Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2010., 16:33   #61
Ma frajer će te dobit na foru...da ćeš ga ludo izjebat..kao nisam nikad, ne želim prije braka...al ti si drugačija, posebna...osjećam nešto više pa ću tebi dat da me pojebeš
dobra fora ako prođe...
50ME1 is offline  
Old 22.04.2010., 19:16   #62

Frajer koji se ne želi prasnuti je peder, LJES-konzilij je već mnogo puta vijećao na tu temu i uvijek dolazio do istog zaključka. Molim produžite prema najbližem izlazu.

Svakom njegovo. Ako mu te se ne ševi, ne možeš to forsirati. Samo, neki svećenici krše svoje životno obećanje prema Crkvi i poševe se, a ovaj ne želi radi tebe prijeći preko samonametnutih okova. Ja bih se uvrijedio.
__________________
This forum requires that you wait 30 seconds between searches. Please try again in 34 seconds.
TrashHarvester is offline  
Old 22.04.2010., 19:20   #63
Quote:
omega22 kaže: Pogledaj post
nisam znala da ima i muških koji prakticiraju tu teoriju "ništa prije braka" i takvima svaka čast.. i iskreno, ima mi nečeg privlačnog u tome ako oboje čekate prvu bračnu noć, ali ako se samo on čuva, onda mi to nema smisla..
ima privlačnog šipak... po meni, time se previše rizikuje, npr. da ne odgovaraju jedno drugom u krevetu. a da ne govorimo o tome d ate spike mogu biti samo način da muškarac prikrije svoju sexualnu nesposobnost.
MadamY is offline  
Old 22.04.2010., 19:27   #64
Quote:
MadamY kaže: Pogledaj post
ima privlačnog šipak... po meni, time se previše rizikuje, npr. da ne odgovaraju jedno drugom u krevetu. a da ne govorimo o tome d ate spike mogu biti samo način da muškarac prikrije svoju sexualnu nesposobnost.
Žene isto, ne?
__________________
This forum requires that you wait 30 seconds between searches. Please try again in 34 seconds.
TrashHarvester is offline  
Old 22.04.2010., 20:14   #65
Vrlo jednostvano. Ako želiš biti s njim i možeš izdržati bez seksa, sretno vam bilo. Ako ne možeš, ostavi ga. Nema šanse da bih bila s nekim tko ima takve stavove.
Su.incotenible. is offline  
Old 22.04.2010., 20:19   #66
Ja iskreno, ali stvarno, ono.. najozbiljnije mislim da takvi ljudi imaju teških psihičkih problema.
Nije mi namjera nikog uvrijediti, ali smatram da je potiskivanje prirodnih nagona na uštrb vjere ili kojekakvih ostalih uvjerenja, vrlo štetno.
Jbg.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 22.04.2010., 22:06   #67
Draga argyle, želim ti opisat svoj slučaj, koji je doduše obratan od tvog, ali sa sličnim detaljima:

Imala sam dečka koji je odgojen u strogo vjerskom duhu i roditelji i sestra su mu bili aktivni članovi svoje vjerske zajednice, dok on nije (bar je tako tvrdio). Uvjeravao me da nije vjernik jer je to bio i još uvijek je jedan od osnovnih kriterija koje imam kod izbora partnera.

I tako, seksali se mi, dapače, s njim sam izgubila nevinost. Nažalost, taj je seks bio takva katastrofa da su mi trebale godine da se izvučem iz tog kala. Sad kad sam starija i iskusnija, znam i zašto je bio takav - zbog toga što ga je mučila savjest i što se to kosilo s njegovim odgojem, koji je ipak bio negdje usađen duboko u njega. Bilo ga je stid i zapravo nije želio to.

Ovime zapravo želim reć da čak i ako se poseksate i sve bude OK, mogla bi se suočiti s njegovim lošim raspoloženjem, a možda čak i mržnjom prema tebi koja si ga izazvala i natjerala na grijeh.

Iskreno, mislim da se u takvu vezu ne isplati ulaziti.
Val Denton is offline  
Old 22.04.2010., 22:14   #68
Quote:
Gusjenica_ kaže: Pogledaj post
A jesi se jadan načekao! Stvarno, tebi je teško svući bokserice!
Da, baš...

Šala, šala, ništa zlonamjerno doktore.

