Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2014., 18:27   #3861
Optima zaobici u sto je moguce vecem luku.

Necu raspravljati o tome sta nude i po kojoj cijeni ali ako netko nije u stanju 20 dana da otkloni kvar na liniji onda ne zasluzuje da se zove telekomunikaciona firma.
hiro111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 19:16   #3862
Quote:
hiro111 kaže: Pogledaj post
Optima zaobici u sto je moguce vecem luku.

Necu raspravljati o tome sta nude i po kojoj cijeni ali ako netko nije u stanju 20 dana da otkloni kvar na liniji onda ne zasluzuje da se zove telekomunikaciona firma.
To zahvali T-COM-u
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 01:19   #3863
Cuj kad imas mrtav telefon i internet 20 dana onda me ne zanima do koga je pogotovo jer ne zivim u vukojebini vec u centru grada. Mislim da je razuman rok za rjesavanje ovakvih problema tjedan dana. Sva sreca kod mene je bilo ono istekao ugovor.
hiro111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 15:03   #3864
Svatko ima nekakvo iskustvo šteta što ne komentiraju forume ljudi i kojima sve radi - vjerujem da bi bilo masovnog sspamiranja :P
UltraDelux is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 14:36   #3865
Tek sam neki dan otkrija da je moguce na nekim programima pogledat emisiju koja je prosla. Ugodno iznenadenje.
Poskok1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 10:42   #3866
Quote:
Poskok1950 kaže: Pogledaj post
Tek sam neki dan otkrija da je moguce na nekim programima pogledat emisiju koja je prosla. Ugodno iznenadenje.
Reci i nama kako
hajsek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 21:50   #3867
Quote:
hajsek kaže: Pogledaj post
Reci i nama kako


Znaci pritisnes strelicu prema gore i podigne se onaj raspored sto je bilo i sto slijedi, ispod toga imas opcije prebaci na kanal i pogledaj ispocetka. To pogledaj ispocetka ti pokrece emisiju ispocetka i mozes premotavati sto ja koristim za premotavanje reklama, a tim opcijama pristupas strelicom prema dolje. Meni to ne daje na svim programima, samo na nekim poput dokumentaraca: Discovery, History,... i fox-ovima koje najcesce i gledam, nisam probao na svim programima, na tlc znam da nema jer mi taj zena gleda.
Poskok1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 17:09   #3868
meni je zadnjih par dana max brzina down speeda cca 150 kbs
ovo je za probit! samo od sebe je palo sa 450 na 150.. jel ima još netko ovakav problem??
JaSanFaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 00:04   #3869
Quote:
hiro111 kaže: Pogledaj post
Cuj kad imas mrtav telefon i internet 20 dana onda me ne zanima do koga je pogotovo jer ne zivim u vukojebini vec u centru grada. Mislim da je razuman rok za rjesavanje ovakvih problema tjedan dana. Sva sreca kod mene je bilo ono istekao ugovor.
Mene je T-com ostavio mjesec dana bez interneta. Morao sam kupiti wlan adapter da se zakačim na nekog susjeda. Glavni grad RH....
Borabor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 00:07   #3870
Quote:
strangerr kaže: Pogledaj post
evo sad sam ih zvao u vezi youtuba, problem koji sam opisao na prethodnoj stranici .. rekli su mi da nemogu prijaviti kvar ako mi video ne radi,
onda kad sam spomenuo da i drugi korisnici po forumima se žale na youtube rekao je da će prijaviti, sad neznam, još mi je savjetovao da instaliram miscrosoft silverlight ali nije pomoglo .. sinoć mi je sve i jedan video radio na youtubu! pogledao sam ih oko stotinjak .. evo jutros ih pola opet javlja - došlo je do pogreške molim pokušajte kasnije -.-

evo ovaj mi ne radi ..

https://www.youtube.com/watch?v=GC5E8ie2pdM

a ovaj radi !!!

https://www.youtube.com/watch?v=bDbpzjbXUZI zašto mi ovaj radi .. na koju foru ?

tko je tu lud sad ..

i ovaj mi isto ne radi ..

https://www.youtube.com/watch?v=btPJPFnesV4

i još evo probao njih dvadestak i ne radi mi ni jedan, samo taj eddie murphy mi radi ..

nije mi jasno kako su mi ti isti videi sinoć radili a sad ne!!!

a ništa sad evo gledam na dailymotinu te spotove, tamo mi sve radi ..
Inace se youtube hosta kod optime :P
Borabor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 10:26   #3871
Ja koristim O2 start paket, i to imam 2 priključka (stan i kod roditelja) i nemam nikakvih posebnih zamjerki na njih.
Eto.



Nego me zanima sljedeće: istječe mi uskoro ugovor, pa me zanima, ako ga ne produžim, da li će mi cijena usluge ostati ova koja je sada, ili ona koja je aktualna za te pakete??
(u njihovom cjeniku vidim da je to 25kn više nego sada, to mi je automatski 50kn mjesečno za oba broja i uopće mi se ne sviđa...)
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 22:29   #3872
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Ja koristim O2 start paket, i to imam 2 priključka (stan i kod roditelja) i nemam nikakvih posebnih zamjerki na njih.
Eto.



Nego me zanima sljedeće: istječe mi uskoro ugovor, pa me zanima, ako ga ne produžim, da li će mi cijena usluge ostati ova koja je sada, ili ona koja je aktualna za te pakete??
(u njihovom cjeniku vidim da je to 25kn više nego sada, to mi je automatski 50kn mjesečno za oba broja i uopće mi se ne sviđa...)
mala pomoc.
nemoras produziti ugovor.
sve ti ostaje po starom.tj nastavice se kako je.
samo sto ces biti bez ugovora ,te mozes otici od njih kad hoces.
ja sam vec godinu bez ugovora.
zvali su me dosta puta a ja ih odbijam jer mi nista nedaju.
naravno da ti kao starom korisniku nedaju nista povoljno.
u plusu sam da mogu otici kad me volja sa njih i cekam neki povoljni paket.
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 17:00   #3873
Ovako..Mislim kako mi D-link router otkazuje i na mahove gubi mrezu.Zanima me mogu li besplatno dobiti zamjenu routera.Tetka u SZK mi nudi opciju uzimanja routera u najam po cijeni od 11 kn mjesecno.Pitao sam je da li bi tih 11 kn placao do kraja ugovorne obaveze ( jos pola godine) ili bi mi zbog uzimanja routera produzili ugovor na jos 24mj. (sto bi svakako zelio izbjeci).
sibica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 17:05   #3874
kaće VDSL
hitno11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 18:11   #3875
Quote:
sibica kaže: Pogledaj post
Ovako..Mislim kako mi D-link router otkazuje i na mahove gubi mrezu.Zanima me mogu li besplatno dobiti zamjenu routera.Tetka u SZK mi nudi opciju uzimanja routera u najam po cijeni od 11 kn mjesecno.Pitao sam je da li bi tih 11 kn placao do kraja ugovorne obaveze ( jos pola godine) ili bi mi zbog uzimanja routera produzili ugovor na jos 24mj. (sto bi svakako zelio izbjeci).
Provjeri na kojem si anexu. Imam jedan optimin d-link koji radi na anex B. Poklonio bih ga.
__________________
"Time is an illusion. Lunchtime doubly so."
Mr. Generator is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 07:48   #3876
Novi paketi i brzine Optima telekoma

Kao što naslov kaže, i Optima je digla brzine. Koliko sam brzinski vidio, ponudili su i mogućnost uzimanja nekih paketa na mjesec dana i sl.,a ne kao do sada na 1 ili 2 godine (npr. HBO ili FULL paket).
Više o tome na:
http://www.optima.hr/hr/korisnicka-podrska/obavijesti/
sibica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 17:04   #3877
Osobno nisam imao nikakvih problema sa Optimom, ok tu i tamo zna puknuti veza ali jako rijetko. Kod njih sam već 8 godina i nisam ništa mijenjao, imam net od 4Mbps ali zbog negativnih iskustvava sa T-com bojim se išta mijenjati
__________________
I feel like I'm the worst, so I always act like I'm the best.
Shuffle is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 19:24   #3878
Quote:
sibica kaže: Pogledaj post
Kao što naslov kaže, i Optima je digla brzine. Koliko sam brzinski vidio, ponudili su i mogućnost uzimanja nekih paketa na mjesec dana i sl.,a ne kao do sada na 1 ili 2 godine (npr. HBO ili FULL paket).
Više o tome na:
http://www.optima.hr/hr/korisnicka-podrska/obavijesti/
A za stare korisnike ne planiraju dizati brzine?
Par puta su me zvali da potpisem novi ugovor, ali necu.
Nemam u planu odlazak drugom operateru, ali nemam niti u planu potpisavanje novog ugovora.
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 20:00   #3879
Koliko vidim ovdje (na stranicama 3 i 4, točka 2.8.7), veće brzine bi trebale biti dostupne i na starim O2 paketima.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 20:36   #3880
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Koliko vidim ovdje (na stranicama 3 i 4, točka 2.8.7), veće brzine bi trebale biti dostupne i na starim O2 paketima.
Ajde super ako dignu.
Je da je meni dovoljno i ovih 2mb, ali da bi bilo bolje imati 4 to svakako.
Da li se zna kad bi to trebalo zazivjeti?
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:44.