26
Nema nikakvih daljih informacija? I dalje sam zainteresiran za otvaranje kampa nesto dalje od obale sto znaci vjerojatno nije turisticka zona.
__________________
Alaj volem kad smislim ovako nešto.
NenadX is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 22:41   #27
molila bih savjet,moja rodbina ima veliki restoran. i opg,dobro rade,sad rade veliki bazen 80m2 s lijepom okolišem,uz to imaju dva app,kojeg su tek nedavno poćeli izdavat bez bazena pa se nadaju da ce biti bolje,imaju veliku parcelu odma do bazena cca 50 m u npš ograšđenoj i očisćenoj šumi,sada planiraju i dobili su ja mislim sve papire da prijave kamp...struja voda sve je na parceli.milsim da ce oni rentat samo parcelu i dsa ce ljudi dolaziti sa svojim kamp kućicama ..planirali smo kupiti jednu kamp kućicu s pred šatorom za nekih 50.000-70.000 kn i staviti ju u taj kamp.nebi plaćali pausal.nego mjesecno bi im davala po dogovoru za struju i vodu.moje je pitanje ,
1.da li je to isplativo???more je blizu cca 5 km.predivne plaže
2.kako se oglašavati i gdje
3.kako se moze koristiti voda u kućici i wc.ili mora biti javni u kampu??molila bih još par savjeta sto bih sve trebala znati u vezi toga.u nešto bih uložila ali da nisu neka velika davanja a da zarada bude naj minimalnija.tek tako da nešto stiže u buđet.hvala svima
donatela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:07.