Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2009., 14:47   #1
Predrasude i kako ih lječiti!

Problemi su sljedeči!

Dečko, sladak, drag, pametan,,,,upoznali se izašli par puta van.Prešutio mi je bitne činjenice.

1.DJ je po klubovima i to mi ne smeta osim što zna se koliko su to ljudi izloženi što ženama, što opijatima, što mnogočemu...

2.HDZ-ovac je.Politički je nastrojen, nedokazan, tvrdoglav, zastupa neke stupidne teze o porijeklu vrsta unazad 20 godina kad je imao 7 i stalno se vrača ratnim traumama

3.strastveni je obožavatelj Thompsona i ide na sve njegove koncerte a ja ga ne mogu smislit!

4.Bad Blue Boys je!
  • Pitanje je, biti s takvim nekim tko ti očigledno nije kompatibilan nigdje osim u krevetu i pokušati prihvatiti ili okrenuti leđa i dati petama vijetra!

    Koliko ste vi bili spremni prihvatiti različitosti i naučili se nositi s njima i koje su to sve bile i dali bi danas to opet napravili ili bi ostali dosljedni sebi i tražili isto tako ravnopravnog partnera?
monika_wxw is offline  
Old 29.08.2009., 14:49   #2
Pa zeno bozja ti nisi normalna di ces momka izlozit tolikom pljuvanju
(koje ce sad uslijedit) i napisat da je HDZeovac i da slusa Tomsona
__________________
Mein Leben ist eine Achterbahnfahrt
bingooo is offline  
Old 29.08.2009., 14:51   #3
Pa valjda i oni moogu da vole ...
Princess Leia is offline  
Old 29.08.2009., 14:54   #4
meni osobno ne smeta razlicito misljenje ... bitno mi je samo da razum stoji iza njega ... ono što ne volim je dogmatsko razmišljanje... od toga bježim
isto vrijedi za manje više sve osim par stvari:
vjerovanje u astrologiju... to mi je dno dna
narodnjaci kao primarni glazbeni odabir... UFF
__________________
がんばれ
Kronični Vlado is offline  
Old 29.08.2009., 14:54   #5
Evo ti ga na. Ista priča kao sa mojom bivšom ''prijateljicom''.
- desničar sam
- BBB
- volim Thompsona
- katolik sam

Ova je bila skoro pa ekstremni ljevičar ako ne i komunist i nikako joj dokazati kako je meni svejedno njeno opredjeljenje. Da stvar bude gora, ja sam dobio nogu taman kada sam htio prekinuti ja, jer me smetalo to stigmatiziranje.
Stravično.
Matt is offline  
Old 29.08.2009., 14:54   #6
Quote:
bingooo kaže: Pogledaj post
Pa zeno bozja ti nisi normalna di ces momka izlozit tolikom pljuvanju
(koje ce sad uslijedit) i napisat da je HDZeovac i da slusa Tomsona
Pa zašto misliš da čemo ga sad tu pljuvati?
Možda ima neka koja će stati u njegovu obranu pa će se tako prepoznati kao srodne duše!
Hvala kurcu na demokratskom stanju države pa možemo proširiti pojmove!

Quote:
Matt kaže: Pogledaj post
Evo ti ga na. Ista priča kao sa mojom bivšom ''prijateljicom''.
- desničar sam
- BBB
- volim Thompsona
- katolik sam

Ova je bila skoro pa ekstremni ljevičar ako ne i komunist i nikako joj dokazati kako je meni svejedno njeno opredjeljenje. Da stvar bude gora, ja sam dobio nogu taman kada sam htio prekinuti ja, jer me smetalo to stigmatiziranje.
Stravično.
Ma bitno da ste prekinuli.Nije sad redosljed bitan.Bitno je da se iz toga ništa još gore nije rodilo.A moglo se!

Zadnje uređivanje LaTiTeA : 29.08.2009. at 19:17. Reason: multi quote
monika_wxw is offline  
Old 29.08.2009., 14:59   #7
Quote:
monika_wxw kaže: Pogledaj post
Problemi su sljedeči!

Dečko, sladak, drag, pametan,,,,upoznali se izašli par puta van.Prešutio mi je bitne činjenice.

