Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2009., 04:14   #1
Shopping u Rijeci

koji butici su vam najbolji
barbyri is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 13:35   #2
pa iskreno bas se ni nema gdje posteno za obuci u Rijeci,robnr kuce RI i Korzo su blagi uzas,jedino mozda se nedje sta u Toweru,inace ne kupujem bas u Rijeci,radje se zaletim do Trsta i kupim tamo za jeftinije i izbor je bolji...
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 17:36   #3
Vas dvije ocito zivite u nekoj drugoj Rijeci.....
Pa ima dosta dobrih mjesta za kupovinu: Pennyblack, Max & Co., Magma (TS, MS, UR, DP), X nation, Sisley, Shoe be do & Office za cipke, Je's za cipke i robicu (Desigual) , Accessorize, ...- napominjem da u Tower rijetko idem, a opet bi se i tamo sigurno naslo stosta u Vero Modi, Tezenisu, Calzedoniji, Guliveru...
Obzirom da radim u centru, skoro na dnevnoj bazi pohodim ducane, kupujem barem 1-2 stvari tjedno, i mislim da imamo sasvim solidan izbor svega....
Sakura is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 22:24   #4
Max & Co, Marella, Torbica (Francesco Biasia torbe), Tosca Blu, Furla, Flair (cipele), Magma, Geox, Obuca, Lacoste, Heruc Galeria, preuredjeni Varteks, Golden Point i Calzedonia, Miss Sixty....itd. Ima se gdje potrositi lova!
rijecanka77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 01:32   #5
Quote:
rijecanka77 kaže: Pogledaj post
Max & Co, Marella, Torbica (Francesco Biasia torbe), Tosca Blu, Furla, Flair (cipele), Magma, Geox, Obuca, Lacoste, Heruc Galeria, preuredjeni Varteks, Golden Point i Calzedonia, Miss Sixty....itd. Ima se gdje potrositi lova!
jos bi samo dodala qbe...tj diesel,take two,killah...i adidas(original,neki ducani imaju)...ma kako se ne moze nigdje nis kupit ja kad god imam para u depu dodem doma bez njih
__________________
život postaje zanimljiv zbog mogucnosti da se ostvari san...
BeaBou is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 02:06   #6
Ja najviše volim ić u Tower, uvijek nešto kupim. U gradu isto ima izbora,ali gore je super! Sve je na jednom mjestu i da se nać puno dobrih dućana gdje cijene nisu astronomske.
Najbolji mi je tezenis(pogotovo sad kad je sniženje)!
barbyri is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 16:29   #7
dodala bi još Fiorangelo za cipele.....
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 16:35   #8
Sto ima Furle osim u Toweru?
Fubuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 20:14   #9
Pa mislila sam na Furlu u Toweru Sve je to Rijeka, zar ne
rijecanka77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 00:26   #10
Quote:
Sakura kaže: Pogledaj post
Vas dvije ocito zivite u nekoj drugoj Rijeci.....
Pa ima dosta dobrih mjesta za kupovinu: Pennyblack, Max & Co., Magma (TS, MS, UR, DP), X nation, Sisley, Shoe be do & Office za cipke, Je's za cipke i robicu (Desigual) , Accessorize, ...- napominjem da u Tower rijetko idem, a opet bi se i tamo sigurno naslo stosta u Vero Modi, Tezenisu, Calzedoniji, Guliveru...
Obzirom da radim u centru, skoro na dnevnoj bazi pohodim ducane, kupujem barem 1-2 stvari tjedno, i mislim da imamo sasvim solidan izbor svega....
za te pare sta kupis tu,ces istu robu u trstu kupit za puno manje....a ko voli nek izvoli nek kupuje gdje ga je volja...
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 00:49   #11
da skoro sam zaboravila replay i high club ....aaaaaaaaa calvin klein
__________________
život postaje zanimljiv zbog mogucnosti da se ostvari san...
BeaBou is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 03:03   #12
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
za te pare sta kupis tu,ces istu robu u trstu kupit za puno manje....a ko voli nek izvoli nek kupuje gdje ga je volja...
Ja sam otvorila ovu temu kako bi prokomentirali dućane u Rijeci
barbyri is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 02:47   #13
Jučer kupila u Accessorizu jako lijepi satenski rajf, sniženje je 70% , a u Trasportu ima još nešto cipela i brojeva 50-70% sniženih. Ali opet koliko god da Rijeka ima dućana sa cipelama, meni nije dosta je cipele na kraju uvijek kupim u tri ista dućana Jes-u, Shoebedu- u ili Transportu, Office shoes su mi nužno zlo. Ja bi još...brandova barem ili veći broj modela onih koji se već prodaju.

Zapravo, Tower je dosta što se robe tiče, ali tlaka mi je ići do tamo. Tamo mi je super Vero moda i Orsay, zna se nac ok stvari za manje novca, bolji izbor kozmetike i takoc..Idem zapravo i najviše zbog kozmetike, jer u gradu osim Dm-a nema niti jedne velike drogerije/parfumerije u kojoj možeš šetati i malo razgledavati i njuškati, eventualno parfumerija Pupa ali ona je malecka.
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 15:29   #14
Meni SLAM u Opatiji, kvalitetna muška i ženska, sportska i elegantna roba. Odličan dizajn!
Abbazia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:11.