Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2012., 14:01   #1061
Quote:
sophiella kaže: Pogledaj post
Ajme, čitala sam ovu temu neki dan, došlo mi je da se bacim u snijeg
da se razumijemo, ja se slažem (možda i sama u nečem pretjerujem kad tvrdim da ne treba jesti čokolino ako postoje druge instant kašice u kojima nema toliko šećera) sa mnogim principima i pravilima dohrane, postepenog uvođenja i pojedinačnog namirnicu po namirnicu jer stvarno je svaka druga treća osoba na nešto alergična..

al kad ekipa tu nesretnu tablicu dohrane shvaća toliko doslovno da nikakva odstupanja ne smije biti..ili zabrije na eko uzgoj, nabavlja nekim ekstra kanalima 100% domaće sa sela, iz like stiglo, brano jutros prije prve rose (" ne bi nikad djetetu dala cekinovu piletinu") i pljuje po drugima koji tako ne rade i ne majmunišu se toliko oko hrane i prirpavke ..onda što reći, koju poruku posrati

jooooooj a autosjedalice...jojj nemam linka (a ko bi to iskopa) di je bilo čerupanja oko (ne)vožnje u AS, kad/ako beba od mjesec dana urla u as pa je za neku kratku razdaljinu (500m) neki (ja) usude prevesti na rukama, napadi idu do tud da se prijeti pozivanjem centra za socijalnu skrb, oduzimanje djeteta, policiju, ...

nek netko ode tam malo prcnuti (recimo pitati: a jel vi baš uvijek vozite dijete u as, moje ne voli u as pa je vozim u krilu ) pa bute vidjeli reakciju
ili da veliš da je dijete u as ali na prvom sicu, isto bi bilo svega..


ili da je dijete u hodalici. hahahaha opet dobiš packe jer po najnovijim preporukama korištenje hodalice se ne preporuča zbog toga jer dijete usvaja krive obrasce hodanja, odguruje se na prstima... al ono, to su samo jbn preporuke .. ne, nemreš to ekipi dokazati da ćeš napraviti po svom i da ne imaš mišljenje da mu "neće ništa biti"
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.

Zadnje uređivanje katjes : 13.02.2012. at 14:10.
katjes is offline  
Old 13.02.2012., 14:29   #1062
Meni je, a propos zdrave prehrane u dječice, bio daleko najjači jedan post na RiDu gdje je majka opisivala te potkrijepila slikama neki užasić od torte sačinjen od graha i tako nekih zdravih pizdarija za djetetov rođendan.

Mislim, skroz sam za to da se dijete uči zdravoj prehrani od malih nogu, ali kamon, torta od graha? Za rođendan? Stvarno?!

Edit:
http://picasaweb.google.com/11747729...zGXbFpWuY5fGA#

eto to. Torta od palente, graška i brokule. Fujki

Zadnje uređivanje MonotypeCorsiva : 13.02.2012. at 15:01.
MonotypeCorsiva is offline  
Old 13.02.2012., 15:35   #1063
Pa to je već bilo ovdje, mislim.

Ima nas svakakvih.
Zek0slav is offline  
Old 13.02.2012., 20:26   #1064
tema
Kumek bacio kost
Zagrizao
Donata is offline  
Old 13.02.2012., 20:27   #1065
Quote:
MonotypeCorsiva kaže: Pogledaj post
Meni je, a propos zdrave prehrane u dječice, bio daleko najjači jedan post na RiDu gdje je majka opisivala te potkrijepila slikama neki užasić od torte sačinjen od graha i tako nekih zdravih pizdarija za djetetov rođendan.

Mislim, skroz sam za to da se dijete uči zdravoj prehrani od malih nogu, ali kamon, torta od graha? Za rođendan? Stvarno?!

Edit:
http://picasaweb.google.com/11747729...zGXbFpWuY5fGA#

eto to. Torta od palente, graška i brokule. Fujki




Njamiiiii

A sunčeko maleno, kako je sladak. Neka ga pošalju meni da mu teta pokaže kaj je to čokoladna torta. :59kila: :ljetojedaleko:
__________________
Reality is overrated.
Jedri mala jedrilica is offline  
Old 13.02.2012., 21:08   #1066
Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
tema
Kumek bacio kost
Zagrizao


Još je i ban na kraju dobio
boeing_ is offline  
Old 13.02.2012., 22:01   #1067
Spešal avard for cjepidlačenje gouz to:

Quote:
tužnadjevojčica kaže: Pogledaj post
zašto na početnoj stranici kad se ulogiram piše: Bok, tužnadjevojčica! a ne pravilno u vokativu: Bok, tužnadjevojčice!
Lord Byron is offline  
Old 13.02.2012., 22:14   #1068
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Spešal avard for cjepidlačenje gouz to:
Ni meni ne piše "Bog, Herpe!" kako bi trebalo.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Old 13.02.2012., 22:32   #1069
taman sam to dosla zakeljit
__________________
When you love someone, you've gotta trust them. There's no other way. You've got to give them the key to everything that's yours. Otherwise, what's the point? And, for a while, I believed that's the kind of love I had.

Zadnje uređivanje Miss Snješko : 13.02.2012. at 22:38.
Miss Snješko is offline  
Old 13.02.2012., 23:58   #1070
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Spešal avard for cjepidlačenje gouz to:


Ja to ni ne primjećujem,sad sam tek išla pogledat

EDIT : Je li itko nedavno gledao slike teen forumaša? u zadnjih par stranica našla sam dosta treša
__________________
Be careful who you save, you might be interrupting their karma.

Zadnje uređivanje Sany Enola : 14.02.2012. at 01:08.
Sany Enola is offline  
Old 14.02.2012., 06:18   #1071
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Spešal avard for cjepidlačenje gouz to:
o bokte

Quote:
chergi kaže: Pogledaj post
Nisi u pravu.
Dijete dok se ne krsti, cak i dok je jos u utrobi je sposobno podleci prokletstvima i carolijama i urocima. A oni postoje. Jer zlo postoji i Sotona takodjer. Ljudi su previse iskvareni i on njima upravlja i na te nacine.

Nekad nije rijec da dijete ispasta za grijehe. Moze biti i o prokletstvima na lozu, pokoljenja, i ne moze onda poslije tijekom zivota to dijete lako to zaobici. Informiraj se. Lako je biti skeptik i smatrati da se to ne dogadja ili u krajnjem slucaju da se dogadja negdje drugjde i u tudjim zivotima. Ali kad se u tvom zivotu desi ili blizoj okolini mozda i povjerujes.
Snowcrowned is offline  
Old 14.02.2012., 09:36   #1072
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Ni meni ne piše "Bog, Herpe!" kako bi trebalo.
Ni meni ne piše "Lord Byron Bog" kako bi trebalo .
Lord Byron is offline  
Old 14.02.2012., 09:49   #1073
Vjerujem da ste vi kao dobro uhodani treš majstori već otkrili "vjenčanja" kao dobar izvor,ali evo ja sam zbilja u dobroj namjeri da pomognem prijateljici otišla postavit pitanje a kad tamo treš na sve strane !

Ono najbolje mi je kako se jadne mlade žale jer još nisu "doživjele klik sa nijednom vjenčanicom" pa se onda međusobno tješe i sve vrvi sa i naravno za one koje još čekaju klik... Awwww....

edit: sada vidim ovog jadnog malog sa tortom za prvi rođendan, ma sirota dođe mi da ga uzmem i našopam sa čokoladnom tortom

Zadnje uređivanje Milla_84 : 14.02.2012. at 10:17.
Milla_84 is offline  
Old 14.02.2012., 11:04   #1074
Djevojke starije od 15 godina:

Quote:
Arme kaže: Pogledaj post
dobro nisam tol'ko mlađi, ugl blair će mi uvijek bit privlačnija od serene

a gle im visine, nitko nije preko 180

Chuck - 174cm
Dan - 175cm
Nate - 179cm
Serena - 178cm
Blair - 164cm
Vanessa - 165cm

Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post
ja mislim da Serena ipak nije tolikooo... mislim da su je Dan viši od nje ako su bosi, a ona u štiklama, i da je Nate viši bezobzira na štikle(to sam uočila na Bijeloj zabavi, kad je S bila u božanstvenoj Oscar de la renta gown u koju sam inače kao što Ace za Chuckom),
ali o tome se još naveliko raspravlja...ovi žešći fanovi, je li...

Arme, ma nemoj se brzati , Serena je ipak Serena Van der Boobsen i Serena Van der Legsen
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 14.02.2012., 13:30   #1075
Srećan dan zaljubITIh

Quote:
11tena kaže: Pogledaj post
Još sam ovo!!!!
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 14.02.2012., 15:22   #1076
Quote:
Snowcrowned kaže: Pogledaj post
o bokte



Mene zanima jel ljudi stvarno vjeruju u te gluposti?
-SOMEBODY- is offline  
Old 14.02.2012., 19:55   #1077
Bebač je baš sladak. Vidim da su albumi bebačeve mame otvoreni za javnost, pa sam malo škicnula. Jedino mi nije jasno kako joj nije neugodno toliko puta fotkati svoju cicu i pokazati javnosti. Da, shvaćam da doji bebača na tim fotkama, ali nekako mi to nije za dijeljenje sa svima.



Serena Van der Boobsen i Serena Van der Legsen
Carla Marx is offline  
Old 14.02.2012., 20:02   #1078
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ni meni ne piše "Lord Byron Bog" kako bi trebalo .
Misliš, "Lorde Byrone Poše ili nečeg sličnog"
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Old 14.02.2012., 20:27   #1079
Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
Bebač je baš sladak. Vidim da su albumi bebačeve mame otvoreni za javnost, pa sam malo škicnula. Jedino mi nije jasno kako joj nije neugodno toliko puta fotkati svoju cicu i pokazati javnosti. Da, shvaćam da doji bebača na tim fotkama, ali nekako mi to nije za dijeljenje sa svima.
ne otvaraj temu o silikonima na žk-u
Hazel Silk is offline  
Old 14.02.2012., 20:58   #1080
Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
Jedino mi nije jasno kako joj nije neugodno toliko puta fotkati svoju cicu i pokazati javnosti. Da, shvaćam da doji bebača na tim fotkama, ali nekako mi to nije za dijeljenje sa svima.
Joj, mislim da ces ovime potencijalno dovuci sve i svasta u nasu trash izbu.

Kako god bilo, ispod fotke dojenja napisati srrrrrrrrrkkkkkk je meni trashina samo takva.
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:14.