Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2016., 12:14   #861
Quote:
Closetcase kaže: Pogledaj post
Ja sam svaki dan u strahu da me netko ne outuje jer bi to znacilo da postajem beskucnik u sekundi pa sad vi koji mislite da smo mi nakaradni razmislite o tome kako je npr.meni. Normalna sam osoba,radim,studiram, osjecam, mislim i zivim,a nikad se nisam osjetio prihvacenim. Pa sad razmislite kako je to kad imas 21 godinu a bojis se bitnog dijela sebe?
Zao mi je to cuti... Malo sam stariji ciko, imam dva, prakticki odrasla sina, tvojih godina, i da se neki od njih 'outa' (iako mi djeluje kao da bas i nece ) imao bi moju punu potporu i zastitu (citaj:dobio bi po picki tko sere)... Kakvi kurcevi beskucnici, pa sve to su nasa djeca....
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 12:34   #862
Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
Zao mi je to cuti... Malo sam stariji ciko, imam dva, prakticki odrasla sina, tvojih godina, i da se neki od njih 'outa' (iako mi djeluje kao da bas i nece ) imao bi moju punu potporu i zastitu (citaj:dobio bi po picki tko sere)... Kakvi kurcevi beskucnici, pa sve to su nasa djeca....
Ni sami ne znate koliko ste mi uljepsali dan zbog same spoznaje da takvi ljudi kao Vi uopce postoje ovdje. Ja sam vec jednom pobrao samar radi podrske gayjevima a sto bi bilo da se outam ne zelim ni pomislit. Moram neke stvari istrpiti jer si sam ne mogu priustiti skolovanje a znam da bih ostao i bez toga. Hvala Vam sto ste mi popravili dan...
Closetcase is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 12:41   #863
Quote:
Closetcase kaže: Pogledaj post
Ni sami ne znate koliko ste mi uljepsali dan zbog same spoznaje da takvi ljudi kao Vi uopce postoje ovdje. Ja sam vec jednom pobrao samar radi podrske gayjevima a sto bi bilo da se outam ne zelim ni pomislit. Moram neke stvari istrpiti jer si sam ne mogu priustiti skolovanje a znam da bih ostao i bez toga. Hvala Vam sto ste mi popravili dan...
Nista kiddo, pazi na sebe i ne izlijeci gdje ne moras... Iskoluj se i pici po svome
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 23:36   #864
Quote:
Closetcase kaže: Pogledaj post
Svima koji misle da gay nije okay... evo ja imam 21 godinu i gay sam, takav sam rođen takav cu i umrijeti. Ne sramim se toga,jer se nemam cega sramiti, imam ja i npr.plave oci pa se toga ne sramim pa zasto bih se sramio svoje seksualnosti. Ja sam svaki dan u strahu da me netko ne outuje jer bi to znacilo da postajem beskucnik u sekundi pa sad vi koji mislite da smo mi nakaradni razmislite o tome kako je npr.meni. Normalna sam osoba,radim,studiram, osjecam, mislim i zivim,a nikad se nisam osjetio prihvacenim. Pa sad razmislite kako je to kad imas 21 godinu a bojis se bitnog dijela sebe?


Potrudi se ne osijecat neprihvaceno da ti svaki sljedeci dan prode sretno i ispunjeno. Nemas decka kao sto ni dosta nas hetero deckiju nema curu. Nemas od cega strahovat niti je ikome bitno jel si trazis curu ili decka. Svakodnevne stvari obavljas kao gay isto kao sto bi i da si hetero. Kad budes imao decka neces to iznosit u javnost kao sto i neki hetero parovi ne iznose to odma i kriju od okoline. Razumijem gdje je problem i da si opet u losijoj poziciji zbog roditelja, ali bar si probaj osvijestit to da je trenutno nebitno tvoje opredjeljenje. Biti ce bitno kad nades decka, do tad si gay bez decka kao i hetero bez cure. Nemas se cega bojat.

Ne znam jesam li uspio, ali cilj mi je bio taj da se ne opterecujes previse s tim. Jednom kad budes imao decka i za svaki slucaj to ne kazes svojima dok se ne osamostalis (tako sam shvatio da se bojis) i onda kad im kazes vrlo vjerojatno te se nece odreci jer ipak si njihovo dijete. A takvi ljudi koji otvoreno mrze homoseksualce vecinom promijene misljenje kada se nadu u takvoj situaciji. To ti moze biti kao utjeha valjda.

Eto valjda sam pomogao bar malo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 23:46   #865
Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
Nemas od cega strahovat niti je ikome bitno jel si trazis curu ili decka.
Upravo suprotno. Ne zelim ga plasiti ali ako si gay moras itekako biti oprezan. Pogotovo ako zivis u ruralnim sredinama. Da nikome nije bitno trazi li curu ili decka onda ga, logicno, ne bi bilo strah traziti curu odnosno decka.

Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
Nemas se cega bojat.
Ne nuzno. Sama percepcija nekoga da je gay moze biti veliki problem po osobu.

Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
A takvi ljudi koji otvoreno mrze homoseksualce vecinom promijene misljenje kada se nadu u takvoj situaciji. To ti moze biti kao utjeha valjda.
Bas i ne. Ono sto se cesto dogadja jest da (ako govorimo o clanovima obitelji) da prvo pokusaju promijeniti seksualnu orijentaciju svoga djeteta prije negoli to prihvate. Pogotovo ako je rijec o mladjoj populaciji koja zna biti izlozena raznim vrstama nasilja od strane roditelja. Misljenje se promijeni u velikom broju slucajeva ali ne nuzno za 180 stupnjeva. Cesto se moze vidjeti onaj stav: dobro gay si ali nemoj mi to biti pred ocima, sto i nije neka lijepa pozicija za gay osobu.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 11:44   #866
Meni ste pomogli obojica i neopisivo mi je drago sto sam se registrirao. Nije lako biti Pale sam na svijetu
A o tim promjenama stavova mogu samo sanjat, no ko zna kako bi se neke stvari odvile, mozda bi sve proslo normalno i bez puno drame. A sto se tice npr. nalazenja decka, to mi nije sada ni u planu,ali sam nekako napisao prvih par postova u stilu ocajnika hahah. Ja bih sad volio upoznat par gay ljudi pred kojima ne moram glumit nista
P.S. zelim ti da sto prije nades curu ako ju trazis :klap:
Closetcase is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:44.