Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike > Programiranje

Programiranje Za programere i one koji to žele postati ...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2016., 20:27   #1
C# WCF projekt

Pozdrav, molio bih da mi se javi netko tko dobro barata C#-om i WCF frameworkom. Radi se o projektu koji sam započeo, zapeo sam pri samom kraju i neko vrijeme nisam radio na njemu, a trenutno nemam baš vremena pa bih trebao nekog da pomogne. Detaljnije na porukama, naravno spreman sam nagraditi onoga tko bi bio u stanju pomoći. Hvala
PartyBreaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 21:15   #2
Reci što te konkretno muči

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
dysback is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 21:36   #3
Imam jednu server aplikaciju i više klijenata pa bi ovisno o broju aktivnih klijenata server trebao kontrolirati koji klijent ima koje mogućnosti, npr. ako jedan od klijenata napravi odabir određenih parametara koji će biti zajednički svima onda na ostalim klijentima treba onemogućiti taj dio odabira nego ih samo obavijestiti koje je parametre taj prvi klijent odabrao. Server je self hosted konzola, a klijenti su WPF aplikacije. Mislim ima dosta toga i znam konkretno što još treba napraviti pa tražim nekog tko bi stvarno imao volje to napraviti do kraja. Teško mi je ovako objašnjavati do detalja bez da netko ima uvid u kod, a njega je previše da bi ga mogao staviti ovdje.
PartyBreaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 19:34   #4
Jel može netko preporučiti neku stranicu gdje mogu naći nekog za ovaj problem, freelance ili slično?
PartyBreaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 02:03   #5
Upwork (bivši oDesk) je najveći freelance servis

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
dysback is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:33.