1.DJ je po klubovima i to mi ne smeta osim što zna se koliko su to ljudi izloženi što ženama, što opijatima, što mnogočemu...

2.HDZ-ovac je.Politički je nastrojen, nedokazan, tvrdoglav, zastupa neke stupidne teze o porijeklu vrsta unazad 20 godina kad je imao 7 i stalno se vrača ratnim traumama

3.strastveni je obožavatelj Thompsona i ide na sve njegove koncerte a ja ga ne mogu smislit!

4.Bad Blue Boys je!
  • Pitanje je, biti s takvim nekim tko ti očigledno nije kompatibilan nigdje osim u krevetu i pokušati prihvatiti ili okrenuti leđa i dati petama vijetra!

    Koliko ste vi bili spremni prihvatiti različitosti i naučili se nositi s njima i koje su to sve bile i dali bi danas to opet napravili ili bi ostali dosljedni sebi i tražili isto tako ravnopravnog partnera?
Ako želiš emotivnu vezu - odjebi ga jer nemate ništa zajedničko
ako želiš seks - probaj pa prosudi jel se isplati
suicidal blonde is offline  
Old 29.08.2009., 15:00   #8
hm...ja čak ni za FF-a ne bih mogla imati nekog tko je dijametralno suprotan od mene i mojih stavova...
simona_says is offline  
Old 29.08.2009., 15:02   #9
Quote:
monika_wxw kaže: Pogledaj post
Problemi su sljedeči!

Dečko, sladak, drag, pametan,,,,upoznali se izašli par puta van.Prešutio mi je bitne činjenice.

1.DJ je po klubovima i to mi ne smeta osim što zna se koliko su to ljudi izloženi što ženama, što opijatima, što mnogočemu...

2.HDZ-ovac je.Politički je nastrojen, nedokazan, tvrdoglav, zastupa neke stupidne teze o porijeklu vrsta unazad 20 godina kad je imao 7 i stalno se vrača ratnim traumama

3.strastveni je obožavatelj Thompsona i ide na sve njegove koncerte a ja ga ne mogu smislit!

4.Bad Blue Boys je!
  • Pitanje je, biti s takvim nekim tko ti očigledno nije kompatibilan nigdje osim u krevetu i pokušati prihvatiti ili okrenuti leđa i dati petama vijetra!

    Koliko ste vi bili spremni prihvatiti različitosti i naučili se nositi s njima i koje su to sve bile i dali bi danas to opet napravili ili bi ostali dosljedni sebi i tražili isto tako ravnopravnog partnera?
naravno okrenuti leđa i dati petama vjetra. primjeri koje si navela su integralne razlike među vama i simboliziraju potpunu nekompatibilnost karaktera (iskreno vidim i zašto ), osim ove prve da je DJ , što je prije svega odraz tvoje nesigurnosti.
Ako ti ga se drži za sex, drži ga za sex, ostalo nema smisla.
Apophis is offline  
Old 29.08.2009., 15:02   #10
e pa nemoj suditi pa neces niti imati predrasude
__________________
“Samo glupan ne vidi da sve ima svoju drugu stranu” - Bloch
I do not regret anything...I did all the right moves...Sorry if they are not the ones YOU want because I dont care
mrga17 is offline  
Old 29.08.2009., 15:03   #11
Quote:
monika_wxw kaže: Pogledaj post
Problemi su sljedeči!

Dečko, sladak, drag, pametan,,,,upoznali se izašli par puta van.Prešutio mi je bitne činjenice.

1.DJ je po klubovima i to mi ne smeta osim što zna se koliko su to ljudi izloženi što ženama, što opijatima, što mnogočemu...

2.HDZ-ovac je.Politički je nastrojen, nedokazan, tvrdoglav, zastupa neke stupidne teze o porijeklu vrsta unazad 20 godina kad je imao 7 i stalno se vrača ratnim traumama

3.strastveni je obožavatelj Thompsona i ide na sve njegove koncerte a ja ga ne mogu smislit!

