Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2008., 18:55   #1
Nacisti, galaktički savez, leteći tanjuri i oružje

Quote:
Alan_SP kaže: Pogledaj post
Netko opljackao sobu Paris Hilton i ja to ne znam? Stvarno sam izvan svih bitnih stvari...

No, malo off topic, ali jedna svemirska teorija zavjere kaze da kad su ovi s Apollo 11 isli u svemir, to je bio zadnji (povijesna cinjenica, to nije dio zavjere) live prijenos leta u svemir. Svi ostali su isli s kontroliranim pomakom.

Desile su se tada dvije interesantne stvari. Prvo, netko je uletio u prijenos jos dok su bili na putu prema Mjesecu i rekao izvjesne rijeci, koje se jos uvijek ne znaju sto su tocno znacile. Jedna varijanta kaze da je poruka glasila da jos nismo spremni za put prema zvijezdama. I ta poruka se cula svugdje. Sluzbeno objasnjenje je da je zemaljskog porijekla, naravno.

A druga stvar je bila ta da kad su sletjeli u krater i nakon odmora (da, u planu misije su prvo malo "prilegli", pa tek onda isli na EVA, tj. mali korak za njih, a velik za TV prijenos) izisli iz LEMa, vidjeli su (navodno, tako se prica i to se culo na zapisu uzivo, koji je bio zadnji uzivo) vanzemaljce kako ih promatraju iz dvije letjelice na rubu kratera. Malo su bili potreseni, prijenos je bio prekinut, MC im je objasnila da se smire i prave da je sve ok, pa su oni nastavili po planu i programu. Zapise o detaljima se bez problema nadu na netu...

I sad, prica o tome zasto nema vise ljudi u svemiru (van zemljine orbite) je ta da su im vanzemaljci rekli da je Mjesec njihov i da ne dolazimo jos neko vrijeme. Te su zadnje 2 misije Apolla zaboravljene (trebalo je biti 20), a jedna nije isla na sami Mjesec (18 je bila zadnja, nije bilo slijetanja).

I jos je interesantan detalj da su misije na Mars vise licile na parodiju nego na strucan i ozbiljan pokusaj slijetanja na Mars. Radi se o tome da je odvise letjelica stradalo pri slijetanju, ili neke i pri samom priblizavanju Marsu, da bi to bilo normalno za ikakvu tehnologiju. A objasnjenja su tragicno glupa. Recimo, jedno objasnjenje je reklo kako je vise timova radilo SW. I jedan tim je koristio metricki sistem, a drugi tim imperijalni. I sto sad? Pa jedan je programirao senzore, a drugi pogon. Sto je naravno dovelo da je letjelica malo prebrzo zaorala Mars. Zar to nije glupo? Zar se NASA ne moze dogovoriti u kom sistemu rade projekt? Ili bar da treci tim napravi SW za prebacivanje podataka.

I opcenito govoreci, ljudske letjelice na Marsu su stvarno pravo cudu. A da ne pricam o nekim NASAinim PR izjavama povodom nekih materijala snimljenih na Marsu.
a što je sa nacistima sa čijim letećim tanjurima bez problema dođeš do mjeseca i nazad
i to još prije raketne tehnologije? čemu uvoditi 3., vanzemaljski faktor gdje nije potrebno? Zbog dosijea X i američke propagande? u letećim tanjurima nisu nacional-socijalisti nego mali zeleni i mali sivi?
ljudi su spremniji u to vjerovati? što je slijedeće na programu? reklame? Trumanov show?
židov Mulder (po tati) traži Naciste koji su mu oteli sestru da na njoj rade experimente?
ne. on traži male zelene.
kolko se zna, neil armstrong je rekao: "oni su ovdje.." meni ovo ne zvuči na vanzemaljce.
dakle, da dodam, hladni rat se nije vodio nego zbog nacističke tehnologije koja ne vozi na kerozin i preteča je raketne tehnologije koja ga troši puno.