Quote:
Dr.sc. forumas kaže: Pogledaj post
...nego meni je nepojmljivo da netko može godinama živjeti sa recimo curom koja mu je privlačna, draga, pažljiva, stalo mu je do nje i voli ju i da se nikad ne poseksaju.

Općenito te priče o apstinenciji prije braka, mislim čemu to?

Kad partneri osjete da su spremni na to i kada to žele, zašto ne bi raditi tako nešto predivno kao što je vođenje ljubavi.

Ja ne kužim zašto vjera uopće propagira takve stvari, kao da je vođenje ljubavi nekakav grijeh i sl...
E, da budem malo đavolji, pardon, kršćanski odvjetnik. Odakle ti da to mora trajati godinama. Traje toliko dugo dok obje osobe u toj vezi ne budu spremne prihvatiti sakrament braka. Brak je u kršćanstvu zavjet, koji se daje Bogu, ne svećeniku, Crkvi ili bilo kojoj drugoj ustanovi. Svećenik je tu samo posrednik između Boga i onih koji se zavjetuju. Brak je dakle zavjet, a ne forma, potpis na neki papir i slično, i kada se je netko spreman zavjetovati i hoće li to biti za tjedan, mjesec ili godinu dana, to je njegova osobna stvar.

I upravo je o tome riječ - kada su partneri spremni dati zavjet jedno drugomu, onda su spremni činiti i tako nešto predivno kao što je vođenje ljubavi. Dok god to nisu spremni trebali bi se suzdržavati. Odnos prema spolnosti se u kršćanstvu tijekom povijesti mijenjao, ali recimo da je sada ovakav i seks više nije grijeh. Ako je u braku. Drugim riječima ako je s osobom kojoj smo dali zavjet sa svime što taj zavjet podrazumijeva.


Quote:
argyle kaže: Pogledaj post
Yep, prakticira oralni i slične radnje
Quote:
Cenarius kaže: Pogledaj post
Netko tko ne "prakticira seks" ali ga zapravo prakticira jer mu nije bed oralni, me podsjeća na one puritance koji su se seksali tako da su probušili rupu u plahti, kao nema "tjelesnog dodira" onda.
Da, to je pomalo smiješno. A analni?

Quote:
Cenarius kaže: Pogledaj post
Meni je to osobno jako glupo. Ući u brak a nisi vidio tu osobu golu, što ako ispadne da ste seksualno totalno nekompatibilni? Onda slijedi razvod za koju godinu, ili gore.

Seks nije samo seks, seks je dizanje intime, a sa time i povezanosti, na razinu koju se ne može postići drugim načinom. A mislim da ući u brak sa osobom s kojom nisi tako prisno povezan i nije baš najpametnije.
A tko kaže da osobu ne smiješ vidjeti golu? I upravo jest riječ o podizanju intime i povezanosti. Da ne bi bilo zabune, ja sam ateist, ali nešto je i stvar opće kulture.

Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ja iskreno, ali stvarno, ono.. najozbiljnije mislim da takvi ljudi imaju teških psihičkih problema.
Nije mi namjera nikog uvrijediti, ali smatram da je potiskivanje prirodnih nagona na uštrb vjere ili kojekakvih ostalih uvjerenja, vrlo štetno.
Jbg.
Violently, Violently, a ti nikada ne potiskuješ prirodne nagone? Ah! Gdje nestade tolerancija u liberalnoj kulturi? Svećenici moraju cijeli život potiskivati nagone (ali celibat je druga priča), ali ovdje je riječ o nečem sasvim drugom. Nema seksa dok se ne da zavjet. I tu je riječ o osobnoj odluci dviju osoba. Kada će to i nakon koliko vremena one odlučiti ovisi samo o njima.

Zadnje uređivanje Kurtzius Kuro : 22.04.2010. at 22:20.
Kurtzius Kuro is offline  
Old 23.04.2010., 14:58   #69
Pa ne možemo se samo prepuštati nagonima kao da smo životinje. Znači šta, u braku si ili u vezi, ševi ti se al nema sad tvog partnera tu, pa zašto bi potisnula svoj nagon samo zato jer je on odsutan? Poševit ćeš nekog drugog?

Mogu dat još banalnije primjere al mislim da je bitna stavka kontroliranje nagona koja nas razlikuje od životinja. To i savjest.

Uostalom ne možemo svi isto razmišljat i ko kaže da je ono šta mi mislimo da je u redu stvarno u redu? Nama je al nekom drugom nije.