4.Bad Blue Boys je!
  • Pitanje je, biti s takvim nekim tko ti očigledno nije kompatibilan nigdje osim u krevetu i pokušati prihvatiti ili okrenuti leđa i dati petama vijetra!

    Koliko ste vi bili spremni prihvatiti različitosti i naučili se nositi s njima i koje su to sve bile i dali bi danas to opet napravili ili bi ostali dosljedni sebi i tražili isto tako ravnopravnog partnera?
Da mi kaže da je simpatizer HDZ-a istog trenutka bi se ustao i otišao.
S takvima nema razgovora,eventualno batine ili metak.
cimmerian is offline  
Old 29.08.2009., 15:03   #12
Quote:
Matt kaže: Pogledaj post
Evo ti ga na. Ista priča kao sa mojom bivšom ''prijateljicom''.
- desničar sam
- BBB
- volim Thompsona
- katolik sam

Ova je bila skoro pa ekstremni ljevičar ako ne i komunist i nikako joj dokazati kako je meni svejedno njeno opredjeljenje. Da stvar bude gora, ja sam dobio nogu taman kada sam htio prekinuti ja, jer me smetalo to stigmatiziranje.
Stravično.
Bože što ljudi gube vrijeme na gluposti
Ali da toga itekako ima ... na žalost.
...
Apropo posta od Kroničnog .... i mene smetaju nardodnjaci do bola! Ali ne vjerujem da bi mogla sa takvom osobom završiti jer se ne krećemo u istim krugovima ali opet nikad ne znaš! U nekim granicama normale valjda možeš trpiti.
Mada ja nekako uvijek mislim da se dvoje ljudi nađu. I na kraju otkriju nakon upoznavanja mnoge zajedničke stvari tipa muzika ... , film, planinarenje, znanost, fotografija ...
Ali to je valjda zato jer se ja zaljubljujem u osobnost muškarca.
Ne znam, ja bi da sam na mjestu autorice dala šansu muškarcu. Pa vidjeti će ako baš ne ide čemu forsirati.
Pih pored guzica, sisa, dobre kite, bankovnog računa i Tompson je uvijet za romantiku!
Princess Leia is offline  
Old 29.08.2009., 15:03   #13
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
Ako želiš emotivnu vezu - odjebi ga jer nemate ništa zajedničko
ako želiš seks - probaj pa prosudi jel se isplati
Ne mogu se sexat s nekim tko ima tako različite stavove da mi cijelo vrijeme iznad glave stoji upitnik, što je sljedeče jer i ovo je previše!
Između nas je nastao prevelik ponor da bi i ljubavnici mogli biti.Bolje da mi je odmah prvu večer rekao tako da veze ne bi ni bilo!
monika_wxw is offline  
Old 29.08.2009., 15:03   #14
Quote:
monika_wxw kaže: Pogledaj post
Problemi su sljedeči!

Dečko, sladak, drag, pametan,,,,upoznali se izašli par puta van.Prešutio mi je bitne činjenice.

1.DJ je po klubovima i to mi ne smeta osim što zna se koliko su to ljudi izloženi što ženama, što opijatima, što mnogočemu...

2.HDZ-ovac je.Politički je nastrojen, nedokazan, tvrdoglav, zastupa neke stupidne teze o porijeklu vrsta unazad 20 godina kad je imao 7 i stalno se vrača ratnim traumama

3.strastveni je obožavatelj Thompsona i ide na sve njegove koncerte a ja ga ne mogu smislit!

4.Bad Blue Boys je!
  • Pitanje je, biti s takvim nekim tko ti očigledno nije kompatibilan nigdje osim u krevetu i pokušati prihvatiti ili okrenuti leđa i dati petama vijetra!