Zadnje uređivanje Gurdjieff : 31.12.2008. at 19:03.
Gurdjieff is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2009., 02:01   #2
Quote:
Gurdjieff kaže: Pogledaj post
a što je sa nacistima sa čijim letećim tanjurima bez problema dođeš do mjeseca i nazad
i to još prije raketne tehnologije? čemu uvoditi 3., vanzemaljski faktor gdje nije potrebno? Zbog dosijea X i američke propagande? u letećim tanjurima nisu nacional-socijalisti nego mali zeleni i mali sivi?
ljudi su spremniji u to vjerovati? što je slijedeće na programu? reklame? Trumanov show?
židov Mulder (po tati) traži Naciste koji su mu oteli sestru da na njoj rade experimente?
ne. on traži male zelene.
kolko se zna, neil armstrong je rekao: "oni su ovdje.." meni ovo ne zvuči na vanzemaljce.
dakle, da dodam, hladni rat se nije vodio nego zbog nacističke tehnologije koja ne vozi na kerozin i preteča je raketne tehnologije koja ga troši puno.
Raketna tehnologija je starija od vatrenog oružja. Rakete ne idu na kerozin.
Quote:
Gurdjieff kaže: Pogledaj post
viši od tebe, više nego ti u glavi i mozak.
Ma bravo. Samo gluposti pišeš.
__________________
Mr. Herbert Garrison: Stanley, gay people, well, gay people are evil. Evil right down to their cold black hearts, which pump not blood like yours and mine, but rather a thick, vomitous oil that oozes through their rotten veins and clots in their pea-sized brains which becomes the cause of their Nazi-esque patterns of violent behavior. Do you understand?
9ak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2009., 20:19   #3
Quote:
Alan_SP kaže: Pogledaj post
Netko opljackao sobu Paris Hilton i ja to ne znam? Stvarno sam izvan svih bitnih stvari...
Jesi. I to nije uopće mana. Paris Hilton treba dobro natuć po goloj.

Quote:
Desile su se tada dvije interesantne stvari. Prvo, netko je uletio u prijenos jos dok su bili na putu prema Mjesecu i rekao izvjesne rijeci, koje se jos uvijek ne znaju sto su tocno znacile. Jedna varijanta kaze da je poruka glasila da jos nismo spremni za put prema zvijezdama. I ta poruka se cula svugdje. Sluzbeno objasnjenje je da je zemaljskog porijekla, naravno.
Da, poznato je.

LAMA RABI ALARDI DINI ENDAVUR ESA KUNIS ALIM.

Profesor likovnog, Franjo Friedl napisao je knjigu o tome (Lama rabi). Navodno je uspio proniknuti u jezik Gina, kako ih on naziva, iako ja nisam u to uvjeren.
Prema njemu to znači "Kuda ideš čovječe, zvijezde su za čiste".
Na ovom forumu netko je komentirao da je to čista "slavenska" propaganda uslijed ljutnje što su ameri prvi stigli na Mjesec, pa su inscenirali tu radio emisiju negdje sa Zemlje ili nekog satelita, i poslali zapravo rugalicu koja se dobije premetanjem: Mala riba radila... Navodno tu poruku nigdje nitko nije registrirao nego je Jugoslavenska služba bezbednosti to lansirala u medije pa i u Kviskoteku gdje je Friedl to prvi lansirao, te u srpske new age časopise poput BIGZ-ovih Tajni te bosanske Arke.
Ni u to ne vjerujem.
Tim više što postoji i takozvana srebrna ploča koju je navodno dobio od neznanca švicarski astronom dr. Mark Bauer. I nju je dohvatio Friedl, a jednako tako su i Tajne i Arka pokušavale odgonetnuti što znači crtež nacrtan na toj čudesnoj ploči.

Problem: ni LAMA RABI ni srebrna ploča NIGDJE se više ne spominju, nigdje na internetu. Jedino se spominju ako su na hrvatskom i srpskom jeziku i ako su citati sa foruma i bloga. Zašto? Probajte googlati.

Inače, analogno LAMA RABI postoji još jedna:
LASON KE NIPUNE ANI THIS DI AMIŠE TI VIŠE TARVINE (pišem iz sjećanja a k tome i iz teksta u Tajnama koji je pisan po Vuku).
Navodno je LASON svemirsko biće koje se uvijek ukazuje kao žena, bilo da je djevica Marija, bilo da je Gospa iz Međugorja i tako dalje. Ni ovo se ne može naći na internetu. Prijevod je bio nešto kao: LASON SE TEBI UKAZUJE RADI UPOZORENJA NA OPASNOST. Naime to se događalo neposredno prije nego što je počeo rat u Jugoslaviji.

