Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2016., 12:06   #21
Jel netko od vas nedavno uzimao neki prepaid SIM u Italiji? Koji operater je najpovoljniji za Internet?
Trebao bi mi Internet na nekih tjedan dana, a buduci da Tomato nema nikakve roaming opcije, ne placa mi se 49 lipa za svaki MB pa bi mi dobro dosla neka talijanska SIM kartica s bar 500MB (pozivi i poruke su mi manje bitne, al ne skodi ni to imati).

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2019., 14:23   #22
Znaci ovako ko god dolqzi u italiju,uzmite si Wind probo sam TIM i mogu rec da je meni sranje radnici su im isto bezveze..u Windu vam sve ljepo objasne..
Uglavmom kak sam ja to napravio ove god..necu pisat o timu jer nema smisla..
Znaci odes u WIND bilo dje dje ga ima soping centar skoro svaki.Plazis e nemrem se aad sjetit kolko za karticu .Al uglavnom svaki mjesec das 15 eura i imas 50gigabajta prometa da 50etttt ne ko kodnas bonbon das 55 kuna fobis 6 gigi hahahahahah usto dobijes puno razgovora prema vindu i 200minuta za sve internacionalnr pozive koje nemoras nis dodatno placat..wind je brutala ja kad spiskam tih 50 gigi za pol meseca nedje imam imaju promociju trenutno za 3 eura 50gigi nadopune opet hahahahaha komedija za nase..itd.wind je zakon!

Quote:
damir911 kaže: Pogledaj post
idem u Italiju na skijanje 3 tjedna pa bih volio uzeti neku njihovu prepaid karticu za telefon ( imam otključan mobitel ) pa me zanimaju da li je netko uzimao, koliko košta, koliko love na računu, itd...
thx
Sam gas u WIND daces nekih 22eura za karticu imaces 50gigi,pozive prema van i windu sve jesnostavno i nis posebno osim sto su zakon za nase smecare,znaci 50 gigi na i dalje nemogu vjerovat bobon platim 55 kn dobis 6 gigi za plakat.
Zibent is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2019., 20:52   #23
Koliko se giga moze koristit u roamingu, uzeo bi tu karticu i koristio je u hr
antonio545 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2019., 13:54   #24
Wind je najgori operater u Italiji, ne možeš to znati ako ne živiš ovdje.
Nude malo više od drugih za iste novce, jer znaju da imaju najgoru mrežu u državi. Koriste ih uglavnom mlađi i ljudi niže platežne moći.
Mada je ovdje tržište toliko razvijeno da je jeftino koristiti bilo kojeg operatera i imaš sve uključeno.

Ozbiljni operateri su samo Vodafone i TIM (sa odličnom pokrivenošću cijele države i ultrabrzim 4G+ internetom koji uskoro prelazi i u 5G).

Ja na Vodafone-u mjesečno imam (zvanično):
30 GB interneta
neograničene minute prema svima.
SMS su izbacili iz ponude jer ih više niko ne šalje.

To me košta 8 EUR mjesečno

Realno imam 60 GB, jer su mi poklonili dodatnih 30 GB mjesečno na godinu dana. Nikad to ni ne uspijem sve potrošiti.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2019., 08:25   #25
Quote:
Zibent kaže: Pogledaj post
Znaci ovako ko god dolqzi u italiju,uzmite si Wind probo sam TIM i mogu rec da je meni sranje radnici su im isto bezveze..u Windu vam sve ljepo objasne..
Uglavmom kak sam ja to napravio ove god..necu pisat o timu jer nema smisla..
Znaci odes u WIND bilo dje dje ga ima soping centar skoro svaki.Plazis e nemrem se aad sjetit kolko za karticu .Al uglavnom svaki mjesec das 15 eura i imas 50gigabajta prometa da 50etttt ne ko kodnas bonbon das 55 kuna fobis 6 gigi hahahahahah usto dobijes puno razgovora prema vindu i 200minuta za sve internacionalnr pozive koje nemoras nis dodatno placat..wind je brutala ja kad spiskam tih 50 gigi za pol meseca nedje imam imaju promociju trenutno za 3 eura 50gigi nadopune opet hahahahaha komedija za nase..itd.wind je zakon!


Sam gas u WIND daces nekih 22eura za karticu imaces 50gigi,pozive prema van i windu sve jesnostavno i nis posebno osim sto su zakon za nase smecare,znaci 50 gigi na i dalje nemogu vjerovat bobon platim 55 kn dobis 6 gigi za plakat.

Kako si dobio talijansku karticu ako nemaš boravište u Italiji?
DrŠ2013 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:25.