Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2006., 10:30   #1
Veleučilište Baltazar - Zaprešić

Upisao sam u ljetnom roku smjer poslovna ekonomija i poduzetništvo i zanima me ima li netko tko već studira taj smjer da mi kaže nešto više o predavanjima, ispitima i sl.
Zanima me ima li kakav studentski forum jer na njihovim službenim stranicama nisam ništa našao
Isto me zanima kako doći do skripta prije poćetka predavanja
gw21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 10:58   #2
Ej ljudi jel ima neko sa pef-a na forumu javite se
gw21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2006., 08:53   #3
Ja sam nedavno diplomirala na visokoj školi u Zaprešiću, smjer poslovna ekonomija i financije.
To je isti taj koji si upisao, ali se,bar koliko mislim, ne zove poduzetništvo.
No, nije bitno.
Šta da ti kažem? Jesi redovni ili izvanredni? Ja sam bila izvanredni, ali sam svejedno išla na sva predavanja i uvijek na prve rokove na ispitima.
Najbolje ti je da ideš na predavanja, pogotovo kod profesora čiji predmeti slove kao najteži, jer najveća učionica ima nekih 80 mjesta tako da nema šanse da te ne zapamti ako si na svakom predavanju, a to ti je veliki plus kad polažeš ispit.

Napiši šta te još zanima, ovako napamet se ne mogu ni ja sjetiti.
Mislim da su skripte za ispite u cijeni koju si platio za prvu godinu.
 
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 14:06   #4
VISOKA POSLOVNA ŠKOLA -3.GODINA FINANCIJE

Pozdrav,

od ove godine upisujem VSPU, 3.godinu.Završila sam višu na drugom faksu i automatski se prebacujem na zadnju godinu.Malo sam se raspitala u referadi i od ove godine su uveli neke razlikovne ispite ( čak njih 6 ).
Možeš li mi reći prema tvome iskustvu kakvi su ti predmeti i da li je treća godina jako teška.
( Poslovna ekononija i organizacija , osnove financiije, revizija, temelji poreznog sustava, poslovna analiza, finan.poslovnih kombinacija, ekonomika transakcijskih troškova )
Možeš li mi reći neka tvoja iskustva ili dati savjet, da li su to samo izračuni i da li si išla na instrukcije.
Mogla bi mi poslati svoj mail kako bi mogli lakše komunicirati.

Thanks
 
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 19:15   #5
jel ima netko da je zavrsio to i zaposlio se, i gdje?
debilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 20:54   #6
Quote:
debilde kaže: Pogledaj post
jel ima netko da je zavrsio to i zaposlio se, i gdje?
nisam jos zavrsila svoj smjer menadzmenta, 3 god sam sad, a zaposlila se jesam, radila sam u AZ mirovinskom fondu na SC ugovor, onda u firmi Mataš u racunovodstvu godinu i 2 mj na SC ugovor, dobila posao u metrou u racunovodstvu ali odbila i sad radim u firmi digi tv na odjelu reklamacija i financija.
valjda ti je to dosta
__________________
Što više ljudi poznajem - to više volim svog psa !
missLove is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2010., 17:18   #7
Quote:
jerenka1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

od ove godine upisujem VSPU, 3.godinu.Završila sam višu na drugom faksu i automatski se prebacujem na zadnju godinu.Malo sam se raspitala u referadi i od ove godine su uveli neke razlikovne ispite ( čak njih 6 ).
Možeš li mi reći prema tvome iskustvu kakvi su ti predmeti i da li je treća godina jako teška.
( Poslovna ekononija i organizacija , osnove financiije, revizija, temelji poreznog sustava, poslovna analiza, finan.poslovnih kombinacija, ekonomika transakcijskih troškova )
Možeš li mi reći neka tvoja iskustva ili dati savjet, da li su to samo izračuni i da li si išla na instrukcije.
Mogla bi mi poslati svoj mail kako bi mogli lakše komunicirati.

Thanks

I ja sam to upisao ove godine ali mi ženska u referadi rekla da imam razliku samo 4 ispita. Ako budeš znala da neke skripte bio bih zahvalan...
caki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 18:13   #8
Jel se dobivaju i knjige u cijeni školarine, ili treba posebno sam kupovat?
monday's rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2010., 17:16   #9
Quote:
beauty kaže: Pogledaj post
Ja sam nedavno diplomirala na visokoj školi u Zaprešiću, smjer poslovna ekonomija i financije.
To je isti taj koji si upisao, ali se,bar koliko mislim, ne zove poduzetništvo.
No, nije bitno.
Šta da ti kažem? Jesi redovni ili izvanredni? Ja sam bila izvanredni, ali sam svejedno išla na sva predavanja i uvijek na prve rokove na ispitima.
Najbolje ti je da ideš na predavanja, pogotovo kod profesora čiji predmeti slove kao najteži, jer najveća učionica ima nekih 80 mjesta tako da nema šanse da te ne zapamti ako si na svakom predavanju, a to ti je veliki plus kad polažeš ispit.

Napiši šta te još zanima, ovako napamet se ne mogu ni ja sjetiti.
Mislim da su skripte za ispite u cijeni koju si platio za prvu godinu.

