Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2017., 18:23   #981
Quote:
Stelium kaže: Pogledaj post
Vidim da Mars ne predstavlja samo ono u što ulažemo puno energije, nego što nas lako može navesti da nekoga doslovno zakoljemo od bjesa...

Npr. poznajem gospođu koja ima Mars u 10. kući, nju su otac i šefovi vrlo lako razljutili, makar nisu imali namjeru to napraviti. To joj je dalo energiju i ambiciju da nastavi dalje sa životom...

Znam još jedan primjer, gospodin s Marsom u 4. kući, inače je vrlo smirena osoba u svim poljima života, ali kad vidi da neke sitnice ne valjaju u kući(dijete je slučajno napravilo neki sitan nered/vidi neku sitnu mrvicu u kutu nakon čišćenja) odmah postane mrzovoljan i ljut (na svu sreću on tu energiju drži u sebi i analizra ju, tipičan zemljani Mars u Djevici, autistični ajmo reći, Saturn konj. Mjesec)
...
To sam ja,Mars u 10
Otpor prema šefovima, svi su bili idioti
Fubuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 21:33   #982
Quote:
CantStandYa kaže: Pogledaj post
može li mi netko odgovoriti da li bi muška osoba koja ima mars u raku i mjesec u ovnu mogla biti fizički agresivna prema svojoj ženi/djevojci?
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Pa može imati kratak fitilj, ali nitko neće nekog samo tako proglasiti nasilnikom.
Takav aspekt će prije u karti žene ukazivati na agresivnog muškarca, ili muškarca koji na bilo koji način emocionalno povrijeđuje.

Iz mog iskustva, niti jedan od te četvorice s tim aspektom, nije nasilan prema ženama. Ali za majku se može reći da to je. I da je to općenito slika žena teškog karaktera.
Ja imam mars u raku, mjesec u ovnu.
Osoba s marsom u raku je preosjetljiva, senzibilna, senzualna, zaštitnički nastrojena prema bližnjima, vjerna i privržena i isto traže zauzvrat, ako to ne dobiju počinje to ludilo zbog razočarenja i nemoći, ali više ludilo u psihi nego u šakama, jer prije svega traže pravu ljubav i da im se netko potpuno posveti, ako partner nije tog kova, emocije divljaju, osjećaju se napušteno, odbačeno, može doći do naglih odluka, pa povlačenja tih odluka, osuđivanja partnera, plakanja do besvijesti i prije samoozlijeđivanja nego ozlijeđivanja drugih, nikad nisam digla ruku na druge, ni razbijala po kući.

Ja nisam neka svađalica, a dvije osobe koje su me uzdrmale su obe u vatrenom znaku. Npr.jedna osoba je bila preljubomorna, namjerno izazivala ljubomoru lažući, kontrolirala, stalno izazivala drame, osuđivala itd. tu sam pucala po šavovima, histerizirala, ugl.to je sve bilo previše turbulentno za moj ukus, ali bi se uvijek nakon svake drame smirila i oprostila gluparije, ne mogu u detalje, samo ću reći da bi bilo tko s pitomim aspektom puknuo s tom osobom, jer ta osoba često navede druge na fajt, na mene je djelovalo samo psihički, svako malo šokovi i traume možda je tako djelovalo baš zbog marsa u raku, ali nema veze.. to mi je bilo sazrijevanje, sad bi se samo flegmatično okrenula i ne vraćala se ako bi takvo nešto primjetila umjesto se raspravljala, natezala i doživljavala nove i nove emocionalne šokove.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 19:50   #983
možda je pitanje za temu o partnerstvu...
uglavnom, šturo rečeno, mars u ženskom horoskopu opisuje njenog muškarca... ali ja ne kužim kakav bi taj neki moj poželjni muškarac trebao biti gledajući mars u 6.polju u lavu (ovo servilno/zdravstveno/svakodnevica polje ne razumijem u ovom kontekstu tko služi a tko je potrebiti?)
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 22:05   #984
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
možda je pitanje za temu o partnerstvu...
uglavnom, šturo rečeno, mars u ženskom horoskopu opisuje njenog muškarca... ali ja ne kužim kakav bi taj neki moj poželjni muškarac trebao biti gledajući mars u 6.polju u lavu (ovo servilno/zdravstveno/svakodnevica polje ne razumijem u ovom kontekstu tko služi a tko je potrebiti?)
Mislim da sto se partnera tice bitno gledati znak, u tvom slucaju Lav, a ne polje.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 22:50   #985
Quote:
infra red kaže: Pogledaj post
Mislim da sto se partnera tice bitno gledati znak, u tvom slucaju Lav, a ne polje.
ok
mislila sam da se smućka kako ne bi bilo jednoznačno tj. simbolika lava i to je to
šef mi je lav i to mi je previše lava za ovaj život
nisam u partnerskim odnosima nešto previše petljarila sa tim znakom
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 00:39   #986
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
ok
mislila sam da se smućka kako ne bi bilo jednoznačno tj. simbolika lava i to je to
šef mi je lav i to mi je previše lava za ovaj život
nisam u partnerskim odnosima nešto previše petljarila sa tim znakom
Definitivno obrati paznju i na Marsove aspekte.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 07:13   #987
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
ok
mislila sam da se smućka kako ne bi bilo jednoznačno tj. simbolika lava i to je to
šef mi je lav i to mi je previše lava za ovaj život
nisam u partnerskim odnosima nešto previše petljarila sa tim znakom
Quote:
infra red kaže: Pogledaj post
Definitivno obrati paznju i na Marsove aspekte.
Mars opisuje partnera,a to sto ti je u 6. polju,i tamo opisuje partnera, znači da on tebi daje energiju,da volis takve u dominaciji.Aspekti Marsa daju dalji opis kakav ti partner odgovara.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 08:28   #988
Bitna je kuca.
Jedan od najslikovitijih primjera Marsa iz moje karte (12. kuca, Djevica) je regresoterapeut.

Ne bi bilo tako nesto da je sama Djevica.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 09:40   #989
Jel moze netko dati neke primjere muškaraca koji bi bili opisani ovim aspektima.

Dakle Mars u Strijelcu u 4. kući u konjukciji s Uranom u Strijelcu i kvadratu na sunce i merkur u Ribama u 7.kući
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 11:26   #990
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Jel moze netko dati neke primjere muškaraca koji bi bili opisani ovim aspektima.

Dakle Mars u Strijelcu u 4. kući u konjukciji s Uranom u Strijelcu i kvadratu na sunce i merkur u Ribama u 7.kući
muskarac je putnik, intelektualac,ponekad ima problema sa zakonom zbog svoih velikih životnih uvjerenja, susreće se na putovanjima, ili je stranac,sklon slobodi, pa bi to značilo da je razveden,e sad, mogući susreti na bazenima, općenito na vodama(utjecaj 4. polja).
toliko od mene i mog znanja
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 12:39   #991
Zar nije Mars muškarac kakvog priželjkujemo, a Sunce kojeg dobivamo?!
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 12:44   #992
čini mi se da je previše posla al ako se nekome dade proanalizirati kakav bi frajer trebao biti ako mi je:
mars u konjunkciji sa jupiterom (vl.9.); u trigonu sa neptunom (suvl.12) u 9. i trigonu sa suncem u 1. (dakle, veliki trigon); u kvadratu sa uranom (vl.12.) u 8.

hvala

p.s. @Ruby, izgleda da ja dobivam priželjkivano (ako gledamo aspekte (sunce i mars u velikom trigonu)
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 13:21   #993
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post

p.s. @Ruby, izgleda da ja dobivam priželjkivano (ako gledamo aspekte (sunce i mars u velikom trigonu)
Onda blago se tebi , no..gledaj od Sunca istočno radi li aplikacijski aspekt s nekom planetom, često to sve opisuje okolnosti i način na koji dolazi do partnerstva, a planeta u 7k. i 7k.kako će dalje priča teći.

Imaš raznih linkova na internetu, ja sebi ništa nisam protumačila , samo tugu i jad.

Evo ti pa se igraj:
https://violetadivnicnenic.wordpress...racni-partner/
http://astroriznica.com/w-lilly-o-br...j-astrologiji/

http://www.psychicscoop.com/marriage-chart-will-marry/
http://sasstrology.com/2012/07/predi...tal-chart.html

Meni je sunce u orijentalnoj kući a svugdje se navodi da to označava rani brak, a ja slobodna kao ptica , no jedna veza se trebala završiti brakom u 24-oj g. ili kažu kasniji brak za nekog mlađeg, a to nema veze sa mnom. Ne znam više ništa.
__________________
The root of all evil will die if not watered

Zadnje uređivanje Ruby Soho : 08.04.2017. at 13:31.
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 13:37   #994
Ne znam za vas, ali meni je jasno da dobijem uvijek ono što priželjkujem.
Samo što sve karakterne osobine imaju i drugu stranu medalje, pa se ljudima čini da nisu dobili ono što žele.

Recimo, taj Ma u Djevici, to jesu vrijedni ljudi, pametni, sve će naučiti ako treba...ali su imali neka pretjerivanja u higijenskim navikama, što mi je bilo iritantno. Ali to je sve Ma u Djevici. Neke od tih osobina mi se sviđaju, neke ne.

Ili kad netko ima konfliktne želje, uvijek će mu se činiti da nije dobio što je želio. Ali sam je to privukao, i to ne slučajno.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 14:58   #995
ima na nasem forumu tema "Venera i Mars.." gdje je pobliže objasnjen Mars, tak da ne treba ,ako bas nje nužno, lutati po internet sajtovima.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 16:02   #996
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
muskarac je putnik, intelektualac,ponekad ima problema sa zakonom zbog svoih velikih životnih uvjerenja, susreće se na putovanjima, ili je stranac,sklon slobodi, pa bi to značilo da je razveden,e sad, mogući susreti na bazenima, općenito na vodama(utjecaj 4. polja).
toliko od mene i mog znanja
sad gledam neka svoja tri bitna tipa i jedan je bio stranac, druga dva nisu, ali su jako povezani sa inozemstvom kroz posao, intelektualac, pa jedan definitivno je, dosad nijedan razvedeni, niti jedan s kriminalnim radnjama, susreti na vodama, nikako.

hvala Blackorwhite, kontam da je simbolika jaaako siroka za svaku od tih stavki pa treba pogoditi tocno.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 11:59   #997
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
sad gledam neka svoja tri bitna tipa i jedan je bio stranac, druga dva nisu, ali su jako povezani sa inozemstvom kroz posao, intelektualac, pa jedan definitivno je, dosad nijedan razvedeni, niti jedan s kriminalnim radnjama, susreti na vodama, nikako.

hvala Blackorwhite, kontam da je simbolika jaaako siroka za svaku od tih stavki pa treba pogoditi tocno.
Nema na čemu Maddice,i ja imam Mars u Strijelcu,ali u 5. polju, tako da mi odgovara tip muskarca koji je kreativan, voli pisati, glumiti,zabavljati se.Sviđali su mi se Dalmatinci,valjda zato jer je Dalmacija u znaku Strijelca. i sviđali su mi se tamniji muskarci. Nije mi čak ni smetalo ni koje stavove imaju i uvjerenja. Bitno da me vole No, ipak Sunce govori o suprugu.Pa kad mi je Sunce u 8. polju,sad bi mi trebao neki koji čvrsto stoji iza mene i da dijelimo psiholosku strast prema životu. No,sad sam malo iskoristila tvoj fidbek za svoja razmisljanja.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 08:31   #998
Mars u ribama..ulet mlađeg muškarca na misi , u vrijeme primanja hostije (najneptunovski dio mise) kad su se klupe ispraznile .
Allatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 12:24   #999
Quote:
Ruby-Soho kaže: Pogledaj post
Ja imam mars u raku, mjesec u ovnu.
Osoba s marsom u raku je preosjetljiva, senzibilna, senzualna, zaštitnički nastrojena prema bližnjima, vjerna i privržena i isto traže zauzvrat, ako to ne dobiju počinje to ludilo zbog razočarenja i nemoći, ali više ludilo u psihi nego u šakama, jer prije svega traže pravu ljubav i da im se netko potpuno posveti, ako partner nije tog kova, emocije divljaju, osjećaju se napušteno, odbačeno, može doći do naglih odluka, pa povlačenja tih odluka, osuđivanja partnera, plakanja do besvijesti i prije samoozlijeđivanja nego ozlijeđivanja drugih, nikad nisam digla ruku na druge, ni razbijala po kući.

Ja nisam neka svađalica, a dvije osobe koje su me uzdrmale su obe u vatrenom znaku. Npr.jedna osoba je bila preljubomorna, namjerno izazivala ljubomoru lažući, kontrolirala, stalno izazivala drame, osuđivala itd. tu sam pucala po šavovima, histerizirala, ugl.to je sve bilo previše turbulentno za moj ukus, ali bi se uvijek nakon svake drame smirila i oprostila gluparije, ne mogu u detalje, samo ću reći da bi bilo tko s pitomim aspektom puknuo s tom osobom, jer ta osoba često navede druge na fajt, na mene je djelovalo samo psihički, svako malo šokovi i traume možda je tako djelovalo baš zbog marsa u raku, ali nema veze.. to mi je bilo sazrijevanje, sad bi se samo flegmatično okrenula i ne vraćala se ako bi takvo nešto primjetila umjesto se raspravljala, natezala i doživljavala nove i nove emocionalne šokove.
Ja sam rak kao znak sa marsom u raku, mjesec u lavu.
Bura emocija i osjetljivosti.
Bivsa zena mi je bila lav sa dosta planeta u ovnu.
Koliko sam malo ovo proucavao nije nikakvo cudo da smo se rastali.
Ako itko zna po ovome kakva bi meni zenska osoba ponajvise odgovarala, gdje bi joj trebali biti planeti?
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 20:16   #1000
Ne baš ponosna vlasnica natalnog Marsa u Blizancima u petom polju...Jedino se prepoznajem u opisima da volim debate, rasprave, uglavnom i pobjeđujem u njima. Raspršujem energiju na nekoliko stvari istodobno, otpočnem ih i naravno, ne završim.

Je li istina da bismo se mi sa takvim položajem Marsa u natalnoj karti trebali više pripaziti u prometu? Jedan vedski astrolog je rekao da se čuvamo motora. I zaista, jednom opadoh s njega i ponovo sjela nisam Malo teže sam položila za auto, ali sad je vožnja sasvim u redu.

Nedavno mi je tranzitni Mars u Blizancima bio u konjukciji s natalnim i u tom periodu sam bila izrezuckana i ogrebana po prstima i rukama na poslu. Jesam dobro povezala tranzit i događaj?

Inače, natalna situacija s Marsom je ovakva:
- Mars square Saturn in Pisces 2nd house
- Venus in Vrigo 8th house square Mars
- Mars inconjunction MC Scorpio
- Mars sesquiquadrate Jupiter in Scorpio 9th house
GoddessVictoria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:27.