    Koliko ste vi bili spremni prihvatiti različitosti i naučili se nositi s njima i koje su to sve bile i dali bi danas to opet napravili ili bi ostali dosljedni sebi i tražili isto tako ravnopravnog partnera?
Baš sam u ovoj tvojoj priči prepoznala svoju prošlu vezu

Ne znam, vjerojatno ovisi o tome što je tebi osobno važno.... iz moje perspektive, takva veza ne funkcionira

Moj bivši bio je stvarno super, dobar, pametan, nježan, međutim između nas je bila prevelika razlika u stavovima, svjetonazoru, životnim pogledima...i koliko god sam htjela da ta veza uspije nismo se mogli povezati dublje od te neke manje više površne razine..
green bubble is offline  
Old 29.08.2009., 15:03   #15
Ja sam isto alergična na Thompsona i HDZ!
Ne znam, nikad nisam bila u takvoj situaciji, ali mislim da bi to uvijek nekako isplivalo na površinu i došlo bi do nesuglasica..
Sve bi to još i nekako išlo, ali svatko koga sam upoznala, a brije na gore navedeno je neki ekstrem i spominje to na svakom koraku..
Super je imati svoj stav i svoja uvjerenja, svaka kvalitetna i izgrađena osoba ga ima, ali isto tako uvažava i poštuje tuđe stavove i uvjerenja..Svi "Thompsonovci" koje sam upoznala su čista suprotnost tome pa se više ni ne trudim s njima..
june06 is offline  
Old 29.08.2009., 15:04   #16
Quote:
cimmerian kaže: Pogledaj post
Da mi kaže da je simpatizer HDZ-a istog trenutka bi se ustao i otišao.
S takvima nema razgovora,eventualno batine ili metak.
ovo je npr stav kojeg se ja klonim...
__________________
がんばれ
Kronični Vlado is offline  
Old 29.08.2009., 15:05   #17
Quote:
monika_wxw kaže: Pogledaj post
Ma bitno da ste prekinuli.Nije sad redosljed bitan.Bitno je da se iz toga ništa još gore nije rodilo.A moglo se!
Pa da. Uz vrlo opasnog desničara, svašta je moglo bit.

Glupo mi je uopće raspravljati o ljudima koji čak i politiku uvlače u vezu.
Matt is offline  
Old 29.08.2009., 15:05   #18
e pa politika je stvar odabira,, mozes biti orijentiran desno ( budale ) haha, a da opet to ne istices toliko, ali sa curom koja je extremni desnicar ne bih bio pa ni da je najbolja na svijetu
__________________
“Samo glupan ne vidi da sve ima svoju drugu stranu” - Bloch
I do not regret anything...I did all the right moves...Sorry if they are not the ones YOU want because I dont care
mrga17 is offline  
Old 29.08.2009., 15:06   #19
Quote:
princesslea kaže: Pogledaj post
Bože što ljudi gube vrijeme na gluposti
Ali da toga itekako ima ... na žalost.
...
Apropo posta od Kroničnog .... i mene smetaju nardodnjaci do bola! Ali ne vjerujem da bi mogla sa takvom osobom završiti jer se ne krećemo u istim krugovima ali opet nikad ne znaš! U nekim granicama normale valjda možeš trpiti.
Mada ja nekako uvijek mislim da se dvoje ljudi nađu. I na kraju otkriju nakon upoznavanja mnoge zajedničke stvari tipa muzika ... , film, planinarenje, znanost, fotografija ...
Ali to je valjda zato jer se ja zaljubljujem u osobnost muškarca.
Ne znam, ja bi da sam na mjestu autorice dala šansu muškarcu. Pa vidjeti će ako baš ne ide čemu forsirati.
Pih pored guzica, sisa, dobre kite, bankovnog računa i Tompson je uvijet za romantiku!

Nit sam očajnica nit sam sponzoruša da bi pristajala na bilo što zbog godina.
Mi smo se sreli u kvartu, slučajno, dok sam navečer šetala psa.Spontana spika i tako to...jedna kava,dve,tri, sex1,2,3,vikend na moru...i onda Hop!Ko grom iz vedra neba počele informacije curiti van.Sad čete mi reči, tko ti kriv što nisi odmah pitala.A ko je kriv što on nije htio odmah sve reči!
monika_wxw is offline  
Old 29.08.2009., 15:07   #20
Quote:
Matt kaže: Pogledaj post
Pa da. Uz vrlo opasnog desničara, svašta je moglo bit.

Glupo mi je uopće raspravljati o ljudima koji čak i politiku uvlače u vezu.
Da,ubio bi ju u pojam svojom glupošću.
cimmerian is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger