Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2009., 00:03   #1
On želi nešto više, ja ne

imam sljedeću situaciju: zabrijala sam s tipom i za mene je to bila samo čista zabava, dakle nisam htjela da iz toga proizađe nešto više. bila sam vani, tip mi se svidio, ja sam se svidila njemu i završili u krevetu. nakon toga smo još nekoliko puta tako zabrijali, međutim, on je meni dao do znanja da želi nešto više. moram priznati da mi je sa njim bilo dovoljno da se samo povremeno viđamo, ali znam da njemu nije tako. zove me jednom tjedno da se nađemo na kavi i da pričamo, a ja stalno nalazim neke isprike da to izbjegnem. i onda mu se javim kada se želim opet zabaviti. ne bih ga htjela navlačit za nos (iako mi se čini da to već radim).
da li mogu očekivat od njega da će shvatit da ja ne želim ništa više (iako to nisam eksplicitno izjavila)i pomirit se s tim i nastavit sa mnom samo neobavezno, ili je to nemoguće, budući da je on zagrijan za mene (u smislu da želi nešto više)? ako je nemoguće, kako da mu dam do znanja da me ne zanima? da li da mu kažem da trenutno nisam zainteresirana za nikakvo vezivanje i da me zanima samo seks?
__________________
a možda je u grmu
kocka_kocka is offline  
Old 03.01.2009., 00:12   #2
Quote:
kocka_kocka kaže: Pogledaj post
imam sljedeću situaciju: zabrijala sam s tipom i za mene je to bila samo čista zabava, dakle nisam htjela da iz toga proizađe nešto više. bila sam vani, tip mi se svidio, ja sam se svidila njemu i završili u krevetu. nakon toga smo još nekoliko puta tako zabrijali, međutim, on je meni dao do znanja da želi nešto više. moram priznati da mi je sa njim bilo dovoljno da se samo povremeno viđamo, ali znam da njemu nije tako. zove me jednom tjedno da se nađemo na kavi i da pričamo, a ja stalno nalazim neke isprike da to izbjegnem. i onda mu se javim kada se želim opet zabaviti. ne bih ga htjela navlačit za nos (iako mi se čini da to već radim).
da li mogu očekivat od njega da će shvatit da ja ne želim ništa više (iako to nisam eksplicitno izjavila)i pomirit se s tim i nastavit sa mnom samo neobavezno, ili je to nemoguće, budući da je on zagrijan za mene (u smislu da želi nešto više)? ako je nemoguće, kako da mu dam do znanja da me ne zanima? da li da mu kažem da trenutno nisam zainteresirana za nikakvo vezivanje i da me zanima samo seks?

Ako tebe zanima samo seks,ako sam dobro shvatio šta si ti napisala,malo muškaraca to odbija,ali pitanje je u šta će se pretvoriti ta ''veza bez obaveza''.I mislim da bi mu trebala reći kako stvari stoje.
__________________
I don't want to set the world on fire, I just want to start a flame in your heart...
željac is offline  
Old 03.01.2009., 00:15   #3
istina

istina i samo istina

moraš biti iskrena i reći mu što želiš od njega možda prihvati tvoje uvjete
drsrle is offline  
Old 03.01.2009., 00:19   #4
Quote:
željac kaže: Pogledaj post
Ako tebe zanima samo seks,ako sam dobro shvatio šta si ti napisala,malo muškaraca to odbija,ali pitanje je u šta će se pretvoriti ta ''veza bez obaveza''.I mislim da bi mu trebala reći kako stvari stoje.
zanima me samo i samo seks. i to ne uvijek, već samo onda dok meni odgovara. seks s njim mi je predobar, i to je jedini razlog zbog kojeg sam s njim u kontaktu. nisam spremna na nikakvu vrstu veze, čak mi i naziv 'veza bez obaveza' ima previše 'veze' u sebi. vidim da njemu nije tako jer bi se on nalazio i ispijao kave sa mnom. jednom dok smo tako zabrijali mi je rekao da je počeo nešto osjećati prema meni. ja to ne želim! možda bih ga trebala potpuno izbacit iz života i zamijenit ga drugim (trenutno mi je predobro biti solo i neobavezno se zabavljat)
__________________
a možda je u grmu
kocka_kocka is offline  
Old 03.01.2009., 00:21   #5
Quote:
drsrle kaže: Pogledaj post
istina i samo istina