Zadnje uređivanje annie25 : 23.04.2010. at 15:03.
annie25 is offline  
Old 23.04.2010., 15:06   #70
Quote:
argyle kaže: Pogledaj post
Nedavno sam upoznala jednog dečka s kojim postoji velika šansa da bude nešto više od casual vezice. Ima sve elemente da postane nešto puno više, osim jednog - seks. On živi po principu no sex before marriage. Meni takvo što nikad nije niti palo na pamet, seks mi nikada nije bio neki big deal da mi predstavlja nešto više osim zadovoljenja potreba, pa sada ne znam da li se uopće isplati ulaziti u takvu vezu?
Ma i najskuplji auto ide na probnu vožnju...
Morao bi dečko dokazati da nije impotentan ili prirodno uskraćen ili da ne štrca nakon dvije sekunde... e onda ćemo eventualno o braku...
__________________
Sjedni, pet!
suicidal blonde is offline  
Old 23.04.2010., 15:12   #71
Quote:
argyle kaže: Pogledaj post
Nedavno sam upoznala jednog dečka s kojim postoji velika šansa da bude nešto više od casual vezice. Ima sve elemente da postane nešto puno više, osim jednog - seks. On živi po principu no sex before marriage. Meni takvo što nikad nije niti palo na pamet, seks mi nikada nije bio neki big deal da mi predstavlja nešto više osim zadovoljenja potreba, pa sada ne znam da li se uopće isplati ulaziti u takvu vezu?
Da probam povući paralelu, pa da dobijem ban na nekih par svjetlosnih godina???

Rađe neću, odgovorit ću normalno!
Normalo da se isplati! Imat ćeš vjernog muža, a ne nekoga koji stavi svakoj što ju vidi na cesti! Ja ne vjerujem kakve vam se prilike pružaju u životu, a vi ih propuštate! Ja bih bio presretan da mogu naći takvu curu!
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Old 23.04.2010., 15:13   #72
Ne da mi se sve čitati, ali evo da ti objasnim kako to funkcionira u praksi.

Zaruči se s njim i onda ga jebi koliko god hoćeš. Stvar ti je u tome da se smijete ševit ako ste zaručeni, jer čin zaruka pokazuje kako imate ozbiljnu namjeru stupanja u brak, ali evo trenutno to ne možete zbog "tehničkih razloga". Lažeš popa u biti, kužiš. Kao čekate da se skupi para za svadbu itd… I za te zaruke ne mora nitko znati osim popa kojem on ide

I eto, riješen problem, ti probala valja li on išta, on ispoštovao svoja pravila, a ako skužite da vam to ipak nije to, razvrgnete zaruke i vuk sit, ovce na broju

Treba samo poznavat sistem
morote is offline  
Old 23.04.2010., 15:18   #73
Quote:
morote kaže: Pogledaj post
Ne da mi se sve čitati, ali evo da ti objasnim kako to funkcionira u praksi.

Zaruči se s njim i onda ga jebi koliko god hoćeš. Stvar ti je u tome da se smijete ševit ako ste zaručeni, jer čin zaruka pokazuje kako imate ozbiljnu namjeru stupanja u brak, ali evo trenutno to ne možete zbog "tehničkih razloga". Lažeš popa u biti, kužiš. Kao čekate da se skupi para za svadbu itd… I za te zaruke ne mora nitko znati osim popa kojem on ide

I eto, riješen problem, ti probala valja li on išta, on ispoštovao svoja pravila, a ako skužite da vam to ipak nije to, razvrgnete zaruke i vuk sit, ovce na broju

Treba samo poznavat sistem
mudro
annie25 is offline  
Old 23.04.2010., 15:20   #74
Quote:
Kurtzius Kuro kaže: Pogledaj post
Da, baš...
E, da budem malo đavolji, pardon, kršćanski odvjetnik. Odakle ti da to mora trajati godinama. Traje toliko dugo dok obje osobe u toj vezi ne budu spremne prihvatiti sakrament braka. Brak je u kršćanstvu zavjet, koji se daje Bogu, ne svećeniku, Crkvi ili bilo kojoj drugoj ustanovi. Svećenik je tu samo posrednik između Boga i onih koji se zavjetuju. Brak je dakle zavjet, a ne forma, potpis na neki papir i slično, i kada se je netko spreman zavjetovati i hoće li to biti za tjedan, mjesec ili godinu dana, to je njegova osobna stvar.

