Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2009., 11:11   #41
Znam sve, ali treba mi malo poticaja, da bar skinem 5 kg bilo bi dosta samo da se motiviram.
Za divno čudo čak je moj muž odlučio samnom kreniti, doručak smo odradili.
A ja već sada tražim po netu recepte za zdravu hranu jer kada prestanemo s dijetom nema više loše hrane, odlučujemo se za bolji život.
anovi23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 11:21   #42
Quote:
anovi23 kaže: Pogledaj post
.. legica 13 u 15 dana. i nisu im se kile vratile.
...
to, naravno, nije moguće...izgubili su vodu.

Dakle 1kg ima otprilike 7000 kcal.

Dnevna potrošnja kalorija jednog stokilaša koji samo sjedi i vozi se je 2500kcal
(http://dijabetes.plivazdravlje.hr/?s...ion_menu=energ)

Da bi taj isti stokilaš potrošio 7000 kalorija morao bi 9 sati joggati. U tom slučaju bi skinuo 1kg taj dan pod uvjetom da ne unese niti jedan zalogaj hrane ili sokova - samo voda
http://dijabetes.plivazdravlje.hr/?s...ion_menu=energ
conan12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 12:30   #43
To je bolnička dijeta i ljudi idu na tu dijetu prije operacija.
A ja cijelo vrijeme govorim da ću samo skinuti kile i onda se početi pravilnije hraniti nego do sada.
A i idem 3 puta tjedno u teretanu i imam malu bebu doma, tako da ja trošim klorije, a i uopće mi se neda zamarati s kalorijama. Pa šta bi cijeli život možda trebala tome podrediti???
Ja samo želim skinuti kile!!!!!
A održavat ću ih pravilnom prehranom i teretanom!!!!
anovi23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 14:19   #44
Quote:
anovi23 kaže: Pogledaj post
To je bolnička dijeta i ljudi idu na tu dijetu prije operacija.
A ja cijelo vrijeme govorim da ću samo skinuti kile i onda se početi pravilnije hraniti nego do sada.
A i idem 3 puta tjedno u teretanu i imam malu bebu doma, tako da ja trošim klorije, a i uopće mi se neda zamarati s kalorijama. Pa šta bi cijeli život možda trebala tome podrediti???
Ja samo želim skinuti kile!!!!!
A održavat ću ih pravilnom prehranom i teretanom!!!!
ja sam samo napisao da je nemoguće skinuti 10 kila u 10-15 dana...

jako je pohvalno to što si aktivna. Tako vjerojatno dnevno trošiš 500kcal više nego što uneseš, a to znači mršavljenje od cca 0,5kg tjedno (prve tjedno malo više, kasnije manje). Na ovaj način se može maknuti 10-15 kg za 7-8 mjeseci i ti se kilogrami nikada (jako teško) vraćaju nazad

Debljnje i mršavljenje je čista matematika, ak danas uzmeš 100kcal više nego što potrošiš udebljat ćeš se, i obratno...
conan12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 19:54   #45
O.K.Conan to je tvoje mišljenje. Ja sam ovu temu otvorila prvenstveno zbog sebe i zbog drugih koji žele smršaviti kao ja.
Ti imaš svoje mišljenje ja svoje, nism tražila da me netko kritizira. Moj život moja volja. Ali molim te shvati da ja odustati sada neću šta god ti rekao.
Pa neću cijeli život biti na toj dijeti.
Čitaj malo rekla sam da ću se nakon što skinem kile hraniti zdravo i da ću nastaviti sa teretanom.
anovi23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 20:59   #46
jel se mogu jaja icim zamijenit???
...sara... is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 22:58   #47
Quote:
...sara... kaže: Pogledaj post
jel se mogu jaja icim zamijenit???

