Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2017., 11:57   #1
Bioenergetska moć nas forumaša

Moguće je da ne jedan forumaś ima manju ili veću bioenergetsku moć, pa da se podijelimo informacijama i iskustvima u toj temi.

Poćeti ću od sebe:
Oko 2000 godine bio sam na medjunarodnom sajmu alternativnog lijećenja.
Na dva śtandova imali su neke uredjaje za mjerenje bioenergetske moći, gdje su zainteresirani posjetitelji sajma mogli izmjeriti vlastitu.

Iz ćiste znatiżelje sam odlućio da izmjerim eventualnu svoju.
Na oba śtanda sam ju izmjerio i pokazalo je vrlo slićne "nalaze".
Da imam taku visoku moć, (koliko nećega u nekoj skali, ali se ne sjećam) da mogu lijećiti ljude.

Za mene je to bila puka informacija, sa kojom nisam niśta ćinio do 2011 godine.

Te godine je moj Tata bio operiran na zapletaj crijeva.
Operacija je uspjela, ali poslije izbudjenja iz narkoze bubrezi nisu proradili.
Iz razgovora s oba lijećnika s odjela (KBC Osijek) proizlazilo je, da ako bubrezi ne prorade poslije 2-3 dana, da viśe nema śansi (koliko se sjećam) da prorade.

Na żalost proślo je viśe od tjedan dana i Tatini bubrezi nisu proradili, radi ćega se je jako pogorśalo njegovo zdravstveno stanje i doktori su mi rekli da na żalost neće dugo pożivjeti.

Odmah poslije te informacije poćeo sam trażiti alternativnu pomoć svugdje gdje se dalo -medju ostalim na ovom forumu.

Pośto nisam naśao niśta konkretnog sjetio sam se svog "nalaza" o mojoj bioenergetskoj moći, te sam odlućio da ju probam upotrijebiti.
Pośto nisam znao kako, interesirao sam se preko interneta i kod neke bioenergtićarke iz inostranstva.

Dva puta dnevno (koliko je bila dozvoljena posjeta u bolnici) "lijećio" sam Tatu svojom "moću" u bolnici -drżeći ruke na Njegovom trbuhu, jako se koncentriśući (koliko su uvjeti u bolnicoi dozvoljavali -vizite rodbine ostalim bolesnicima) i govoreći/misleći u sebi rijeći koje mi je napisala spominjana bioenergetićarka.

11 ili 12 dan od kada su Tati prestali raditi bubrezi, bio sam izjutra kod doktora s odjela, da pitam kakvo je Tatino zdravstveno stanje.
Doktor mi je rekao da se je desilo ćudo, jer su Tatini bubrezi proradili.

Bubrezi su radili par dana, ali na żalost radi nuspojava (cijelo tijelo Tate bilo je nateknuto) proteklih 11-12 dana śto nisu bubrezi radili, Tata je preminuo...

Pretpostavljam da sam pomogao, da su mu bubrezi proradili, ali niśta to ne może dokazati, tako da ovo viśe piśem kao zanimljivost, to znaći moje iskustvo s vlastitom bioenergijom.

Od tada nisam viśe nikoga "lijećio".
Ponudio sam u dva navrata prije godinu dana dugogodiśnjoj suradnici, da probam pomoći njenoj mami koja ima tumor (ne zloćudni) mozga i već je tada dva puta bila operirana (nedavno treći put), ali nije "trzala", pa sam odustao, jer smatram da se nikome ne może pomoći, ako to on sam ne żeli.

Inaće na spomenutom sajmu su mi rekli, da svaki ćovjek ima energiju, ali jedni ju imaju premalu, pa su skloni raznim bolestima, drugi je imaju veću tako da su manje skloni bolestima, a neki ju imaju toliku, da se mogu njome dijeliti s drugim osobama/mogu lijećiti.

Ima li tko od Vas bioenergetsku moć i probao ju je iskoristiti privatno? -tzn ne kao izvor prihoda.

PS: Ne żelim nikoga lijećiti, a i żivim u inostranstvu. Moju "moć" sam odlućio da event "upotrebljavam" u slućaju potrebe svojim bliskim osobama.
Inaće navedenim informacijama u ovom postu do sada podijelio sam se samo svojim najbliżima i spominjanom suradnicom.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:31.