I upravo je o tome riječ - kada su partneri spremni dati zavjet jedno drugomu, onda su spremni činiti i tako nešto predivno kao što je vođenje ljubavi. Dok god to nisu spremni trebali bi se suzdržavati. Odnos prema spolnosti se u kršćanstvu tijekom povijesti mijenjao, ali recimo da je sada ovakav i seks više nije grijeh. Ako je u braku. Drugim riječima ako je s osobom kojoj smo dali zavjet sa svime što taj zavjet podrazumijeva.

Ako sam te dobro razumjela, smatras da ako u nekoj osobi vidimo, da upotrijebim klise "ONU/ONOG PRAVU/PRAVOG, onda je sex prije braka ok, jer se mi vidimo u braku sa tom osobom, mada tog trenutka nismo potpisali taj papir?
To je ok stajaliste i ja ga prakticiram, jer u svom dosadsnjem zivotu sam stupala u intimne odnose, samo sa onim muskarcima za koje ne bi zalila da se s njima danas-sutra nadjem u braku. Neko ce reci da je to licemjerno, ali ako mi neko ne odgovara na ovaj ili onaj nacin, zasto da se upustam u sex sa njim. To nema veze sa odgojem, nego cisto sa mojim rezonovanjem i stavovima.
Isto tako mi je licemjerno "cuvati nevinost", a prakticirati i oralni i analni sex? Na taj nacin se laze sam sebe, partner... Kao sto neko zgodno uporedi sa hamburgerom za vrijeme posta. Ne jedes meso, ali jedes sve okolo.
I sta je sa parovima koji iz ovog ili onog razloga nisu u mogucnosti da se sad vjencaju, a vole se, zele biti zajedno? Trebaju ostariti u celibatu da bi pred svestenikom bili cisti...??? Nije u redu spavati sa pola grada, ali probati ono sto planiras konzumirati do kraja zivota je i vise nego pozeljno...
Stavise, odoh odmah na konzumaciju
dorothea is offline  
Old 23.04.2010., 15:28   #75
Quote:
annie25 kaže: Pogledaj post
Pa ne možemo se samo prepuštati nagonima kao da smo životinje. Znači šta, u braku si ili u vezi, ševi ti se al nema sad tvog partnera tu, pa zašto bi potisnula svoj nagon samo zato jer je on odsutan? Poševit ćeš nekog drugog?

Mogu dat još banalnije primjere al mislim da je bitna stavka kontroliranje nagona koja nas razlikuje od životinja. To i savjest.

Uostalom ne možemo svi isto razmišljat i ko kaže da je ono šta mi mislimo da je u redu stvarno u redu? Nama je al nekom drugom nije.
Uh, e ovo je strasan argument..
Da,mozemo se prepustati nagonima,iskreno zivotinje su mnogo iskrenije i normalnije od nas ljudi,navedi mi razlog zasto mislis suprotno..
Da,nagoni... imam nagon da se sevim sa mm po citav dan,zato sto me njegov pimpek pali, ne pimpek uopste vec njegov... sta je tu lose?? I necu potisnuti nagon,samozadovoljavacu se dok se ne vidimo... i moja savjest je sasvim u redu ... Znas li sta je bezuslovna ljubav?
__________________
sound...vocal...
tulipancica is offline  
Old 23.04.2010., 15:34   #76
Quote:
tulipancica kaže: Pogledaj post
Uh, e ovo je strasan argument..
Da,mozemo se prepustati nagonima,iskreno zivotinje su mnogo iskrenije i normalnije od nas ljudi
Životinje isto tako žive u daleko jednostavnijem sustavu tako da tu govorimo o kruškama i jabukama. Stvar se jednostavno ne može uspoređivati i svatko tko to čini, oprosti na izrazu, ali nema pojma o čemu govori.