moraš biti iskrena i reći mu što želiš od njega možda prihvati tvoje uvjete
jel moguće da netko tko se zagrijao prihvati takav uvjet?
__________________
a možda je u grmu
kocka_kocka is offline  
Old 03.01.2009., 00:24   #6
Preporučam odlazak u sexy shop i izdvajanje novca na mušku lutku jer one su bezosjećajne kao i onima kojima je na pameti samo sex i sex
zeljko_ri is offline  
Old 03.01.2009., 00:29   #7
Quote:
kocka_kocka kaže: Pogledaj post
imam sljedeću situaciju: zabrijala sam s tipom i za mene je to bila samo čista zabava, dakle nisam htjela da iz toga proizađe nešto više. bila sam vani, tip mi se svidio, ja sam se svidila njemu i završili u krevetu. nakon toga smo još nekoliko puta tako zabrijali, međutim, on je meni dao do znanja da želi nešto više. moram priznati da mi je sa njim bilo dovoljno da se samo povremeno viđamo, ali znam da njemu nije tako. zove me jednom tjedno da se nađemo na kavi i da pričamo, a ja stalno nalazim neke isprike da to izbjegnem. i onda mu se javim kada se želim opet zabaviti. ne bih ga htjela navlačit za nos (iako mi se čini da to već radim).
da li mogu očekivat od njega da će shvatit da ja ne želim ništa više (iako to nisam eksplicitno izjavila)i pomirit se s tim i nastavit sa mnom samo neobavezno, ili je to nemoguće, budući da je on zagrijan za mene (u smislu da želi nešto više)? ako je nemoguće, kako da mu dam do znanja da me ne zanima? da li da mu kažem da trenutno nisam zainteresirana za nikakvo vezivanje i da me zanima samo seks?
Niš ne kontam. Što on želi nešto vise, možebitno anusni sex ili što daj budi malo konkretnija.
mala_mara is offline  
Old 03.01.2009., 00:29   #8
Quote:
mala_mara kaže: Pogledaj post
Niš ne kontam. Što on želi nešto vise, možebitno anusni sex ili što daj budi malo konkretnija.
zeljko_ri is offline  
Received Warning
Old 03.01.2009., 00:33   #9
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Preporučam odlazak u sexy shop i izdvajanje novca na mušku lutku jer one su bezosjećajne kao i onima kojima je na pameti samo sex i sex
zahvaljujem na preporuci, no odgodit ću odlazak i izdvajanje novca za lutku.

nije mi na pameti samo seks i seks, ima i ostalih stvari koje su mi na pameti. trenutno sam u razdoblju u kojem nisam spremna na nikakve obaveze. tip mi je seksualno privlačan te sam stoga i otvorila ovu temu. da mi nije privlačan, lako bi ja njega izbrisala iz mobitela. naravno, da se u meni probude neki osjećaji, situacija bi bila puno drugačija.
__________________
a možda je u grmu
kocka_kocka is offline  
Old 03.01.2009., 00:34   #10
savjet

onda je najbolje nađi sebi partnera preko oglasa za novac
oni su bezosjećajni dođu kad ti treba i ne traže da budu s tobom u vezi a svaki od njih ima onu stvar
a momka pusti na miru i nemoj se igrati s njim jer bi se jednom u životu mogle okrenuti uloge i da neko od tebe traži seks a ti ga zavoliš

nek ti životni moto bude : nemoj nikom raditi ono što ne želiš da rade tebi
drsrle is offline  
Old 03.01.2009., 00:34   #11
Quote:
mala_mara kaže: Pogledaj post
Niš ne kontam. Što on želi nešto vise, možebitno anusni sex ili što daj budi malo konkretnija.
osim seksa, želi provoditi sa mnom i vrijeme bez seksa
__________________
a možda je u grmu
kocka_kocka is offline  
Old 03.01.2009., 00:36   #12
Quote:
drsrle kaže: Pogledaj post
onda je najbolje nađi sebi partnera preko oglasa za novac
oni su bezosjećajni dođu kad ti treba i ne traže da budu s tobom u vezi a svaki od njih ima onu stvar
a momka pusti na miru i nemoj se igrati s njim jer bi se jednom u životu mogle okrenuti uloge i da neko od tebe traži seks a ti ga zavoliš

nek ti životni moto bude : nemoj nikom raditi ono što ne želiš da rade tebi
ne trebam tražit nekoga za novacm ima ih dovoljno besplatnih.

znači nemoguće je da on okrene ploču i želi nastaviti samo sa seksom?
__________________
a možda je u grmu
kocka_kocka is offline  
Old 03.01.2009., 00:38   #13
Kako je lako biti spreman za raširiti noge ali nije lako biti spreman za vezu...i onda kažu kako muški mozak samo misli na sex
zeljko_ri is offline  
Old 03.01.2009., 00:40   #14
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Kako je lako biti spreman za raširiti noge ali nije lako biti spreman za vezu...i onda kažu kako muški mozak samo misli na sex
ne želim uletavati u veze bez da sam sigurna da to stvarno želim.

ja nisam rekla da muški mozak samo misli na seks.
__________________
a možda je u grmu
kocka_kocka is offline  
Old 03.01.2009., 00:41   #15
Pa pitaj ga! Reci mu da bi htjela da ste fuck frendovi i kraj price, ako ne zeli trazi dalje.
malatajna is offline  
Old 03.01.2009., 00:42   #16
Quote:
kocka_kocka kaže: Pogledaj post
zanima me samo i samo seks. i to ne uvijek, već samo onda dok meni odgovara. seks s njim mi je predobar, i to je jedini razlog zbog kojeg sam s njim u kontaktu. nisam spremna na nikakvu vrstu veze, čak mi i naziv 'veza bez obaveza' ima previše 'veze' u sebi. vidim da njemu nije tako jer bi se on nalazio i ispijao kave sa mnom. jednom dok smo tako zabrijali mi je rekao da je počeo nešto osjećati prema meni. ja to ne želim! možda bih ga trebala potpuno izbacit iz života i zamijenit ga drugim (trenutno mi je predobro biti solo i neobavezno se zabavljat)
Mislim da si se nakačila na krivog..(ili on na tebe...)
On traži "ljubav", a ti čisti seks.
Traćiš vrijeme, a bogme i njega, jadnog!
 
Old 03.01.2009., 00:45   #17
Quote:
malatajna kaže: Pogledaj post
Pa pitaj ga! Reci mu da bi htjela da ste fuck frendovi i kraj price, ako ne zeli trazi dalje.
jel ima netko s sličnim iskustvom? kad pitaš to, jel to nužno kraj kontakta (u slučaju kada je samo jedna osoba zagrijana za nešo više) ili je moguće da se priča nastavlja, tj. da budemo samo fuck frendovi?
__________________
a možda je u grmu
kocka_kocka is offline  
Old 03.01.2009., 00:46   #18
Quote:
Mariamagdalena kaže: Pogledaj post
Mislim da si se nakačila na krivog..(ili on na tebe...)
On traži "ljubav", a ti čisti seks.
Traćiš vrijeme, a bogme i njega, jadnog!
Potpisujem ali nije jadan
__________________
I don't want to set the world on fire, I just want to start a flame in your heart...
željac is offline  
Old 03.01.2009., 00:46   #19
Quote:
Mariamagdalena kaže: Pogledaj post
Mislim da si se nakačila na krivog..(ili on na tebe...)
On traži "ljubav", a ti čisti seks.
Traćiš vrijeme, a bogme i njega, jadnog!
on 'jadan' je na isti način započeo sve to kao i ja.
__________________
a možda je u grmu
kocka_kocka is offline  
Old 03.01.2009., 00:47   #20
Quote:
kocka_kocka kaže: Pogledaj post
zanima me samo i samo seks. i to ne uvijek, već samo onda dok meni odgovara. seks s njim mi je predobar, i to je jedini razlog zbog kojeg sam s njim u kontaktu. nisam spremna na nikakvu vrstu veze, čak mi i naziv 'veza bez obaveza' ima previše 'veze' u sebi. vidim da njemu nije tako jer bi se on nalazio i ispijao kave sa mnom. jednom dok smo tako zabrijali mi je rekao da je počeo nešto osjećati prema meni. ja to ne želim! možda bih ga trebala potpuno izbacit iz života i zamijenit ga drugim (trenutno mi je predobro biti solo i neobavezno se zabavljat)

predobar ti je sex s nekim za koga bas nista ne osjecas i s kojim ti je tlaka i na kavu otici...svaka cast, ti si stvarno rijedak primjerak zenskog roda koji se moze podiciti tako necim...

u dilemi si da li ga izbaciti iz zivota i zamijeniti drugim...napravi covjeku uslugu i izbaci ga cim prije
Eva_Ri is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger