Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2016., 14:51   #41
Imam jedan simpa broj koji koristim za internet, nekoristim da dnevnoj bazi nego po potrebi, ali uvijek mi nedostaju nivci na njemu. Npr. U nedjelju sam nadoplatio 20kn bn i to bi trebalo biti za 2 spajanja, medutim u nedjelju sam surfao i sad sam zelio ponovno no dobio sam poruku da iznos nije dovoljan na racunu. Dali se ta opcija automatski aktivira kad istekne 24h ili?

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
Pajser_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 22:56   #42
Mislim da treba manualno aktivirati

Poslano sa mog Samsung Galaxy J5
xTheLuka1998x is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 23:17   #43
Nemogu skuziti zasto mi nestaju novci sa racuna

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
Pajser_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 06:38   #44
Nazovi službu za korisnike pa pitaj kad su bila spajanja i saznaj što je to bilo.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 14:59   #45
Telefon sam isključio,toliko loš net više nisam moga trpit, išlo je to uglavnom do 2,5 mbs, a znala se i prekidat veza. Sad sam na T-comovoj tarifi "Najbolja tarifa 25GB", dodje me nekih 230kn mjesečno, u njoj dobijem 25GB+ Maxtv to go sport(tu se ne obračunava promet).Tu sam tarifu uzeo u ljeto 2014-e, ističe sljedećeg proljeća, zapravo uzeja sam je za potrebe iznamljivanja, tu baš i nisam ogodija jer je račun zbog prekoračenja tokom 7i 8-og mjeseca zna ići i preko 500kn Ok, za iznajmljivanje ću uzet internet dan, što za sebe?

Ova opcija mi baš i nije više povoljna s svojih 230kn za relativno skromnih 25GB, doduše stvar popravljalju Maxtv to go sport, 4G brzine i dobra pokrivenost signalom. Možda i ostanem ako uspijem štogod spustiti cijenu pri produženjuugovora?

Vip koliko čitam na vorumu nudi od nedavna 30GB za 199kn, samo što oni nemaju ovu televiziju koju dosta koristim(sport) ali imaju taj night flat internet, to bi mi moglo koristit jer radim posao u kojem ima i noćnih smjena, tada bi moga svašta naskidat

Tele2 nudi 50GB za 169kn, daleko najpovoljniji omjer uloženog novca i količine prometa ali nemaju nikakvih dodatnih opcija poput T-coma ili Vipa.

T-com u slučaju prekoračenja nudi pakete od 1GB(35kn) i od 5GB(55kn), to mi se i ne čini kao neka dobra ponuda? Što nudi konkurencija u slučaju prekoračenja? samo još da napomenem da mi sve mreže ovdje imaju 4G signal i da, kad mi istekne ugovor hoću li moći ubaciti bilo koju karticu u moj stick, kao i ima li još kakvih avanja na gore napisane cijene osim radijske frekvencije?
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 20:06   #46
Već nekoliko dana imam Tele2 pokućni na probi... so far, so good

Nego, da li se zna kada će konkurencija izbaciti slične pakete ?
Sarrazin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 11:39   #47
i ja imam pokućni usred šume i 4g dere odlično s obzirom na snagu signala.
morati ću ga vratiti jer mi je to puno novaca, ali za sada su najpovoljniji što se tiće mobilnog interneta.
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2019., 21:43   #48
Jel mogu ja sad doći na kiosk i uzeti internet na usb sticku (koji izraz ) od toliko i toliko gigabajta, gurnut ga gdje već hoću i onda surfat dok ne potrošim sve ? Ne zanima me nikakva pretplata niti tarife a svejedno mi je i što se tiče operatera.
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2019., 21:53   #49
Možeš, ali tarife nisu baš povoljne (nisu se mijenjale godinama). Puno ti je bolje uzeti neku govornu tarifu na bonove i staviti simicu u stick (ili jednostavno koristiti mobitel kao hotspot).
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2019., 11:27   #50
@MatejR
Imas li stick ili i njega trebas? Mogao bi uzeti samo sim karticu (na kiosku). I ovisi koliko ti treba, npr. 7Gb za 60kn (bonbon) ili flat-rate za 199kn (Tele2)?
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:19.