Quote:
tulipancica kaže: Pogledaj post
Znas li sta je bezuslovna ljubav?
To ne postoji. Sve ti je uvjetovano.
morote is offline  
Old 23.04.2010., 15:44   #77
Izvini ali znam o cemu govorim ... Prvo odgovaram na uporedbu autorice koja je totalno smijesna,samo se nadovezujem .. A drugo,bezuvjetna ljubav postoji itekako,samo treba ostaviti postrani intres,sebicluk,posesivnost, ljubomoru i ostale gluposti... Zao mi je sto tako mislis... Sta mislis kako majke vole svoje djecu,uvjetno? Nije samo majcinski instinkt takav...
Neki ljudi treba da sjednu sami sa sobom,stave prst na celo pa da se zapitaju sta im je receno da je lose i sta je u stvari njihova priroda sama po sebi..
ali ajde da ne ulazimo u neke druge vode...
__________________
sound...vocal...
tulipancica is offline  
Old 23.04.2010., 15:55   #78
Quote:
tulipancica kaže: Pogledaj post
A drugo,bezuvjetna ljubav postoji itekako,samo treba ostaviti postrani intres,sebicluk,posesivnost, ljubomoru i ostale gluposti...
Ne možeš uspoređivati majčinsku ljubavi i partnersku. Osim ako ne želiš reći kako ti svog muža voliš kao sina?

Postavi si ovo pitanje, zašto voliš svoga muža, pa kada napraviš spisak vidjet ćeš da ga voliš baš zbog toga što on tebi daje, te kako se uz njega osjećaš. Kada toga više ne bi bilo, tvoja ljubav bi se ugasila nakon nekog vremena, stoga nije bezuvjetna već je itekako uvjetovana.

Osim ako nisi tip žene koja bi tolerirala recimo da te on tuče, da te propuca kroz nogu jer je imao loš dan. Da je konstantno fizički i psihički nasilan prema tebi jer je eto takav, a ti ga voliš i praštaš, jer voliš bezuvjetno. Voliš ga unatoč njemu, bez obzira na sve!

Bezuvjetno je iznimno jak izraz i ne treba ga se koristiti olako kao što ti sada činiš.

Quote:
tulipancica kaže: Pogledaj post
Neki ljudi treba da sjednu sami sa sobom,stave prst na celo pa da se zapitaju.
Eto poslušaj svoj savjet, pa kada dobro promućkaš glavom možda skužiš kako se ne treba olako razbacivati pojmovima koje iskreno ne razumiješ previše.

Zadnje uređivanje morote : 23.04.2010. at 16:01. Reason: Par greškica :)
morote is offline  
Old 23.04.2010., 16:08   #79
Znaci bezuvjetna ljubav ipak postoji??? Ne zelim da uporedjujem majcinsku i partnersku ljubav , ali ipak pricamo o ljubavi...
To kako ti gledas odnos muz - zena je cisti intres i kalkulacija ... od njega dobijam ono sto mi on sam pruza a ne ono sto ja trazim ... isto vazi i za njega... E sad to sto smo se nasli takvi kakvi smo je zlocin jel?

Ja sam tip zene koja veoma jasno ima izgradjene stavove i principe i ne moze me niko u zivotu maltretirat ... To sto ti sad ides u nekakav extrem je druga stvar... ja to ne volim ,ali eto ima zena koje i siledzije vole zamisli...

Ajd razuvjeri me pa da stavim prst na celo ...
__________________
sound...vocal...
tulipancica is offline  
Old 23.04.2010., 16:14   #80
Quote:
Kurtzius Kuro kaže: Pogledaj post

Violently, Violently, a ti nikada ne potiskuješ prirodne nagone? Ah! Gdje nestade tolerancija u liberalnoj kulturi? Svećenici moraju cijeli život potiskivati nagone (ali celibat je druga priča), ali ovdje je riječ o nečem sasvim drugom. Nema seksa dok se ne da zavjet. I tu je riječ o osobnoj odluci dviju osoba. Kada će to i nakon koliko vremena one odlučiti ovisi samo o njima.
Potiskujem, da.
Neću npr. prdnuti na cesti, podrignuti u lice šefici iako mi često dođe, i tako to.


Ne znam.. jesi na to mislio?

A poševit ću se s osobom koju volim.
Imagen that.

Što se tiče svećenika i inih koji potiskuju cijeli život nagone, pa da, upravo sam na to mislila, meni to nije normalno. Smatram da to nije normalno stanje za čovjeka. E sad, zašto se netko na to odluči, to je ono što sam rekla u svom postu ranije.
Može se netko s tim složiti, ne mora, ali to je moje mišljenje i nikakve prodike o žrtvi i Isusu mi neće promijeniti mišljenje, pače, zacemetrirat će ga još više.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger