Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2005., 09:51   #21
Meni se dopadaju ova proročanstva, mnogo su lepša od onih koja se meni lično vrte u glavi, a imaju veze sa zagađenjem prirodne sredine, prenaseljenošću planete, globalnim zagrevanjem, virusima, parazitima i bakterijama...

Što se tiče pozitivnog outlook-a, to je suva istina i nema veze sa drevnim civilizacijama. Misao kreira materiju, mi smo kreativna bića, ali često se prepuštamo apatiji.

Za pljuvatore dežurne na temi imam jedan savet:
mekinje sa vodom ujutro na prazan stomak
ili
suve šljive
tada ćete upoznati čuda i lepote dobre probave
izabelala is offline  
Old 19.07.2005., 22:17   #22
Njuk, zasto mijenjas nickove?
illegale is offline  
Old 19.07.2005., 22:30   #23
E, imam jos jedno pitanje. Kako autor onih stranica spaja mitove, intuitivnu spoznaju i znanje? Nije li furanje tih kolosjeka u oprecnosti?
illegale is offline  
Old 31.07.2005., 21:55   #24
Mislim da će se 2012 nešto dogoditi. Odmah primjetno sveopćem čovječanstvu ili ne, neka će prekretnica to biti. Inače nisam praznovjeran i sl. Samo mi je sumljiva 2012.
Dalibor - od 1983. is offline  
Old 01.08.2005., 13:05   #25
Što nam to zapravo znači....?

Možda je zanimljivo slušati i razmišljati o nekim globalnim pomacima, ali što to zapravo znači za nas osobno?
Sve više gledam stvari na način da je zapravo uvijek neko posebno vrijeme za nas, nema nekog više ili manje posebnog.I svaki trenutak nosi sa sobom i onu divnu mogućnost kreacije nečeg novog za nas i u nama. Ono što je bitno jest...kako ga mi koristimo i što ćemo s njim....Što ćemo odabrati ovaj puta...Život jest proces stalne promijene kako na globalnom, tako i na osobnom planu, ali mislim da je jedino na osobnom planu moguće učiniti bilo kakve pomake, koji se onda manifestiraju i u globalnom smislu...
Dakle, dragi moji, svejedno je koja je godina....bitno je ono što i kako se osjećamo, usklađujemo sa svim onim što se događa oko nas...
Budite mi dobri, lijepi i sretni! :-) Tada će i planeta biti takva!
Svjetlosna is offline  
Old 03.08.2005., 01:01   #26
Meni to zakon, iako su mi ti Aztekosi malo scary. Pogledajte iz bliza... ali ipak, bilo je to neko drugo Sunce...
__________________
A good martial artist does not become tense, but ready. Not thinking, yet not dreaming. Ready for whatever may come. When the opponent expands, I contract. When he contracts, I expand. And when there is an opportunity, I do not hit. It hits all by itself. - B. Lee
kempasgogs is offline  
Old 03.08.2005., 20:27   #27
Quote:
illegale kaže:
Njuk, zasto mijenjas nickove?
illegale, zašto briješ tak čudno?
NjukNjuk is offline  
Old 03.08.2005., 20:31   #28
Quote:
illegale kaže:
E, imam jos jedno pitanje. Kako autor onih stranica spaja mitove, intuitivnu spoznaju i znanje? Nije li furanje tih kolosjeka u oprecnosti?
nije
NjukNjuk is offline  
Old 05.08.2005., 00:34   #29
Eno tamo na "Ljubav - ah, ljubav" naslovu jedan stao tvog Oshoa suzbijati takstativno.
Hajd, zastupaj svoje spoznaje, Traziteljice Istine.
MAJSTOR Ivan is offline  
Old 02.05.2006., 00:51   #30
2012. godina

1. Čovječanstvo i planeta Zemlja trenutno prolaze kroz velike promjene i pomak u svijesti i percepciji realnosti.

2. Civilizacija Maya u Centralnoj Americi bila je najnaprednija civilizacija u usporedbi s vremensko/tehnološkim znanjem. Njihov glavni kalendar je najtočniji na planeti. Nikad nije pogriješio. U stvari, imali su 22 kalendara ukupno, pokrivajući mnoge cikluse vremena u univerzumu i našem solarnom sistemu. Neki od tih kalendara će tek biti objavljeni.

