Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2011., 13:29   #201
Koji je po vama najbolji silikonsko ulje za kosu? Olival, Klas?
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 20:12   #202
više ih ne koristim, al od svih koje sam probala, najbolji mi je una silker od rollanda

__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 22:40   #203
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
imam ga ja, al nisam preoduševljena....zamasti mi kosu pa ga koristim tako da jednom tjedno stavim navečer prije spavanja na cijelu kosu i ujutro isperem....to mi je zamjena za noctogensit jer ga nigdje nema....al kad potrošim ovo pakiranje, neću ga više kupovati...
Tnx na odgovoru, ali sam ga prekasno vidjela, već sam ga kupila..
Da, u pravu si, dosta zamasti kosu, ali mi za vrhove to i odgovara.. Inače koristim nutritive liniju i kosa mi se dosta reparirala, ali nekoliko centimetara vrhova su još uvijek prilično suhi, a šišam se svakih 2 mjeseca, tako da nije do toga..
Loreanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 15:37   #204
Ja sam danas vidjela proizvod s nazivom voćni kristali. Jako mi je primamljivo. Sad ne kužim što bi to točno bilo, tekući kristali s dodatkom ekstrakata voća il što? Ne znam isplati li se...
dextra_ is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 16:05   #205
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
više ih ne koristim, al od svih koje sam probala, najbolji mi je una silker od rollanda

potpisujem..ja koristim već 3god...nakon svakog pranja nanesem ulje od svile..a kad osušim kosu stavim sjaj..i kosa mi je po tome stvarno super,a svašta sam probala..tak da preporučujem,ko ima oštećenu kosu od peglanja il farbanja..
ari21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 12:06   #206
Vidio netko ovo???

http://www.index.hr/xmag/clanak/lije...rr/573112.aspx
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 19:13   #207
Ovo se zove prikriveno oglašavanje i zakonski je kažnjivo. Ukoliko netko nije primjetio (ja jesam jer mi je to struka), ovaj članak je po svemu viđenom plaćeni oglas od BIO&BIO, a nigdje nije naznačen kao takav, iako bi po zakonu trebao biti, jer ljudi više vjeruju članku pisanom od novinara, nego direktnoj običnoj reklami!

No ništa od ovog ne znači da ga neću kupit kad potrošim ovo kojem imam iz Aromatice..

Da li cure koje koristite kokosovo ulje, ga koristite za još nešto, tipo n jega kože, ili ga samo stavljate na kosu? Ja ga nekad znam malo na lice namazat i fino mi paše..
JackBlack is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 20:13   #208
Ja ih ne reklamiram.
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 10:46   #209
nisam mislila na tebe nego na autora članka na portalu i portal.
JackBlack is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 23:16   #210
Pozdrav svima, nova sam na ovoj temi. Baš sam ovih dana nabavila oil miracle ulje od schwartzkopfa probala sam ricinusovo ulje jer imam skroz suhu kosu a duga je, pošto je valovita moram je peglati skoro poslije svakog pranja. Danas sam baš oprala kosu i prvi put stavila ovo ulje, mogu samo reći da ništa bolje nisam probala, kosa je tako meka, a ulje savršeno miriše nadam se da sam vam pomogla, prvo sam mislila da je sr*nje kao i sve ostalo sto sam probala do sad, al ovo me bas iznenadilo. cijena je malo veca ali svakako se isplati, stavi se dvije kapi na dlan i razmaže po vlažnoj ili suhoj kosi
ellees is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 17:21   #211
moze preporuka za neko ulje, za masnu kosu . mozda čičkovo ?
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 18:21   #212
kakvo vam je avokadovo ulje ako je probao tko?
Željezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 21:35   #213


moja je kosa cijeli zivot cekala ovo ozbiljno,kosa mi bude sjajna i mekana,ma ludilo
pepsiihead is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 18:37   #214
Marrakesh healing oil

Dok sam studirala u Italiji koristila sam Marrakesh ulje(arganovo ulje i sjene konoplje) i bilo mi je fantastično i kako sam se vratila u hrvatsku nije ga bilo nigdje za kupiti i tako sam koristila Macadamiu i Moracon oil, ali sad je napokon došlo u hrvatsku i odmah sam si ga kupila i bila sam presretna što ga opet imam tak da ga mogu svima preporučit kao najbolje arganovo ulje na tržištu.
Što je najbolje bilo je i Marrakes X to vam je regenerator u spreju koji se ne ispire i koji čini 10 fantastičnih stvari vašoj kosi.
http://www.styleicons.com.au/image/marrakesh%20x(2).jpg
http://lh4.ggpht.com/_bw9zYVODUck/Sv...h-oil-pair.jpg
Kovrcava23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 09:06   #215
Ja sam isto u potrazi za najboljim serumom koji obnavlja kutikulu kose na vrhovima, dajte mi nešto profesionalno preporučite...

Nije mi žao dati i više novaca samo da dobijem ono što trebam, imam blago valovitu tamno-smeđu kosu koja je zdrava i sjajna, sve do vrhova...ali vrhovi pucaju i pucaju..A ja sam frik koji gotovo svaki dan ispred prozora gleda i gleda hoće li se pojaviti koji ispucali da ga odmah sa škarama uklonim..Opsjednuta sam

Uglavnom isprobala sam niz seruma i svi su mi bili prosjek ili ispod prosjeka
Keune (prosjek) , Klass (ispod prosjeka),L'Oréal Professionnel Absolut Repair Cellular Treatment Serum (masan, loš) , Loreal Elselve žuti serum (ne vidim efekt osim da ga vrhovi upijaju i upijaju ) Tigi S , onaj sa mirisom maline neki Dream drops ili sl (bzwz)..Semi di Lino (nemam komentara), Tony & Guy..

Svi ostave kosu svilenkastom i mekanom na opip ali ja ne vidim poboljšanje u strukturi kose na samim vrhovima!

Preporučite mi neš kvalitetno, plisss!!!!
__________________
He can who thinks he can, and he can't who thinks he can't. This is an inexorable, indisputable law.

Zadnje uređivanje Kratka Kavica : 08.10.2011. at 09:41.
Kratka Kavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 10:33   #216
Gle već sam gore napisala probaj si kupit Marrakesh oil odusevit ćeš se, malo je skuplje ali nećeš pozaliti ni jedne kune.imaš ga u frizer priboru u Zagrebu.
Kovrcava23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 08:42   #217
Jel taj frizer pribor tamo na kvatriću, domjanićeva? Ili ne?
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 11:59   #218
Je, Domjanićeva.

Evo ti link: http://www.frizer-pribor.hr/start.php
Daisy28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 15:52   #219
Koj kad bi bar mogla nabaviti semplić tog Marrakesh healing oila, strah me da opet ne uzmem nešto što mi neće odgovarati...Ima ga i na feelunqueu po 17-18 funti...

E curke jeste isprobale možda nešto od navedenog :

Schwarzkopf Professional SEAH HAIRSPA Cashmere Tips Sealing Elixir 50ml ??

http://www.feelunique.com/p/Schwarzk...ng-Elixir-50ml

Djeluje kvalitetno..

I ovo mi se čini zanimljivo uljiće



http://www.feelunique.com/p/Matrix-B...ified-Oil-50ml
__________________
He can who thinks he can, and he can't who thinks he can't. This is an inexorable, indisputable law.
Kratka Kavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 18:44   #220
Imaš u frizer priboru i testere tak da nemaš brige
Kovrcava23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:52.