ja nisam poznavalac ove dijete, al mislim da bi jaja mogla mijenjati svježim sirom. protein jedno i drugo, ne?
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 10:09   #48
I ? kako ide?
conan12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2009., 10:33   #49
medicinska dijeta

i mene zanima da li si uspjela, meni je dans drugi dan, drži fige
mamamama13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 13:00   #50
Kako kuhati mljeveno meso ?? Kakvog je to okusa? Jel se može to zamijeniti hrenovkama ili tunjevinom iz konzerve? Da li se zelena salata smije začiniti? Smije li se kroz dan piti crna kava?
HAL3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 14:31   #51
jesam uspjela sam skinuti 7kg u 10 dana, ali sam pokvarila želudac, skužili doktrori da sam alergična na jaja. mogu podnjeti malu količinu ali ne i ovo koliko piše u dijeti.
sada sam se odlučila za zdraviju prehranu, izbacila sam svinjetinu i sve što se prži, jedem puno povrća i bijelog mesa, idem u teretanu 3 puta tjedno i nisam vratila kile.
anovi23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 15:42   #52
i ja sam ndavno bila na ovoj djeti 2 dana i totalno mi je razje..o probavu. problem je isto bija u jajima
__________________
kuvanje i kuzinavanje
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 18:17   #53
Spojila sam dvije teme u jednu, odn. narančinu dijetu s medicinskom dijetom. Mislim da se govori o istoj dijeti, pa eto, nema razloga da bude na dva mjesta.
__________________
Dora i Jana
Od poljubaca dijete raste...
surlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 10:40   #54
pozdrav
evo odlucila sam i ja da se javim, a nova na forumu pa nemojte nesto zamjeriti
ja sam bila na toj dijeti i smrsala sam odlicno pa danas krecem opet s njom jer imam jos viska kilograma. meni je bila ucinkovita i super zato cure naprijed u nove pobjede jer kada se smrsa covjek se osjeca sigurnije i vise sebe voli (iz vlastitog iskustva)
ivana-mostar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 10:49   #55
e da zaboravila sam reci ja nisam kuhala mljeveno meso jer mi to nekako nije bas dobrog okusa pa sam pljeskavicu (hamburger kako tko zove) na rostilj tavi ili teflon pekla bez masnoce to je super a nije masno tako da bas i nema kalorija mnogo
ivana-mostar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 08:45   #56
pozdrav curkice
Ja sam od danas na ovoj dijeti i moram minimalno 10 kg skinuti...
svadba mi se blizi a ja ko balon
Dali je jos netko na ovoj dijeti da smo si popora ili
Meni je ova dijeta super jer si mogu namirnice na posao uzimati..a ostale

di ste cure???
__________________
....naš život je započeo kada je naša Paula Anđela došla među nas....
NikolinicaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 09:11   #57
Ja sam mislila od danas pocet!
Bila sam vec i izgubila sam 8 kg za 14 dana.Nisu se vratile.Svidja mi se ta dijeta al ja jedem sve skupa namirnice.
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 09:58   #58
bravo svaka cast
ja sam od ponedeljka u -cca 2 kg....

jos 8 kg bi bilo idealno
__________________
....naš život je započeo kada je naša Paula Anđela došla među nas....
NikolinicaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 16:19   #59
ja bi trebala skinuti koje 3-4 kg..kolko ce mi otprilike trebati??..ja sam inace na UN-ki ali sam zapela,treba mi neka promjena!!..da li vi vjezbate uz tu dijetu??hvala,,drzte see
youngfashionista0038 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 16:00   #60
Quote:
youngfashionista0038 kaže: Pogledaj post
ja bi trebala skinuti koje 3-4 kg..kolko ce mi otprilike trebati??..ja sam inace na UN-ki ali sam zapela,treba mi neka promjena!!..da li vi vjezbate uz tu dijetu??hvala,,drzte see
A cuj to ti je individualno!Ovisi od osobe do osobe.
Ja sam u dva navrata 8 kg izgubila,al varala sam,jer skoro svaki dan bi pojela snickers
Al gubila kile.
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:59.