3. Majanski peti svijet je završio 1987.g. Šesti svijet počinje 2012.g. Dakle, mi smo trenutno "između svjetova". To vrijeme oni zovu "Apokalipsa" ili otkriće. To znači da će realna istina biti objelodanjena, odnosno otkrivena. To je također vrijeme za nas da poradimo na "našim stvarima" individualno i kolektivno.

4. Majanski 6. svijet je zapravo prazan. To znači da je na nama, kao kreatorima ( ne jedinim ), da počnemo kreirati novi svijet i civilizaciju koju sada želimo.

5. Maje su također rekli da ćemo do 2012.g.-
- odbaciti tehnologije koje sad poznajemo.
- odbaciti vrijeme i novac.
- ući u 5. dimenziju poslije prolaza kroz 4. dimenziju. ( 5. dimenzija je u stvari 4. denzitet )
- planeta Zemlja i solarni sistem će ući u galaksijsku sinhronizaciju sa ostatkom Univerzuma.
- naša DNA će biti "unaprijeđena" ( ili reprogramirana ) iz centra naše galaksije. ( Hunab Ku )
"Svatko na ovoj planeti mutira. Neki su svjesniji od drugih. Ali svakome se to dešava." - Vanzemaljska Misija Zemlje.

6. 2012.g. ravnina našeg solarnog sistema će se izjednačiti sa ravninom naše galaksije, Mlječnog Puta. Taj ciklus traje 26000 godina od početka do završetka. Virgil Armstrong također govori da će se druge dvije galaksije izravnati sa našom u isto vrijeme. Svemirsko događanje!

7. Vrijeme se u stvari ubrzava ( ili raspada ). Tisućama godina Schumann-ova rezonancija ili puls ( kucanje srca ) planete Zemlje je bila 7,83 ciklusa po sekundi, vojska je to uzimala kao vrlo pouzdanu referencu. Međutim, od 1980.g. ta rezonancija polako raste. Sada je preko 12 ciklusa po sekundi ! To znači da je to ekvivalentno s vremenom od manje od 16 sati po danu umjesto "starih" 24 sata.

8. Za vrijeme Apokalipse ili vremena "između svjetova" mnogi ljudi će iskusiti mnoge osobne promjene. Te promjene će biti mnogobrojne i varijabilne. To je sve dio onoga radi čega smo ovdje da bi to doživjeli i iskusili. Primjeri mogu biti razni, od prekida nekih veza, seljenja na druge lokacije, promjena posla, pa sve do promjena u načinima razmišljanja, promjena DNA ( vraćanje neaktivnih dijelova natrag u funkciju ),...itd.

9. Zapamtite, u svakom danom momentu mi radimo male ili velike odluke. Svaka odluka je bazirana na ljubavi ( ljubav ne kao kemijska reakcija našeg tijela, već pravo značenje ljubavi = svjetlo = znanje ) ili strahu ( mrak = suzbijanje znanja = manipulacija ). Odaberite ono što vam dolazi iz vaše intuicije, ne intelekta, slijedite vaše unutrašnje želje. Prilagodite se.

10. Misaone forme su vrlo važne i utječu na naš svakodnevni život. Mi stvaramo našu realnost sa našim mislima. Ako mislimo negativno o drugima, to ćemo i privući. Ako pak razmišljamo pozitivno, privući ćemo pozitivne ljude i događaje. Dakle, budite svjesni svojih misli i eliminirajte nepotrebne negativne ill osuđujuće misli.

11. Budite svjesni da je većina medija kontrolirana od strane manjine. Koristite moć rasuđivanja! Potražite sakrivene motive i planove. Zašto je baš ta informacija dana vama? Što je "njihov" stvarni plan? Da li je to slučaj problem-reakcija-solucija? Da li "oni" kreiraju problem da bi vi reagirali i zahtjevali rješenje tog problema, pa će vam "oni" ponuditi njihovo rješenje? Rješenje je ono što su "oni" na početku i željeli!

12. Zapamtite da se gotovo ništa ne dešava slučajno. Svi događaji su isplanirani od nekih agencija ili bilo čega drugog. Ali, unatoč tome, baš je predivno vrijeme za biti "živ" ovdje u ovo vrijeme!!!

