Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2017., 10:04   #1
provaljan mi profil na fb

neznam da li moje pitanje spada u ovu temu ali ako nije za tu slobodno obrisite.
E ovako...neko mi je upao u Facebook profil i promjenio mi sifru tako da ja ne mogu uci.sad me zanima postoji li kakav nacin da saznam ko je to uradio preko ip adrese ili kako vec(ne razumijem se bas u to)
i treba li da prijavim policiji ili fb.hvala unaprijed
kvikikviki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 13:33   #2
Je da, policija ce sve trcati da ti saznaju tko ti je provalio u fejs. Ne idu na teren ako nije ukradena roba vrijednosti dva soma kuna a kamoli za fejs, tako da to zaboravi.. Jedino mozes vratit fejs sa mail adrese na kojoj si registriran na fejsu, ako mozes pristupiti mailu onda je lagano, ili jos bolje ako si u fejs stavio broj moba, te tako kada ukucavas krivu lozinku moze ti ponuditi "recovery" i poslati kod na tvoj broj moba te sa tim kodom udes u fejs i promjenis si lozinku u rijesen problem. Znaci probaj sa time ili mail adresom ako provalnik nije promjenio sifru od mail adrese onda si naj...
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 13:37   #3
Daj molim te zovi murju, snimaj razgovor s njima i onda ovdje postaj snimku Da se i mi malo zabavimo, skupa s njima
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 15:12   #4
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Daj molim te zovi murju, snimaj razgovor s njima i onda ovdje postaj snimku Da se i mi malo zabavimo, skupa s njima
https://www.youtube.com/watch?v=FmxEB-hZ_Ck



Želja ti se ispunila. xD
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 15:29   #5
Kviki jesi se spajao gdje na otvorenu/javnu wifi mrežu? Ako jesi onda ti je tada vjerojatno ukraden profil.
ZliDječak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 08:59   #6
zli djecak nisam se spajala na otvorenu mrezu.Nije mi toliko vazan profil koliko da li mogu saznati ko je to uradio jer sumnjam na jednu osobu.
hvala puno Osmi i zlom djecaku.ne preostaje mi nista nego otvoriti novi profil i sve ispocetka.pozzz
kvikikviki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 20:49   #7
Preko e-maila ili broja mobitela vrati svoj fb profil
woow123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:22.