Quote:
A druga stvar je bila ta da kad su sletjeli u krater i nakon odmora (da, u planu misije su prvo malo "prilegli", pa tek onda isli na EVA, tj. mali korak za njih, a velik za TV prijenos) izisli iz LEMa, vidjeli su (navodno, tako se prica i to se culo na zapisu uzivo, koji je bio zadnji uzivo) vanzemaljce kako ih promatraju iz dvije letjelice na rubu kratera. Malo su bili potreseni, prijenos je bio prekinut, MC im je objasnila da se smire i prave da je sve ok, pa su oni nastavili po planu i programu. Zapise o detaljima se bez problema nadu na netu...
I to je istina iako se nastoji prešutjeti.
DagDugpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2009., 20:31   #4
Quote:
9ak kaže: Pogledaj post
Raketna tehnologija je starija od vatrenog oružja. Rakete ne idu na kerozin.
Jest, ali mlazni pogon i moderna raketna tehnologija ipak je nova, iz 2. svj. rata i praktički je njemačka.
Nije kerozin, ali je hidrazin.

Quote:
Ma bravo. Samo gluposti pišeš.
Iako zna pisati gluposti, zadnjih mjeseci se popravio. O ovome zaista treba razmisliti. Mene samo zanima zašto onda "nacisti" djeluju i dalje u tajnosti a ne preuzmu svjetovnu vlast? Jer, ako su uspostavili kontakt sa AGARTHOM, gdje je uprava Zemlje, ako su doveli tibetance u njemačku (Gurdjieff će, nadam se napisati o tome više), i ako su pronašli stara znanja, te posjeduju superiorne letjelice bazirane na pastrvinim turbinama, zaista ih ništa ne sprečava da preuzmu vlast. Koliko vidimo, sada žare i pale Bushovi naftni i židovski lobiji. Zar ne? A nafta je upravo ono što se schaubergerovskom tehnologijom može skinuti sa dnevnog reda, i čitava struktura vlasti promijeniti u hipu. Treba samo objaviti finalnu vortex tehnologiju i predati nekoliko strojeva najvažnijim znanstvenim institucijama.
DagDugpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2009., 21:15   #5
evo vam vaši "vanzemaljci" na zemlji i na mjesecu:
http://www.zamandayolculuk.com/cetin...rilHaunebu.htm
http://www.vho.org/D/Geheim1/29g.htm
http://www.zamandayolculuk.com/cetin...ugscheiben.pdf
tko ne zna, nek izvoli. kad već volite piramide čiji su barem piramidion na veliku piramidu instalirali pravi vanzemaljci.
a kad smo već kod toga, tko želi novi BMW?

koje licemjerje je nakon 1943 prodavati stare BMW-e.
rusi su se prilikom upada u Berlin dočepali Haunebu II. i rat za tehnologiju počinje.
Gurdjieff is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2009., 22:09   #6
Quote:
Gurdjieff kaže: Pogledaj post
[COLOR="Purple"]evo vam vaši "vanzemaljci" na zemlji i na mjesecu:
http://www.zamandayolculuk.com/cetin...rilHaunebu.htm
http://www.vho.org/D/Geheim1/29g.htm
http://www.zamandayolculuk.com/cetin...ugscheiben.pdf
tko ne zna, nek izvoli. kad već volite piramide čiji su barem piramidion na veliku piramidu instalirali pravi vanzemaljci.
a kad smo već kod toga, tko želi novi BMW?

Haenebu III mi se najviše sviđa, a klugenstav je nekako najpotentniji. Baš pokušavam iz oblika proniknuti koji ima najveću snagu i uzgon. Definitivno onaj koji ima najveću donju površinu jer mora odbijati naelektriziranu plazmu koja nastaje nakon što fluid izađe iz mlaznice. Schievstook nema mlaznicu, i to mi je čudno, BMW ima primitivni oblik, kao i Vril IV, Kluegenstav ima divovsku mlaznicu ali zato mali bakreni deflektor plazme, Stauvanhaut ima veliku kabinu, veliku mlaznicu dobru površinu i dobar oblik. Budući da želimo pravu mašinu a ne mlazni motor, glasam za nešto manju mlaznicu ali zato veliki deflektor. Haenebu III. Schievstook ako ima skrivenu ili distribuirane mlaznice, je definitivno najnoviji. Gotovo čitav je deflektor. Ako je tako, onda bih se u njemu najradije vozio.
DagDugpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2009., 01:17   #7
Quote:
Gurdjieff kaže: Pogledaj post
a što je sa nacistima sa čijim letećim tanjurima bez problema dođeš do mjeseca i nazad
i to još prije raketne tehnologije? čemu uvoditi 3., vanzemaljski faktor gdje nije potrebno? Zbog dosijea X i američke propagande? u letećim tanjurima nisu nacional-socijalisti nego mali zeleni i mali sivi?

kolko se zna, neil armstrong je rekao: "oni su ovdje.." meni ovo ne zvuči na vanzemaljce.
dakle, da dodam, hladni rat se nije vodio nego zbog nacističke tehnologije koja ne vozi na kerozin i preteča je raketne tehnologije koja ga troši puno.
Sto se tice nacista, oni su izmislili rakete (Von Braun je bio njihovog tima, koji je bio na Penmude-u (fali u s prijeglasom)), a sto se tice letecih tanjura, sasvim slucajno sam naletio na emsiju o Nacistima i NLOima, pa sam vidio neke stvarno fascinantne snimke. Tipa, negdje u bivsoj Istocnoj Europi (mislim Ceska, ili Poljska, ne sjetim se sad) vidi se tip kako sece, a iza njega NLO. I onda on prica kako je on to bio istrazivao, radili pokuse i slicno (on to prica u novije vrijeme, poslije rata). Hitlera je jako mucilo to sto nam nafte (zato je i napao Rusiju, zbog nafte), pa je pokrenuo mnoge projekte koji bi trebali omoguciti pogon bez nafte.

Sad, da li vanzemaljci postoje, ne bih rekao da je to pitanje, svemir je odvise velik. A da li je Roswell vanzemaljski, ili pak ruski NLO, ne bih znao. U svakom slucaju, izgleda da su nacisti bili prilicno napredni (imali su malo vremena, Hitler malo pretjerao s otvaranjem fronti), a i mi znamo da njemacki auto je medu boljim... Pa sto ne bi i njemacki NLO.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2009., 01:25   #8
Quote:
DagDugpa kaže: Pogledaj post
LAMA RABI ALARDI DINI ENDAVUR ESA KUNIS ALIM.

Profesor likovnog, Franjo Friedl napisao je knjigu o tome (Lama rabi). Navodno je uspio proniknuti u jezik Gina, kako ih on naziva, iako ja nisam u to uvjeren.
Prema njemu to znači "Kuda ideš čovječe, zvijezde su za čiste".
Na ovom forumu netko je komentirao da je to čista "slavenska" propaganda uslijed ljutnje što su ameri prvi stigli na Mjesec, pa su inscenirali tu radio emisiju negdje sa Zemlje ili nekog satelita, i poslali zapravo rugalicu koja se dobije premetanjem: Mala riba radila... Navodno tu poruku nigdje nitko nije registrirao nego je Jugoslavenska služba bezbednosti to lansirala u medije pa i u Kviskoteku gdje je Friedl to prvi lansirao, te u srpske new age časopise poput BIGZ-ovih Tajni te bosanske Arke.
Ni u to ne vjerujem.
Tim više što postoji i takozvana srebrna ploča koju je navodno dobio od neznanca švicarski astronom dr. Mark Bauer. I nju je dohvatio Friedl, a jednako tako su i Tajne i Arka pokušavale odgonetnuti što znači crtež nacrtan na toj čudesnoj ploči.

Problem: ni LAMA RABI ni srebrna ploča NIGDJE se više ne spominju, nigdje na internetu. Jedino se spominju ako su na hrvatskom i srpskom jeziku i ako su citati sa foruma i bloga. Zašto? Probajte googlati.

Inače, analogno LAMA RABI postoji još jedna:
LASON KE NIPUNE ANI THIS DI AMIŠE TI VIŠE TARVINE (pišem iz sjećanja a k tome i iz teksta u Tajnama koji je pisan po Vuku).
Navodno je LASON svemirsko biće koje se uvijek ukazuje kao žena, bilo da je djevica Marija, bilo da je Gospa iz Međugorja i tako dalje. Ni ovo se ne može naći na internetu. Prijevod je bio nešto kao: LASON SE TEBI UKAZUJE RADI UPOZORENJA NA OPASNOST. Naime to se događalo neposredno prije nego što je počeo rat u Jugoslaviji.
Hm, nisam znao za spekulaciju da je ta poruka Yu propaganda. Koliko znam, ona se cula u cijelom svijetu.

Sto se tice Fridla, za njega znam i cuo sam za tu njegovu pricu o Ginima (koji se spominju u Kuranu prvi put), nisam znao da je on to preveo. Ja sam cuo da su to prevodili lingvisti.

Za ovu drugu poruku ne znam.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2009., 02:10   #9
Quote:
DagDugpa kaže: Pogledaj post
J
Da, poznato je.
LAMA RABI ALARDI DINI ENDAVUR ESA KUNIS ALIM.
Evo ovdje imaš više o tome.
__________________
Ako znanost ne služi općem dobru onda je to zloupotreba znanosti ili nije znanost uopće!-Tesla
Nucleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2009., 02:15   #10
Quote:
Alan_SP kaže: Pogledaj post
Sto se tice nacista, oni su izmislili rakete (Von Braun je bio njihovog tima, koji je bio na Penmude-u (fali u s prijeglasom)), a sto se tice letecih tanjura, sasvim slucajno sam naletio na emsiju o Nacistima i NLOima, pa sam vidio neke stvarno fascinantne snimke. Tipa, negdje u bivsoj Istocnoj Europi (mislim Ceska, ili Poljska, ne sjetim se sad) vidi se tip kako sece, a iza njega NLO. I onda on prica kako je on to bio istrazivao, radili pokuse i slicno (on to prica u novije vrijeme, poslije rata). Hitlera je jako mucilo to sto nam nafte (zato je i napao Rusiju, zbog nafte), pa je pokrenuo mnoge projekte koji bi trebali omoguciti pogon bez nafte.

Sad, da li vanzemaljci postoje, ne bih rekao da je to pitanje, svemir je odvise velik. A da li je Roswell vanzemaljski, ili pak ruski NLO, ne bih znao. U svakom slucaju, izgleda da su nacisti bili prilicno napredni (imali su malo vremena, Hitler malo pretjerao s otvaranjem fronti), a i mi znamo da njemacki auto je medu boljim... Pa sto ne bi i njemacki NLO.

samo se 1/3 Wermachta predala.
Gurdjieff is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2009., 14:24   #11
Quote:
Gurdjieff kaže: Pogledaj post
a kad smo već kod toga, tko želi novi BMW?

koje licemjerje je nakon 1943 prodavati stare BMW-e.
rusi su se prilikom upada u Berlin dočepali Haunebu II. i rat za tehnologiju počinje.
Je .. baš su licemjeri, imaš li možda i tiefer plattieren pa da se kompletira?
ARTETUREN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2009., 15:49   #12
necu kvotat alana_sp ali cu na nj post andodat da je jedna od zadnjih
objasnjenja da im je na sondi netsalo struje naime nisu predvidjeli da nece bit svjetla pa solarne ploce nemogu hvatat energiju
AbAdd0n is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2009., 16:18   #13
Quote:
DagDugpa kaže: Pogledaj post
Nisam siguran da su oni prvobitno to htjeli skrivati. No kada su u ruke svećenstvu dali znanje (jer nekako moraju), i shvatili da ljudi tako funkcioniraju, dakle da sve čuvaju kroz konspiraciju, i malo toga dijele, a kada dijele to izaziva velike stresove u društvu, odlučili su da tako i ostane: konspirativno. Ljudski mozak je ustrojen tako da funkcionira kroz mistiku. I dan danas, kada je znanost otvorena svima, prava otkrića se događaju u opskurnim i tajnim laboratorijama vojnih kompleksa.
I sam to razumijem: otvoreno za široke narodne mase je uvijek ono što masa može i razumjeti: skandali oko Vlatke Pokos, tko je opljačkao sobu Paris Hilton, big brother kuće i nogomet.
Stavi prosječnom čovjeku da odluči treba li uložiti milijardu dolara u svemirski program ili u razvoj novih grafičkih kartica, mobitela ili automobila, i on će redovito zabataliti svemir. Zato i nismo nikuda otišli još od ranih 70-ih.

Znajući da je ljudska svijest takva da masa uglavnom vuče unazad, u ugodnu inertnu toplinu svakodnevice, shvatilo se da napredak čovječanstva ide kroz pojedince. Zato su osnovana bratstva, a jedno od njih je svakako i Veliko Bijelo Bratstvo.
Dakako, u današnje vrijeme se i masa povodi za time, pa u svom prostom umu kopira bratstva. Tako imamo sve te nakaradne stvari od alfi nua na koledžima pa do masonskih loža koje okupljaju debele političare i biznismene (isto tako zapravo predstavnike običnog puka, nimalo produhovljenog).
Tocno,to je ono sto netrebamo dokazivati,glupi dominiraju svijetom i njima vlada pametna manjina,otidji na portal 24sata npr i klikni u prozorcic naj citaniji clanci pa kad vidis naslove tih clanaka bit ce ti jasno da je to istina.
BRZII is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2009., 16:35   #14
Quote:
Gurdjieff kaže: Pogledaj post

samo se 1/3 Wermachta predala.
I malo je oftopic ali nikad nije obznanjen Hitlerov grob.Nitko nezna gdje je i gdje su posmrtni ostaci Hitlera i nema dokaza da se je ubio pred bunkerom.
BRZII is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2009., 16:41   #15
Quote:
BRZII kaže: Pogledaj post
I malo je oftopic ali nikad nije obznanjen Hitlerov grob.Nitko nezna gdje je i gdje su posmrtni ostaci Hitlera i nema dokaza da se je ubio pred bunkerom.
umro je u Argentini krajem 50-tih. još puno nakon njega su SS-ovci pokušali otuđiti onu poznatu kristalnu lubanju iz jednog južno-američkog muzeja. kako se to zna? pa svi su završili u pritvoru i zatvoru sa tom tvrdnjom jer su išli po dvojica krasti nacističko blago. i tako jedno 25-tak puta po dvojica u muzej.
a sada onaj mišak i ekipa govore o modernom "ufodromu u Brazilu". vanzemaljaca koji otimaju Muldera?

Zadnje uređivanje Gurdjieff : 02.01.2009. at 16:47.
Gurdjieff is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 00:42   #16
Quote:
BRZII kaže: Pogledaj post
I malo je oftopic ali nikad nije obznanjen Hitlerov grob.Nitko nezna gdje je i gdje su posmrtni ostaci Hitlera i nema dokaza da se je ubio pred bunkerom.
Ovako, sluzbena verzija (ja ne znam da li je istinita, nisam bio prisutan) glasi da se Hitler nije ubio pred bunkerom, vec nakon vjencanja s Evom izvrsili su samoubojstvo, te su se spaljeni ispred bunkera (logicno da ne mogu biti spaljeni u bunkeru). A onda su dosli Rusi i nasli spaljena tijela.

Sad, da li su to bila njihova tijela (Adolfa i Eve), ili necija druga, da li je tu neka zavjera...
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 02:05   #17
Quote:
Alan_SP kaže: Pogledaj post
Ovako, sluzbena verzija (ja ne znam da li je istinita, nisam bio prisutan) glasi da se Hitler nije ubio pred bunkerom, vec nakon vjencanja s Evom izvrsili su samoubojstvo, te su se spaljeni ispred bunkera (logicno da ne mogu biti spaljeni u bunkeru). A onda su dosli Rusi i nasli spaljena tijela.

Sad, da li su to bila njihova tijela (Adolfa i Eve), ili necija druga, da li je tu neka zavjera...
Da ali ni danas niko nemoze reci tu je Hitlerov grob,ovo je njegova bedrena kost,gdje su neke fotke,gdje su zavrsili njegovi posmrtni ostaci?
BRZII is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 02:13   #18
Pa ne tako davno su Rusi potvrdili da su u pitanju Hitlerove mošti, no to se valjda ne računa ...
ARTETUREN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 03:06   #19
Quote:
Alan_SP kaže: Pogledaj post
Ovako, sluzbena verzija (ja ne znam da li je istinita, nisam bio prisutan) glasi da se Hitler nije ubio pred bunkerom, vec nakon vjencanja s Evom izvrsili su samoubojstvo, te su se spaljeni ispred bunkera (logicno da ne mogu biti spaljeni u bunkeru). A onda su dosli Rusi i nasli spaljena tijela.

Sad, da li su to bila njihova tijela (Adolfa i Eve), ili necija druga, da li je tu neka zavjera...
Adam i Eva tisućljetnog Reicha su počinili samoubistvo za koga? za demokraciju? buhahaha
e pa disu onda nestale podmornice i leteći tanjuri?

Zadnje uređivanje Gurdjieff : 03.01.2009. at 03:12.
Gurdjieff is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 03:15   #20
Quote:
ARTETUREN1 kaže: Pogledaj post
Pa ne tako davno su Rusi potvrdili da su u pitanju Hitlerove mošti, no to se valjda ne računa ...
Ne kontam sto su mošti.
BRZII is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:28.