Istina će te osloboditi
PlayEr00 is offline  
Old 02.05.2006., 03:03   #31
damn it !!! kad bih tak razmisljao i sa time se zamarao eto mene u vrapchu!!
(mislim na zavjere itd ovo drugo mi je ok) jerbo uvjek na ovom svjetu neko pokusava kontrolirati nekoga zakon jaceg e sad.. problem je u tome kaj se prije kontroliralo tak da te ja lupim po glavi i kazem ti kaj ti trebas mislit a sad je sve tak zamrseno da mislimo da smo slobodni a ono k...
ali da ostanemo samo ti i ja na ovom svjetu i da nema njih opet bi mi pokusali kontrolirat jedan drugoga u svoju korist tak da tu nema kraja i mislim da se sa time ne treba zamarat...
Sunch4ny is offline  
Old 02.05.2006., 21:11   #32
Ajd ovo bi moglo biti ok, samo da ne budu neke velike promjene na gore... jer kako sada izgleda ovaj svijet definitivno ide samo u jednom pravcu - u k... mislim da se tako nesto tj. neki veliki prijelomni trenutak jednostavno mora dogoditi. a sto sam optimistican danas
__________________
Kako sam odabrao pvc stolariju. Ako ću ikada trebati knjigovodstvo, ovdje je sve što mi treba
Jaasper is offline  
Old 02.05.2006., 23:24   #33
Ja osobno mogu jedini reći - iz Mayinih usta u Božje/svemirske uši.
atmajian is offline  
Old 02.05.2006., 23:31   #34
- odbaciti tehnologije koje sad poznajemo.
- odbaciti vrijeme i novac.
- ući u 5. dimenziju poslije prolaza kroz 4. dimenziju. ( 5. dimenzija je u stvari 4. denzitet )
- planeta Zemlja i solarni sistem će ući u galaksijsku sinhronizaciju sa ostatkom Univerzuma.
- naša DNA će biti "unaprijeđena" ( ili reprogramirana ) iz centra naše galaksije. ( Hunab Ku )



Ako je ovo istina, ja se onda radujem toj utopiji bez novcam, ali ovo tehnologija, e to me već brine, nećemo valjda u kameno doba.
Kako netko reče nešto se mora dogodit,.
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.
FANCY is offline  
Old 02.05.2006., 23:59   #35
Da, ali po legendi Maya: Pasti će velika kamena kugla i raznijet će dio Planete. Tada će doći do velikih nevolja, bit će požara, bolesti, stradanje, zla, smrti, gladi i ratova. Kugla će biti promjera oko 3.000 metara, a raspast će se u milione komada. Umrijet će mnogo ljudi i to će biti kazna zbog neposlušnosti i vječitih ratova.
To bi trebalo da se dogodi 2025. godine i oni ljudi koji će preživjeti živjet će u vječitom miru.
delija is offline  
Old 03.05.2006., 03:02   #36
ma neznam mi te kugle vec nestrpljivo cekamo od 90 tih pa na dalje i nikad nis nek grune mater joj ovako i onako cemo umrjeti a mislim da bi pad kugle bio ljep prizor prije smrti ..mene je to ko klinca uvjek zabrinjavalo i tog sam se najvise bojao i to mi je bila nocna mora kugla koja leti prema zemlji grrrr ili 2 mjeseca iznad zemlje..samo mi se cini da svjet bez novaca bi bio ......... neznam dali bi uopce to moglo biti a kakav bi bio ko zna...moj dragi prijatelj ima teoriju da ce se u buducnosti zivjet bez novaca i da ce svako radit posao koji on zeli ??ko zna mozda ce biti u pravu
Sunch4ny is offline  
Old 03.05.2006., 09:47   #37
Ma,de, ajde koje kugle..
Ljubav sve pobjeđuje
Emo§ion:D is offline  
Old 03.05.2006., 14:31   #38
Quote:
PlayEr00 kaže:
1. Čovječanstvo i planeta Zemlja trenutno prolaze kroz velike promjene i pomak u svijesti i percepciji realnosti.

2. Civilizacija Maya u Centralnoj Americi bila je najnaprednija civilizacija u usporedbi s vremensko/tehnološkim znanjem. Njihov glavni kalendar je najtočniji na planeti. Nikad nije pogriješio. U stvari, imali su 22 kalendara ukupno, pokrivajući mnoge cikluse vremena u univerzumu i našem solarnom sistemu. Neki od tih kalendara će tek biti objavljeni.

3. Majanski peti svijet je završio 1987.g. Šesti svijet počinje 2012.g. Dakle, mi smo trenutno "između svjetova". To vrijeme oni zovu "Apokalipsa" ili otkriće. To znači da će realna istina biti objelodanjena, odnosno otkrivena. To je također vrijeme za nas da poradimo na "našim stvarima" individualno i kolektivno.

4. Majanski 6. svijet je zapravo prazan. To znači da je na nama, kao kreatorima ( ne jedinim ), da počnemo kreirati novi svijet i civilizaciju koju sada želimo.

5. Maje su također rekli da ćemo do 2012.g.-
- odbaciti tehnologije koje sad poznajemo.
- odbaciti vrijeme i novac.
- ući u 5. dimenziju poslije prolaza kroz 4. dimenziju. ( 5. dimenzija je u stvari 4. denzitet )
- planeta Zemlja i solarni sistem će ući u galaksijsku sinhronizaciju sa ostatkom Univerzuma.
- naša DNA će biti "unaprijeđena" ( ili reprogramirana ) iz centra naše galaksije. ( Hunab Ku )
"Svatko na ovoj planeti mutira. Neki su svjesniji od drugih. Ali svakome se to dešava." - Vanzemaljska Misija Zemlje.

6. 2012.g. ravnina našeg solarnog sistema će se izjednačiti sa ravninom naše galaksije, Mlječnog Puta. Taj ciklus traje 26000 godina od početka do završetka. Virgil Armstrong također govori da će se druge dvije galaksije izravnati sa našom u isto vrijeme. Svemirsko događanje!

7. Vrijeme se u stvari ubrzava ( ili raspada ). Tisućama godina Schumann-ova rezonancija ili puls ( kucanje srca ) planete Zemlje je bila 7,83 ciklusa po sekundi, vojska je to uzimala kao vrlo pouzdanu referencu. Međutim, od 1980.g. ta rezonancija polako raste. Sada je preko 12 ciklusa po sekundi ! To znači da je to ekvivalentno s vremenom od manje od 16 sati po danu umjesto "starih" 24 sata.

8. Za vrijeme Apokalipse ili vremena "između svjetova" mnogi ljudi će iskusiti mnoge osobne promjene. Te promjene će biti mnogobrojne i varijabilne. To je sve dio onoga radi čega smo ovdje da bi to doživjeli i iskusili. Primjeri mogu biti razni, od prekida nekih veza, seljenja na druge lokacije, promjena posla, pa sve do promjena u načinima razmišljanja, promjena DNA ( vraćanje neaktivnih dijelova natrag u funkciju ),...itd.

9. Zapamtite, u svakom danom momentu mi radimo male ili velike odluke. Svaka odluka je bazirana na ljubavi ( ljubav ne kao kemijska reakcija našeg tijela, već pravo značenje ljubavi = svjetlo = znanje ) ili strahu ( mrak = suzbijanje znanja = manipulacija ). Odaberite ono što vam dolazi iz vaše intuicije, ne intelekta, slijedite vaše unutrašnje želje. Prilagodite se.

10. Misaone forme su vrlo važne i utječu na naš svakodnevni život. Mi stvaramo našu realnost sa našim mislima. Ako mislimo negativno o drugima, to ćemo i privući. Ako pak razmišljamo pozitivno, privući ćemo pozitivne ljude i događaje. Dakle, budite svjesni svojih misli i eliminirajte nepotrebne negativne ill osuđujuće misli.

11. Budite svjesni da je većina medija kontrolirana od strane manjine. Koristite moć rasuđivanja! Potražite sakrivene motive i planove. Zašto je baš ta informacija dana vama? Što je "njihov" stvarni plan? Da li je to slučaj problem-reakcija-solucija? Da li "oni" kreiraju problem da bi vi reagirali i zahtjevali rješenje tog problema, pa će vam "oni" ponuditi njihovo rješenje? Rješenje je ono što su "oni" na početku i željeli!

12. Zapamtite da se gotovo ništa ne dešava slučajno. Svi događaji su isplanirani od nekih agencija ili bilo čega drugog. Ali, unatoč tome, baš je predivno vrijeme za biti "živ" ovdje u ovo vrijeme!!!