Jel imaš kakve skripte za 3 godinu? ja sam je upisao ove godine nakon više ekonomije i sad imam 4 ispita razlike za položit. Ili znaš mjesto gdje mogu to nabavit. Pošto sam izvanredno i dosta daleko od zg...
caki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 14:58   #10
Quote:
beauty kaže: Pogledaj post
Ja sam nedavno diplomirala na visokoj školi u Zaprešiću, smjer poslovna ekonomija i financije.
To je isti taj koji si upisao, ali se,bar koliko mislim, ne zove poduzetništvo.
No, nije bitno.
Šta da ti kažem? Jesi redovni ili izvanredni? Ja sam bila izvanredni, ali sam svejedno išla na sva predavanja i uvijek na prve rokove na ispitima.
Najbolje ti je da ideš na predavanja, pogotovo kod profesora čiji predmeti slove kao najteži, jer najveća učionica ima nekih 80 mjesta tako da nema šanse da te ne zapamti ako si na svakom predavanju, a to ti je veliki plus kad polažeš ispit.

Napiši šta te još zanima, ovako napamet se ne mogu ni ja sjetiti.
Mislim da su skripte za ispite u cijeni koju si platio za prvu godinu.

Pozdrav, ja sam upisao treću godinu jer sam prešao sa drugog faksa na ovaj pa mi trebaju skripte za razlikovne ispite ako možda imaš. Vrlo zahvalan.
caki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 15:08   #11
prošli tjedan kad sam odnijela dokumente u referadi su mi rekli da 19.7. tj.danas potražim na njihovoj stranici broj žiro računa na koji moram uplatiti novac..ali oni nisu stavili ni jednu obavijest u vezi toga..pa sad neznam...dal da zovem dolje...ili da počekam...pa možda stave tijekom dana...
icemarina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 20:22   #12
Smile Rang lista objavljena na početnoj stranici VŠPU-a!

Stvarno su brzi, svaka čast!!!

Čestitam svima koji su prošli i vidimo se na/o/po/prema/pri/u upisu!!!

Hvala svim, sada se može reći, budućim kolegicama i kolegama koji su nas prošlih tjedana i mjeseci bodrili, a i onima koji su iznosili svoja, možda malo tmurna ali vjerojatno iz njihove perspektive istinita, mišljenja o Baltazaru!

Tx
alal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2010., 23:20   #13
Quote:
caki kaže: Pogledaj post
Pozdrav, ja sam upisao treću godinu jer sam prešao sa drugog faksa na ovaj pa mi trebaju skripte za razlikovne ispite ako možda imaš. Vrlo zahvalan.
jel znaš do kad se može prebacit
Kasa7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2010., 13:51   #14
Question prijemni-jesenski rok

Pozz...
znam ljudi da gnjavim...al molim vas koji ste bili na prijemnom za pef i prošli ..ako mi možete napisat pitanja kojih se sječate sa ispita, jer na jesenskom roku budu ista...Hvala vam unaprijed
minnie m is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 02:07   #15
Visoka škola za poslovanje i upravljanje "Baltazar Adam Krčelić" - Zapresic

Visoka škola za poslovanje i upravljanje "Baltazar Adam Krčelić" sa pravom javnosti u Zaprešiću

kakva je ovo škola, tj. fax? koje su dobre, loše strane, iskustva?
Jel ovaj fax priznat, što se dobije s tim, tretira li se kao i svaki drugi fax?
Što on znači za kasnije zapošljavanje, gdje se čovjek zaposli s time i da li postoje radna mjesta za ova usmjerenja?
rivica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 12:46   #16
evo i link:

www.vspu.hr
rivica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 20:02   #17
Smile upis na fakultet

Bok ljudi! Trebam vašu pomoć, upisujem se ove godine na fakultet. Odlučila sam se za ekonomiju u Zaprešiću (Adam Krčelić Baltazar).Da li je netko od vas student na spomenutom fakultetu, zanima me prijamni, kakva su pitanja, imate li skripte? Joj, luda sam od razmišljanja Bojim se!
Kako da sad počnem učiti sve 4 godine hrvatskog i matematike......
PLS MOLIM POMOĆ!!!!!
Hvala unaprijed!
 
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 20:50   #18
Ljudi zanimaju me komentari ovog faxa? Iskustva? Težina i slično?
stereo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 22:21   #19
Quote:
lina18 kaže: Pogledaj post
Bok ljudi! Trebam vašu pomoć, upisujem se ove godine na fakultet. Odlučila sam se za ekonomiju u Zaprešiću (Adam Krčelić Baltazar).Da li je netko od vas student na spomenutom fakultetu, zanima me prijamni, kakva su pitanja, imate li skripte? Joj, luda sam od razmišljanja Bojim se!
Kako da sad počnem učiti sve 4 godine hrvatskog i matematike......
PLS MOLIM POMOĆ!!!!!
Hvala unaprijed!
JA SE NALAZIM U ISTOJ SITUACIJI!!! Nakon 10 godina bi se trebala primiti knjige....eto ako si za, javi se na [email protected] pa ćemo skupa nešto smisliti!!!
Ivana
Ivana_hc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 00:07   #20
Quote:
Ivana_hc kaže: Pogledaj post
JA SE NALAZIM U ISTOJ SITUACIJI!!! Nakon 10 godina bi se trebala primiti knjige....eto ako si za, javi se na [email protected] pa ćemo skupa nešto smisliti!!!
Ivana
Da, 10 godina. ti si sretnica....

Ja se planiram uloviti toga 20 godina nakon što sam završila školu......Pa bi me isto zanimalo malo više informacija o tom ispitu......hajde, hajde, pomozite teti u nevolji....
t.i.a. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:42.