Istina će te osloboditi
Sve to potpisujem!
Mogu rec da sve to osjecam ja osobno i da je osjecaj predivan,i da nakraju pravda pobjeduje.
A sto se tice velike kataklizme,mislim da ce i to bit,al mi moramo vjerovat u Ljubav,i kao takvi cemo se spasit.
Zna se koga ceka ta kataklizma i tko ju zasluzuje,bit ce to na nasu srecu preko "bare" pa smo sigurni.
__________________
Problem s nasim vremenima je taj da budućnost više nije što je nekad bila.
Paul Valery
blog is offline  
Old 03.05.2006., 15:02   #39
super,super....i kaj da radimo u medjuvremenu? ...jedva cekam neke promjene..
bender0 is offline  
Old 03.05.2006., 15:44   #40
Ovdje to nije ni rečeno, ali da napomenem nešto. Ne može se predvidjeti nek svjetski događaj tako da se kaže točno vrijeme kada će se dogoditi. Može se reći samo okvirno vrijeme, i to zato što je svijet dinamičan sustav, nije sve kao uklesano u kamenu. No, predviđanja se mogu dati zato što postoji zakon uzroka i osljedica, akcije i reakcije (zakon karme) i svaki uzrom pobvlači za sobom odredjenu posljedicu. (Npr. prema tom zakonu, Amerikanci imaju izuzetno jake sezone uragana zbog svojih izuzetno destruktivnh djelovanja u Iraku. ) Ali globalno, i u dugim vremenskim poeriodima se sve krece u odredjenom smjeru, prema odredjenim zakonima, i tko dobro poznaje te zakone, moze dati takva predvidjanja.
A svijet je dinamican, te se ne mogu mnogo unaprijed dati takva predvidjanja tipa nesto se se dogoditi te i te godine, zato sto covjecanstvo ima slobodnu volju.

Što se tiče ovh ciklusa svemirskih, od 26000 godina, ne znam za ono što je ovdje navedeno, ali znam za sljedece. Trenutno izlazimo iz doba Riba i ulazimo u doba Vodenjaka. Što to znači? Da na zemlju postupno dolazi sve više energija iz konstelacije Vodenjaka, to su energije koje imaju razlicitu kvalitetu od energija koje dolaze na zemlju iz konstelacije Riba. Zemlja se trenutno polako odmiče iz "područja utjecaja" Riba, i ulazi u područje utjecaja energija Vodenjaka, u odredjeno poravnanje, i onda kazemo da se nalazimo u tom dobu. To je povezano s precesijom Zemlje koja traje oko 26000 godina i nekim drugim kruzenjima (oko kojih postoje odredjeni sporovi u astronomiji, koliko ja razumijem).

Tu je i siroko rasprostranjena zabluda u new age skupinama da neko novo doba ili zlatno doba nastupa u nekom odredjenom trenutku, ili najednom. To nije bas blizu istini. U stvari, energije Riba počele su slabiti 1625 godine, a energije Vodenjaka jacati 1675. godine. To se zbiva postepeno, sukladno s pomicanjem planeta u odnosu na te konstelacije.

Velike napetosti danas u svijetu uzrokovane su upravo time što su ovih godina (10, 15, 20 ili više) energije Riba i energije Vodenjaka otprilike jednake jakosti tj. utjecaja na Zemlju. Mozda sam propustio reci da pod utjecajem tih energija, odnosno uslijed odgovora čovjelanstva i drugih carstava na njih, nastaje i mijenja se sve sto postoji Zemlji, kada govorimo o covjecanstvu politicka i ekonomska uredjenja, ljudi, jednom rjecju civilizacije.

Zbog sadasnje situacije kada je podjednaka snaga iz te dvije konstelacije, koje su po svojoij kvaliteti razlicite, imamo i podijeljen svijet - u svakoj drzavi recimo imamo nazadnjacke, reakcionarne konzervativne snage, i one koje su napredne. Iznimaka nema.

Tu isto treba naglasiti da nisu energije Riba same po sebi nazadnjacke, nego je nazadnjacki nacin na koji covjecanstvo, ljudi odgovaraju na nih u ovom trenutku. Energije riba su na primjer covjecanstvu dale to da je pojedinac u zadnjih 2000 godina postao vrlo individualiziran, one su djelovale na taj nacin, pomalo separatisticki odnosno tako da dijele sve i svašta. Jer, prije 2000 godina ljudi su bili gotovo doslovo kao krda, nisu bili vrlo individualizirani pojedinci kakvi smo mi sada. Energije Vodenjaka, s druge strane, imaju kvalitetu sinteze, ujedinjavanja i spajanja, između ostalih.
Sve sto danas vidimo na Zemlji, sve gradjevine cak, sva uredjenja i institucije nastale su uslijed utjecaja tih energija Riba u proslih 2000 godina. Medjutim, kako se sve mijenja, i sad dolaze te nove energije, te strukture (koje se u osnovi vec jako dugo nisu mijenjale) postale su neprikladne za covjeka, ne sluze covjecanstvu vise kako bi trebale, i sada ce nuzno doci do fundamentanih promjena.

Da jos jednom ponovim, nema nekog ulaska u ovo doba odjednom, to je dokraja nerealno, da ce se odjednom nesto promijeniti stubokom, u jednom danu, tjednu ili godini. Medjutim, sasvim je moguce da ce do promjena doci razmjerno vrlo brzo, sto znaci u razdoblju od nekoliko godina do 10 ili 20 godina pa na dalje. Ovisi i o cemu govorimo, promjenama cega i u cemu.

Recimo, Majstor Benjamina Crema rekao je da se predvidja da ce se u roku od tri godine od Maitrejine objave iskorjeniti siromastvo (iako, iskreno, nisam siguran ovog ttrenutka je i receno siromastvo ili glad) u svijetu. To je fantasticno kratak period.

Sto se tice prorocanstva Maya, kao i obicno, sve se moze skroz pogresno shvatiti (pa svi govore o nekim smakovima svijeta, i svi su apsolutno sigurn da ce u tim apkalipsama do kojih ce navodno, na temelju pogeresnog tumacenja, doci, da su bas oni ti , jedna "dobra manjina", koja ce prezivjeti, niz slicnih nerealnih varijacija te price. To je stvarno dokraja nerealno. I kad bi postojala mogucnost da lupi astroid ili nesto u zemlju, poginulii bi svi. Medjutim asteroidi ne upralvjauu samo tako u planete, u svemiru se stvari new dogasdjaju slucajno) ali ja sam svejedno misljenja da ima dosta istine u tome, mislim prorocanstvima Maya.

Slazem se i s ovim s tehnologijama, premda bih i opet rekao da oni nisu mogli tocno predvidjeti kada ce se nesto dogoditi, tocnu godinu kada cemo odbaciti sadasnje tehnologije. Dakle ne treba se vezati za te neke godine. Mozda ce biti do 2012 godine (ne vjerujem bas, ali ako da naravno da bi bilo super), a mozda ce biti do 2020., 2030 ili 2040. Doci ce do napustanja dosadasnjih tehnologija i sve ce se temeljiti na novim tenologijama kao sto su hladna fuzija i dobivanje energije izravno od Sunca. (ne putem solarnih celija, to je prilicno primitivno).

Sto se tice novca, mislim i da je to tocno. Doci ce i do promjene u ekonomskim sustavima, medjutim isto ne moze se reci tocno kad, dali bas prije 2012, ili recimo do 2020 i td. Znam da to sve zvuci fantasticno, da za 15 godina nece biti novca, ili jos i prije, jos fantasticnije. Do toga ce isto postupno doci uvodjenjem novih ekonomskih sustava, ali razmjerno gledano u vrlo kratkom periodu. Svjetska ekonomija temeljit ce se na sofistiiranom sustavu robne razmjene. Na razini pojedinca nisam siguran kako ce to izgledati, no stvarno ce biti super bez novca.
(U Hrvatskoj cemo vjerojatno umjesto valute kune imati zivotinje kune koje cemo nositi uokolo u kavezima i s njima placati Salim se ) Zacijelo ce to biti mnogo bolji sustav i pravedniji od ovog sadasnjeg. Također mnogo lezerniji itd. A zbog novih tehnologija i slobodne energije, energija ce biti prakticki dostupna svima, ce se stosta toga moci promijeniti. LJudi vise nece morati raditi najmanje osam sati dnevno. (a danas je to cesto i 12 sati, pa i u Hrvatskoj, kao i u nerazvijenim zemljama, gdje je i vise od 12 sati), nego ce ljudi raditi (dakle biti na poslu) prosjecno 4 sata dnevno. Ostatak svog vremena ce koristiti na stvari koje dosada nisu mogli, rekreaciju, razlicite kreativne aktivnosti duhovne, i da sad ne nabrajam sto bi sve to bilo. Ugloavnm bit ce vise vremena slobodnog, za dokolicu, odnosno dokolice (a doikolica ne znači da se leži i spava, to je slobodno vrijeme za kvrijeme kojeg je čovjek slobodan raditi ono što mu se baš radi) Nama je iz ove perspektive vjerojatno vrlo tekso i zamisliti, bar malo, kako ce sve to izgledati. No, postoje informacije o tome.

Zadnje uređivanje goranbo : 03.05.2006. at 17:51.
goranbo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:18.